Mevduat Ürünleri :


Evet. İnternet ve Mobil Bankacılık hizmetlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu hizmetlerin kapanış tarihi size bildirilecektir.

Citibank’da açmış olduğunuz vadeli mevduatınızın anaparası, faizi, vade tarihi ile ilgili hiçbir değişklik olmayacaktır. Vade sonu bakiyenizi şubeniz ya da internet bankacılığı aracılıyla takip edebilir, dilerseniz şubenizden hesap cüzdanı talep edebilirsiniz.

Bakiyenizi şubeniz ya da internet bankacılığı aracılıyla takip edebilir, dilerseniz şubenizden hesap cüzdanı talep edebilirsiniz.

Türkiye'deki tüm bankalar için geçerli olduğu üzere, 100.000 TL'ye kadar olan mevduatlarınız devlet güvencesi altındadır.

Citibank nezdinde artık yeni mevduat hesabı açamayacaksınız.

Herhangi bir değişiklik olması halinde DENİZBANK tarafından zamanında bilgilendiriliyor olacaksınız.

Citibank'da açmış olduğunuz vadeli mevduatınızın anaparası, faizi, vade tarihi ile ilgili hiçbir değişklik olmayacaktır. Vade sonunda, Denizbank'ın sunacağı avantajlı mevduat oranlarından ve farklı vadeli mevduat ürün seçeneklerinden yararlanıyor olacaksınız.

Citibank'taki muafiyetleriniz aynen geçerli olacak olup, DenizBank tarafından sunulacak ek avantajlar konusunda ek bilgilendirme yapılacaktır. Herhangi bir değişiklik olması halinde Denizbank tarafından zamanında bilgilendiriliyor olacaksınız.

Citi ile yapmış olduğunuz opsiyon sözleşmesindeki şartlar ile ilgili hiçbir değişiklik olmayacaktır. Vade sonunda yeni Opsiyon Tercihli Hesap işlemlerinizi şubeniz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.