DCSIMG
Denizci Olmak İçin > İnsan Kaynakları > DenizBank

Denizci Olmak İçin

"Uygun işe uygun çalışan" felsefesini benimseyen Bankamız' da, öğrenmeye açık, insan ilişkileri kuvvetli, sonuç odaklı, özgüven sahibi, katılımcı, ekip çalışmasına yatkın ve analitik herkes Denizci olabilir/Denizci olmaya hak kazanır…

Profesyoneller

Siz de Deniz'e gelin, tutkuyla çalışan bankacılar arasında yerinizi alın.

Deneyim kazandığınız alanda en az 6 ay tecrübeli ve işinizin gerektirdiği yetkinliklere sahipseniz ilanlarımızı takip ederek kariyerinize Deniz'de yön verebilirsiniz.

Kariyerinde İlk Adımı Atacaklar

Aydınlık bir gelecek Deniz'de.

Geleceğiniz için bugüne kadar çok şey yaptınız. İyi okullara girmek için çabaladınız, o okullarda iyi dereceler yaptınız. Ve sıra en önemli kararı vermeye geldi: Kariyerinize nerede başlayacaksınız? Geleceğiniz için iyi bir karar vermek ve emin adımlarla başarıya yürümek için sizi Deniz'e bekliyoruz!

Deniz'de yerini almak isteyen yeni mezunlar, başvurunuzu bırakarak Deniz’de kariyerinizin ilk adımını atabilirsiniz.

Başvuru Formu:

Deniz'de Staj

Kendine değer katmak isteyen üniversite ya da ticaret lisesi öğrencilerine teorik bilgileriyle ilgili pratik yapma ve bu bilgileri uygulamaya geçirme imkanı sağlıyoruz.

Üniversite Öğrencileri, Yaz döneminde, DenizBank'ı tanımak isteyen üniversite öğrencilerine staj imkanı tanınmaktadır. Staj süresince stajyere "mesleki / bireysel gelişim sağlayıcı bilgi ve becerilerin kazandırılması, aynı zamanda kişinin var olan bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi" esastır.

Ticaret Lisesi Öğrencileri, Beceri eğitimi uygulaması kapsamında Ticaret Lisesi Öğrencileri stajlarına her yıl öğretim yılı başında başlar, öğretim yılının sona ermesi ile birlikte staj dönemleri sona erer.

Deniz'de Kariyer Fırsatları

DenizBank'ta çalışanlarımıza, performanslarına ve yetkinliklerine bağlı olarak "Asistan" unvanından "Genel Müdür" unvanına uzanan bir kariyer yolu sunulmaktadır.

28.02.2014 itibariyle müdür ve üstü yönetici pozisyon ihtiyacı %74 oranında içeriden karşılanmıştır.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat