DCSIMG
DenizBank Kredi Kartları > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
Classic

DenizBank Kredi Kartınızla, Türkiye' de ve yurtdışında Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.

DenizBank Classic Kredi Kartı

Tüm DenizBank Şubeleri'nden ve ATM'lerinden nakit para çekebilir, yurt içi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinizi tüm DenizBank Şubeleri'nden, Açıkdeniz Telefon Bankacılığı'ndan, AçıkDeniz İnternet Şubesinden, otomatik ödeme talimatı vererek vadesiz hesabınızdan ya da kredili mevduat hesabınızdan, EFT talimatı ile diğer bankalardan yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ekstrenizin vereceğiniz bir fax numarasına / e-posta adresine veya ödeme bilgilerinizin SMS olarak cep telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekilen Bankalar

  • Tüm yurtiçi ve Master / Visa kart kabul eden tüm yurtdışı bankalar

DenizBank Classic MasterCard ya da Visa Kredi Kartı Borçlarınızı Yatırabileceğiniz Merkezler

Tüm kredi kart ödemelerini DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden* yapabilirsiniz.

*DenizBank şubeleri dışındaki tüm ödeme noktalarından gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz için bir sonraki ekstrenize işlem ücreti borç kaydedilecektir.

Kredi Kartı kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayın.

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk 4 haneli kendi belirlediğiniz şifre boşluk kartın arkasındaki 7 rakamı yazarak 3280’e gönderin, şifreniz anında oluşsun. (Örnek ; SIFRE 1234 1234567)

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 0850 222 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat