Arşiv-Araştırma Ücreti

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Hesap Özeti Verilmesi
Hesap Özeti Verilmesi 5TL 1 yıla kadar hesap özeti verilmesi ücretsizdir
Geçmişe Yönelik Dekont Ücreti (1 yıldan geriye yönelik)
Geçmişe Yönelik Dekont Ücreti (1 yıldan geriye yönelik) 5TL BSMV Dahil
Bireysel kredi kartı hesap özeti verilmesi ücreti
Kredi kartı hesap özeti verilmesi ücreti 1.5TL 1.5TL 1 yıla kadar hesap özeti verilmesi ücretsizdir

Fatura Ödeme Ücreti

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Fatura Ödemeleri
Fatura Ödemeleri 0.5TL 5TL Kurum Bazında Değişmektedir
HGS Etiket Ücreti
HGS Etiket Ücreti 25TL BSMV dahil
HGS Kart Ücreti
HGS Kart Ücreti 60TL BSMV dahil
OGS Cihaz Ücreti
OGS Cihaz Ücreti 55TL 30 TL Depozito
Bireysel kredi kartı ile SSK ve BAĞKUR ödemesi
Bireysel kredi kartı ile SSK ve BAĞKUR ödemesi %1.25 Kredi kartı ile SGK ve Bağkur prim ödemelerinde, 0-100 TL için 1 TL, 100 TL ve üzeri ise işlem tutarının 1.25% i masraf olarak alınır.

Üçüncü Kişilere Yapılan Ödemeler

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Ptt'den kredi kartı ödeme ücreti
Ptt'den kredi kartı ödeme ücreti 2.5TL BSMV Hariç
Anlaşmalı Bankalarda Kredi Kartı Ödeme Ücreti
Anlaşmalı Bankalarda Kredi Kartı Ödeme Ücreti 1TL 2.5TL Garanti: 1,00 TL + BSMV ICBC Turkey: 2,50 TL + BSMV

Ürün ve Hizmet Paketleri

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Bireysel Mini Tarife (Aylık)
Bireysel Mini Tarife (Aylık) 17TL 17TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 Havale ve 5 EFT Tarife kapsamında yapılabilir. İlgili Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Midi Tarife (Aylık)
Bireysel Midi Tarife (Aylık) 40TL 40TL Tüm kanallardan TL her ay 20 Havale ve 10 EFT Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den maksimum 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Maxi Tarife (Aylık)
Bireysel Maxi Tarife (Aylık) 50TL 50TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den her ay ücretsiz sınırsız TL Havale ve EFT Tarife kapsamında yapılabilir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Mini Tarife (Yıllık)
Bireysel Mini Tarife (Yıllık) 195TL 195TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 Havale ve 5 EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den yılda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılmaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Sigortalı Mini Tarife Emekli (Yıllık)
Bireysel Sigortalı Mini Tarife Emekli (Yıllık) 195TL 195TL İnternet bankacılığı ve MobilDeniz’den TL her ay 10 havale ve 5 EFT 12 ay, Şube'den TL her ay 1 Havale ve 1 EFT 12 ay boyunca yapılabilir. Tarife içeriğinde 1 yıl geçerli olmak üzere ücretsiz ATM Koruma Planı sigortası dahildir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Midi Tarife (Yıllık)
Bireysel Midi Tarife (Yıllık) 420TL 420TL Tüm kanallardan TL her ay 20 Havale ve 10 EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda maksimum TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Maxi Tarife (Yıllık)
Bireysel Maxi Tarife (Yıllık) 550TL 550TL İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz’den her ay sınırsız TL Havale ve EFT 12 ay boyunca Tarife kapsamında yapılabilir. Tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Mini Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Mini Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 29TL 29TL İnternet bankacılığı kanalından TL her ay 10 havale ve 5 EFT, şube kanalından 10 adet çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir (BSMV dahil).
Maksi Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Maksi Profesyonel Tarife (Aylık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 49TL 49TL Tüm kanallardan TL her ay 20 havale ve 10 EFT, şube kanalından sınırsız çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Mini Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Mini Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 229TL 229TL Tüm kanallardan TL her ay 10 havale ve 5 EFT, şube kanalından 10 adet çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den yılda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir (BSMV dahil).
Maksi Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.)
Maksi Profesyonel Tarife (Yıllık, Afili Bankacılık müşterileri için geçerlidir.) 399TL 399TL Tüm kanallardan TL her ay 20 havale ve 10 EFT, şube kanalından sınırsız çek tahsilatı tarife kapsamında yapılabilir. Şube’den ayda TL 1 EFT yapılabilir, havale yapılamaz. İlgili tarife müşteri aksi talepte bulunmadıkça aylık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Tarife ücreti 5 gün boyunca tahsil edilemezse paket otomatik olarak iptal edilir. Ücrete BSMV dahildir.
Bireysel Yatırım Başlangıç Paketi
Bireysel Yatırım Başlangıç Paketi 99TL 99TL 1 ay boyunca günlük 10 Bin TL'ye kadar hisse senedi işlem hacmi internet ve mobil kanallar üzerinden komisyon ödemeden gerçekleştirilebilir.
Bireysel Yatırım Avantaj Paketi
Bireysel Yatırım Avantaj Paketi 199TL 199TL 1 ay boyunca günlük 25 Bin TL'ye kadar hisse senedi işlem hacmi internet ve mobil kanallar üzerinden komisyon ödemeden gerçekleştirilebilir.
Bireysel Yatırım VIP Paketi
Bireysel Yatırım VIP Paketi 499TL 499TL 1 ay boyunca günlük 50 Bin TL'ye kadar hisse senedi işlem hacmi internet ve mobil kanallar üzerinden komisyon ödemeden gerçekleştirilebilir.
Bireysel Mini Veli Paketi
Bireysel Mini Veli Paketi 70TL 70TL 1 yıl boyunca internet ve mobil kanallar üzerinden 30 EFT ve 60 havale 60 TL ödeyerek gerçekleştirilebilir
Aile İşletmesi Paketi
Aile İşletmesi Paketi 199TL 199TL Şube kanalından 1 yıl boyunca toplam 25 Havale ve 25 EFT işlemi Paket kapsamında yapılabilir. İlgili Paket müşteri aksi talepte bulunmadıkça yıllık olarak yenilenir ve ilgili hesaptan otomatik olarak tahsil edilir. Paket ücreti hesapta yeterli bakiye olmazsa paket otomatik olarak iptal edilir. (BSMV dahil)Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Çiftçi Tarifesi
Tarım Çiftçi Tarifesi 399TL 399TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 10 EFT, 10 havale, 5 çek tahsilatı, 5 adet KKB Risk Raporu, 5 adet KKB çek raporu, 1 adet 10'luk çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 Ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Büyük Çiftçi Tarifesi
Tarım Büyük Çiftçi Tarifesi 999TL 999TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 25 EFT, 25 havale, 25 çek tahsilatı, 10 adet KKB risk raporu, 10 adet KKB çek raporu, 3 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), 25 adet senet tahsil işlem komisyonu muafiyeti, 10 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 10 adet senet İade masraf muafiyeti, kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Birlikteyiz Tarifesi
Tarım Birlikteyiz Tarifesi 499TL 499TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 50 EFT, 50 havale, 25 çek tahsilatı, 5 adet KKB risk raporu, 5 adet KKB çek raporu, 1 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), 25 adet senet tahsil işlem komisyonu muafiyeti, hesap işletim ücreti muafiyeti, POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit&mobil) (12 Ay), POS hizmet bedeli muafiyeti (12 ay), 5 adet Yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarımsal İşletme Tarifesi
Tarımsal İşletme Tarifesi 1399TL 1399TL İnternet ve Şube kanallarından sınırsız EFT ve havale, sınırsız çek tahsilatı, 10 adet KKB risk raporu, 10 adet KKB çek raporu, 3 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), 25 adet senet tahsil işlem komisyonu muafiyeti, 10 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 10 adet senet iade masraf muafiyeti, hesap işletim ücreti muafiyeti, POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit&mobil) (12 ay), POS hizmet bedeli muafiyeti (12 ay), 5 adet Yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti, kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), 1 adet kiralık kasa açılış masraf muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarımsal Tedarik Zinciri Tarifesi
Tarımsal Tedarik Zinciri Tarifesi 9999TL 9999TL İnternet ve Şube kanallarından sınırsız EFT ve havale, sınırsız çek tahsilatı, sınırsız KKB risk raporu, sınırsız KKB çek raporu, 5 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), sınırsız senet tahsil işlem komisyonu muafiyeti, sınırsız senet ihbar masraf muafiyeti, sınırsız senet iade masraf muafiyeti, hesap işletim ücreti muafiyeti, POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit&mobil) (12 ay), POS hizmet bedeli muafiyeti (12 ay), 5 adet Yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti. kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), sınırsız kiralık kasa açılış & değişiklik masraf muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Genç Çiftçi Tarifesi
Tarım Genç Çiftçi Tarifesi 499TL 499TL İnternet ve Şube kanallarından sınırsız EFT ve havale, sınırsız çek tahsilatı, 5 adet KKB risk raporu, 5 adet KKB çek raporu, 3 adet 10'luk çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), Hesap işletim ücreti muafiyeti, kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), 1 adet kiralık kasa açılış masraf muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Koyun Keçi Tarıfesi
Tarım Koyun Keçi Tarıfesi 350TL 350TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 10 EFT, 10 havale, 5 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil&teminat) (12 ay), 1 adet KKB risk raporu, 1 adet KKB çek raporu, kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Çilli Kanatlı Sektörü Tarifesi
Tarım Çilli Kanatlı Sektörü Tarifesi 450TL 450TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 10 EFT, 25 havale, 5 adet çek tahsilatı, 5 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil&teminat)(12 ay), 2 adet KKB risk raporu, 2 adet KKB çek raporu, 1 adet 10'luk çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti (12 ay), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Ballı Arıcılık Tarifesi
Tarım Ballı Arıcılık Tarifesi 450TL 450TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 10 EFT, 25 havale, 5 adet çek tahsilatı, 5 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil&teminat) (12 ay), 2 adet KKB risk raporu, 2 adet KKB çek raporu, 1 adet 10'luk çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti (12 ay), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Sera ve Meyve Bahçesi Tarifesi
Tarım Sera ve Meyve Bahçesi Tarifesi 1199TL 1199TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 25 EFT, 25 havale, sınırsız çek tahsilatı, 10 adet KKB risk raporu, 10 adet KKB çek raporu, 2 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) sınırsız senet tahsilatı, 10 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 10 adet senet iade masraf muafiyeti, kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti (12 ay), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Etli Büyükbaş Hayvancılık Tarifesi
Tarım Etli Büyükbaş Hayvancılık Tarifesi 1350TL 1350TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 50 EFT, 50 havale, sınırsız çek tahsilatı, 25 adet KKB risk raporu, 25 adet KKB çek raporu, 3 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) sınırsız senet tahsilatı, 10 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 10 adet senet iade masraf muafiyeti, kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti (12 ay), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Sütlü Büyükbaş Hayvancılık Tarifesi
Tarım Sütlü Büyükbaş Hayvancılık Tarifesi 1250TL 1250TL İnternet kanalından sınırsız EFT ve havale, şube kanalı 25 EFT, 25 havale, sınırsız çek tahsilatı, 25 adet KKB risk raporu, 25 adet KKB çek raporu, 2 adet 25'lik çek karnesi (çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) sınırsız senet tahsilatı, 10 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 10 adet senet iade masraf muafiyeti, kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti (12 ay), kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (12 ay), hesap işletim ücreti muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Başkan Tarifesi
Tarım Başkan Tarifesi 99TL 99TL Sınırsız Havale-Açıkdeniz Kanalı ile, 30 Havale-Şube kanalı ile, Sınırsız EFT-Açıkdeniz Kanalı ile, 30 EFT-Şube Kanalı ile, 5 Çek Tahsilatı, 5 KKB Risk raporu, 5 KKB Çek Raporu, 1 adet 10'luk Çek Defteri, HYÜ Yok, Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, Üretici Kart Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, Ayda 2 defa 1 yıl boyunca başka banka ATM'den ücretsiz para çekme.Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Tarım Muhtar Tarife
Tarım Muhtar Tarife 99TL 99TL Sınırsız Havale-Açıkdeniz Kanalı ile, 30 Havale-Şube kanalı ile, Sınırsız EFT-Açıkdeniz Kanalı ile, 30 EFT-Şube Kanalı ile, 5 Çek Tahsilatı, 5 KKB Risk raporu, 5 KKB Çek Raporu, 1 adet 10'luk Çek Defteri, HYÜ Yok, Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, Üretici Kart Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, Ayda 2 defa 1 yıl boyunca başka banka ATM'den ücretsiz para çekme.Paket ücreti tahsilatı hesabınızdan, kredi kartınızdan ya da üretici kartınızdan yapılır. Eğer hesabınızda yeterli bakiye bulunmuyorsa ve hesabınıza bağlı Kredili Mevduat Hesabı’nız (KMH) varsa ücret tahsilatı KMH’tan veya geçerli limitli üretici kartınızdan yapılacaktır.
Mini Kobi Tarife (Mini KOBİ İşlem Tarifesi)
Mini Kobi Tarife (Mini KOBİ İşlem Tarifesi) 89TL 89TL Tüm Kanallar 10 EFT, 10 Havale, 5 Çek Tahsilatı, 1 KKB Çek Raporu, 1 KKB Risk Raporu.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. BSMV Dahil
Midi Kobi Tarife (Midi KOBİ İşlem Tarifesi)
Midi Kobi Tarife (Midi KOBİ İşlem Tarifesi) 369TL 389TL Tüm Kanallar 40 EFT, 40 Havale, 10 Çek Tahsilatı, 1 Adet 10 Yaprak Çek Karnesi, 5 KKB Çek Raporu, 5 KKB Risk Raporu.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Maxi Kobi Tarife (Maxi KOBİ İşlem Tarifesi)
Maxi Kobi Tarife (Maxi KOBİ İşlem Tarifesi) 829TL 1119TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ, 1 Adet 25 yaprak Çek Karnesi, 10 KKB Çek Raporu, 10 KKB Risk Raporu,12 ay hyü muafiyeti.Tarife içeriğinde Safecard KOBİm Sigortası mevcuttur.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.
Jumbo Kobi Tarife
