Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Şubede Beklemeye Son!

DenizBank müşterileri artık şubeye gitmeden “Sıramatik” uygulaması ile akıllı telefonlarından tek dokunuşla sıra alabiliyor.

Sıramatik'i İndir

Genel Bilgiler

DenizBank, şubede sıra bekleme sıkıntısına son veriyor! DenizBank müşterileri artık şubeye gitmeden “Sıramatik” uygulaması ile akıllı telefonlarından tek dokunuşla sıra alabiliyor. Türkiye’de bir ilk olan Sıramatik yalnızca DenizBank’ta!

Zamanınızın size kalmasını sağlayan Sıramatik uygulaması, DenizBank şubelerinden gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler için kullanılabilir. Şubeye gitmenize hiç gerek kalmadan, cep telefonunuz üzerinden sıra numarası alabilirsiniz. Uygulamanın sağladığı avantajlarla vakit kaybetmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

  • Sıramatik uygulamasıyla istediğiniz şube için sıra alabilirsiniz. Bununla birlikte, uygulama konumunuzu tespit ederek size en yakın DenizBank şubesini de gösterir.
  • Şubeye gitmenize gerek kalmadan, tek tuşla sıra alabilirsiniz.
  • Gitmek istediğiniz şubenin yoğunluğunu anında öğrenebilirsiniz.
  • Sıranızın, ortalama kaç dakika içinde size geleceğinin bilgisine ulaşabilirsiniz.
  • Gideceğiniz şubenin adresini uygulama üzerinden görebilirsiniz.
  • Sıramatik uygulaması ile şubenizi tek tıkla arayabilirsiniz.
  • Sıramatik uygulamasından yararlanmak için DenizBank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Ancak, DenizBank müşterileri sıra numarası alırken öncelik kazanır.

Sıkça Sorulanlar

Hangi işletim sistemleri sıramatik uygulamasını destekler?

Sıramatik uygulamasını destekleyen işletim sistemleri IOS ve Android İşletim Sistemi’dir. iPhone ve Android İşletim Sistemi ile çalışan tüm akıllı telefonlara bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Sıramatik uygulamasını cep telefonuma nasıl indirebilirim?

IOS İşletim Sistemi’ne sahip iPhone kullanıcıları Sıramatik uygulamasını App Store’dan indirebilir. Arama kısmına DenizBank Sıramatik yazarak ücretsiz bir şekilde uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Android kullanıcıları ise S-Android Market, Android Market ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz uygulamaya erişebilir.

Sıramatik uygulaması ile hangi avantajlardan yararlanabilirim?

Sıramatik uygulamasını DenizBank müşterilerinin yanı sıra müşteri olmayanlar da kullanabilir. Bu uygulamayı kullanan DenizBank müşterilerinin kazandığı en önemli avantaj sıra önceliğidir. Sıra numarasını şubede beklemeden tek tıkla almak ve zamandan tasarruf etmek de uygulamanın tüm kullanıcılara sağladığı avantajlardır.

Sıramatik ile sıra almanın dışında hangi bilgilere erişebilirim?

Sıramatik uygulaması lokasyonunuzu belirleyerek size yakın olan DenizBank şubelerini önünüze getirir. Bunun için cep telefonlarınızın konum bilgisinin açık olması gerekir. Listelenen bu şubelerin adres bilgilerini görüntüleyebilir, güncel haritalardan yol tarifi alabilir ya da şubeye direkt telefon edebilirsiniz. Aynı zamanda, gitmek istediğiniz şubenin yoğunluğunu ve sıranın size ne zaman geleceği gibi bilgilere de erişebilirsiniz.

Sıramatik uygulaması ile hangi şubelere sıra alabilirim?

Sıramatik uygulaması yalnızca size en yakın DenizBank şubesini göstermez; yakınınızda bulunan tüm şubeleri listeler.

Sıramın geldiğini nasıl anlarım?

Sıramatik uygulamasının bildirimlerini açık konuma getirerek bilgi alabilirsiniz. Uygulama, sıra numarası size geldiğinde “Sıranız Gelmiştir” ve sıranızı kaçırırsanız “Sıranız Geçmiştir” şeklinde bildirim verir.

Sıram geçerse ne yapmam gerekir?

Sıranızı kaçırırsanız uygulama öncelikle otomatik olarak sıranızın kaç dakika önce geçtiğini hesaplar. 15 dakika geçerli olmak üzere numaranız hala aktiftir; 15 dakikadan sonra sıra numaranız iptal edilir. Bu süre içinde isterseniz yeni sıra numarası da alabilirsiniz.

Sıra numaramı iptal edebilir miyim?

Evet. Sıra kendi numaranıza gelmeden önce, istediğiniz zaman “İptal” butonuna tıklayarak sıranızı iptal edebilirsiniz.

Sıramatik uygulamasını yalnızca cep telefonum üzerinden mi kullanabilirim?

Masaüstü bilgisayar ve laptop bilgisayarlar üzerinden de uygulamayı indirip kurabilirsiniz. Yalnızca, IOS uygulamasını indirebilmek için bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekir.

Cep telefonu ve bilgisayarıma Sıramatik uygulamasını indirme seçeneklerim nelerdir?

Android ya da IOS İşletim Sistemi ile çalışan akıllı telefonunuza ve bilgisayarınıza Sıramatik uygulamasını 2 şekilde indirebilirsiniz:

  • Android ve iPhone uygulamasını QR kod (karekod) telefonunuza okutarak kısa sürede uygulamayı kurabilirsiniz. QR kod ile Sıramatik uygulamasını indirebilmek için öncelikle telefonunuza QR Code Reader indirmeniz gerekir.
  • Bilgisayarınıza Sıramatik uygulamasını çok daha kısa sürede App Store veya Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.