DCSIMG
Bonus Plus > Deniz Bonus > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
Deniz Plus Bonus Card

Daha fazla bonus kazandıran kredi kartı...

Bonus Card'ınızla son 12 ayda minimum 75 TL bonus biriktirin, Deniz Bonus Card'ınız Deniz Bonus Plus Card ile yenilensin. Deniz Bonus Plus Card, Bonus Card Program Ortakları dışında yapacağınız alışverişlerde daha fazla bonus kazandırır.

  • Kartınız yenilenirken Deniz Bonus Card yaşının 6 aydan büyük olması gereklidir. Bonus Plus'a geçmeniz için son 12 ayda kazanılan bonus hesaplanırken, sözünüze bonus ve kampanyalardan kazandığınız ekstra bonus dahil edilmez.
  • Bonus Plus Card'a geçmeniz halinde kart numaranız değişecektir. Bu sebeple sigorta, internet, dijital tv, cep telefonu gibi talimatla gerçekleşen düzenli ödemeleriniz için söz konusu firmalara yeni kart numaranızı bildirmeniz gerekmektedir.
  • Deniz Bonus Card'ınıza tanımlı fatura ödemeleriniz varsa Bonus Plus Card'ınıza aktarılması için 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı'nı arayabilir ya da AçıkDeniz İnternet Şube'si aracılığı ile ilgili değişikliği kendiniz yapabilirsiniz.

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz (Örnek: SIFRE 1234 1234567).

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat