Arşiv-Araştırma Ücreti

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Hesap Özeti Verilmesi
Hesap Özeti Verilmesi 5TL 1 yıla kadar hesap özeti verilmesi ücretsizdir
Geçmişe Yönelik Dekont Ücreti (1 yıldan geriye yönelik)
Geçmişe Yönelik Dekont Ücreti (1 yıldan geriye yönelik) 5TL BSMV Dahil
Kredi kartı hesap özeti verilmesi ücreti
Kredi kartı hesap özeti verilmesi ücreti 1.5TL 1.5TL 1 yıla kadar hesap özeti verilmesi ücretsizdir

Fatura Ödeme Ücreti

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Fatura Ödemeleri
Fatura Ödemeleri 0.5TL 5TL Kurum Bazında Değişmektedir
HGS Etiket Ücreti
HGS Etiket Ücreti 15TL BSMV dahil
HGS Kart Ücreti
HGS Kart Ücreti 30TL BSMV dahil
OGS Cihaz Ücreti
OGS Cihaz Ücreti 42TL 20 TL Depozito
Kredi kartı ile SSK ve BAĞKUR ödemesi
Kredi kartı ile SSK ve BAĞKUR ödemesi %1.25 Kredi kartı ile SGK ve Bağkur prim ödemelerinde, 0-100 TL için 1 TL, 100 TL ve üzeri ise işlem tutarının 1.25% i masraf olarak alınır.

Üçüncü Kişilere Yapılan Ödemeler

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Ptt'den kredi kartı ödeme ücreti
Ptt'den kredi kartı ödeme ücreti 2.5TL BSMV Hariç
Anlaşmalı Bankalarda Kredi Kartı Ödeme Ücreti
Anlaşmalı Bankalarda Kredi Kartı Ödeme Ücreti 1TL 2.5TL Garanti: 1,00 TL + BSMV ICBC Turkey: 2,50 TL + BSMV

Ürün ve Hizmet Paketleri

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Bireysel Mini Tarife (Aylık)
Bireysel Mini Tarife (Aylık) 12.49TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 Havale ve 5 EFT Tarife kapsamında yapılabilir. İlgili Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Midi Tarife (Aylık)
Bireysel Midi Tarife (Aylık) 29.99TL Tüm kanallardan TL her ay 20 Havale ve 10 EFT Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den maksimum 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Maxi Tarife (Aylık)
Bireysel Maxi Tarife (Aylık) 39.99TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den her ay ücretsiz sınırsız TL Havale ve EFT Tarife kapsamında yapılabilir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Mini Tarife (Yıllık)
Bireysel Mini Tarife (Yıllık) 130TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 Havale ve 5 EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den yılda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılmaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Sigortalı Mini Tarife (Yıllık)
Bireysel Sigortalı Mini Tarife (Yıllık) 200TL İnternet bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 havale ve 5 EFT 12 ay boyunca tarife kapsamında yapılabilir. Şubeden yılda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. Tarife içeriğinde ilk 1 yıl geçerli olmak üzere kimlik koruma sigortası mevcuttur. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Sigortalı Mini Tarife Emekli (Yıllık)
Bireysel Sigortalı Mini Tarife Emekli (Yıllık) 120TL İnternet bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 havale ve 5 EFT 12 ay, Şube'den TL her ay 1 Havale ve 1 EFT 12 ay boyunca yapılabilir. Tarife içeriğinde 1 yıl geçerli olmak üzere ücretsiz ATM Koruma Planı sigortası dahildir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Midi Tarife (Yıllık)
Bireysel Midi Tarife (Yıllık) 320TL Tüm kanallardan TL her ay 20 Havale ve 10 EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda maksimum TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Maxi Tarife (Yıllık)
Bireysel Maxi Tarife (Yıllık) 420TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den her ay sınırsız TL Havale ve EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Mini Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Mini Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 29TL İnternet bankacılığı kanalından TL her ay 10 havale ve 5 EFT, şube kanalından 10 adet çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir (BSMV dahil).
Maksi Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Maksi Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 49TL Tüm kanallardan TL her ay 20 havale ve 10 EFT, şube kanalından sınırsız çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Mini Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Mini Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 229TL İnternet bankacılığı kanalından TL her ay 10 havale ve 5 EFT, şube kanalından 10 adet çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den yılda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir (BSMV dahil).
Maksi Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Maksi Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 399TL Tüm kanallardan TL her ay 20 havale ve 10 EFT, şube kanalından sınırsız çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Tarım Bankacılığı 10’lu Avantaj Paket
Tarım Bankacılığı 10’lu Avantaj Paket 150TL Şube kanalından 1 yıl boyunca toplam 10 Havale ve 10 EFT işlemi Paket kapsamında yapılabilir. İlgili Paket müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Paket ücreti hesapta yeterli bakiye olmazsa paket otomatik olarak iptal edilir. (BSMV dahil)
Tarım Bankacılığı 25'li Avantaj Paket
Tarım Bankacılığı 25'li Avantaj Paket 300TL Şube kanalından 1 yıl boyunca toplam 25 Havale ve 25 EFT işlemi Paket kapsamında yapılabilir. İlgili Paket müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Paket ücreti hesapta yeterli bakiye olmazsa paket otomatik olarak iptal edilir. (BSMV dahil)
Mini Kobi Tarife (Mini KOBİ İşlem Tarifesi)
Mini Kobi Tarife (Mini KOBİ İşlem Tarifesi) 49TL Tüm Kanallar 10 EFT, 10 Havale, 5 Çek Tahsilatı, 1 KKB Çek Raporu, 1 KKB Risk Raporu.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. BSMV Dahil
Midi Kobi Tarife (Midi KOBİ İşlem Tarifesi)
Midi Kobi Tarife (Midi KOBİ İşlem Tarifesi) 249TL 249TL Tüm Kanallar 40 EFT, 40 Havale, 10 Çek Tahsilatı, 1 Adet 10 Yaprak Çek Karnesi, 5 KKB Çek Raporu, 5 KKB Risk Raporu.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Maxi Kobi Tarife (Maxi KOBİ İşlem Tarifesi)
Maxi Kobi Tarife (Maxi KOBİ İşlem Tarifesi) 539TL 719TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ, 1 Adet 25 yaprak Çek Karnesi, 10 KKB Çek Raporu, 10 KKB Risk Raporu,12 ay hyü muafiyeti.Tarife içeriğinde Safecard KOBİm Sigortası mevcuttur.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.
Jumbo Kobi Tarife
Jumbo Kobi Tarife 1999TL 1999TL 12 ay internetten Sınırsız Eft/Havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ muafiyeti, 3 Adet 10 Yaprak yada 25 Yaprak Çek Karnesi, 10 KKB Çek Raporu, 10 KKB Risk Raporu, 12 ay 75 adet senet işlem komisyon muafiyeti (tahsilat&teminat) 12 ay POS Yönetim Ücreti Muafiyeti (sabit&mobil), 12 ay POS Hizmet Bedeli Muafiyeti,5 adet Yazarkasa POS Hizmet Bedeli Muafiyeti, 12 ay İşletme Kart Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, 12 ay Kredi Kartı İlk Kart Ücreti Muafiyeti , 12 ay Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti (Bireysel&Business) , 12 ay Kayıp Çalıntı Kart Ücreti muafiyet, 12 ay hyü muafiyeti.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Dış Ticaret Paketi
Dış Ticaret Paketi 999TL 1329TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ muafiyeti, 6 Adet 25 yada 10 Yaprak Çek Karnesi, 12 Ay İşletme Kart Yıllık Ücret Muafiyeti, 20 Adet Swift İşlemi.10 adet ihracat vesaik gönderim işlemi (kurye masrafı), 10 adet yurtdışı banka tahsile alınan döviz çeki işlemi, KOBİ Dış Ticaret Destek hattı Hizmeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Swift işlemine Serbest transfer işlemlerine ait masraf kalemleri dahil değildir.
Kobi Tarım Tedarikçileri
Kobi Tarım Tedarikçileri 549TL 729TL 12 ay İnternetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 25 Adet EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay HYÜ muafiyeti, 5 Adet 10 yaprak çek karnesi, 12 Ay POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit&mobil), 12 Ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 Ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay 25 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil & teminat), 12 ay 25 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 12 ay 25 adet senet iade masraf muafiyeti.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. BSMV dahil.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi Nakit Yönetimi
Kobi Nakit Yönetimi 1199TL 1589TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale, internet harici 10 Adet EFT/havale, 10 EFT- şube kanalı ile, sınırsız çek tahsilatı, 10 adet KKB çek raporu, 10 adet KKB risk raporu, 3 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız bloke çek, 12 ay 50 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil&teminat), 12 ay 50 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 12 ay 50 adet senet iade masraf muafiyeti, 12 ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti.(BSMV dahil) Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi UCZ Tarifesi
Kobi UCZ Tarifesi 300TL 300TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi MNG Tarifesi
Kobi MNG Tarifesi 299TL 299TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi Kadın Girişimci Tarifesi
Kobi Kadın Girişimci Tarifesi 399TL 399TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Jumbo Plus Kobi
Jumbo Plus Kobi 9999TL 9999TL 24 ay internetten sınırsız havale ve internet harici 100 EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 50 adet KKB risk raporu, 50 adet KKB çek raporu, 15 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız bloke çek, sınırsız laser ve continuous çek, 24 ay 150 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil & teminat), 24 ay 150 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 24 ay 150 adet senet iade masraf muafiyeti, 24 ay POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit & mobil), 24 ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 5 adet yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti, 5 adet sanal POS kurulum ücret muafiyeti, 5 adet sanal POS yıllık bakım ücret muafiyeti, 24 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 24 ay kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti, 24 ay kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (bireysel & business), 24 ay kayıp çalıntı kart ücreti, 50 swift işlemi (Serbest transfer işlemlerine ( görünmeyen kalem transferlerine) ait masraf kalemleri hariçtir), 1 adet kiralık kasa açılış masraf muafiyeti, 24 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.

Fiziki Altın Alım ve Teslimat

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Külçe
Külçe 300TL 300TL Teslim edilen bir standart külçe altın başına alınacak tutardır.BSMV Hariç
Gram
Gram 2TL 1000TL Hesaptan Deniz Altın çekme komisyonudur. 1-2.5-5-10-20-50-100 gr lık küpürler için çekim yapılabilir.İşlem sırasında geçerli altın satış kuru baz alınarak TL karşılığı tahsil edilmektedir.Komisyonlar çekilen gram külçe başına alınacaktır. BSMV Hariç

Külçe Altın Kabulü

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Külçe Altın Kabulü
Külçe Altın Kabulü 500TL 500TL Teslim alınan bir standart külçe altın başına alınacak tutardır.BSMV Hariç

Özel Hizmetler

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Şube
KKB Çek Durum Raporu/KKB Risk Durum Raporu Ücreti 10TL BSMV Dahil
İnternet/ATM
KKB Çek Durum Raporu/KKB Risk Durum Raporu Ücreti 5TL BSMV Dahil
TBB Risk Raporu
TBB Risk Raporu 5TL BSMV Hariç
Findeks Klasik Paket
Findeks Klasik Paket 63.72TL BSMV Dahil
Findeks Gold Danışmanlık/Gold Takipçi Paketi
Findeks Gold Danışmanlık/Gold Takipçi Paketi 99.12TL BSMV Dahil
Findeks Premium Paket
Findeks Premium Paket 155.76TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 5 Findeks Kredi Notu
Findeks Ticari Paket - Yılda 5 Findeks Kredi Notu 23.6TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 5 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 5 Risk Raporu 42.48TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 10 Findeks Kredi Notu
Findeks Ticari Paket - Yılda 10 Findeks Kredi Notu 36.58TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 10 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 10 Risk Raporu 68.44TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 25 Findeks Kredi Notu
Findeks Ticari Paket - Yılda 25 Findeks Kredi Notu 74.34TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 25 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 25 Risk Raporu 138.06TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Findeks Kredi Notu
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Findeks Kredi Notu 120.36TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Risk Raporu 226.56TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Çek Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Çek Raporu 199.42TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Çek Endeksi
Findeks Ticari Paket - Yılda 50 Çek Endeksi 106.2TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 100 Findeks Kredi Notu
Findeks Ticari Paket - Yılda 100 Findeks Kredi Notu 238.36TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 100 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 100 Risk Raporu 389.4TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 250 Çek Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 250 Çek Raporu 448.4TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 250 Çek Endeksi
Findeks Ticari Paket - Yılda 250 Çek Endeksi 354TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 500 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 500 Risk Raporu 1652TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 1.000 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 1.000 Risk Raporu 3245TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 5.000 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 5.000 Risk Raporu 14750TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Paket - Yılda 10.000 Risk Raporu
Findeks Ticari Paket - Yılda 10.000 Risk Raporu 26550TL BSMV Dahil

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Çerezleri kapatmak için “Ayarlar/Gizlilik/İçerik Ayarları/Çerez kullanımını kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
Fırsatlardan haberdar olmak için DenizBank Facebook sayfamızı begenin !
Kapat
Kapat
Kapat

DenizBank’ın ürün, hizmet ve kampanyalarından elektronik iletişim kanallarıyla haberdar olmayı onaylıyorum.

İzin Pazarlama Button
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...