Jumbo Kobi Tarife 3179TL 4150TL 12 ay internetten Sınırsız Eft/Havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ muafiyeti, 3 Adet 10 Yaprak yada 25 Yaprak Çek Karnesi, 10 KKB Çek Raporu, 10 KKB Risk Raporu, 12 ay 75 adet senet işlem komisyon muafiyeti (tahsilat&teminat) 12 ay POS Yönetim Ücreti Muafiyeti (sabit&mobil), 12 ay POS Hizmet Bedeli Muafiyeti,5 adet Yazarkasa POS Hizmet Bedeli Muafiyeti, 12 ay İşletme Kart Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti, 12 ay Kredi Kartı İlk Kart Ücreti Muafiyeti , 12 ay Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Muafiyeti (Bireysel&Business) , 12 ay Kayıp Çalıntı Kart Ücreti muafiyet, 12 ay hyü muafiyeti.BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Dış Ticaret Paketi
Dış Ticaret Paketi 3499TL 3749TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, Sınırsız Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ muafiyeti, 6 Adet 25 yada 10 Yaprak Çek Karnesi, 12 Ay İşletme Kart Yıllık Ücret Muafiyeti, 20 Adet Swift İşlemi.10 adet ihracat vesaik gönderim işlemi (kurye masrafı), 10 adet yurtdışı banka tahsile alınan döviz çeki işlemi, KOBİ Dış Ticaret Destek hattı Hizmeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. BSMV Dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Swift işlemine Serbest transfer işlemlerine ait masraf kalemleri dahil değildir.
Kobi Tarım Tedarikçileri
Kobi Tarım Tedarikçileri 779TL 1059TL 12 ay İnternetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 25 Adet EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay HYÜ muafiyeti, 5 Adet 10 yaprak çek karnesi, 12 Ay POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit&mobil), 12 Ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 Ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay 25 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil & teminat), 12 ay 25 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 12 ay 25 adet senet iade masraf muafiyeti.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. BSMV dahil.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi Nakit Yönetimi
Kobi Nakit Yönetimi 1819TL 2432TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale, internet harici 10 Adet EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 10 adet KKB çek raporu, 10 adet KKB risk raporu, 3 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), sınırsız bloke çek, 12 ay 50 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (Tahsil&Teminat), 12 ay 50 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 12 ay 50 adet senet iade masraf muafiyeti, 12 ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil).
Kobi UCZ Tarifesi
Kobi UCZ Tarifesi 300TL 300TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi MNG Tarifesi
Kobi MNG Tarifesi 299TL 299TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Kobi Kadın Girişimci Tarifesi
Kobi Kadın Girişimci Tarifesi 599TL 799TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 10 Adet EFT/havale, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız çek tahsilatı, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Jumbo Plus Kobi
Jumbo Plus Kobi 15399TL 19999TL 24 ay internetten sınırsız havale ve internet harici 100 EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 50 adet KKB risk raporu, 50 adet KKB çek raporu, 15 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi, sınırsız bloke çek, sınırsız laser ve continuous çek, 24 ay 150 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsil & teminat), 24 ay 150 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 24 ay 150 adet senet iade masraf muafiyeti, 24 ay POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit & mobil), 24 ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 5 adet yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti, 5 adet sanal POS kurulum ücret muafiyeti, 5 adet sanal POS yıllık bakım ücret muafiyeti, 24 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 24 ay kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti, 24 ay kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (bireysel & business), 24 ay kayıp çalıntı kart ücreti, 50 swift işlemi (Serbest transfer işlemlerine ( görünmeyen kalem transferlerine) ait masraf kalemleri hariçtir), 1 adet kiralık kasa açılış masraf muafiyeti, 24 ay HYÜ muafiyeti.BSMV dahil.Çek karnesi ücret muafiyeti, vergiyi kapsamamaktadır.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir.
Jumbo XL Kobi
Jumbo XL Kobi 25799TL 30999TL 24ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 200EFT/havale,sınırsız çek tahsilatı,100adet KKB risk raporu,100adet KKB çek raporu,20adet 10yada25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır) sınırsız bloke çek, sınırsız laser ve continuous çek,24ay 250adet senet işlem komisyonu muafiyeti (TahsilveTeminat) 24ay 250adet senet ihbar masraf muafiyeti,24ay 250adet senet iade masraf muafiyeti,24ay 10adet POS yönetim ücreti muafiyeti (sabit ve mobil) 24ay 10adet POS hizmet bedeli muafiyeti,24ay 5adet yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti, 5adet sanal POS kurulum ücret muafiyeti,5adet sanal POS yıllık bakım ücret muafiyeti,24ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti,24ay kredi kartı ilk kart ücreti muafiyeti,24ay kredi kartı yıllık kart ücreti muafiyeti (BireyselveBusiness) 24ay kayıp çalıntı kart ücreti,75swift işlemi (Serbest transfer işlemlerine (görünmeyen kalem transferlerine ait masraf kalemleri hariçtir) 1adet kiralık kasa açılış masraf muafiyeti
Emekli Kobi
Emekli Kobi 179TL 179TL İnternet ve MobilDeniz’den Ayda 10 Havale 5 EFT Ücretsiz. Ayrıca Şube’den paket süresince her ay sadece maksimum 1 EFT ve 1 Havale yapılabilir. ATM Koruma Planı sigortası ücretsiz olarak Emekli KOBİ Tarife süresince geçerlidir. İlgili sigorta belgeleri ve poliçesi varsa elektronik postanıza yada adresinize gönderilecektir. Emekli KOBİ Tarife’nizin herhangi bir sebeple iptal olması durumunda tarifenizle birlikte geçerli olan sigortanız da iptal edilecektir.Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil)
Kobi Destek
Kobi Destek 809TL 1099TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 5 Adet EFT/havale, 50 adet çek tahsilatı, 1 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.)
Kobi Destek-L
Kobi Destek-L 1059TL 1059TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 15 Adet EFT/havale, 75 adet çek tahsilatı, 2 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.)
Kobi Destek-XL
Kobi Destek-XL 1410TL 1410TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 25 Adet EFT/havale, 100 adet çek tahsilatı, 3 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.)
Türk Traktör KOBİ NH & Türk Traktör KOBİ Case
Türk Traktör KOBİ NH & Türk Traktör KOBİ Case 900TL 900TL Türk Traktör KOBİ – EFT/Havale İnternet- Sınırsız, EFT/Havale Şube-15 adet, Ücretsiz 2 adet 10 ya da 25 yapraklı çek karnesi,25 adet Çek tahsil ve teminat masrafları muafiyeti ,12 ay HYÜ muafiyeti, 20 adet Senet İşlem Komisyonu (Tahsil-Teminat) muafiyeti , 1 adet İşletme Kart Yıllık Kart Ücreti muafiyeti
KOBİ Maaş
KOBİ Maaş 100TL 100TL internet ve mobilden sınırsız EFT/havale, 1 adet 10 yaprak çek karnesi
Körfez Kobi
Körfez Kobi 599TL 599TL İnternetten ve İletişim Merkezi’nden Sınırsız EFT/Havale, 25 adet Çek Tahsilatı, 12 Ay HYÜ muafiyeti, 1 Adet 10 Ypr Çek Karnesi masraf muafiyeti, (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.) 12 ay POS Yönetim ücreti muafiyeti, 3 adet Yazarkasa POS’a kadar 12 ay Yazarkasa POS Hizmet bedeli muafiyeti. Tarifeler iptal edilmedikçe süresi sonunda otomatik yenilenmektedir. (BSMV dahil)
Mega Kobi
Mega Kobi 6779TL 8621TL 12 ay internetten sınırsız EFT/havale ve internet harici 25 Adet EFT/havale, sınırsız çek tahsilatı, 5 adet 10 ya da 25 yaprak çek karnesi (Çek karnesi ücret muafiyeti vergiyi kapsamamaktadır.), 50 KKB çek raporu, 50 KKB risk raporu, 12 ay 90 adet senet işlem komisyonu muafiyeti (tahsilatveTeminat), 12 ay 90 adet senet ihbar masraf muafiyeti, 12 ay 90 adet senet iade masraf muafiyeti, 12 ay POS yönetim ücreti muafiyeti (Sabit ve Mobil), 12 ay POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 ay Yazarkasa POS hizmet bedeli muafiyeti, 12 ay işletme kart yıllık kart ücreti muafiyeti, 12 ay HYÜ muafiyeti, 20 adet swift işlemi (Swift işlemine Serbest transfer işlemlerine ait masraf kalemleri dahil değildir.)
A101 Kobi Destek
A101 Kobi Destek 809TL 809TL İnternetten sınırsız EFT/havale, şubeden 5 Adet EFT/havale, yılda 50 adet çek tahsilatı, 10 ya da 25 yaprak çek karnesi

Fiziki Altın Alım ve Teslimat

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Külçe
Külçe 300TL 300TL Teslim edilen bir standart külçe altın başına alınacak tutardır.BSMV Hariç
Gram
Gram %2 2TL 1000TL Hesaptan Deniz Altın çekme komisyonudur. 1-2.5-5-10-20-50-100 gr lık küpürler için çekim yapılabilir.İşlem sırasında geçerli altın satış kuru baz alınarak TL karşılığı tahsil edilmektedir.Komisyonlar çekilen gram külçe başına alınacaktır. BSMV Hariç

Külçe Altın Kabulü

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Külçe Altın Kabulü
Külçe Altın Kabulü 500TL 500TL Teslim alınan bir standart külçe altın başına alınacak tutardır.BSMV Hariç

Özel Hizmetler

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Şube
KKB Çek Durum Raporu/KKB Risk Durum Raporu Ücreti 12.5TL BSMV Hariç
İnternet/ATM
KKB Çek Durum Raporu/KKB Risk Durum Raporu Ücreti 8.5TL BSMV Hariç
Findeks Gold Danışmanlık Paketi
Findeks Gold Danışmanlık Paketi 113.28TL BSMV Dahil
Findeks Premium Paket
Findeks Premium Paket 184.08TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Rapor 271.4TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 100 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 100 Rapor 472TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 500 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 500 Rapor 2065TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Rapor 3894TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 5.000 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 5.000 Rapor 17700TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 10.000 Rapor
Findeks Ticari Rapor- Yılda 10.000 Rapor 31860TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Çek Raporu 236TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 250 Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 250 Çek Raporu 531TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 10 Karekodlu Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 10 Karekodlu Çek Raporu 7.08TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Karekodlu Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 50 Karekodlu Çek Raporu 35.4TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 250 Karekodlu Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 250 Karekodlu Çek Raporu 177TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Karekodlu Çek Raporu
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Karekodlu Çek Raporu 708TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 100 Teminat Mektubu Durum Sorgulama
Findeks Ticari Rapor- Yılda 100 Teminat Mektubu Durum Sorgulama 324.5TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 500 Teminat Mektubu Durum Sorgulama
Findeks Ticari Rapor- Yılda 500 Teminat Mektubu Durum Sorgulama 1298TL BSMV Dahil
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Teminat Mektubu Durum Sorgulama
Findeks Ticari Rapor- Yılda 1.000 Teminat Mektubu Durum Sorgulama 1947TL BSMV Dahil
Pos Basılı Ekstre Ücreti
Pos Basılı Ekstre Ücreti 10TL Aylık olarak üye işyeri başına tahsil edilir. BSMV Hariç
Yazarkasa POS Hat Ücreti
Yazarkasa POS Hat Ücreti 15TL Bankamıza ait hatlar için marka farketmeksizin POS başına aylık tahsil edilir. BSMV Hariç
Mobil POS Hat Ücreti
Mobil POS Hat Ücreti 15TL Aylık olarak POS başına tahsil edilir. BSMV Hariç
Mobil POS Hizmet Ücreti
Mobil Pos Hizmet Ücreti 75TL Aylık olarak POS başına tahsil edilir. BSMV Hariç
Sabit POS Hizmet Ücreti
Sabit POS Hizmet Ücreti 50TL Aylık olarak POS başına tahsil edilir. BSMV Hariç
Sanal POS Hizmet Bedeli
Sanal POS Hizmet Bedeli 900TL Yılda bir kez tahsil edilir. BSMV Hariç
Yazarkasa POS Hizmet Ücreti
Yazarkasa POS Hizmet Ücreti 60TL Vera marka, Hugin Marka, Profilo Marka, Ingenico Marka, Beko marka, Olivetti Marka, Verifone, Pax, Pidion marka için aylık olarak POS başına tahsil edilir . BSMV Hariç
Efektif Çekim Ücreti
Efektif Çekim Ücreti %5 30000YP Ticari nitelikli veya TC vatandaşı olmayan gerçek kişilerden alınacak ücrettir. Tahsil edilecek ücret 30.000 USD' yi geçmeyecektir.(+ BSMV)

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Çerezleri kapatmak için “Ayarlar/Gizlilik/İçerik Ayarları/Çerez kullanımını kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat

İzin Pazarlama Button
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...