Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli!

Telefon Bankacılığı' ndan işlem yaparken uygulanacak güvenlik hususlarıyla ilgili bazı önemli konulara dikkatinizi çekmek isteriz.

Telefon Bankacılığı üzerinden işlem yapılırken sizlerin güvenliği için Telefon Bankacılığı şifreniz, Kart şifrenizin yanı sıra tek kullanımlık mobil onay kodu / bildirimi ile giriş yapmanız istenecektir.

Güvenliğiniz için önemli olan bu aşamaları geçememeniz halinde Telefon Bankacılığı üzerinden sadece kayıp/çalıntı kart kapama, ürün/hizmetlerimiz hakkında bilgi ve talepleriniz konusunda hizmet alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız Mobil Deniz, İnternet Bankacılığı, ATM' lerimiz, şubelerimiz ya da Telefon Bankacılığı üzerinden alabilirsiniz.

Kart Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız Deniz Kartım, Mobil Deniz veya İnternet Bankacılığı aracılığı ile alabilirsiniz.

Tek kullanımlık mobil onay kodunuz işlem sırasında bankamızda kayıtlı cep telefon numaranıza gönderilecektir. Onay kodunuzun sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılabilmesi için bankamızda kayıtlı olan cep telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Cep telefonunuzun bankamız sisteminde güncel olup olmadığını MobilDeniz ve İnternet Bankacılığı' ndan kontrol edebilir; size en yakın şubemizden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz.

MobilDeniz ya da DenizKartım uygulamamızı kullanıyorsanız onay bildiriminiz uygulama üzerinden anlık mesaj bildirimi ile gönderilecek ve yine bu bildirim üzerinden onaylamanız istenecektir. Onay bildiriminizin sorunsuz iletilebilmesi için mobil uygulamalarımızdaki bildirimlerinizin açık olması gerekmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi daha kolay yapabilmeniz için bizi bankamızda kayıtlı olan cep telefon numaranız üzerinden arayabilirsiniz.

Telefon bankacılığı şifresi, kart şifresi ve tek kullanımlık onay kodunuz sadece size öze olup hesabınızdan para transferi dahil bir çok işlem bu şifreler ile yapılmaktadır. Bu nedenle size ait olan bu şifreler banka personeli dahil kimse ile paylaşılmamalıdır. Her türlü şüpheli durumda zaman kaybetmeden 0850 222 0 800 Telefon Bankacılığı hattımızı arayınız.