DCSIMG
MasterKOBİ | DenizBank
İşletme Kart Fırsatları

Şirket Harcamalarınızı Yaparken

Şirket Harcamalarınızda Tasarruf Sağlayan Hizmet Paketiniz MasterKobi’de!

Şirket harcamalarınız için DenizBank İşletme Kart, Business Card ya da Bonus Business Card'ınızı kullanıyorsanız, sizi benzersiz bir fırsatlar paketi bekliyor: MasterKOBİ. Şirketinizin genel giderlerinde önemli yer tutan satın alımlarda DenizBank'ın sunduğu bu kartların sağladığı indirim ve fırsatlar, harcarken de kazanmanızı sağlıyor.

MasterCard® Ticari Kart sahipleri, Türkiye’deki tüm MERCURE Otel’lerde sabit fiyatlar üzerinden sunduğu tüm hizmetlerde %40 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
İşletme Kart sahipleri, herhangi bir sınırlama olmadan(sadece bir firma adına bir adet olacak şekilde), ücretsiz olarak alan adı sağlanma ayrıcalığından faydalanıyor.
İşletme Kart sahipleri, DORUK NET’in özel Cloud Web Hosting Paketlerinden %20 indirim, Cloud Exchange Mail Paketlerinden ise %10 indirim ayrıcalığından yararlanıyor.
Toplu eğitimlerde %20, bireysel indirimlerde %15 indirim.
İstanbul Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar “primeclass” lounge girişlerinde İşletme Kart’ınızı kullanarak 112 TL yerine 70 TL, İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç ve dış hatlar, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar ve Bodrum Milas Havalimanı iç hatlar lounge girişlerinde İşletme Kart’ınızı kullanın 70 TL yerine 30 TL ödeyin!
MasterCard ticari kart sahipleri, Acar Patent’in sunduğu tüm hizmetlerde %15 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
İşletme Kart sahipleri, 24 ay taahhüt vererek numarasını AVEA’ya taşıdıklarında, seçtikleri tarifede %35 indirimli konuşuyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Avis’in sunduğu günlük kiralama hizmetlerinde %25 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Bilginet’in sunduğu tüm e-ticaret paketlerinde 2 yıllık Kobi ticaret paketi alana 3.yıl hizmet bedeli ücretsiz olarak faydalanma ayrıcalığından yararlanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Booking Turkey’in sağladığı yurtiçi otellerinde erken rezervasyona ilave olarak %4, yurtiçi şehir otellerinde %4 indirim, yurtdışı otel rezervasyonlarından %10 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Europcar’ın sunduğu tüm hizmetlerde %35 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
MasterCard ticari kart sahipleri, Koleksiyon Mobilya’nın sunduğu tüm hizmetlerde %15 indirim ayrıcalığından faydalanıyor.
Tüm IBIS Otelleri'ndeki sabit fiyatlardan %20.
Tüm Novoteller'de kapı fiyatı üzeriden %40 indirim.
Seçili eğitimlerde %25 indirim sunmaktadır.
%25 indirim.
Tüm hizmetler üzerinden %25 indirim.
1 ilan, 3 ilan ve 5 ilan paketlerinde, %25 indirim.
Part time özel şöför hizmetinden %20 indirim. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana havaalaı gibi shuttle hizmetlerinde %30 indirim.
Stylus toplantı odalarında %15 indirim.
Yurtiçi standart gönderilerde taşıma hizmet bedeli üzerinden %25 indirim.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat