DCSIMG
GS Bonus Taraftar Paracard | DenizBank
GS Bonus Taraftar Paracard

Gerçek Taraftar Alışverişte belli olur

GS Bonus Taraftar Paracard’a sahip olacak sarı kırmızılıları bekleyen avantajlar

Alışverişte para yerine geçen Paracard ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslarla tüm Bonus Program Ortakları’ nda bedava alışveriş yaparsınız.

Hemen Başvur Sizi Arayalım
 • Türk Telekom Arena içerisindeki tüm cafe ve restaurantlarda %10 indirim fırsatından yararlanırlar.
 • GS Store’larda sadece GS Bonus Taraftar Paracard'a ve GS Bonus kredi kartına özel kampanyalardan yararlanabilirler.
 • GS Bonus Taraftar Paracard sahipleri Yurtiçi Kargo’dan yaptıkları tüm gönderilerden %25 indirim fırsatından yararlanırlar.
 • GS Bonus Taraftar Paracard sahipleri Medical Park’ta sağlık harcamalarından %20 indirim fırsatından yararlanırlar.
 • GS Bonus Taraftar Paracard sahipleri Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı sürpriz organizasyonlarda yer alabilir, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın deplasmanda oynayacağı resmi maçlara takım ile beraber gitme imkanına sahip olabilirler.
 • Sadece GS Bonus Taraftar Paracard’a sahip olarak GSMobile ve GSTV kampanyalarından öncelikli ve indirimli faydalanabilirler.
 • Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Biriken bonuslarınız ile bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabileceksiniz. (1 Bonus = 1 TL)
 • Kartınız MasterCard Paypass temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya göstererek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Denizbank Şubeleri
 • 444 0 800 DenizBank Telefon Bankacılığı
 • "TARAFTAR" yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numarası ile birlikte 3280’e kısa mesaj göndererek başvurulabilir.

*Kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz (Örnek: SIFRE 1234 1234567).

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat