MTV Ödemesi

MTV Kampanyası

MTV ödemenizi gerçekleştirirken yolunuzu kaybetmeyin!

Verginizi ister DenizBank ATM’leri veya Şubeleri’nden, isterseniz de AçıkDeniz İnternet Bankacılığı veya www.gib.gov.tr kredi kartınıza 5 taksitle ödeyin, Piranha Infiniti HD 5 INC veya Piranha 7 INC Navigasyon Cihazları’nda %35’e varan indirimler kazanın!

Kampanya Koşulları

  • Kampanyamızdan; 01- Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, DenizBank Şubeleri, Denizbank ATM’leri ve Denizbank Bireysel Kredi Kartları ile www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştiren müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • DenizBank Bireysel Kredi Kartları sahiplerine 5 taksit seçeneği mevcuttur. İndirimli alışveriş için indirim kodları kampanya bitiminde sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza iletilecektir.
  • SMS ile gönderilen indirim kodları PIRANHA INFINITI HD 5 INC ve PIRANHA 7* INC navigasyon cihazlarından biri için 10 Şubat -29 Şubat 2012 tarihleri arasında www.piranha.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.
  • İndirim, TV özellikli PIRANHA 7 INC modelleri için geçerli değildir.
  • İndirimli Navigasyon cihazlarının satışı ve zamanında teslimi Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti’nin sorumluluğu altındadır.
  • Zamanında veya hiç teslim edilmeyen, eksik, kusurlu teslim edilen ürünlerde sorumluluk Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti’ne aittir, Denizbank hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
deneme
Kapat
Fırsatlardan haberdar olmak için DenizBank Facebook sayfamızı begenin !
Kapat
Deniz Bonus
Kapat

DenizBank'ın ürün, hizmet ve kampanyalarından elektronik iletişim kanallarıyla haberdar olmayı onaylıyorum.

Evet
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...