DCSIMG
Deniz Akademi > İnsan Kaynakları > DenizBank

DenizBank'ta misyon, vizyon ve hedefler doğrultusunda çalışanlarımızın teknik bilgi ve kişisel becerilerini geliştirmek amacıyla eğitimler düzenlenmektedir.

Eğitim Faaliyetlerimiz

Deniz Akademi Mayıs 2007'de DenizBank'ta yolculuğuna başladı. Akademi yaklaşımıyla zamana yaygın projeler geliştirirken, farklı öğretim modelleriyle bilgi ve eğlenceyi biraraya getirerek kurum kültürünün güçlü bir rehberi olmaya devam ediyor.

Deniz Akademi misyonu, aramıza yeni katılanları birer Denizci yapmak ve geleceğin yöneticilerini yetiştirmek... Vizyonu, çalışanlarına farklı bir öğrenme deneyimi yaşatmak, bu yolla çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını gidermek ve keşif yolculuğunda onlara rehber olmak.

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde, stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedefliyor.

Deniz Akademi tarafından yapılandırılmış göreve yönelik eğitim haritaları, çalışanlarımızın unvan ve iş kolu bazında alacağı eğitimleri belirliyor. Eğitim yönetimimizde kullandığımız segmentasyon modeline göre ana başlıklarımız: katalog eğitimleri olarak planladığımız "Kariyer Gelişim Programları" (çalışanların görevine ve unvanına yönelik tamamlanması zorunlu eğitimler) ve "Seçmeli Eğitim Programları" (çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine yönelik ve katılımı isteğe bağlı olan eğitimler); ayrı bir süreçte yürüttüğümüz "Temel Gelişim Programları" (Bankamızda göreve yeni başlayan, ağırlıklı olarak yeni mezunların iş hayatına ve bankacılığa hazırlanması amaçlı uzun süreli programlar), "Yönetim Gelişim Programları" (bankamız yöneticilerine ve yönetici adayları için hazırlanan eğitimler).

Uluslararası eğitim ve konferanslar, yurt dışı şube ve muhabir bankalarımızdaki staj olanakları, yabancı dil ve bilgisayar kursları, Bankalar Birliği eğitimleri gibi eğitimlerle de çalışanlarımıza gelişim imkânı yaratılmakta.

Tüm bunların yanısıra çalışanlarımızca interaktif olarak kullanılabilen Deniz Akademi portali ile amacımız, katılımcı - yöneticilerin tüm eğitim ve gelişim süreçlerini buradan takip etmelerini ve yönetmelerini sağlamak.

Bankacılık sektöründe liderliği sürdürmenin sürekli gelişim ve öğrenmeyle mümkün olduğunun bilinciyle yol alan Deniz Akademi, aynı zamanda öğrenen bir organizasyon olarak çalışanlarını sürekli geliştiren bir okul.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat