DCSIMG
Üretici Kart Kampanyaları | DenizBank
sherbank
Kartını Kullan, ödemeyi ertele

Üretici Kart, 10. Yılında Son Model Tümosan Traktör Hediye Ediyor

Çiftçi dostum, son model 10 Tümosan traktörden birini kazanmak için ne yap biliyor musun? 31 Ekim’e kadar anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart’ınla alışveriş yap, Tümosan Traktör kazanma şansına sahip ol. Tek seferde yapacağın her 100 TL ve üzeri alışverişin için bir çekiliş hakkı kazan, daha çok alışveriş yap kazanma şansını artır! Çiftçimize hayat Deniz’de güzel.

Üreticiler Turkcell ile tüm yıl konuşuyor, Üretici Kart ile hasatta sıfır faizle ödüyor.

Turkcell faturaları için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı veren üreticiler, cep telefonu faturalarını hasata erteleyip Üretici Kart borcunu hasat vadesinde ödeyebiliyorlar. Yıllık 600 TL'ye kadar olan cep telefonu faturaları faizsiz hasata öteleniyor. Kampanyaya katılmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubelerimize başvurabilirsiniz.

“Kampanyaya faturalı hat sahibi Bireysel Turkcell aboneleri katılabilir. Turkcell faturaları için Üretici Kart üzerinde ayrılan yıllık limit 600 TL’dir. Bu limitin aşılması halinde limit aşımı yapılan tutar için aylık %2.95 faiz uygulanacaktır.”

Üretici Kart ile akaryakıt ve madeni yağını şimdi al, 5 ay sonra öde!

DenizBank'ın Petrol Ofisi işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya sayesinde; Üretici Kart sahibi olan çiftçilerimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki anlaşmalı Petrol Ofisi bayilerinden 5 ay vade ile faizsiz akaryakıt ve madeni yağ alabilir.

Üretici Kart ile çiftçilerimiz için Hayat Deniz’de Güzel!

Bağ-Kur prim ödemelerinizi Üretici Kart’ınıza bağlayın; emekliliğinizi, sağlığınızı güvenceye alın. Üretici Kart Bağ-Kur’a gününde ödesin siz hasatta ödeyin. Böylelikle endişe etmeden sosyal güvenlik hizmetlerinden faydalanın, hasta olduğunuzda doktora gitmeyi ertelemek zorunda kalmayın...

*Bağ-Kur’lu üreticiler için geçerlidir.

Üretici Kart ile Tarımsal Elektrik Faturanızı 6 aya varan vadelerle ödeme avantajı Deniz’de!

DenizBank'ın Gediz Elektrik işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya sayesinde; Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden üreticiler, tarımsal elektrik faturalarını Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeyebiliyorlar.

Kampanya Detayları

  • Bu kampanya DenizBank ile anlaşmalı Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezlerinde geçerlidir.
*Bu kampanya DENİZBANK A.Ş. tarafından MPİ’nin 26.05.2014 tarih ve 24951361-255.01.02/1715-4343 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 31.05.2014 saat: 00:01– 31.10.2014 saat: 23:59 tarihleri arasında, tek seferde 100TL ve katları tutarında (her 100TL’ye bir çekiliş hakkı) üye işyerlerinden alışveriş harcamaları yapan Denizbank Üretici kart sahipleri çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Talihliler 07.11.2014 tarihinde saat: 11:00’de 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi 4155 2 WD ROLLBARLI TRAKTÖR 2014 MODEL ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 13.11.2014 tarihli Güneş Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır. 28.11.2014 tarihi mesai sonuna kadar başvurmayan asiller ile 13.12.2014 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Kampanya süresi sonunda teknik inceleme yapılarak Denizbank A.Ş tarafından idari veya kanuni takibe konu müşteriler hazırlanacak katılımcı listesine dahil edilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kapat
Kapat

Kapat
Kapat