DCSIMG
MasterKOBİ > Avantajlar > Ticari Kartlar > Kartlar > DenizBank
İşletme Kart Fırsatları

Şirket Harcamalarınızı Yaparken

Tasarruf Sağlayan Hizmet Paketi...

Şirket harcamalarınız için DenizBank İşletme Kart, Business Card ya da Bonus Business Card'ınızı kullanıyorsanız şimdi sizi benzersiz bir fırsatlar paketi bekliyor: MasterKOBİ. Şirketinizin genel giderlerinde önemli yer tutan satın alımlarda DenizBank'ın sunduğu bu kartların sağladığı indirim ve fırsatlar, harcarken de kazanmanızı sağlayacak.

MasterCard ticari kart sahipleri, Acar Patent’in sunduğu tüm hizmetlerde %15 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
Toplu eğitimlerde %20, bireysel indirimlerde %15 indirim.
Otomatik Ödeme Talimatı vererek numarasını AVEA'ya taşıyan veya AVEA'dan yeni hat alan müşterilere %30 indirim.
MasterCard ticari kart sahipleri, Avis’in sunduğu günlük kiralama hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Bilginet’in sunduğu tüm e-ticaret paketlerinde 2 yıllık Kobi ticaret paketi alana 3.yıl hizmet bedeli ücretsiz olarak faydalanma ayrıcalığından yararlanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Booking Turkey’in sağladığı yurtiçi otellerinde erken rezervasyona ilave olarak %4, yurtiçi şehir otellerinde %4 indirim, yurtdışı otel rezervasyonlarından %10 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Europcar’ın sunduğu tüm hizmetlerde %35 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Koleksiyon Mobilya’nın sunduğu tüm hizmetlerde %15 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
Tüm IBIS Otelleri'ndeki sabit fiyatlardan %20.
Tüm Novoteller'de kapı fiyatı üzeriden %40 indirim.
Tüm kırtasiye ürünlerinde %10, tüm elektronik ürünler %5 indirim.
Seçili eğitimlerde %25 indirim sunmaktadır.
%25 indirim.
Tüm hizmetler üzerinden %25 indirim.
1 ilan, 3 ilan ve 5 ilan paketlerinde, %25 indirim.
Part time özel şöför hizmetinden %20 indirim. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana havaalaı gibi shuttle hizmetlerinde %30 indirim.
Stylus toplantı odalarında %15 indirim.
%25 indirim.
Yurtiçi standart gönderilerde taşıma hizmet bedeli üzerinden %25 indirim.

İşletme Kart Fırsatları

MasterCard® Ticari Kart sahiplerini Anadolujet ile tüm hatlarda gidiş-dönüş %35 indirim ayrıcalığı bekliyor!

MasterCard® Ticari Kart ve Maestro Debit Ticari Kart sahipleri 20 Mart-10 Haziran 2014 tarihleri arasında www.anadolujet.com üzerinden satın alacakları gidiş-dönüş uçak biletlerinde %35 indirim ayrıcalığından faydalanabilirler.

MasterCard® Ticari Kart sahiplerine özel bu kampanyamızdan kart hamillerinizi haberdar edebilmek için ekteki e-posta’yı kendileriyle paylaşmanızı rica ederiz.

E-posta’nın gönderilmeden önce onay için tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

E-posta’nın aşağıdaki linke bağlanmasını rica ederiz. Kampanya linki 19 Mart akşamı yayında olacaktır.

www.masterkobi.com/anadolujet

Kampanya Kullanım Koşulları

 • MasterCard® Ticari Kart ve Maestro Debit Ticari Kart sahipleri 20 Mart-10 Haziran 2014 tarihleri arasında www.anadolujet.com üzerinden satın alacakları gidiş-dönüş uçak biletlerinde %35 indirim kampanyasından faydalanabilirler.
 • İndirim AnadoluJet seferlerinde geçerlidir. AnadoluJet’in codeshare seferlerinde geçerli değildir.
 • İndirimler baz ücret üzerinden yapılacaktır.
 • Uçuştan 7 gün önce biletleme yapılması gerekmektedir. İndirimler sadece kampanya dönemindeki uçuşlar için geçerli olacaktır. Kampanya dahilinde indirimli biletlerin tarihi 27 Mart-10 Haziran 2014 arasında olacaktır. İndirimli bilet satın alabilmek için son tarih 3 Haziran 2014’tür.
 • Kampanya promosyonel sınıflar hariç bütün sınıflar için geçerlidir.
 • İndirimli kod sayısı 50.000 adet ile sınırlıdır. İndirim kodlarının kampanya süresi içinde kullanılmaması durumunda geçerliliğini yitirecektir.
 • Promosyon kodları tek kullanımlıktır.
 • Aynı e-mail adresi ile yalnızca 1 kez kampanyadan yararlanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için başvuran her bir e-mail adresine tek bir promosyon kodu verilecektir.
 • Tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
 • MasterCard web sitesi üzerinden gönderilen kredi kartının ilk 6 hanesi, sistemdeki BIN numaraları ile eşleşiyorsa, promosyon kodu verilecektir.
 • MasterCard web sitesi üzerinden verilecek promosyon kodları www.anadolujet.com’dan gidiş-dönüş uçak bileti satın alırken kullanılacaktır.
 • İndirim kodunu www.masterkobi.com/anadolujet üzerinden alan MasterCard Ticari Kart ve Maestro Debit Ticari Kart sahipleri www.anadolujet.com‘dan bilet alım işlemini gerçekleştirirken ödeme sayfasına geldiklerinde kampanya alanında MASTERKOBİ kampanyasını seçerek bu alana geçerli bir kod girmeleri halinde gidiş-dönüş bilet fiyatı üzerinden indirim yapılacaktır.
Kapat
Kapat

Kapat
Kapat