Kredi Kartları :


Elinizdeki Citibank kredi kartı yerine yeni bir DenizBank kredi kartı gönderilecektir. Yeni kartınız elinize ulaşana kadar mevcut kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bonus özelliği taşıyan DenizBank kredi kartınız teslim aldıktan sonra takip eden 2 gün içerisinde Citibank kredi kartınız kullanıma kapatılacaktır.

1 Temmuz 2013 itibariyle kredi kartı gönderim süreci başlamıştır. Teslimat süreleri bulunduğunuz yere göre değişmektedir.

DenizBank kredi kartınız için ilk sene kart ücreti ödemeyeceksiniz. Sonraki yıllar için DenizBank tarafından belirlenen kart ücretleri geçerli olacaktır.

Deniz Bonus kartların tüm özellikleri geçerli olacaktır. Kart ücreti bir sene için alınmayacak olup, onun dışındaki ücretler geçerliliğini koruyacaktır.

Müşterilerimiz Deniz Bonus kartlarının ekstrelerini e-mail ile almayı tercih ederlerse, hiçbir ücret ödemezler. Basılı ekstre gönderim ücretimiz, 1 Mayıs itibarıyla 1.5 TL’dir. Müşterimizin tercih etmesi durumunda, e-mail ile ekstre tanımlaması yapılabilir.

Citibank kredi kartınızın şifresini DenizBank kredi kartınızda da aynen kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir şifre kullanmak isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne "sifre" yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kullanmak istediğiniz 4 haneli şifreyi yazdıktan sonra kartınızın arkasındaki 7 rakamı 3280 kısa numarasına gönderebilirsiniz.

Hesap kesim tarihiniz aynı kalacaktır.

Borçlarınız ve taksitleriniz Citibank sistemlerinin DenizBank'a geçişinin tamamlanmasının ardından DenizBank kredi kartınıza devrolacaktır. Bu döneme kadar hem Citibank kredi kartınız hem de DenizBank kredi kartınız için 2 ayrı ekstre ile borçlarınızı takip edebilirsiniz. Sistem geçiş sürecinin tamamlanacağı tarih size DenizBank tarafından sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan bilgi verilecektir.

Ödemelerinizi gelecek olan ekstreler ile www.citi.com.tr, EFT, PTT ve tüm DenizBank kanallarından yapabilirsiniz. Sistem geçiş süreci tamamlandıktan sonra tüm borçlarınızı DenizBank ekstrenizden takip edebilir, yeni kart numaranız ile ödeme yapabilirsiniz. Sistem geçiş sürecinin tamamlanacağı tarih size DenizBank tarafından sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan bilgi verilecektir.

1 Temmuz itibari ile Citibank şube ve ATM'leri de DenizBank şube ve ATM'leri olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Citibank kredi kartınız kullanıma açık olduğu süre içerisinde Citibank internet bankacılığını ve CitiPhone'u kullanabilirsiniz. Deniz Bonus kartınızın teslim edilmesi ile birlikte hemen DenizBank AçıkDeniz Bankacılığı’na girebilir, Deniz Bonus ve Citibank kartınızı orada görebilirsiniz.

Citibank kartınızdan yapılmakta olan fatura ödemeleriniz ve kayıtlı sigorta ürünleriniz, otomatik olarak yeni kartınıza aktarılacaktır. BES ve diğer aboneliklerinize yönelik farklı işyerlerine ya da firmalara vermiş olduğunuz düzenli ödeme talimatlarınız için ilgili işyerlerini arayarak Citibank kart numaranızı, yeni DenizBank kart numaranız ile güncellemeniz gerekmektedir.

Limitiniz Citibank kredi kartı limitiniz ile aynı olacaktır. Limitinizin güncellenmesi durumunda kayıtlı cep telefonunuz üzerinden ve kredi kartınız ile birlikte gönderilen mektupla yeni limitiniz Denizbank tarafından bildirilecektir.

Citibank kredi kartınızda birikmiş puanlarınız aynı değerini koruyarak bonus'a çevrilecek ve bonus üye işyerlerinde kullanabileceğiniz tarih, kayıtlı cep telefonunuz üzerinden DenizBank tarafından size bildirilecektir.

Citi Wings kredi kartınızda biriken Mil Puan'larınız DenizBank kartınıza Bonus olarak aktarılacaktır. Biriken Bonus puanlarınızı uçak bileti alımında, DenizBank Seyahat Hattı'nda 3 kat değerli olarak kullanabilirsiniz.

Ek kartınız da aynı dönemde yenilenerek elinize ulaştırılacak.

Evet, DenizBank tarafından size Citibank kredi kartınızın yerine yeni bir kredi kartı gönderilecektir.

Kartla birlikte vadesiz hesap da açılacaktır. “Hoş geldiniz” avantajları kapsamında 1 yıl boyunca hesaplarınızdan hesap yönetim ücreti alınmayacaktır.

Müşteriler sistemsel birleşme zamanına kadar Citibank kartına borç ödemeye devam edecek, sistemsel birleşmeden sonra ise Citibank kart bakiyeleri DenizBank kartlarına 31 Ekim tarihinde halen DenizBank kartlarını teslim almamaları durumunda, Citibank kartları kapatılacak ve kalan bakiye taksitler bitene kadar ödenecektir.

Evet. İnternet ve Mobil Bankacılık hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu hizmetlerin kapanış tarihi size bildirilecektir.