Müşteri Segmentleri :


Mevcut kanallardan düzenli ödemeler devam edecektir. IBAN hesaplarında gerçekleşebilecek herhangi bir değişiklik, Denizbank tarafından ilgili kanun ve düzenlemeler çerçevesinde bildirilecektir.

Müşterilerimizin Citibank'a bildirmiş oldukları düzenli ödeme talimatları herhangi bir değişikliğe maruz kalmadan, aynı şartlarda müşterilerimizin Denizbank'ta açılacak olan hesaplarına devredilecektir. Bu ödemelerin alıcıları, mevcutta belirlendiği şekilde kalacaktır. Düzenli ödemeler ile ilgili herhangi bir değişiklik, Denizbank tarafından ilgili kanun ve düzenlemeler çerçevesinde bildirilecektir.

Müşterilerimizin Citibank'a bildirmiş oldukları mevcut otomatik ödeme talimatları herhangi bir değişikliğe maruz kalmadan, aynı şartlarda müşterilerimizin Denizbank'ta açılacak olan hesaplarına devredilecektir. Hesaptan verilen otomatik fatura ödemeleri ile ilgili herhangi bir değişiklik, Denizbank tarafından ilgili kanun ve düzenlemeler çerçevesinde bildirilecektir.

Vergi ödemeleri her zaman olduğu gibi devam edecektir. Bu ödemelerin alıcıları, mevcutta belirlendiği şekilde kalacaktır. Vergi ödemeleri ile ilgili herhangi bir değişiklik, Denizbank tarafından ilgili kanun ve düzenlemeler çerçevesinde bildirilecektir.

Devir tamamlanana kadar, sunulan bankacılık hizmetleri ve ayrıcalıkları devam edecektir. Devir tamamlandıktan sonra DenizBank, mevcut durumda sunulan bankacılık hizmetlerinin/ayrıcalıklarının devamı ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni hizmetler eklenmesi konusunda, gerekli özeni gösterecek ve hizmetlerde herhangi bir değişiklik olması durumunda müşterilerini bilgilendirecektir.

Devir tamamlanana kadar, Global Öğrenci Paketi devam edecektir. Siz veya aileniz tarafından hesabınıza yatırılan paranızı, yurtdışındaki Citibank ATM’lerinden işlem ücreti ödemeden çekmeye devam edebilirsiniz. Amerika’daki Citi ATM’lerinden yapacağınız para çekim işlemlerinde, işlem anında Citibank tarafından alınan işlem ücreti, takip eden ay içerisinde Bankamız tarafından hesabınıza iade edilecektir.

Devir tamamlanana kadar Global Para Transferi hizmeti devam edecektir.

Devir tamamlanana kadar Yurtdışı ATM'lerinden ücretsiz para çekim hizmeti devam edecektir.

Acil Nakit hizmeti verilmeyecektir.

Global Bankacılık Hizmetleri verilmeyecektir.

Müşteri önerme programı devam etmeyecektir.