DCSIMG
Tarımsal Yatırım Kredileri | DenizBank
Tarımsal Yatırım Kredileri

Tarımsal projeleriniz için küçük bir adım atın, büyük bir fark yaratın

Hayvancılıktan meyveciliğe, örtü altı tarımından su ürünlerine kadar her türlü tarımsal yatırımın desteklenmesinde, çok özel kredi imkanı ve uygun faiz oranlarıyla Deniz yanınızda.

Toprağın bereketi Deniz'le artacak!

Üreticilerimizin ve tarımsal işletmelerin tarımsal faaliyetlerinin yerine getirilmesinde önemli bir yeri olan traktör ve tarımsal ekipman alımlarını finanse etmek amacıyla tahsis edilen 60 aya varan vade imkanı ile kullandırılan kredi türüdür.

Traktör Kredileri için; KDV dahil fatura bedelinin (2. el araçlarda kasko bedelinin) %75’ine kadar, Ekipman Kredileri için; KDV dahil fatura bedelinin %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Üzerine hayaller kurduğunuz araziniz Deniz'de!

Arazi Alım Kredisi, üreticilerimizin ve tarımsal işletmelerin, tarımsal faaliyetlerini sürdürmek için yeni alacakları arazi bedelinin finanse edilmesine yönelik 60 aya varan vade imkanı ile tahsis edilen kredilerdir. Ekspertiz değerinin azami %50’si oranında kredi kullanabilirsiniz.

Modern tarım yapacağınız seranız hazır!

Üreticilerimizin ve tarımsal işletmelerin, sera yapım ve bakımı ile modernizasyonu konularında yapacağı yatırım maliyetlerinin karşılanması için ihtiyaç duyduğu kaynağın sağlanmasına yönelik 60 aya varan vade imkanı ile tahsis edilen kredilerdir. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Biz kaynak sağlayalım, siz meyvelerini toplayın!

Meyve bahçesi yapımı için ihtiyaç duyulan, ekipman, meyve fidesi, ilaç, gübre, çit vs. alımı ile bakım maliyetlerinin finanse edilmesine yönelik 60 aya varan vade imkanı ile kullandırılan kredileri kapsamaktadır. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Mööö'kemmel bir fırsat!

Hayvancılık Ekipmanına Yönelik Krediler

Süt hayvancılığı yapan üreticilerin ve tarımsal işletmelerin, genel faaliyet giderlerini düşürmeye ve/veya gelirlerini artırmaya yönelik olarak yapacakları yatırımların (süt sağım sistemleri, soğutma tankı,...) finansmanı amacıyla 60 aya varan vade imkanı ile tahsis edilen bir kredi türüdür. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Süt Hayvanı Alım Kredisi

Süt hayvancılığı ile uğraşan tarımsal işletmelerin ve üreticilerin damızlık süt sığırı alımı için ihtiyaç duydukları finansman ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Süt Hayvancılığı Alım Kredisini, 60 aya varan vade imkanı ile kullanabilirsiniz. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Besi Hayvanı Alım Kredisi

Besi Hayvancılığı yapan tarımsal işletmelerin ve üreticilerin besi sığırı alımı için gereksinim duydukları finansman ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Besi Hayvancılığı Alım Kredisini, 6 ayda bir ödemeli ve azami 12 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Su ürünlerinin avlanması ve yetiştirilmesi için ihtiyaç duyulan her türlü araç ve gereçlerin (deniz motorları, balıkçı tekneleri, ağlar, balık bulucu cihazlar, balık adam takımı, oksijen takımı ve benzeri donanımlar) edinilmesini sağlayacak finansman ihtiyacının karşılanması için 48 aya varan vadelerle kullandırılan kredilerdir.

DenizBank tüm tarımsal alanlarda olduğu gibi, su ürünleri avcılığı ve yetiştiriciliği yapanların da ihtiyaçlarını gözetip destek oluyor!

Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Son yıllarda artan kuraklıkla mücadelede sosyal sorumluluğunun farkında olan DenizBank, bu nedenle yeterli verim alamayan üreticilere ve tarımsal işletmelere modern sulama sistemleri (damla sulama, yağmurlama sulama) ile maksimum fayda sağlayacak tarımsal sulama ekipmanlarına uygun kredileri 60 aya varan vade imkanı ile sunuyor. Kredi kullanım oranı proforma fatura değerinin azami %75’idir.

Ödeme Seçenekleri

Deniz’de her zaman size özel ödeme planı var. Tüm yatırım kredilerimizde tercihinize göre esnek ödeme, eşit ödeme ve/veya ötelemeli ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz taksit tarihlerini ve taksit tutarlarını ürününüzün hasat tarihine ve beklenen gelirinize göre belirleyebilirsiniz. Eşit ödemeli planlarda ise 12 ayda, 6 ayda, 3 ayda ve ayda bir ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve tarım kredisi talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubeleri’ne başvurabilirsiniz. 444 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
deneme
Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat