Emekli Müşteri Yönlendirme Kampanya Koşulları;

1. Kampanya Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan emeklinin maaşını DenizBank’a transfer edilmesini sağlayacak müşterilerin ödüllendirilmesini kapsamaktadır.

2. Yönlendirme ekranlarına girilen her emekli için bu emeklinin maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takiben yönlendiren kişi 50 TL bonus ile ödüllendirilecektir.

3. Bir emekli birden fazla emekli maaşı alıyor olması durumunda tek sayılacak olup her emekli için en fazla 50 TL bonus kazanım gerçekleşecektir.

4. Bonus yüklemeleri yönlendirme ekranlarına girilen emeklinin Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan almış olduğu emekli maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

5. Bonus yüklemelerini takiben yönlendirme yapan müşteriye SMS ile bilgi verilecektir. Yüklenen bu bonusların yükleme tarihini takiben en geç 45 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan bonuslar iptal edilecektir.

6. Bir kişi 1 ay içerisinde en fazla 20 emekli için ödül kazanabilecektir. DenizBank proje özelinde bu adedi değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Yönlendiren kişiye kazanmış olduğu bonusların yüklenebilmesi için DenizBank bonus kartlarından herhangi birine sahip olması gerekmektedir. DenizBank bonus kredi kartı olmayanlar kampanyadan faydalanamaz. DenizBank bonus kredi kartı olmaması durumunda ödül kazanımı gerçekleşmeyecektir. DenizBank kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kredi kartı vermekte serbesttir.

8. Müşterinin birden fazla bonus kartı bulunması durumunda son ay içerisinde en çok harcama yapılan kredi kartına ödül yüklenecektir.

9. Yönlendirme ekranlarına bilgileri girilen emeklilerin kayıt tarihinden itibaren en geç 3 ay içerisinde maaşının DenizBank hesaplarına yatmış olması gerekmektedir. 3 aylık süreden sonra maaşı yatan emekliler için yönlendirme girişi yapan müşteriye ödül verilmeyecektir.Yönlendirilen emeklinin maaşı hali hazırda DenizBank hesaplarına yatıyor ise bu emekli için ödül verilmeyecektir.

10. DenizBank gerekli gördüğü her türlü durumda yönlendirme yapan kişinin bilgilerini yönlendirilen kişi ile paylaşma hakkına sahiptir. Bu durum yönlendirme ekranlarında bilgilerinin paylaşılması sorusuna “Hayır” şeklinde cevap verenleri de kapsamaktadır.

11. DenizBank, yönlendirme işlemi yapan müşteriye, yönlendirdiği emeklinin maaşının bankamız tarafından ödenip ödenmediği konusunda Bankalar Kanunu 73. Madde gereğince bilgi verilemeyecektir.

12. Yönlendirme ekranlarına emekli maaşı almayan bir kişi bilgisi girilmemelidir.

13. Kampanya 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerlidir.

14. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

15. DenizBank Finansal Kurumlar bünyesinde çalışan personel ve 1.derece yakınları bu kampanyadan faydalanamaz.

16. Yönlendirme yapan kişi yukarıda belirtilen hususları bildiğini kabul beyan ve taahhüt eder.