Kartını Kullan, ödemeyi ertele

Üretici Kart’ın 10. Yılına özel Tümosan traktör kazananları kutluyoruz.

Üretici Kart’ın 10. yılında son model Tümosan traktör kazanan talihliler belli oldu. 31 Mayıs - 31 Ekim tarihleri arasında anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart’ları ile alışveriş yapan üreticiler arasında yapılan çekilişte, traktör kazanan asil ve yedek talihliler aşağıda yer almaktadır.

  AD SOYAD İL
4155 2 WD ROLLBARLI TÜMOSAN TRAKTÖR 2014 MODEL ASİL TALİHLİLERİ
1 SEYFETTİN ÖKTEM TEKİRDAĞ
2 OSMAN ÖZDEMİR Kütahya
3 HEDİYE KURTULUŞ MERSİN
4 MEHMET BOZ ESKİŞEHİR
5 HAMDİ ÇELİK AFYONKARAHİSAR
6 MUSTAFA ARSLAN UŞAK
7 HALİT TAVUKÇU EDİRNE
8 BEKİR YAĞLI Antalya
9 BAKİ PEHLİVAN ELAZIĞ
10 ALİ DÖNMEZ YOZGAT
4155 2 WD ROLLBARLI TÜMOSAN TRAKTÖR 2014 MODEL YEDEK TALİHLİLERİ
1 AYHAN TATAR HATAY
2 MAHMUT GONCA OSMANİYE
3 SALİH BAKICIOĞLU İZMİR
4 SEDAT ALTOK ESKİŞEHİR
5 MUSTAFA YENİ KARAMAN
6 CUMALİ KURT ADANA
7 BEYTULLAH KARATAŞ AMASYA
8 KENAN ÜNAL KONYA
9 NECMETTİN YILDIZDOĞDU ÇANAKKALE
10 ERHAN CENGİZ ADANA
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan 26.05.2014 tarih ve 24951361-255.01.02/1715-4343 sayılı izin ile DenizBank A.Ş. adına 31.05.2014 saat: 00:01–31.10.2014 saat: 23:59 tarihleri arasında Hedef Çekiliş tarafından düzenlenen DenizBank ÜRETİCİ KART Kampanyasına toplam 5.244.207 iştirakçi katılmıştır. 07.11.2014 tarihinde yapılan çekilişte, ikramiye olarak, 10 kişi 4155 2 WD ROLLBARLI 2014 MODEL TÜMOSAN MARKA TRAKTÖR kazanmıştır. İkramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir. İkramiye kazanan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 28.11.2014, yedek talihlilerin ise en geç 13.12.2014 tarihine kadar 0212 356 74 25 no’lu faxa nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat:5 Şişli/ İSTANBUL adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanyaya katılan herkes kampanya kurallarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Çiftçimize hayat Deniz’de güzel.

Üreticiler Turkcell ile tüm yıl konuşuyor, Üretici Kart ile hasatta sıfır faizle ödüyor.

Turkcell faturaları için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı veren üreticiler, cep telefonu faturalarını hasata erteleyip Üretici Kart borcunu hasat vadesinde ödeyebiliyorlar. Yıllık 600 TL'ye kadar olan cep telefonu faturaları faizsiz hasata öteleniyor. Kampanyaya katılmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubelerimize başvurabilirsiniz.

“Kampanyaya faturalı hat sahibi Bireysel Turkcell aboneleri katılabilir. Turkcell faturaları için Üretici Kart üzerinde ayrılan yıllık limit 600 TL’dir. Bu limitin aşılması halinde limit aşımı yapılan tutar için aylık %2.95 faiz uygulanacaktır.”

Üretici Kart ile akaryakıt ve madeni yağını şimdi al, 5 ay sonra öde!

DenizBank'ın Petrol Ofisi işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya sayesinde; Üretici Kart sahibi olan çiftçilerimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki anlaşmalı Petrol Ofisi bayilerinden 5 ay vade ile faizsiz akaryakıt ve madeni yağ alabilir.

Üretici Kart ile çiftçilerimiz için Hayat Deniz’de Güzel!

Bağ-Kur prim ödemelerinizi Üretici Kart’ınıza bağlayın; emekliliğinizi, sağlığınızı güvenceye alın. Üretici Kart Bağ-Kur’a gününde ödesin siz hasatta ödeyin. Böylelikle endişe etmeden sosyal güvenlik hizmetlerinden faydalanın, hasta olduğunuzda doktora gitmeyi ertelemek zorunda kalmayın...

*Bağ-Kur’lu üreticiler için geçerlidir.

Üretici Kart ile Tarımsal Elektrik Faturanızı 6 aya varan vadelerle ödeme avantajı Deniz’de!

DenizBank'ın Gediz Elektrik işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya sayesinde; Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden üreticiler, tarımsal elektrik faturalarını Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeyebiliyorlar.

Kampanya Detayları

  • Bu kampanya DenizBank ile anlaşmalı Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezlerinde geçerlidir.
Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
deneme
Kapat
Fırsatlardan haberdar olmak için DenizBank Facebook sayfamızı begenin !
Kapat
Deniz Bonus
Kapat

DenizBank'ın ürün, hizmet ve kampanyalarından elektronik iletişim kanallarıyla haberdar olmayı onaylıyorum.

Evet
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...