DCSIMG
UCZ Kart > DenizBank Kredi Kartları > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
UCZ

Veresiye’nin yeni adı UCZ Kart, Deniz’de!

UCZ Kart ile UCZ mağazalarında alışveriş edin, ödemelerinizi 1 aya kadar erteleyin. UCZ Kart Deniz’de, UCZ mağazaları şimdilik 1,000 yakında 5,000 noktada hizmetinizde.

Şimdi UCZ yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızla birlikte 3280'e gönderin, kartınız size gelsin.

UCZ Kart’ın Özellikleri

UCZ kart kapalı devre bir kredili kart olup, sadece UCZ mağazalarında Denizbank POS’larından yapılan işlemlerde kullanılabilir.

Ekstre borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmesi halinde faiz yansımaz.

UCZ Kart, UCZ mağazaları dışındaki işyerlerinde veya UCZ mağazalarında Denizbank POS’u dışında gerçekleşen işlemlerde kullanılamayacaktır.

Kartlar nakit çekimine kapalı olacaktır. Kart üzerinden, nakit avans veya taksitli nakit avans kullanılmayacaktır.

UCZ Kartlar taksit ve Bonus özelliğine sahip değildir.

İlk sene kart ücreti yoktur. Sonraki senelerde 5 TL kart ücreti alınacaktır.

UCZ Kart’ınız ile ilgili tüm bilgileri ve ekstre hareketlerinizi AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'ndan ve 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'ından takip edebilirsiniz.

Ödemelerinizi;

UCZ Kart ödemelerini size en yakın Denizbank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, Tekstilbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik'lerden* yapabilirsiniz. *

Hayatınızı kolaylaştıracak diğer ürünlerimizi de tanıtmak için sizi DenizBank Şubeleri'nde görmekten mutluluk duyacağız.

*Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için hesap özetinize işlem ücreti yansıtılacaktır. Gerekli bilgiyi 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'ından alabilirsiniz.
Kapat
Kapat

Kapat
Kapat