Çeşitli konulardaki etkinliklerimizi aşağıda bulunan başlıklardan inceleyebilirsiniz.

EYLÜL 2021

 • DenizBank, BELBİM iş birliğiyle, İstanbulkart kullanıcılarına aylık 100 TL geri ödemeli 600 TL ya da 1200 TL faizsiz, masrafsız destek avans ve 500 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunan kampanyayı hayata geçirdi.

TEMMUZ 2021

 • DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerini, 5 Temmuz - 2 Ağustos 2021 tarihleri arasında, DenizBank Bonus Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuyor.

HAZİRAN 2021

 • Deniz GYO’nun, Bodrum Asarlık mevkiinde geliştirdiği 94 rezidans ve otel bölümlerinden oluşan, Kaya Grubu’nun Palazzo Luxury Collection kalitesi ile site ve otel yönetimini üstlendiği Le Chic Bodrum projesi, sunduğu hizmet yelpazesini yeni anlaşmalar ile zenginleştiriyor. Akdeniz Mutfağının seçkin lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Lacivert Restaurant, İstanbul dışında ilk kez Le Chic Bodrum’da en özel menüleri ile misafirlerini ağırlayacak.
 • DenizBank, Dolar, Euro ve Çin Yuanı para birimlerinde 1 yıl vadeli toplam 410 Milyon Dolar tutarındaki sendikasyon kredisi ile ülke ekonomisine temin ettiği taze finansman kaynaklarına bir yenisini daha ekledi. Çin Yuanı dilimi içeren ilk Türk banka sendikasyonu olması açısından da önem taşıyan kredi, turizm, gemicilik, ihracata yönelik sanayi ve tarım başta olmak üzere müşterilerin dış ticaret işlemlerinin finansmanında kullandırılacak.

MAYIS 2021

 • DenizBank’ın Şubat 2021’de çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere sağladığı 435 Milyon Dolar tutarındaki seküritizasyon kredisi, finans sektörünün prestijli yayın organı The Banker tarafından “Avrupa’da Yılın Borçlanma İşlemi Ödülü”ne layık görüldü.
 • DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Türkiye’nin ilk çevrimiçi algoritmik işlem platformu ALGOLAB’in PRO sürümünü, yeni ara yüzü ve donanımlı özellikleri ile kullanıcılarının hizmetine sundu. Yatırımcılar, ALGOLAB sayesinde Borsa İstanbul Hisse Senetleri ve Vadeli İşlemler ile Opsiyon piyasalarında robotize edilmiş işlem emri vererek, yatırım kararı süreçlerinde hem kolaylık hem zamandan tasarruf sağlıyor. ALGOLAB’in PRO sürümüne, https://beta.algolab.com.tr/ adresinden ve mobil uygulama üzerinden erişilebiliyor.

NİSAN 2021

 • DenizBank, ödeme teknolojilerinin önde gelen kurumu Mastercard ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Türkiye’nin ilk Metal Kredi Kartı’nı müşterilerinin kullanımına sundu. 1000 adetle sınırlı sayıda üretilen, ön yüzünde yalnızca müşteri ismi bulunan ve dikey tasarıma sahip Mastercard logolu Metal Kredi Kartı, başvuru sonrasında anında kullanıma açılarak alışveriş imkanı sağlıyor

MART 2021

 • DenizBank, fiziksel kart ihtiyacını ortadan kaldırarak saniyeler içinde kullanılabilen, ön yüzünde yalnızca müşteri ismi bulunan ve kartviziti andıran, dikey tasarıma sahip kredi kartlarını hizmete sundu. Yeni kartlar ile başvurusu onaylanan müşteriler, kartın fiziksel olarak kendilerine ulaşmasını beklemeden, DenizKartım veya MobilDeniz üzerinden sanal kart bilgilerine ulaşarak, anında işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
 • DenizBank, Türkiye’deki inovasyon ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla kurduğu Deniz Ventures çatısı altında ilk yatırımını gerçekleştirdi. Deniz Ventures, Türk ve ABD hisse senetlerine kolay ve komisyonsuz yatırım imkanı sağlayan Midas uygulamasına 1 Milyon Dolar yatırım yaptı.

ŞUBAT 2021

 • MobilDeniz uygulamasını cep telefonuna indiren herkes, şubeye gitmeden kolay ve güvenli şekilde dakikalar içinde DenizBank müşterisi olabilecek.
 • DenizBank, uzun vadeli ve uygun maliyetli dış kaynak sağlamaya yönelik çalışmaları sonucunda; önemli kısmı çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere 435 Milyon Dolar tutarında seküritizasyon kredisi temin etti. 7 yıla varan vade ve yatırımcı çeşitliliği açısından önem taşıyan kaynak, uluslarararası yatırım ve kalkınma kuruluşları, kurumsal yatırımcılar ve ticari bankalar tarafından büyük ilgi gördü.
 • Sporun ve sporcunun destekçisi DenizBank, Hatayspor Kulübü işbirliği ile takımına gönül veren taraftarlara özel Hatayspor Bonus Kart’ı hayata geçirdi.
 • DenizBank, yeni reklam filminde, banka müşteri olsun olmasın herkesin mobil cihazlarına indirerek kullanabildiği dijital cüzdanı fastPay sayesinde zaman alan finansal işlem prosedürlerinin, hayatımızdan eksilmesini piksellerine ayrılma metaforunu kullanarak duyuruyor.
 • DenizBank, cep telefonu veya TCKN bilgilerini Kolay Adres (KOLAS) olarak tanımlayan müşterilerine tüm para transferlerini yıl boyunca MobilDeniz’den masrafsız yapabilme imkanı sunuyor.
 • DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 1 Şubat 2021 tarihine kadar DenizBank Bonus Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuyor.
 • DenizBank’ın kültür ve sanat alanındaki faaliyetlerini yürüten iştiraki DenizKültür, hikaye anlatıcılığının Türkiye'deki gelişimini belgeleyen, 42 CD’den oluşan sesli edebiyat eserlerini dijital kanallarına taşıyarak ücretsiz erişime açtı. İlki 2007, ikincisi 2009 yılında hazırlanan ‘Öyküler ‘SES’leniyor’ çalışması, Türk edebiyatına önemli eserler kazandırmış yazarlara ait 200 öykünün; usta tiyatro oyuncuları ve seslendirme sanatçıları tarafından anlatılmasıyla hayat bulan bir Sesli Öykü Antolojisi özelliği taşıyor.

ARALIK 2020

 • DenizBank rekor sayıda bankadan yüzde 115 yenileme oranı ile toplam 780 Milyon Dolar sendikasyon kredisi sağladı. Yüzde 115 oranında yenilenerek 780 Milyon Dolar’a ulaşan işlem, 20 ülkeden toplam 42 banka ile 2020 yılının rekor sayıda katılımcılı sendikasyon kredisi oldu.

KASIM 2020

 • DenizBank, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın 18 Aralık’tan itibaren pilot uygulamasına başlayacağı FAST Sistemi (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kapsamında, tanımlanacak Kolay Adres bilgileri ile 7 gün 24 saat ışık hızında para transferi imkanı sağlıyor.
 • KOBİ’lerin finansman maliyetlerini düşürmeyi memlekete hizmet ilkesiyle görev bilen DenizBank, koronavirüs salgını dolayısıyla zorlu süreçten geçen yeme içme sektörüne nefes aldırmak üzere Gastronomi Turizmi Derneği ile işbirliğine imza attı. Bu kapsamda Banka, Gastronomi Turizmi Derneği üyesi restoran, otel ve yat turizmi işletmesi gibi kurumların, edinmeleri zorunlu olan ve uluslararası akreditasyonu bulunan Gastronomi Turizmi Hijyen Belgesi’ni kolaylıkla almalarına yönelik, Gastronomi Kredisi ürünü ile destek paketi sunuyor.

EKİM 2020

 • Ekim 2019’da Turkish Airlines EuroLeague’in Global Destekçisi olan DenizBank, sponsorluğunun ikinci yılında yeni reklam kampanyasının ilk filmini yayınladı. DenizBank müşterisi ile basketbolun dünyaca ünlü isimlerinin buluştuğu reklam filminde, müşterilerin Bankanın gerçek yıldızları olduğu vurgulanıyor.
 • DenizBank, 25 yıllık tecrübesiyle hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda ile cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliği gerçekleştirdi.İş birliği kapsamında fastPay kullanıcıları Türkiye'nin dört bir yanında yer alan Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında yapacakları alışverişlerde sadece telefonu yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler. Anlaşma kapsamında ayrıca fastPay ile TAB Gıda markalarından herhangi birinde yapılacak ilk harcamada 10 TL hediye kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecek.
 • İDSO DenizBank Konserleri 2020-2021 sezonunun açılış konseri, 02 Ekim 2020 Cuma akşamı saat 21.00’de Cemal Reşit Rey (CRR ) Konser Salonu’nda gerçekleştirildi. İDSO’nun dinleyicilere müzik ziyafeti sunduğu hijyen ve mesafe kurallarının titizlikle uygunlandığı konserde salona koltuk sayısının üçte biri oranında sanatsever kabul edildi.

EYLÜL 2020

 • Teknolojide Kadın Derneği, Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) alanlarında eğitimlerini tamamlayan gençler için ‘Robotik Süreç Otomasyonu Yazılımcısı’ (RPA Developer) Programı’nı hayata geçiriyor. Denizbank, UiPath ve Linktera’nın da kurumsal destekçileri arasında yer aldığı dernek, iş garantili eğitimler vererek özellikle bu konudaki açığı kapamak için önemli adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 7 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında ücretsiz ve çevrimiçi düzenlenecek uluslararası sertifikalı eğitimler, Türkiye’de ve dünyada dijital dönüşüm çerçevesinde öne çıkan konu başlıklarından olan, geniş hacimli ve tekrarlı işlerin robotik otomasyon sürecindeki işleyişini kapsayacak. İlk fazda 20 öğrenci eğitim alacak. Eğitimleri tamamlayanlar Robotik Süreç Otomasyonu Yazılımcısı sertifikalarını alarak çalışmaya başlayabilecekler.
 • DenizYatırım, bu yıl beşincisi düzenlenen TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında, ‘Kurumsal Finansman İşlemleri’ kategorisinde ‘Özel Sektör Borçlanma Aracı İhracına Aracılık Lideri -2019’ ödülüne layık görüldü.

TEMMUZ 2020

 • DenizBank’ın inovasyon ofisi Deniz Akvaryum; Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde Türkiye’nin ilk üniversite Blockchain merkezi olarak kurulan İstanbul Blokzincir Teknolojileri ve İnovasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi (BlockchainIST Center) ile iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği ile Deniz Akvaryum’da kurulan ‘Blockchain Lab’ platformunda Blockchain tabanlı projeler üretilerek finans sektörüne yönelik uygulamaları geliştirmek üzere çalışmalar yapılacak
 • fastPay, Türkiye’de organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA ile cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliğine imza attı. Yılsonuna kadar sürecek kampanyada fastPay kullanıcıları CarrefourSA marketlerinde yapacakları alışverişlerinde, telefonu yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler.
 • Prestijli ve butik projeler geliştirme hedefiyle çalışmalarını sürdüren Deniz GYO, turizm başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Kaya Holding ile ilk projesi Le Chic Bodrum için iş birliği gerçekleştirdi.
 • DenizBank, 1 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini DenizBonus Bireysel ve Business Kredi Kartları ile “DenizKartım” uygulamasından gerçekleştirecek müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 6 taksit fırsatı sunuyor.
 • DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, Türkiye’nin ilk çevrimiçi algoritmik işlem platformu ALGOLAB’i yatırımcının cebine taşıdı. Müşterilerinin yatırım kararlarının uygulanmasına destek olacak, zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak ve süreci tümüyle robotize etmelerine imkân verecek ALGOLAB Mobil ile basit, güvenli ve uygulanabilir yatırım stratejilerine ulaşmak kolaylaşıyor.

MAYIS 2020

 • Popüler Sanat Vakfı (POPSAV), Covid-19 pandemisi sürecinden olumsuz etkilenen müzik sektörü çalışanları için Ramazan Bayramı’nda online müzik festivali düzenliyor.
 • Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve yüzde 45’in üzerindeki pazar payı ile özel bankalar arasında ilk sırada yer alan DenizBank, üreticileri her alanda desteklemeye devam ediyor. Banka, bu kapsamda 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlamak üzere yenilikçi kampanyalar düzenliyor.
 • fastPay, Türkiye’de perakende sektörünün önde gelen süpermarket zincirlerinden Migros ve Macrocenter alışverişlerinde cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliği gerçekleştirdi.
 • Kısa süre önce TOBB ile yaptığı işbirliği ile KOBİ’lere yönelik yüzde 7.5 faiz ve 2 yıl vade koşullarıyla 6 Milyar TL’ye kadar Nefes Kredisi’ni hayata geçiren DenizBank, şimdi de Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) 175 Milyon Dolar (1.25 Milyar TL) tutarında 2 yıl vadeye varan taze kaynak sağladı. Söz konusu kaynak küçük ve orta ölçekli tarım işletmelerinin desteklenmesinde, küçük ve orta büyüklükteki belediyelerin finansmanında, yanı sıra ülkemizin önemli bir ihtiyacı olan ihracata yönelik hammadde ve yarı mamül ithalatı işlemleri için kullandırılacak.

NİSAN 2020

 • DenizBank, Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak amacıyla, Cumhurbaşkanlığımızca açıklanan, Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında, KOBİ’lere düşük faizli kredi sağlamak için hayata geçirilen ‘TOBB Nefes Kredisi’ projesinde katılımcı banka olarak yer aldı.
 • DenizBank, COVİD-19 salgınıyla mücadele sürecinde başlatılan dayanışma kampanyalarına destek olmak amacıyla 10 Milyon TL kaynak ayırdığını duyurdu.

MART 2020

 • DenizBank, bankacılık sektöründeki satış ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile dünyada 40’tan fazla ülkeden kurumların yarıştığı, iş dünyasının küresel ölçekteki saygın ödül organizasyonlarından StevieAwards tarafından düzenlenen ‘Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde, 3’ü altın, 5’i gümüş ve 4’ü bronz olmak üzere 12 ödülün sahibi oldu.Banka, bu ödüllerin yanı sıra yarışma kapsamında ilk kez katıldığı Finansal Hizmetler alanında “En Beğenilen Müşteri Hizmeti” dalında en fazla oyu alarak bu kategorideki ödülü de almayı başardı.
 • DenizBank, emeklilerin finansal ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek amacıyla faaliyetlerine devam ediyor. Banka, 3 yıl boyunca maaşını DenizBank’tan alma sözü veren emekli müşterilerine 1000 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor.
 • DenizBank, Koronavirüs salgınının ekonomik koşulları zorlaştırarak müşterileri üzerinde yaratabileceği kısa vadeli finansal sorunların aşılması amacıyla talep olması durumunda 30 Nisan'a kadar anapara, faiz ve taksit ödemelerinde 3 aya kadar öteleme kararı aldığını duyurdu.
 • DenizBank, Türkiye Bankalar Birliği tarafından KOBİ, kurumsal ve ticari müşterilere yönelik olarak Koronavirüs salgınının istihdam, üretim, ticaret ve ödeme sistemine olası etkilerini en az düzeyde tutulması amacıyla açıklanan Çek Ödemesi Destek Kredisi ve Ekonomik İstikrar Kalkanı Kredi Desteği programlarını, 30 Mart 2020 tarihi ile başlatacağını duyurdu.

ŞUBAT 2020

 • Türkiye’de sporun gelişimini ve geniş tabana yayılmasını sosyal sorumluluğu olarak gören ve sektöre sağladığı finansal destek ile ilk sırada yer alan DenizBank, Türkiye Futbol Federasyonu ile 3 yıl sürecek iş birliği anlaşması imzalayarak, tüm erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru oldu.
 • fastPay, hazır giyim sektörünün öncü markası COLIN’S ile mağaza alışverişlerinde cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan iş birliği gerçekleştirdi.
 • Finans sektörünün ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojileri hizmetlerini yenilikçi bakış açısıyla sunan Intertech, bilişim sektöründeki kadın istihdamını artırmak amacıyla lise çağlarındaki kız öğrencilere yönelik inisiyatif üstlendi. Kurum, Halil Rıfat Paşa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nden 60 kız öğrenciyi ağırlayarak iş hayatını deneyimleyebilecekleri bir buluşmayı gerçekleştirdi.
 • DenizBank yenilikçi ürünü fastPay ile spor alanına desteğini genişletecek bir iş birliğine imza atarak Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın en geniş kadrolu espor kulübü olan İstanbul WildCats’in isim sponsoru oldu.
 • Kuruluşundan itibaren kültür ve sanatın destekçisi olan DenizBank, Nebil Özgentürk yönetmenliğinde, Cumhuriyet’in ilk gününden bugüne toplumsal yaşantıya damgasını vuran kadınlara saygı duruşu niteliğindeki “Kadınımızın Hatıra Defteri” projesini hayata geçirdi.

OCAK 2020

 • DenizBank, 01 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 3 taksit imkanı sunuyor.
 • Dünya çapında ilk olan ve çocuklara hayal güçlerini genişletebilecekleri bir alan açmayı hedefleyen DenizBank Çocuk Operası, Papagenolar’ dan sonra ‘Wolfie Harikalar Operasında’ adlı ikinci prodüksiyonunu sahneye taşıdı.
 • Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) ile DenizBank Eylül 2016’da KOBİ’leri bilgilendirmek için başladıkları toplantılara Türkiye çapında devam ediyor. DenizBank ana sponsorluğunda düzenlenen etkinlikler kapsamında 24. buluşma Konya’da geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıda KOBİ’lerin önünü açacak teşvik, finansal fırsatlar ve projeler detaylıca ele alındı.

ARALIK 2019

 • Türkiye’nin kullanıcı sayısı bakımından en büyük dijital cüzdanı fastPay, müşteri deneyimini artırmaya yönelik çözümler ile yenilendi. Yeni eklenen özellikleri ve tasarımı ile daha kolay ve hızlı kullanıcı deneyimi sağlayan fastPay, ödeme seçeneklerine de bir yenisini daha ekledi.
 • DenizBank, uluslararası piyasalardan 1,1 milyar dolar ile tarihinin rekor seviyedeki sendikasyon kredisini sağladı. 2019 yılında bir Türk bankası tarafından sağlanan en büyük taze finansman olma özelliğini taşıyan kredi, vadesinin iki yıla kadar uzamasıyla ülkemize olan güveni de pekiştirdi. 22 ülkeden 45 bankanın iştiraki ile yılın geniş katılımlı sendikasyonlarından biri olan işlem, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın (EBRD) uluslararası bankalar konsorsiyumu ile birlikte Türkiye’de katıldığı ilk sendikasyon olması nedeniyle de önem taşıyor.

KASIM 2019

 • Deniz Akademi, tasarladığı ‘3D - Dalgalı Denizlerin Denizcisi’ eğitim programı ile Stevie for Great Employers Awards 2019 yarışmasında 3 dalda ödülün sahibi oldu. Akademi, New York’ta gerçekleşen törende; eğitim programı kapsamında 7 haftada, 144 seansta düzenlediği sınıf ve online eğitimler ile Türkiye çapında 5 bin 500 çalışanına ulaştığı uygulamaları ve çalışan deneyiminde yarattığı farklılıklar ile “Yılın En İyi Profesyonel Eğitim Kategorisi”nde Altın, “Yılın En İyi Eğitim Gelişim Stratejisi Kategorisi”nde Gümüş ve “Yılın En İyi İş Gücü Eğitim ve Gelişim Başarısı Kategorisi”nde Bronz ödülü kazandı.
 • Teknoloji ve inovasyon alanındaki bilgi birikimiyle finans sektöründe birçok ilke imza atan DenizBank ile Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, online alışverişi herkes için kolaylaştıran bir iş birliğine imza attı.
 • ‘5. Kara Hafta İstanbul Festivali’ 22-23 Kasım 2019 tarihleri arasında DenizBank iş birliğinde Pera Palace Hotel’de Sir Alfred Hitchcock temasıyla düzenlendi.
 • 9. Uluslararası Resort Turizm Kongresi DenizBank ana sponsorluğunda 27-28 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti.

EKİM 2019

 • Türkiye’de sporun gelişimi ve geniş tabana yayılması için uzun yıllardır farklı kanallardan destek veren DenizBank, Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyinde en saygın organizasyonu Euroleague Basketball ile Global Sponsorluk anlaşması imzaladı. Buna göre; DenizBank 2019 – 2020 sezonunda başlayacak ve 6 yıl sürecek işbirliği ile Turkish Airlines Euroleague ile 7DAYS EuroCup şampiyonalarının global sponsoru olacak.
 • DenizBank, Türkiye’nin 36 ilinde hizmet sunan Kahve Dünyası ile cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan bir iş birliği gerçekleştirdi. Buna göre fastPay kullanıcıları Türkiye genelinde 200’ü aşkın Kahve Dünyası mağazasında yapacakları alışverişlerde, sadece telefonlarını yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecek, aynı zamanda ilk alışverişte anında 10 TL hediye fastPay bakiyesi kazanacaklar.
 • Kukla Karagöz Gösteri ve Sahne Sanatları Derneği’nin (KUKSADER) Ankara Üniversitesi ortaklığında, DenizBank’ın ana sponsorluğunda düzenlenen 5. Uluslararası Ankara Kukla Festivali, 19 Ekim Cumartesi günü başladı.

EYLÜL 2019

 • DenizBank, 4 Eylül 2019 tarihinde 250 milyon TL olarak ihraç etmeyi planladığı Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı’na (TLREF) dayalı finansman bonosu için iki katı oranında 500 milyon TL tutarında rekor talep topladı. Söz konusu tutar ve toplanan talep ihraç edilen TLREF’e dayalı borçlanma araçları içinde özel bankalar arasında bugüne kadar ulaşılan en yüksek hacimli satış oldu.
 • DenizBank, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ile geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği iş birliğini yenileyerek fatura ödemelerinde fastPaylilere daha az ödeme avantajı sunmaya devam ediyor. Anlaşma kapsamında elektrik faturasını ilk kez fastPay üzerinden ödeyen CK Enerji Boğaziçi Elektrik müşterileri, fatura tutarının yüzde 10’u üzerinden, ayda 10 TL’ye kadar iade kazanacak.
 • Deniz Leasing, Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı’na (TLREF) dayalı finansman bonosu ihraç işlemlerinde banka dışı kurumlar arasında ihraç gerçekleştiren ilk kurum oldu. Deniz Leasing’in 16 Eylül 2019 tarihinde ihraç edeceği 150 milyon TL olarak planlanan bono ihracına beklenenin üzerinde talep gelirken karşılanan talep miktarı 250 milyon TL oldu.
 • DenizBank’ın çocukların sosyal ve kültürel yaşama daha fazla dahil olmasına destek sunmak amacıyla hayata geçirdiği; profesyonel opera solistleri ve çocuk korolarında yer alan yetenekli koristlerden oluşan ‘DenizBank Çocuk Operası’ perdelerini açtı. Opera alanında bir ilk olan ve çocuklara sanat alanında yaratıcılıkları ile hayal güçlerini genişletebilecekleri daha fazla alan açma yönünde önemli bir platform sunan DenizBank Çocuk Operası, ‘Papagenolar’ adlı temsil ile çocukların düşlerini sahneye taşıyor.
 • DenizBank ve Shell & Turcas, Ekim ayı boyunca Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 6 ay vade ve 0 faiz sunan, Ekim ayını takiben ise 5 ay vade ve 0 faiz avantajı ile devam edecek bir iş birliğine imza attı.

AĞUSTOS 2019

 • DenizBank’ın, ülkemizin kültür ve sanat yaşamına yeni zenginlikler katma yönündeki misyonunun uzantısı olarak Türsak Vakfı iş birliğinde hayata geçirdiği 4. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması için başvurular başladı.

