DCSIMG
Miles & More Kredi Kartı > Bireysel Kartlar > Kartlar > DenizBank
Miles & More Kredi Kartı

Deniz'le uçmak için millerce neden var!

Miles & More kredi kartınızla artık yurtiçi uçuşlarınızda da mil kazanabilirsiniz.

Hemen Başvur

Şimdi MMKART yazın bir boşluk bırakın, TC kimlik numaranızla birlikte 3280'e gönderin veya buraya tıklayın.

Geriye Yaslanın ve Rahatlayın, Milleriniz Size Sadık Kalacak!

Miles & More Kredi Kartınızla yaptığınız alışverişlerden biriktirdiğiniz milleriniz hiç yanmayacak! Bunun için ayda en az bir kez kartınızı kullanmanız ve en az 3 aylık Miles & More kredi kartı sahibi olmanız gerekmektedir.

Miles & More Uçuş Programı Hakkında Bilgi

Miles & More Uçuş Programı 1993 yılında Lufthansa Alman Havayolları'nın frequent flyer programı olarak kurulmuştur. Dünya çapında 10 milyon müşteri ile Avrupa'nın en başarılı uçuş programlarından biridir.

Miles & More programı üyeleri Lufthansa başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketi ile yaptıkları uçuşlardan Mil kazanırlar ve Miles &More Kredi Kartı hesaplarında biriken milleri kullanarak uçuş bileti alabilirler. Miles &More Programına dahil Havayolu şirketlerini görmek için lütfen tıklayınız.

Artık Miles & More Kredi Kartı Sahipleri; THY Uçuşlarından da Mil Toplayabiliyor, Biriktirdikleri Milleri THY Uçuşlarında Kullanabiliyor.

Detaylı bilgi için 0212 354 88 99 numaralı telefondan Miles & More müşteri hattını arayabilir ya da www.lufthansa.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Miles & More programı üyeleri Lufthansa başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketinin yanısıra anlaşmalı otel zincirleri ve oto kiralama şirketlerinde yaptıkları harcamalar üzerinden de mil kazanabilir ve kazandıkları milleri kullanabilirler.

Miles & More programına dahil Otel zincirlerini ve Oto kiralama şirketlerini görmek için lütfen tıklayınız.

FlySmart uygulaması ile internet üzerinden rezervasyon yaparak indirimli uçuşlardan yararlanabilir, daha az mil kullanarak daha çok uçabilirsiniz.

Miles & More Kredi Kartı

Türkiye'nin önde gelen bankası DenizBank ve Avrupa'nın en büyük frequent flyer programı Lufthansa işbirliği ile doğan Miles & More Kredi Kartı ile yapacağınız her işlem size Mil kazandırır. Her Miles & More Kredi Kartı sahibi otomatik olarak birer Miles & More Programı üyesi olur. Kredi kartı işlemlerinizden kazandığınız miller Miles & More hesabınıza aktarılır.

Miles & More Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

 • Miles & More programı üyeleri Lufthansa başta olmak üzere Star Alliance üyesi 21 farklı havayolu şirketinden yapacağınız uçuşlardan Mil kazanabilir ve kazandığınız milleri kullanarak ücretsiz uçak bileti alabilirsiniz.
 • Anlaşmalı Otel zincirleri ve otomobil kiralama servislerinden mil kazanma avantajına sahip olursunuz.
 • Her 2 TL'lik işleminiz için 1 Mil kazanırsınız. Kazandığınız miller Miles & More hesabınızda birikir, dilediğinizde birikmiş millerinizi hesabınızdan kullanabilirsiniz.
 • Miles & More hesabınızda biriken 15.000 mil karşılığında FlySmart uygulaması çerçevesinde ücretsiz olarak Avrupa'ya gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.
 • Havaalanı ulaşımın en konforlu, kaliteli ve güvenli yolu olan DenizBank Shuttle Hizmeti'nden İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da %30 indirimli faydalanırsınız.
 • Miles & More Kartını aktif kullanan Miles&More Platinum kredi kartı sahipleri 25,000 USD teminat limitli Ferdi Kaza Sigortasının sahibi olur.

Miles & More Kredi Kartı'ınız ile ilgili tüm bilgileri ve ekstre hareketlerinizi AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'ndan ve (212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı'ndan takip edebilirsiniz.

Ekstre bilgilerinizi SMS, fax ya da e-mail yoluyla almak isterseniz (212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı'nı arayabilirsiniz.

Ödemelerinizi;

Miles & More Kredi Kartı ödemelerini DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank* şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik'lerden* yapabilirsiniz.

*Bu noktalardan yapacağınız ödemeler için ekstrenize işlem ücreti yansıtılacaktır. Gerekli bilgiyi (212) 444 0 805 DenizBank Miles & More Müşteri Hattı'ndan alabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak diğer ürünlerimizi de tanıtmak için sizi DenizBank Şubeleri'nde görmekten mutluluk duyacağız.

Miles & More Platinum Ek Hizmetler

0 212 334 20 96 no'lu telefonu arayarak Assist Line'a ulaşabilir ve aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Tıbbi Danışma

Acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak, size birlikte ikamet ettiğiniz kişilere karşılaşılan sağlık problemi konusunda Assist Line uzman doktoru tarafından bilgi verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir. Sağlık probleminiz konusunda alınması gereken önlemler ile ilgili tavsiyede bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez.

Ambulans Gönderilmesi

Bedeni yaralanma veya ciddi hastalık durumunda Assist Line, naklin aynı il sınırları içinde olması kaydı ile bir yıl içinde limitsiz olarak bulunduğunuz noktaya doktor veya kara ambulansı yollar ve tedavinin yapılabileceği en yakın hastaneye naklinizi gerçekleştirir. Assist Line Tıbbi Ekibi tarafından onaylanmayan ve acil durum niteliğinde olmayan talepler nedeniyle tahakkuk edecek olan ücretler tarafınızdan ödenecektir.

Turistik, Kültürel ve Sosyal Aktivitelerle İlgili Bilgi Hattı

Tiyatro, opera, bale, konser, fuar, maç gibi sosyal aktiviteler; restoran, otel, eğlence yerlerinin özellikleri / imkânları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turistik, Kültürel ve Sosyal Aktivitelerle İlgili Rezervasyon

Kültürel, sportif ve seyahat amaçlı aktivitelerde mümkün olan durumlarda rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otel Rezervasyonları

Türkiye'deki 5-4-3 yıldızlı oteller için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kiralık Araç Rezervasyonları

Türkiye sınırları içinde Assist Line indirimiyle araç kiralayabilirsiniz.

Uçak Bileti Alma / Ulaştırma

Yurt içi ve yurtdışı uçak bileti alabilirsiniz.

İş Organizasyonları

İş gereçleri ve ihtiyaçları (mütercim-tercüman hizmetleri, kongre-seminer-konferans, açılış, toplantı ve benzeri organizasyonlar, ses, ışık projeksiyon gereçleri, faks, mobil telefon, PC kiralama) konusunda yardım alabilirsiniz.

Bilet ücretleri, bilet ulaştırma giderleri, posta hizmetleri, hizmet / araç / gereç kiralama, sigorta veya iptal bedeli gibi meblağlar önceden onayı alınmak kaydıyla DenizBank kredi kartınızdan tahsil edilir.

Seyahat Öncesi Bilgi

Seyahat öncesinde Assist Line'ı aradığımızda vize, pasaportlar, girişteki aşı istekleri, gümrükler ve kuralları, döviz kurları ve vergiler, hava durumu, Bankalar, Elçilikler ve Konsolosluklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Araç Bilgi Hattı

Türkiye içinde 24 saat ve 365 gün yerel çekici-vinç firmaları, tamirhaneler ve araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Bilgi Hattı

Acil hizmet gerekliliği dışında da Assist Line'ı arayarak aşağıdaki konularda hizmet veren tüm birimlerin telefon numaraları ve adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 • Ambulans Şirketler
 • Çilingir
 • Hastane ve Doktorlar
 • Camcı
 • Nöbetçi Eczaneler
 • Beyaz ve Elektrikli Eşya Bayii ve Servisleri
 • Su Tesisatçıları
 • Otel ve Konaklama Tesisleri
 • Elektrik Tesisatçıları
 • Uydu Anten Servisleri
 • Araba Kiralama Şirketleri
 • Boya İşleri
 • Seyahat Acenteleri
 • Marangoz İşleri
 • Evden Eve Nakil Şirketleri
 • İnşaat İşleri
 • Halı ve Döşemecilik Kumaşçı
 • Klima ve Isıtıcı Hizmetleri
 • Restoranlar ve Kafeler
 • Müzeler ve Kültür Merkezleri
 • Eğlence ve Show Merkezleri

Miles & More Kredi Kartı ile iyi uçuşlar dileriz.

*Kredi kartınız güvenliğiniz için kapalı teslim edilmektedir. Teslimden 1 gün sonra kartınız otomatik olarak açılacak ve SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı teslim aldığınız anda hemen şifrenizi alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

*Cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk 4 haneli kendi belirlediğiniz şifre boşluk kartın arkasındaki 7 rakamı yazarak 3280’e gönderin, şifreniz anında oluşsun. (Örnek ; SIFRE 1234 1234567)

*Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamları kullanmayınız. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerini güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerle paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.

*Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak haber veriniz.

*Kayıp/Çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup bildirim yapılmaması nedeniyle 24 saat öncesinde yapılan tüm harcamalardan sorumlu olacaksınız. Kayıp/Çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL’nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir veya bankamızın SAFECARD Kart Koruma Sigortası’na başvurmak için SAFECARD yazıp 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

*Ev/İş adresiniz veya diğer iletişim bilgilerinizdeki değişiklikleri, 15 gün içinde bankamıza bildirmeniz gerekmektedir.

*Yabancı parayla gerçekleşen işlemlerle ilgili olarak hesap özetiniz, talebiniz doğrultusunda Türk Lirası (TL) VEYA Amerikan doları (USD) olarak düzenlenir. Yabancı parayla yapılan işlemler, uluslararası kart kuruluşlarınca USD’ye çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir. USD harcamalarınızı, son ödeme tarihinde ödemediğiniz takdirde, borç tutarınız son ödeme tarihinizden bir sonraki işgünü MB efektif satış kurundan TL’ye çevrilerek nakit avans faizi işletilir.

*Denizbank platinium Kredi Kart müşterilerinin yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinde geçerlidir. Seyahat bileti bedelinin en az %50’sinin Denizbank platinium kredi kartı ile ödenmiş olması uçak/otobüs/Gemi/Tren ile seyahat edilmediği durumlarda seyahat/otel konaklama bedeli Denizbank Platinium Kart veya ilgili puan “Sea and miles” ve “miles and miles” ile ödenmiş olmalıdır.

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat