DCSIMG
Üretici Kart Kampanyaları > Kampanyalar > Ticari Kartlar > Kartlar > DenizBank
Kartını Kullan, ödemeyi ertele

Kartını Kullan, ödemeyi ertele!

Türkiye ve dünyada bir ilk; Üretici Kart!

Üretici Kart’ını kullan, kampanyalardan faydalan...

Üretici Kart sahibi olmak için URETICI yaz boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranı ve bulunduğun ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 4415’e SMS’le gönder.

Tarımsal girdi alışverişlerinizde Üretici Kart'ınızı kullanın, ödemesini hasatta yapın.

Üretici Kart ve kampanyalarımız ile ilgili detaylı bilgi için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilir, bilgi için 444 6 800 no’lu DenizBank Tarım Hattı’nı arayabilirsiniz.

Üreticiler Turkcell ile tüm yıl konuşuyor, Üretici Kart ile hasatta sıfır faizle ödüyor.

Turkcell faturaları için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı veren üreticiler, cep telefonu faturalarını hasata erteleyip Üretici Kart borcunu hasat vadesinde ödeyebiliyorlar. Yıllık 600 TL'ye kadar olan cep telefonu faturaları faizsiz hasata öteleniyor. Kampanyaya katılmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank Şubelerimize başvurabilirsiniz.

“Kampanyaya faturalı hat sahibi Bireysel Turkcell aboneleri katılabilir. Turkcell faturaları için Üretici Kart üzerinde ayrılan yıllık limit 600 TL’dir. Bu limitin aşılması halinde limit aşımı yapılan tutar için aylık %2.95 faiz uygulanacaktır.”

Üretici Kart ile akaryakıt ve madeni yağını şimdi al, 5 ay sonra öde!

DenizBank'ın Petrol Ofisi işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya sayesinde; Üretici Kart sahibi olan çiftçilerimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki anlaşmalı Petrol Ofisi bayilerinden 5 ay vade ile faizsiz akaryakıt ve madeni yağ alabilir.

Üretici Kart ile çiftçilerimiz için Hayat Deniz’de Güzel!

Bağ-Kur prim ödemelerinizi Üretici Kart’ınıza bağlayın; emekliliğinizi, sağlığınızı güvenceye alın. Üretici Kart Bağ-Kur’a gününde ödesin siz hasatta ödeyin. Böylelikle endişe etmeden sosyal güvenlik hizmetlerinden faydalanın, hasta olduğunuzda doktora gitmeyi ertelemek zorunda kalmayın...

*Bağ-Kur’lu üreticiler için geçerlidir.

Üretici Kart ile gübreni şimdi al, 3 ay sonra faizsiz öde!

Üretici Kart sahibi çiftçilerimiz anlaşmalı üye işyerlerinden gübrelerini şimdi alıp, ödemelerini 3 ay sonra faizsiz yapabilirler.

Üreticimiz için hayat Deniz’de güzel!..

Kapat
Kapat

Kapat
Kapat