DCSIMG
Miles & More Kredi Kartı | DenizBank
sherbank
Miles & More Kredi Kartı

Deniz'le uçmak için millerce neden var!

Miles & More kredi kartınızla uçuyorsunuz!

Hemen Başvur Sizi Arayalım

Miles&More kredi kartınız ile alışveriş yaptıkça keyifli uçuşlar yaşayın.

Miles & More Uçuş Programı 1993 yılında Lufthansa Alman Havayolları'nın frequent flyer programı olarak kurulmuştur. Dünya çapında 10 milyon müşteri ile Avrupa'nın en başarılı uçuş programlarından biridir.

Miles&More Kredi Kartı Lufhansa ile DenizBank’ın işbirliğinden doğan özel avantajlar sağlayan bir kredi kartıdır.

Her Miles & More Kredi Kartı sahibi otomatik olarak birer Miles & More Programı üyesidir ve Miles&More uçuş programı üye kartına sahip olur. Miles & More kredi kartı ile yapılan işlemlerden kazanılan miller, Miles & More üye kartına aktarılır.

En az 3 aylık Miles & More kredi kartı sahibi olunması ve ayda en az bir kez kartın kullanılması durumunda, alışverişlerden kazanılan miller hiç yanmadan Miles&More üye kartında birikmektedir. Kazanılan milleri uçuşlarda kullanabilmek için üye kartı ile işlem yapmak gerekmektedir.

Detaylı bilgiyi (0 212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı'ndan alabilirsiniz.

Lufthansa başta olmak üzere, THY’nin de içinde bulunduğu Star Alliance üyesi 26 farklı havayolu şirketinden yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilir ve kazandığınız milleri kullanarak ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.

Anlaşmalı Otel zincirleri ve otomobil kiralama servislerinden de mil kazanabilirsiniz.

Her 2 TL tutarındaki harcamanız için 1 Mil kazanırsınız. Kazandığınız miller Miles & More hesabınızda birikir, dilediğinizde birikmiş millerinizi hesabınızdan kullanabilirsiniz.

Miles & More hesabınızda biriken 15.000 mil karşılığında FlySmart uygulaması çerçevesinde ücretsiz olarak Avrupa'ya gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

Havaalanı ulaşımın en konforlu, kaliteli ve güvenli yolu olan DenizBank Shuttle Hizmeti'nden İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da %30 indirimli faydalanırsınız.

Miles & More Kartını aktif kullanan Miles&More Platinum kredi kartı sahipleri 25,000 USD teminat limitli Ferdi Kaza Sigortasının sahibi olur.

Detaylı bilgi için 0212 354 88 99 numaralı telefondan Miles & More müşteri hattını arayabilir ya da www.lufthansa.com.tr / www.milesandmore.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 • Tüm DenizBank şubeleri,
 • 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı
 • www.denizbank.com AçıkDeniz Internet Bankacılığı
 • SMS –MMKART yazın, boşluk bırakın, TC Kimlik Numaranızı 3280’e gönderin.
 • Tüm DenizBank şubeleri ve AçıkDeniz ATM’lerinden,
 • Tüm Pratik Noktalardan*,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM’lerinden*,
 • Online tahsilat yapan PTT merkez, şube ve Atm’lerinden*,
 • Tüm Tekstilbank şubelerinden*,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan ve www.denizbank.com AçıkDeniz Internet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz.

* Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize işlem ücreti yansıyacaktır. Güncel ücret bilgisine www.bonusdenizbank.com, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’ndan ve www.denizbank.com AçıkDeniz Internet Bankacılığı’ndan ulaşabilirsiniz. DenizBank haricindeki diğer banka, PTT ve ödeme noktalarından yaptığınız kredi kartı borç ödemeleriniz, hesabınıza 2 işgünü sonra geçmekte; fakat kart sahibine herhangi bir faiz tahakkukuna sebep olmamaktadır. Sadece kredi kartı limiti, bu süre sonunda ödenen tutar kadar açılmaktadır.

 • *Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildikten 1 gün sonra, kartınız otomatik olarak kullanıma açılacak ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.*Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • *SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • *Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • *Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.
 • *Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 444 0 800 numaralı AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • *İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 444 0 800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • *Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.
Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat