Bireysel Krediler :


1 Temmuz'dan itibaren DenizBank şube, ATM ve internet bankacılığından ücretsiz olarak kredi ödemenizi yapabilirsiniz. 30 Haziran 2013 itibariyle Citibank Kredi odemeleri PTT ve Akbank tan yapilamayacaktir. Kredinizin DenizBank'a devrinden itibaren DenizBank ödeme yapabileceğiniz kanallar hakkında size tekrar bilgi verecektir.

Sözleşmeye göre istediğiniz herhangi bir zamanda kredinizi sonlandırabilirsiniz. Sözleşme koşullarına uygun olarak kredinizi sonlandırmanız durumunda kalan tüm borç bakiyenizi (o güne kadar oluşmuş tüm faiz ve ücretlerle birlikte) ödemekle yükümlüsünüz. Kredinizi sonlandırmakla ilgili tüm detaylar için lütfen kredi sözleşme koşullarınızı gözden geçiriniz.

1 Temmuz'dan itibaren DenizBank şube, ATM ve internet bankacılığından ücretsiz olarak kredi ödemenizi yapmalisiniz. Kredinizin DenizBank'a devrinden itibaren DenizBank ödeme yapabileceğiniz kanallar hakkında size tekrar bilgi verecektir.

Sistem geçişi tamamlanana kadar mevcut kanallardan hizmet almayı sürdüreceksiniz. 7 gün 24 saat 444 0 500 numaralı telefondan CitiPhone'a ulaşabilirsiniz Herhangi bir değişiklik olması halinde DenizBank tarafından zamanında bilgilendiriliyor olacaksınız.

Kredi sözleşmeniz kanunlara ve sözleşmenizdeki maddelere uygun olarak transfer edilecektir. Kredi sözleşmesinin devri için onay alma yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Hayır, kredi borcunuz aynı koşullar ve teminat kapsamında sigortalanmaya devam edilecektir. Herhangi bir değişiklik olması halinde DenizBank tarafından zamanında bilgilendiriliyor olacaksınız.

Kredinizi kapatmak zorunda değilsiniz. Kredinizi ödeme planınız doğrultusunda ödemeye devam edebilirsiniz. Ödeme planınızda bir değişiklik olmayacaktır.

30 Haziran 2013 itibariyle Citibank Kredi odemeleri Akbank tan yapilamayacaktır. Alternatif olarak DenizBank şube, ATM ve internet bankacılığından ücretsiz olarak kredi ödemenizi yapabilirsiniz.