Babalar ve Çocuklar Gökyüzüne Yelken Açtı

Babalar Gününde Yaptığımız Teleskoplar

Sahiplerini Buldu...

2011 yılı babalar gününde organize ettiğimiz, Sn. Nurcan Örtügen Gök ve İlk Teleskobum ekibiyle birlikte sosyal sorumluluk projesi olarak ayrı bir değer kattığımız "Babalar ve Çocukları Gökyüzüne Yelken Açıyor" etkinliğimizde DenizBanklı babalar ve çocuklarının el emekleriyle bir araya getirilip süsledikleri teleskoplarımız Nevşehir Derinkuyu Cumhuriyet İ.Ö.O ve Adana Seyhan C. Recai Gizer İ.Ö. Okulları ve öğrencilerine kavuştu.

22 Ocak tarihinde 250 gönüllü Fen ve Teknoloji öğretmeninin katıldığı, 1. Fen ve Teknoloji öğretmenleri Paylaşım Toplantısında düzenlenen törende, uzay bilimi konusunda çalışmaları olan, Nevşehir Derinkuyu Cumhuriyet İ.Ö.O Fen ve Teknoloji öğretmeni Mahmut Yılmaz ve Adana Seyhan C. Recai Gizer İ.Ö.O Fen ve Teknoloji öğretmeni Fatih Gizligider'e geleceğimizin temeli olan öğrencilerimizin gökyüzüne yelken açmaları için teleskoplarımızı teslim ettik.

Öğretmenlerimizden düzenleyecekleri bir gözlem etkinliğine bizleri davet etme sözü aldık.

Bu sosyal sorumluluk projemizde bize köprü olan ve her konuda yardımlarını esirgemeyen Sn. Nurcan Örtügen Gök ve İlk Teleskobum ekibine DenizBank ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat
deneme
Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat