DCSIMG
Deniz Bonus Kredi Kartı | DenizBank
Deniz Bonus Card

1 BONUS=1 TL

Deniz Bonus kredi kartından da öte.

Deniz Bonus ile yurtiçi ve yurtdışındaki tüm harcamalarınızdan bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızla 250.000'i aşkın üye işyerinden bedava alışveriş yapabilir, program ortaklarında ekstra bonus ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Deniz Bonus’unuz ile Türkiye ve yurt dışında Visa/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde; hem peşin hem de taksitli alışveriş lerinizde Bonus kazanabilirsiniz. Örneğin tek ödemelerde %10, taksitli ödemelerde %5 Bonus veren üye bir mağazadan 300 TL tutarında alışveriş yaptınız. Harcamayı tek ödeme olarak yapmayı tercih ederseniz, Deniz Bonus’ unuza 30 TL Bonus yüklenir; ödemeyi taksitle yapmayı tercih ederseniz Deniz Bonus’unuza 15 TL eklenir.

Biriktirdiğiniz bu Bonus’ları, istediğiniz zaman harcayabilir, bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Kazandığınız her 1 TL Bonus, 1 TL’ye eşittir.

Deniz Bonus kampanya ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Deniz Bonus Shuttle Hizmeti

Havaalanı ulaşımının en konforlu, kaliteli ve güvenli yolu DenizBank kredi kartlarına özel %30 indirimli fiyatlar ile hizmetinizde!

Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkla devam ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'de; en fazla 5 yolcu taşıyan, klimalı, Volkswagen Caravelle marka araçlar ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'nı arayarak önce 7'yi sonra 2’yi tuşlamak!

DenizBank Shuttle Hizmeti indirimli fiyat tablosu için tıklayınız.

DenizBank Gezi Hattı

Bir telefonla yurt içi/yurt dışı uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel ve paket tur rezervasyonları, yurt dışı gemi rezervasyonları ve yurt içi ve yurt dışı araç kiralama rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'nı arayarak önce 7'yi sonra 1’i tuşlayın. Uçak biletinizi ve diğer hizmetleri 3 taksitle alın.

DenizBank Gezi Hattı hizmeti Jules Verne tarafından verilmektedir. Çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasındadır.

İndirim Kartımda

İndirimKartımda.com hizmetleri DenizBank müşterilerine özel bir indirim sitesidir.
Detaylı bilgi için www.indirimkartimda.com

Deniz Amerikada

Sadece DenizBank müşterilerinin yararlanabildiği, Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş deneyimine hoş geldiniz!
Detaylı bilgi için www.denizamerikada.com

 • Açıkdeniz İnternet Bankacılığı,
 • 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı
 • SMS (KKART yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik No ile birlikte 3280’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.)
 • Tüm DenizBank Şubeleri,
 • Tüm DenizBank ATM'leri,

Dilerseniz Şubelere Giderek

 • Tüm DenizBank şubeleri ve AçıkDeniz ATM'lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan*,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden*,
 • Tüm Tekstilbank şubelerinden* yapabilirsiniz.

Dilerseniz Oturduğunuz Yerden

 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı'ndan,
 • www.denizbank.com AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

* Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize işlem ücreti yansıtılacaktır. Güncel ücret bilgileri için tıklayınız.

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).

*Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 444 0 800 numaralı AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

*İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 444 0 800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat