DCSIMG
Bonus Card > Deniz Bonus > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
Deniz Bonus Card

Bonus Card, dünyanın her yerinde para biriktiren Türkiye'nin ilk çipli kredi kartıdır.

Hemen Başvur

Bonus Card ile tüm harcamalarınızdan bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızla 250.000'i aşkın üye işyerinden bedava alışveriş yapabilir, program ortaklarında ekstra bonus ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bonus Card, uluslararası bir kredi kartıdır.

Tüm dünyada 27 milyon Visa / MasterCard üye işyerinde size Bonus kazandırır.

Üye firmalarda taksitli ve peşin alışverişlerinizde %20'ye varan Bonus kazanırsınız.

UNUTMAYIN 1 Bonus = 1 TL

Bonus Card kampanyalarını görüntülemek için tıklayın.

Bonus Card'ınızla Nasıl Kazanırsınız?

Örneğin tek ödemelerde %10, taksitli ödemelerde %5 Bonus veren üye bir mağazadan 300 TL tutarında alışveriş yaptınız. Harcamayı tek ödeme olarak yapmayı tercih ederseniz, Bonus Card'ınızın üzerindeki çipe 30 TL yüklenir. Ödemeyi taksitle yaparsınız, Bonus Card'ınızın üzerindeki çipe 15 TL eklenir.

Biriktirdiğiniz bu paraları, istediğiniz zaman harcayabilir, bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bonus Card üye firmalarında taksitli alışveriş yaparken de bonus kazanırsınız. Her gün artan Bonus Card üye firmalarında yaptığınız harcamalardan daha fazla bonus kazanırsınız. Türkiye ve yurt dışında Visa/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan Bonus Card'ınıza para (bonus) birikir.

Deniz Bonus Card kampanya ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için

Bonus Card Ek Hizmetleri

Deniz Bonus Shuttle Hizmeti

Havaalanı ulaşımının en konforlu,kaliteli ve güvenli yolu Deniz Bonus Shuttle Hizmeti, DenizBank kredi kartlarına özel %30 indirimli fiyatlarla hizmetinizde.

Artık uçak yolculuğunuz evinizin kapısında başlıyor ve gideceğiniz son noktaya kadar aynı rahatlık ve kolaylıkla devam ediyor. En fazla 5 yolcu taşıyan, klimalı, Volkswagen Caravelle marka araçlar ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz. Havaalanı Shuttle hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir'de servis vermektedir.

Tek yapmanız gereken Deniz Bonus Gezi Hattını aramak. DenizBank Gezi Hattı'na ulaşmak için 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'nı arayarak 7'yi tuşlayın.

DenizBank Shuttle Hizmeti indirimli fiyat tablosu için tıklayınız.

DenizBank Gezi Hattı

Bir telefonla yurt içi/yurt dışı uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel ve paket tur rezervasyonları, yurt dışı gemi rezervasyonları ve yurt içi ve yurt dışı araç kiralama rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

0850 222 0 800 no’lu DenizBank İletişim Merkezi’ni arayın. DenizBank Seyahat Hizmetleri için 7’yi tuşlayın. Uçak biletinizi ve diğer hizmetleri 3 taksitle alın.

DenizBank Gezi Hattı hizmeti Jules Verne tarafından verilmektedir. Çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasındadır.

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz (Örnek: SIFRE 1234 1234567).

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 0850 222 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat