DCSIMG
Fenerbahçe Bonus Card > Deniz Bonus > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
Fenerbahçe Bonus Card

Fenerbahçe Bonus Card

Hemen Başvur

Fenerbahçe Bonus Card’ın Getirdiği Ayrıcalıklar;

 • DenizBank Fenerbahçe Bonus Card contactless karttır. 35 TL'ye kadar tüm harcamaları temassız olarak gerçekleştirerek size kolaylık sağlar ve hız kazandırır.
 • Mifare özelliği sayesinde stat, otopark kapı girişlerinde geçiş kolaylığı sağlar.
 • Tüm Fenerium mağazalarında yapılan alışverişlerde POS cihazı üzerinde otomatik olarak indirim uygular.
 • Yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazandırır.
  (1 bonus = 1 TL)
 • Bonus Program Ortakları'nda yapacağınız taksitli veya tek ödemeli alışverişlerinizde ekstra bonus kazandırır.
 • Biriken bonus ile Bonus Program Ortakları'nda bedava alışveriş yapma imkanı sağlar.
 • Fenerbahçe kazandıkça kart sahibi de kazanmaktadır. FB Bonus Card'ı ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanmaktadır.
 • Fenerbahçe Bonus Card ile Petrol Ofisi'nde her akaryakıt alışverişinde Positive Puan kazanım hakkı sağlanmaktadır. 1 litre (kırsal) Motorin karşılığında 2 Puan, diğer tüm akaryakıt ürünleri için 1 litre karşılığında 2,5 Puan kazanılmaktadır.

31 Mayıs'a kadar Fenerbahçe Bonus'a başvurun ilk alışverişinizle 40 TL bonus kazanın.

 • Kampanyadan 31 Mayıs'a kadar, kısa mesaj ile FB boşluk TCKN yazıp 3280'e, internet veya alternatif başvuru kanallarından Fenerbahçe Bonus Card başvurusunda bulunan, kartı onaylanan ve bu süre içinde harcama yapan müşteriler yararlanabilir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • İlk alışverişte ödül kullanımları, iptal ve iade işlemleri dahil değildir.
 • Her kart kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir.
 • Her kart kampanyadan en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan kazanılan bonuslar Ocak başvuruları için 3 Şubat, Şubat başvuruları için 3 Mart, Mart başvuruları için 2 Nisan, Nisan başvuruları için 2 Mayıs, Mayıs başvuruları için 2 Haziran tarihinde ilgili Bonus karta yüklenecektir.
 • Kampanyadan kazanılan bonuslar, yükleme tarihinin ertesi gününden itibaren 10 gün içinde kullanılabilecektir. 11. Gün geri alım olacaktır.
 • Kampanyadan Bonus kazanımı için 31 Mayıs'a kadar Fenerbahçe Bonus kart ile harcama yapılması gerekmektedir.

Fenerbahçe Bonus Platinum Card Özellikleri

 • Futbol A Takımı maçlarına Maraton Alt Tribününden hediye bilet kazanma imkanı
 • Fenerium Mağazaları'nda %10 indirim imkanı
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı (Rezervasyon şartı aranmaktadır)
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'nde fitness salonu ve havuz üyeliklerinde %10 indirim imkanı

Fenerbahçe Bonus Gold Card Özellikkleri

 • Futbol A Takımı maçlarına Maraton Alt Tribününden hediye bilet kazanma imkanı
 • Fenerium Mağazaları'nda %5 indirim imkanı
 • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ne giriş imkanı (Rezervasyon şartı aranmaktadır)

Tüm Fenerbahçe Bonus Cardlar için Geçerli Olan Diğer Özellikler

 • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkanı. (Öncelikli Bilet alma hakkı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanacak Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli biletler genel satıştan 48 saat öncesinde alınabilecektir. Biletlerin satış tarihini; FB TV, Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet siteleri ve Biletix'ten öğrenebilirsiniz.)
 • Diğer branşlarda oynanacak olan iç saha maçlarına hediye bilet kazanma imkanı
 • Deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Loca 1. katında izleme imkanı (Rezervasyon şartı aranmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü bu uygulamayı değiştirme, erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.)
 • Fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkanı
 • Anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkanı
 • Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı

DenizBank Fenerbahçe Bonus Card şimdi Petrol Ofisi'nde kazandırıyor!

Artık DenizBank Fenerbahçe Bonus Card'ınız Petrol Ofisi'nde her akaryakıt alışverişinizde Positive Puan kazandırıyor. DenizBank Bonus Card'ınızla Petrol Ofisi istasyonlarında kampanyalara katılabilir, biriktirdiğiniz puanlarla hediye kataloğundan elektronikten oyuncağa, mutfak aletlerinden, araç aksesuarlarına kadar çeşitli hediyelerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ikea ürünleri, GSM operatörlerinden hediye konuşma süresi, YKM mağazalarından hediye çekleri taraftarın alabileceği hediyeler arasında yer alıyor. Üstelik her akaryakıt alışverişiniz Fenerbahçe Kulübü'ne de katkı sağlıyor.

DenizBank Fenerbahçe Bonus Card sahipleri kredi kartlarını akaryakıt pompası üzerindeki temassız okuyuculara okutarak puan kazanacaklar, puan harcama, sorgulama ve benzeri işlemler ise belirli istasyonlardaki Positive Card POS cihazlarına takılı temassız okuyucular ile yapabileceklerdir. Positive Card, 2.000'den fazla PO İstasyonunda, yaklaşık 2.000.000 tüketici tarafından kullanılıyor. Yenilenen Positive Card puan sisteminde, 1 litre (kırsal) Motorin karşılığında 2 Puan, diğer tüm akaryakıt ürünleri için 1 litre karşılığında 2,5 Puan kazanabilirsiniz. Hediye çeşitleri ve puan harcama işlemi yapabileceğiniz istasyonların listesini positivecard.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus Card Bedelleri

Bonus Fenerbahçe Card bedelleri, Fenerbahçe Kulübü'ne bağış olarak aktarılmaktadır. Ayrıca Bonus Fenerbahçe Card'ınızı kullandıkça harcama tutarına göre Fenerbahçe Spor Kulübü'ne katkı yapılmaktadır.

Fenerbahçe Kart Platinum 350 TL
Üyelik Yenileme 150 TL
Fenerbahçe Kart Gold 100 TL
Üyelik Yenileme 50 TL
Fenerbahçe Kart 35 TL
Üyelik Yenileme 35 TL
Classic Karttan Gold Karta Geçiş 65 TL
Gold Karttan Platinum Karta Geçiş 250 TL
Classic Karttan Platinum Karta Geçiş 315 TL
BELİRTİLEN ÜCRETLER 1 (BİR) YILLIKTIR.
Bilgi Hattı: 0 216 444 1907
Bilgi için: fenerbahce.com.tr / 0216 444 1907 – www.positivecard.com.tr - petrolofisi.com.tr / 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55

Deniz Bonus Fenerbahçe Bonus Card Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar

 • Deniz Bonus Şubeleri
 • 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı
 • Hemen Kredi Kartı Başvurusu yapmak için tıklayın.
 • SMS FBBONUS yaz boşluk bırak, TC Kimlik numaranı 3280'e SMS ile gönder, kartın cebine gelsin!

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz (Örnek: SIFRE 1234 1234567).

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 0850 222 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat