CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi | DenizBank

Avrupa’nın en iyi voleybolcuları artık Deniz’de!

DenizBank olarak, içinde faaliyet gösterdiğimiz topluma karşı taşıdığımız yüksek sorumluluğun bir uzantısı olarak, toplumsal gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biri olan sporun tüm branşlarda sürdürülebilir gelişimini önceliklerimiz arasında görüyor; daha geniş bir tabana nüfuz ederek toplumun tüm kesimleri için erişilebilir olması misyonuyla önemli çalışmalar yürütüyoruz. Tıpkı Bankamızın ilk kurulduğu dönemde “Sanata Evet” dediğimiz gibi, ülkemizin spor alanında daha büyük başarıların altına imza atmasına vesile olmak arzusuyla, “Spora da Evet” diyoruz.

Bu kapsamda, 22 Ekim 2013 tarihinde, Avrupa’da voleybolun kıtasal yönetim organı konumundaki CEV ile güçlerimizi birleştirerek, “CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi”ne ismimizi verdik. Avrupa voleybol ailesinin önemli bir parçası haline geldiğimiz bu kıymetli işbirliği kapsamında, dünya voleybolunun en elit kulüp şampiyonası, 2014 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca “CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi” olarak anılacak. 17 farklı Avrupa ülkesinden toplam 52 kulüp ile dünyanın en iyi voleybolcularının kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın heyecanı, 20 Avrupa ülkesinde DenizBank ismi ile yaşanacak.

“Avrupa’nın en iyi voleybolcuları artık Deniz’de” dediğimiz işbirliği ile sporun farklı dallarına yönelik desteğimizi ve bu alandaki varlığımızı; uluslararası arenada saygın bir organizasyon ile güçlerimizi birleştirmek suretiyle perçinlemekten mutluluk duyuyor; son yıllarda büyük bir başarı öyküsüne imza atan Türk voleybolunun global arenada markalaşması ve Türkiye’de voleybol sporunun daha geniş kitlelerce benimsenmesi yönünde yeni bir açılım yaratmayı hedefliyoruz.

CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi 2014-2015 fikstürü için tıklayınız.

CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.cev.lu/

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
Fırsatlardan haberdar olmak için DenizBank Facebook sayfamızı begenin !
Kapat
Kapat

DenizBank’ın ürün, hizmet ve kampanyalarından elektronik iletişim kanallarıyla haberdar olmayı onaylıyorum.

Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...