TEMMUZ 2019

 • DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 31 Temmuz 2019 tarihine kadar DenizBonus kredi kartları ve Denizbank Bonus Business ile gerçekleştiren müşterilerine faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuyor.

HAZİRAN 2019

 • DenizBank, Türkiye çapında günde yaklaşık 3,5 milyon kişinin ziyaret ettiği A101 ile market alışverişlerinde cep telefonundan temassız ödeme kolaylığı sağlayan bir iş birliği gerçekleştirdi. Buna göre fastPay kullanıcıları çok sayıda A101 mağazasında yapacakları alışverişlerde, sadece telefonlarını yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler.
 • DenizBank, konut almak isteyen ve kullanacağı konut kredisinde faiz oranlarının müspet yönde değişiminden faydalanmak isteyen tüketiciler için “Enflasyona Endeksli Konut Kredisi” ürününü geliştirdi. Buna göre, enflasyon oranlarında düşme beklentisi olan ve kullanacakları konut kredisi faizlerinin de bu doğrultuda düşmesini isteyen tüketiciler, ‘Enflasyona Endeksli Konut Kredisi’ ile TÜFE + aylık 0,5’e endekslenen faiz oranı üzerinden 120 ay vadeye kadar kredi kullanma imkanına sahip olabiliyorlar.

MAYIS 2019

 • DenizBank, 2019 yılı birinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümesini sürdürdüğünü ortaya koyan başarılı sonuçlarını kamuoyuna duyurdu. Buna göre; 81 ile ve yurtdışına yayılan 753 şubenin yanı sıra, 14 binin üzerinde çalışan ve 210 milyar TL aktif ile Türkiye için değer yaratmak üzere faaliyetlerini yoğun şekilde sürdürdü.
 • DenizBank bünyesindeki sergi mekanı GaleriDeniz, 24 Mayıs Dünya Şizofreni Günü kapsamında, Abdi İbrahim Otsuka'nın katkılarıyla hazırlanan ve 4 yıldır Türkiye'nin pek çok noktasında 2 milyondan fazla kişiye ulaşan "Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni" sergisine ev sahipliği yaptı.
 • DenizBank, birikimlerini TL mevduatında değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri için enflasyon üzerinde getiri imkânı sağlayan DenizBank Enflasyon Korumalı TL Vadeli Mevduat Ürünü’nü geliştirdi. Buna göre 1 yıl üzeri vadede stopaj kesintisi olmaksızın birikimlerini Türk Lirası mevduatta değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri, TL vadeli mevduatlarına TÜFE + 4’e varan faiz getirisi elde edebiliyorlar.
 • DenizBank Mobil Tır’ı, Axa Sigorta ortak sponsorluğu ve Önder Çiftçi Projesi desteğiyle 15 gün boyunca Tekirdağ merkez, Muratlı, Hayrabolu ve Malkara ilçeleriyle birlikte İstanbul Silivri’de yer alan köylerdeki çiftçilere sağlık bilgilendirmesi hizmeti, yetiştiricilik ve finans eğitimleri sunduğu yolculuğunu tamamladı.

NİSAN 2019

 • Yatırım işlemlerinde robotik teknolojiyi kullanıma alan DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, müşterilerinin yatırım karar süreçlerini kolaylaştırmak, yatırımlarını yönetmek için harcadıkları zamandan tasarruf sağlamalarına ve yatırımlarını tümüyle robotize etmelerine imkan vermek üzere Türkiye’nin ilk çevrimiçi algoritmik yatırım platformu ALGOLAB’i hizmete sundu.
 • DenizBank, milli mesele olarak ele aldığı tarımın gelişimine Türkiye’nin dört yanında destek sunma vizyonu doğrultusunda, AXA Sigorta ve Önder Çiftçi Projesi’nin katılım ve destekleriyle İstanbul ve Tekirdağ’ın köylerine ‘Mobil Tır’ı ile ulaşarak çiftçiye ilk elden sağlık, finans ve yetiştiricilik eğitimleri vermek üzere bir proje hayata geçirdi.

MART 2019

 • Galatasaray Spor Kulübü ve DenizBank, Türkiye’de ilk kez Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu ile beraber çevresindeki mağazalar, büfeler ve GS Store’da fastPay ile nakit kullanmadan, kolayca ve güvenle ödeme döneminin temelini atacak bir iş birliği gerçekleştirdi.
 • DenizBank, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi iş birliğinde önemli bir inisiyatif üstlenerek ‘Kadın Kanserleri Merkezi’nin kuruluşuna destek verdi. Türkiye’de kadınların en sık karşılaştığı sağlık sorunlarından biri olan meme kanserine karşı ilk etapta 5 bin kadının ücretsiz taramadan geçeceği merkezde, erken teşhisin önemine dikkat çekilmesi hedefleniyor.
 • DenizBank ve Zorlu Enerji, elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyen tüketicilere fatura tutarının yüzde 10’u üzerinden, 10 TL’ye kadar daha az ödeme avantajı sağlayan, ayrıca DenizBank kredi kartıyla fastPay’den yapılacak yüklemelere ilave yüzde 10 bonus kazandıran bir iş birliğine imza attı.

ŞUBAT 2019

 • DenizBank, 2018 yılı dördüncü çeyrek dönemine ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümesini sürdürdüğünü ortaya koyan başarılı sonuçlarını kamuoyuna duyurdu. Buna göre banka; 2018 faaliyet döneminde 81 ile ve yurtdışına yayılan 754 şubenin yanı sıra, 14 bine yakın çalışan ve 197 milyar TL aktif ile değer yaratmaya devam etti.
 • DenizBank ve Enerjisa, 14 ilde elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyecek tüketicilere, ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarının %10’u oranında iade avantajı sağlamak üzere önemli bir iş birliğine imza attı.

Ocak 2019

 • DenizBank, KOBİ’lerie finansla destek sunmak ve dolayısıyla Türkiye ekonomisinin geleceğine yatırım yapmak üzere, Hazine Müsteşarlığı ve Kredi Garanti Fonu desteği ile KOBİ Değer projesi kapsamında 12 banka ile güçlerini birleştirdi.

Aralık

 • DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu
  • DenizBank ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) iş birliğiyle üçüncüsü düzenlenen DenizBank İlk Senaryo İlk Film yarışmasının kazananları 4 Aralık tarihinde Raffles Otel’de düzenlenen törenle belli oldu.

Kasım

 • 2018 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 2018 yılının ilk dokuz ayında, 81 ile ve yurtdışına yayılan 761 şubede, 14 bine yakın çalışan ile ekonomiye katkı sağlamaya devam ederek aktiflerimizi 213 milyar TL’ye ulaştırdık.
 • 4. Kara Hafta İstanbul Festivali DenizBank desteğiyle polisiye tutkunlarını ağırladı
  • 4. Kara Hafta İstanbul Festivali, bir kez daha DenizBank ana sponsorluğunda, Pera Palace Hotel ev sahipliğinde, efsane polisiye karakteri Mike Hammer temasıyla düzenlendi.
 • Oyuncak Müzesi’ndeki tarihi oyuncaklar DenizBank desteğiyle canlandı
  • DenizBank, İstanbul Oyuncak Müzesi’nin ev sahipliği yaptığı; dans, pantomim, müzik gibi sahne sanatlarının farklı öğelerini müze ortamına taşıyan Helikon isimli mekan tiyatrosunun ana sponsorluğunu üstlendi.
 • 8. Uluslararası Turizm Resort Kongresi DenizBank desteğiyle Antalya’da gerçekleşti
  • Uluslararası Turizm Resort Kongresi, sekizinci kez DenizBank ana sponsorluğunda Antalya’da gerçekleşti.
 • DenizBank’tan fastPay ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 5 indirim avantajı
  • DenizBank, Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile elektrik faturasını fastPay uygulaması üzerinden ödeyen tüketicilere yüzde 5 daha az ödeme avantajı sağlayan bir işbirliğine imza attı.

Ekim

 • DenizBank, MasterCard Silver Logo’lu ilk kredi kartı “DenizPrivate Limited Edition’ı hizmete sundu
  • DenizBank, DenizPrivate’ı yenileyerek tüm dünyada en üst segment kart sahiplerinin kullandığı MasterCard Silver Logo’lu DenizPrivate Limited Edition’u Özel Bankacılık müşterilerinin hizmetine sundu. Kart sahibinin baş harflerini taşıyan kişiselleştirilmiş dikey tasarımıyla yenilenen Deniz Private Limited Edition hem yurt dışında hem de yurt içinde sunduğu fırsatlarla kullanıcılarına özel avantajlar sağlıyor.
 • DenizBank’tan Kadın Çiftçilere 15 Ekim’e Özel Hediye
  • Tarıma desteği milli mesele olarak gören DenizBank, Dünya Kadın Çiftçiler Günü’nü, Üretici Kart ile BES başvurusu yapan kadın çiftçilerin ilk prim ödemesini karşılayarak ve Çiftçi Sağlığım Tamam sigortası alan kadın çiftçilere 150 TL tutarında indirim sağlayarak kutladı.
 • DenizBank’tan fastPay ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 5 indirim avantajı
  • DenizBank, Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ) ve Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş. (EPSAŞ) ile elektrik faturasını fastPay uygulaması üzerinden ödeyen tüketicilere yüzde 5 daha az ödeme avantajı sağlayan bir işbirliğine imza attı.

Eylül

 • Kukla tiyatrosunun kalbi DenizBank sponsorluğunda Ankara’da attı
  • DenizBank ana sponsorluğunda, Tiyatro Tempo ve Ankara Üniversitesi ortaklığında düzenlenen 4. Uluslararası Ankara Kukla Festivali, 12-21 Ekim 2018 tarihleri arasında dokuz farklı ülke ve üç değişik şehirden kukla tiyatrolarını ağırladı.
 • DenizBank, Dünyanın En Büyük Barosu İstanbul Barosu ile işbirliğini 3 yıl süreyle yeniledi
  • DenizBank, avukatlara özel finansal çözüm paketi sunmak üzere, dünyanın en büyük barosu olan İstanbul Barosu ile işbirliği anlaşmasını 3 yıl süreyle yeniledi.

Ağustos

 • 2018 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 81 ile ve yurtdışına yayılan 756 şubede 14 bin çalışan ile aktiflerimizi 186 milyar TL’ye ulaştırarak pazardaki güçlü konumumuzu koruduk.
 • DenizBank ve Foder 3 ayda 10 bin öğrenciye finansı anlattı
  • Türkiye’nin geleceğine hizmet etme vizyonu kapsamında, gençlerde finansal bilinç ve tasarruf alışkanlığının gelişmesi konusunda çalışmalar yürüten DenizBank, Foder tarafından lise ve üniversite öğrencilerine finansal okuryazarlık kazandırmak üzere tasarlanan Parayön projesinin, bankacılık eğitimlerini kapsayan Parametre modülüne destek verdi. Öğrencilere eğitime başlamadan önce yapılan ön test ile sürecin sonunda yapılan değerlendirme testinin karşılaştırması, finansal okuryazarlık konusundaki farkındalığın yüzde 50’ye yakın bir oranda arttığını ortaya koydu.
 • DenizBank’tan fastPay ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 5 daha az ödeme avantajı
  • DenizBank; CK Enerji Boğaziçi Elektrik, CK Enerji Akdeniz Elektrik ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik ile yaptığı işbirlikleri kapsamında elektrik faturasını yenilikçi ödeme uygulaması fastPay üzerinden ödeyen tüketicilere yüzde 5 daha az ödeme avantajı sunuyor.

Temmuz

 • DenizBank, Türkiye’de bir ilke imza atarak Veri Bilimi Programı’nı hayata geçirdi
  • Müşteri deneyimini yukarı taşımak üzere büyük veri kavramını faaliyetlerinin merkezine yerleştiren DenizBank, hem bankacılık sektörünü tanıyan hem de veri bilimciliği konusunda profesyonel takım arkadaşları yetiştirmek üzere, kapsamı ve katılımcı sayısı bakımından Türkiye’de bir ilk olan Veri Bilimi Eğitim Programı’nı hayata geçirdi.

Haziran

 • Büyülü Bodrum atmosferinde klasik müzik coşkusu
  • Bodrum Müzik Festivali bu yıl 4 – 8 Ağustos 2018 tarihleri arasında DenizBank, Turkcell, Audi ve D-Marin’in katkıları ve Doğuş Grubu’nun kurucu destekçiliğinde Türkiye ve dünyanın seçkin orkestra, topluluk ve solistlerini ağırladı.

Mayıs

 • 2018 yılı birinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 81 ile ve yurtdışına yayılan 751 şubenin yanı sıra, 14 binin üzerinde çalışan ve 169 milyar TL aktif ile Türkiye için değer yaratmak üzere faaliyetlerimizi yoğun şekilde sürdürdük.
 • Intertech’te Türk mühendislerinin geliştirdiği inter-Vision HSBC Türkiye’nin de tercihi oldu
  • Tamamı bilişim teknolojileri alanında ihtisas yapmış Türk mühendis kadrosu ile bilgi teknolojileri alanında hizmet sunan Intertech, HSBC Türkiye’nin mevcut bankacılık sistemini inter-Vision Entegre Bankacılık Platformu’na 2 yıl gibi rekor bir sürede taşıdı.
 • Tarımın lider özel bankası DenizBank, Çiftçiler Günü’nü Deniz Kule’de kutladı
  • Tarıma desteği milli mesele olarak gören ve özel bankalar arasında lider konumda bulunan DenizBank, Çiftçiler Günü’nü Deniz Kule’de gerçekleştirdiği bir dizi etkinlikle kutladı.
 • DenizBank’tan fastPay ile elektrik faturası ödemelerinde yüzde 5 indirim avantajı
  • DenizBank, Limak Enerji Uludağ Elektrik ile yenilikçi ödeme uygulaması fastPay ile fatura ödemelerinde yüzde 5 indirim imkanı sunan bir işbirliğine imza attı.

Nisan

 • “Bizim Köyün Şarkısı” DenizBank ana sponsorluğunda seyirciyle buluştu
  • DenizBank ana sponsorluğunda vizyona giren, başrollerinde ilk kez sadece çocukların yer aldığı ‘Bizim Köyün Şarkısı’ filmi sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

Mart

 • DenizBank, TOBB ve KGF işbirliğinde KOBİ’lere ‘Nefes’ aldıracak işbirliği
  • DenizBank, KOBİ’lerin işlerini büyütmelerine destek vermek ve onlara nefes olmak üzere, TOBB ve KGF ile Nefes Projesi’nin ikincisine tek özel banka olarak ikinci kez destek verdi.

Şubat

 • 2017 yılı dördüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 2017 faaliyet döneminde 81 ile ve yurtdışına yayılan 740 şubenin yanı sıra, 14 binin üzerinde çalışan ve 160 milyar TL aktif ile ülkemiz için değer yaratmaya devam ettik.
 • Atölye Pasaj eserleri ilk kez GaleriDeniz’de sanatseverler ile buluştu
  • Türkiye’nin kültür ve sanat hayatını desteklemeyi sosyal sorumluluk olarak gören DenizBank, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu gençlerin bir senelik üretim programı Atölye-Pasaj’ın tamamlanmasının ardından ortaya çıkan eserleri bünyesindeki sanat galerisi GaleriDeniz’de sergiledi.

Ocak

 • DenizBank, Türkiye Ortak Ödeme Platformu için Türkiye’nin devleriyle güçlerini birleştirdi
  • DenizBank, Türkiye’nin bankacılık, telekomünikasyon, ulaşım ve finans alanında dev şirketleri ile T.C. Başbakanlık ve T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde güç birleştirerek Türkiye Ortak Ödeme Platformu’nu oluşturdu. İBB/Belbim, Denizbank, PTT A.Ş., Turkcell, Türk Telekom ve Vakıf Katılım’ın işbirliği ile para transferi, alışveriş, ulaşım gibi ödeme ihtiyaçlarının tek platformdan karşılanması hedefleniyor.
 • 9. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenler belli oldu
  • T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından DenizBank sponsorluğunda bu yıl 9’uncusu düzenlenen “Tarım ve İnsan” Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni gerçekleşti. 2009 yılından bu yana aralıksız devam eden yarışmaya bugüne kadar 4 bin 861 kişi, 21 bin 193 eserle katılırken, 166 çalışma ödüle hak kazandı.
 • Emekliliğe ilişkin tüm soruların adresi DenizBank Emekli Danışma Merkezi
  • DenizBank, müşterilerinin emekliliğe ilişkin her sorusuna ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti sağlamak üzere, Türkiye’de banka desteğiyle hayata geçirilen ilk Emekli Danışma Merkezi‘ni hayata geçirdi.

Aralık

 • GaleriDeniz Gl’onze Sergisi ile sanatseverlere merhaba dedi
  • Toplumun kültür ve sanat hayatını desteklemeyi sosyal sorumluluk olarak gören DenizBank, GaleriDeniz sergi alanının açılışını; iş, kültür – sanat, spor ve medya dünyasından pek çok ismin katıldığı özel bir davetle gerçekleştirdi. Açılışa özel olarak, Ayşen Savcı’nın ve Ayşın İşeri Atölyesi sanatçılarının imzasını taşıyan eserlerden oluşan ve GaleriDeniz’in de ilk konuk ağırladığı sergisi olan Gl’onze’da, cam ve bronz sanatının en güzel örnekleri izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Kasım

 • 2017 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 740 şube ve 15 bine yakın çalışan ile faaliyet gösteren bankamızın aktifleri 2017’nin ilk dokuz ayında 152 milyar TL’ye ulaştı.
 • 2. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
  • DenizBank ve Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) işbirliğiyle düzenlenen 2. DenizBank İlk Senaryo İlk Film yarışmasının kazananları 15 Kasım tarihinde Raffles Otel’de düzenlenen törenle belli oldu.
 • DenizBank, 3.Kara Hafta İstanbul Festivali’nin destekçisi oldu
  • Kültür ve sanat çalışmalarını toplumun geniş kesimleriyle buluşturmayı misyon edinen DenizBank, polisiye romanın dünyaca ünlü pek çok usta simasını bir araya getiren 3. Kara Hafta İstanbul Festivali’nin bu yıl da destekçisi oldu.
 • Turizmin destekçisi DenizBank, 7. Kez Resort Turizm Kongresi’nin ana sponsoru oldu
  • Faaliyetlerini Türkiye’nin geleceğine ve insanına fayda sağlama misyonuyla yürüten, bu bağlamda turizm sektörünün de daimi destekçisi olmayı milli görev olarak gören DenizBank, yedinci kez Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nin ana sponsorluğunu üstlendi.

Ekim

 • DenizBank’tan tarımsal verimliliğe katkı sağlayacak yenilik
  • DenizBank, inovasyon konusundaki bilgi birikimini tarımdaki uzmanlığıyla bir araya getirerek, üreticinin tarladaki akıllı danışmanı olarak tasarladığı “Deniz’den Toprağa” mobil uygulamasını çiftçilere sundu. Uygulama, çiftçilere ürünlerini daha verimli yetiştirebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere tek tıkla ulaşabilecekleri, tarlalarını izleyip sektöre dair en güncel gelişmelerden anında haberdar olabilecekleri ve en önemlisi, ziraat mühendisi uzmanlara ihtiyaç duydukları her an, sınırsız ve ücretsiz soru sorabilecekleri bir platform sunuyor.
 • DenizBank’ın ‘Akıllı İş Gücü Yönetimi’ projesine BAI’den inovasyon ödülü
  • DenizBank, finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) tarafından düzenlenen 2017 yılı ödüllerinde önemli bir başarıya imza attı. Banka, teknoloji üssü Intertech ile geliştirdiği ‘Akıllı İş Gücü Yönetimi’ projesi ile ‘Kurum İçi Süreçlerde Yenilikçilik’ kategorisinde ödül sahibi oldu.
 • Senaryo Doktorluğu paneli DenizBank ev sahipliğinde düzenlendi
  • DenizBank, TÜRSAK Vakfı işbirliğinde hayata geçirdiği 2. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması kapsamında, Senaristlik ve Senaryo Doktorluğu Paneli’ne ev sahipliği yaptı. Yönetmen Ümit Ünal’ın moderatörlüğünü üstlendiği panelde, Amerikalı yönetmen & senarist David Bourla ve Çinli yönetmen & senarist Qingxiu Yan ve Dean Yu’nun yanı sıra Türk dramaturg Yeşim Gökçe senaristlik ve senaryo doktorluğu konularında görüş ve tecrübelerini genç senaristler ile paylaştı.
 • Deniz’den bir ilk daha: ‘Deniz’e Çek Gönder’
  • DenizFactoring, “Deniz’e Çek Gönder” isimli faktoring işlemlerini cebe taşıyan mobil uygulamasını hayata geçirdi. Böylece tüm bankaların müşterilerine, faturalı çeklerinin vadesini beklemeden dijital kanal ile 7/24 DenizFactoring’e göndererek nakit karşılığını hızlıca öğrenip en yakın DenizBank şubesinden nakde ulaşma avantajı sunuldu.

Eylül

 • DenizBank, 20. yılını Deniz Dostlarıyla birlikte görkemli bir gecede kutladı
  • DenizBank, kuruluşunun 20. yıl dönümünü İstanbul'da gerçekleştirdiği bir etkinlikle kutladı. Zorlu Center’da düzenlenen özel etkinliğe iş dünyası, kültür-sanat ve medya camiasının önde gelen isimleri katıldı. Yaklaşık 2000 davetlinin ağırlandığı gecede, DenizBank'ın 20 yıllık başarı öyküsü ile gelecek yıllara ilişkin vizyonu paylaşıldı.

Temmuz

 • 2017 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; 747 şube ve 15 bine yakın çalışan ile faaliyet gösteren bankamızın aktifleri 2017’nin ilk yarısında 147 milyar TL’ye ulaştı.
 • DenizBank İnsan Kaynakları Yönetimine İki Uluslararası Mükemmellik Ödülü
  • DenizBank İngiltere'nin prestijli organizasyonu HR Excellence Awards 2017 yarışmasında "En İyi Uluslararası İnsan Kaynakları Stratejisi" ve “En İnovatif İnsan Kaynakları Teknolojileri” kategorilerinde 1.’lik ödülünün sahibi oldu.

Haziran

 • Türkiye’de ilk kez bir reklam karakteri dizi oyuncusu oldu
  • Yeniliklerin bankası DenizBank, televizyon reklamları için hayata geçirdiği ‘Deniz Adam’ karakterini, başarılı yönetmen Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği internet dizisi Görünen Adam’ın senaryosuna entegre ederek ezber bozan bir projeye daha imza attı.
 • DenizBank’tan sermaye piyasalarında bir ilk
  • Yatırım hizmet ve uygulamalarında yeniliklere öncülük eden Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. hisse senedi alım/satımı yapan müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere, hisse senedi satışları karşılığı olan tutarın anında müşteri hesaplarına aktarılabildiği ‘T+0’ uygulamasını hayata geçirdi. Böylece müşterilerine internet şubesi üzerinden giriş yaparak, hisse senetlerini sattıkları andan itibaren hesaplarına yatan parayı 7 gün 24 saat kullanma avantajı sundu.

Mayıs

 • 2017 yılı birinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; Türkiye’nin 81 ili ve yurt dışı dahil toplam 739 şube ve 15 bine yakın çalışan ile faaliyet gösteren bankamızın konsolide aktifleri 2017’nin ilk çeyreğinde 143 milyar TL’ye ulaştı.
 • DenizBank’tan tarımın gelişimi için çiftçilere tam destek
  • Tarım sektöründe özel bankalar arasında lider konumda olan DenizBank, Çiftçiler Günü’ne özel olarak, Mayıs ayı boyunca sürecek bir kampanyalar dizisi hayata geçirdi. Bu kapsamda tarımsal kredi ve sigorta ürünlerinde sunduğu avantajların yanı sıra, geleceğin çiftçilerine yönelik olarak 2016’da ilkini düzenlediği Uçurtma Şenlikleri’nin ikincisini, pek çok köy ve kasabada 5 bin uçurtma ve 50 bin balonla gerçekleştirdi.

Nisan

 • DenizYatırım’a En Yaratıcı Sermaye Piyasası Projesi Ödülü
  • Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip olan Deniz Yatırım, TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında, halka arzlarda kullandığı “Yatırımcı Koruma ve Teşvik Uygulamaları” ile En Yaratıcı Sermaye Piyasası Ödülü’ne layık görüldü.

Mart

 • Türkiye’de Çin Yuanı cinsinden ilk reeskont kredisini DenizBank kullandırdı
  • DenizBank, Dış Ticaret Seferberliği kapsamında yerel paraların kullanımıyla ilgili önemli bir adım atarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) işbirliğinde reel sektöre Çin Yuanı cinsinden ilk reeskont kredisini kullandıran banka oldu.

Şubat

 • 2016 yılı dördüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk. Buna göre; Türkiye’nin 81 ili ve yurt dışı dahil toplam 737 şube ve 15 bine yakın çalışanımız ile konsolide aktiflerimizi 136 milyar TL’ye ulaştırdık.

Kasım

 • 2016 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • Bankacılıkta uçtan uca hizmet sunan Intertech, yeni binasının açılışını Teknopark’ta gerçekleştirdi
  • Finansal yazılım geliştirme başta olmak üzere pek çok sektör için bilgi teknolojileri konusunda etkin ürün ve hizmetler sağlayan Intertech, Teknopark İstanbul’da bine yakın kadrosunun görev aldığı, 18.385m2’lik alan üzerine kurulu yeni binasının açılışını gerçekleştirdi.

Ekim

 • DenizBank İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Oldu
  • DenizBank, finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) tarafından düzenlenen 2016 yılı BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde “Dünyanın En İnovatif Bankası” unvanına layık görüldü. Banka, aynı platformda 2014 yılında aldığı “Dünya’nın En İnovatif Bankası” Ödülü ve 2015’te EFMA Ödülleri’nde elde ettiği “Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum” başarısıyla birlikte son 3 yılda global arenada 3. kez büyük ödülün sahibi olarak Türkiye’de bir ilke imza attı.
 • DenizBank, Kristal Elma Festivali’nde Eli Acıman Reklam Metni Özel Ödülü’nün sahibi oldu
  • DenizBank’ın Anneler Günü için sosyal medya hesabında yayınladığı “İsminizin yanında babanızın soyadı duruyor ama sizi hâlâ annenizin evlenmeden önceki soyadı koruyor” kutlama mesajı, Eli Acıman Reklam Metni Özel Ödülü’ne lâyık görüldü.

Eylül

 • fastPay ve ComPay işbirliği ile online ödemede kolaylık dönemi başlıyor
  • fastPay, internet bankacılığı kanalları üzerinden ödeme platformu sunan ComPay ile, fastPay kullanıcılarının online alışverişlerinde mobil cüzdanlarına tanımlı kredi kartları ile fastPay bakiye ya da DenizBank hesabı ile kolay ve güvenli ödeme yapabilecekleri bir işbirliğine imza attı.

Ağustos 2016

 • DenizBank ve TÜRSAK işbirliğinde Türk sinemasına büyük destek
  • DenizBank, kültür ve sanatı toplumun geniş kesimleri ile buluşturma misyonu doğrultusunda,‘2.DenizBank İlk Senaryo İlk Film’ Yarışması'nı TÜRSAK Vakfı işbirliğinde, bu yıl kapsamını daha da genişleterek hayata geçiriyor. DenizBank, toplumsal sosyal sorumluluk vizyonu kapsamında, kültür ve sanatın her dalını toplum için erişilebilir kılmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Banka bu kapsamda, Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ile geçen yıl ilki düzenlenen ‘DenizBank İlk Senaryo İlk Film’ Yarışması'nın ikincisini hayata geçirerek, sinema alanında kalıcı eserlerin, senaryoların oluşması adına önemli bir destek sunuyor.
 • 2016 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Temmuz 2016

 • DenizBank Fenerbahçe Bonus kart sahibi taraftarlar Sarı Lacivertli yıldız futbolcularla antrenmanda tanışıyor
  • DenizBank, FB Bonus Kart sahibi taraftarlara özel tasarladığı “DenizBank FB Bonus ile hayran olduğunuz Fenerbahçeli futbolcularla antremanda tanışın” kampanyasını hayata geçirdi. Buna göre 1 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında DenizBank FB Bonus Kredi Kartı ile tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kart sahipleri kampanya için bir çekiliş hakkı elde edecek.

Haziran 2016

 • DenizBank AG’ye Üstüste İkinci Kez ‘Yüksek Müşteri Memnuniyeti’ Ödülü
  • Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank AG, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile Avusturya merkezli Finans Pazarlama Birliği tarafından üstüste ikinci kez “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” ödülüne layık görüldü.

Mayıs 2016

 • Mastercard’dan DenizBank’a 2 büyük ödül
  • Yenilikçi ve öncü uygulamalarıyla sektöründe başarılı çalışmalar hayata geçiren DenizBank yurtiçi ve yurtdışı platformlarda aldığı ödülleriyle de ses getirmeye devam ediyor. Banka MasterCard'ın Catalyst 2016 organizasyonu kapsamında “Satış Ödülleri” ve “Pazarlama Özel Ödülü” kategorilerinde ödüllendirilerek önemli bir başarıya daha imza attı.
 • 2016 yılı birinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • İDSO DenizBank Konserleri dünyaca ünlü besteci Eleni Karaindrou ile sezonu kapatıyor
  • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası DenizBank Konserleri 2015-2016 sezonunu, unutulmayacak bir sanat şöleni ile kapatıyor. 26 Mayıs’ta Aya İrini’nin muhteşem akustiği ve atmosferinde düzenlenecek konserde, Şef Ender Sakpınar yönetimindeki İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası dünyaca ünlü Yunan besteci Eleni Karaindrou’ya eşlik edecek.

Nisan 2016

 • CEV DenizBank Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde Dörtlü Final heyecanı Montichiari’da zirve yaptı
  • CEV DenizBank Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi kapsamında Dörtlü Final heyecanı, 9-10 Nisan tarihlerinde İtalya’nın Montichiari şehrinde yaşandı. Üst seviyede mücadeleye sahne olan karşılaşmalar sonucunda şampiyonluk kupasını İtalyan ekibi Pomi Casalmaggiore kaldırdı.
 • CEV DenizBank Voleybol Erkekler Şampiyonlar Ligi’nde Dörtlü Final heyecanı Polonya’da Zirve Yaptı
  • CEV DenizBank Voleybol Erkekler Şampiyonlar Ligi kapsamında Dörtlü Final heyecanı, 16-17 Nisan tarihlerinde Polonya’da yaşandı. Mutlu sona ulaşarak kupayı kaldıran takım Rusya’dan Zenit Kazan oldu.

Mart 2016

 • DenizBank Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Ana Destekçisi oldu
  • Sosyal sorumluluk misyonu çerçevesinde, gençlere yönelik desteği Türkiye’ye yatırım ile eş değer gören DenizBank, Türkiye’nin 77 ilinde faaliyet gösteren Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın ana destekçisi oldu. Yapılan işbirliği ile Toplum Gönüllüsü gençlerin ülke çapında hayata geçireceği birçok farklı projeye destek sağlanırken, tüm Türkiye genelindeki DenizBank çalışanları da gönüllülük esasına dayalı olarak çalışmalara destek olabilecekler.

Şubat 2016

 • 2015 yılı dördüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • DenizBank İletişim Merkezi’ne erişimde ‘WhatsApp’ dönemi
  • Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği uygulamalarla farklılaşan DenizBank, bankacılık sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek Özel Bankacılık müşterileri için WhatsApp uygulaması üzerinden İletişim Merkezi’ne erişimi devreye aldı. DenizBank Özel Bankacılık müşterileri böylece, 0530 855 6935 erişim numarası ile 444OZEL Özel Bankacılık İletişim Merkezi’ne ulaşıp, WhatsApp mesajı ile hizmet alabilecekler.

Ocak 2016

 • Yeniliklerin bankası DenizBank ve UnionPay’den POS ve ATM’lerde dev birliktelik
  • Dünyanın lider kart kuruluşlarından UnionPay, Türkiye’nin güçlü bankalarından DenizBank ile önemli bir çalışmaya imza attı. İki kuruluş arasında tamamlanan proje doğrultusunda, DenizBank’ın tüm ATM ve POS’larında bundan böyle UnionPay kartları kabul edilecek.
 • ‘DenizBank Mortgage Hizmet Merkezi’ çalışmalarına başladı
  • DenizBank, Türkiye’de bir yeniliğe daha imza atarak, konut kredisi kullanacak müşterilerine daha hızlı, kaliteli hizmet sunabilmek ve Emlak Ofisleri ile işbirliklerini geliştirmek amacıyla ilk ‘Mortgage Hizmet Merkezi’ni İstanbul Esenyurt’ta açtı.

Aralık 2015

 • Dünyanın lider kart kuruluşlarından UnionPay, bankamız ile önemli bir çalışmaya imza attı. İki kuruluş arasında tamamlanan proje doğrultusunda, DenizBank tüm ATM ve POS’larında bundan böyle UnionPay kartları kabul edilecek.

Kasım 2015

 • 2015 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Ekim 2015

 • Dünyanın 130 ülkesinden 3000’i aşkın banka ve finans kurumunun üye olduğu, uluslararası finans çevreleri tarafından en saygın ödül platformlarından biri olarak gösterilen European Financial Management Association (EFMA) ve yönetim danışmanlığı şirketi Accenture tarafından verilen 2015 Yılı İnovasyon Ödülleri'nde, en prestijli kategori olan “Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum” (Global Innovator) ödülüne layık görüldük.

Eylül 2015

 • Bank of China ile işbirliği anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla dış ticaretten, yatırımcıların birleşme ve satın alma işlemlerine, yerel para birimi ile ticaretten, büyük alt yapı projelerinin desteklenmesine kadar birçok alanda işbirliği hedefleniyor.

Ağustos 2015

 • 2015 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Temmuz 2015

 • Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) ile işbirliği protokolü imzaladık. Yapılan anlaşmayla Türkiye’ deki tüm aile hekimleri DenizBank Afili Bankacılık ayrıcalıklarından yararlanabilecek.

Haziran 2015

 • Geçtiğimiz dönemde Türkiye’nin en büyük havalimanı olacak İstanbul Grand Airport (IGA)’un yeniden yapılanması ve işletilmesine yönelik olarak yapılan ihaleyi kazanmıştık. Bütçesi 500 Milyon Euro, geri ödeme süresi 16 yıl olan proje kapsamında, işletme sermayesinin finansmanı amacıyla 30 Milyon Euro tutarında kredi verilmesi öngörülüyor.
 • 2015 Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nda, aralarında “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” kampanyasının da bulunduğu iletişim çalışmaları ile 'Yerelde Fark Yaratanlar' kategorisinde 'Altın Effie' ödülünü kazandık.
 • Dijital bankacılıkta fark yaratan, sektörün önünü açan yeni nesil ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledik. Buna göre Internet Bankacılığına giriş yapan müşteriler, başka hiçbir şifreye ihtiyaç duymadan e-Devlet sitesine ulaşarak tüm işlemlerini yapabilecek.

Mayıs 2015

 • 2015 yılı birinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • Dünyanın yedinci büyük tarım ekonomisi konumunda bulunan ülkemizde bu alanın stratejik önemine ilk günden bu yana büyük önem atfeden DenizBank, söz konusu çalışmalarını, temeline “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” anlayışını yerleştirdiği bakış açısı ile hayata geçirdik.
 • Müşterilerinin hayatına değer katmak ve ihtiyaç duyabilecekleri her an, her yerde ulaşılabilir olmak amacı ile çalışmalarını sürdüren DenizBank İletişim Merkezi, finans sektöründe yenilikçi bakış açısıyla yine bir ilke daha imza atarak, Skype üzerinden İletişim Merkezi’ne erişim uygulamasını hayata geçirdik.

Nisan 2015

 • 2013 yılında 3 yıl süreyle ismimizi verdiğimiz CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi kapsamında ErkeklerDörtlü Final heyecanı 28 – 29 Mart tarihlerinde Berlin’de, Kadınlar Dörtlü Final heyecanı ise
  4-5 Nisan tarihlerinde Polonya’da yaşandı.

Mart 2015

 • Bankacılık sektöründeki satış ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile dünyada 65'ten fazla ülkeden 2.000'in üstünde kurumun yarıştığı iş dünyasının küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından Stevie Awards kapsamında, “Awards for Sales and Customer Service”te, 6'sı altın, 6'sı gümüş ve 7'si bronz olmak üzere 19 ödülün sahibi olduk.

Şubat 2015

 • 2014 yılı dördüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Ocak 2015

 • T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Bankamız sponsorluğunda hayata geçirilen “Tarıma Değer Katanlar” yarışmasının başvuruları başlattık.

Aralık 2014

 • Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve DenizBank olarak ilk günden bu yana destek olmaktan büyük gurur duyduğumuz “Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışmamızı gerçekleştirdik.
 • Bankamız, 31 Mayıs – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Türkiye genelinde düzenlediği kampanya kapsamında Üretici Kart’ı kullanan 10 müşterisine 2014 model Tümosan marka traktör hediye etti. Üretici Kart’ın 10. yılı nedeniyle düzenlenen kampanyada talihliler traktörlerini düzenlenen törenle teslim aldı.
 • DenizBank Özel Bankacılık, finans dünyasının uluslararası arenada saygın yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından “Türkiye’nin en iyi Özel Bankacılık” Ödülü’ne layık görüldü.

Kasım 2014

 • Finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından inovasyon alanında verilen 2014 yılı BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde “Dünyanın En İnovatif Bankası” seçildik.
 • Bankamız, finans sektörünün İngiliz menşeli, prestijli yayın organı The Banker tarafından "Türkiye’de Yılın Bankası Ödülü"ne layık görüldü.
 • 2014 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Ekim 2014

 • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası DenizBank Konserleri 2014-2015 sezonu, İDSO’nun 69. yılında ünlü orkestra şefi Gürer Aykal yönetimindeki konserle başladı. İDSO DenizBank konserlerinin açılışı, 1 Ekim 2014 tarihinde Aya İrini’nin sıradışı atmosferinde gerçekleşti.
 • Bankamızın yenilikçi ödeme sistemi uygulaması fastPay, dünya finans sektörünün prestijli organizasyonu EFMA Accenture Dağıtım ve Pazarlama İnovasyonu Ödülleri'nde, 'En İyi Müşteri Deneyimi' kategorisinde birinci oldu.

Eylül 2014

 • Bankacılık sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ile dünyada 60’tan fazla ülkeden katılımcının ve Türkiye’den de bankaların yarıştığı, iş dünyasının küresel ölçekte en itibarlı ödül organizasyonlarından “International Business Awards”da 3’ü altın 6’sı bronz olmak üzere 9 ödülün sahibi olduk.
 • Finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından inovasyon alanında verilen 2014 yılı BAI - Finacle Global Banking Innovation Awards’da 3 ayrı kategoride 5 farklı inovasyon projesi ile finalist olduk. Küresel çapta 120’nin üzerinde finansal kuruluşun 200 uygulaması ile başvurduğu yarışmada bankamız, Türkiye'den katılan 8 kurum arasında finale kalan tek Türk bankası olma başarısını gösterdi.

Ağustos 2014

 • 2014 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.

Temmuz 2014

 • 7-21 Ağustos 2013 tarihleri arasında, Bankamızın katkılarıyla gerçekleşen 11. Uluslararası Bodrum Bale Festivali, Karyalı Prenses’in evinden, yani Bodrum Kalesi’nden, estetikle, sanatla ve balenin büyülü diliyle sanatseverlere merhaba dedi.
 • Bankamızın müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği tüm iş süreçlerini ele alan ve bu süreçlerin sahipliğini tanımlayan BPM Programı (İş Süreçleri Yönetimi), uluslararası arenada iki büyük ödül kazandı. Program, Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (LACP) tarafından En İyi Organizasyonel İletişim Ödülü’ne layık görülürken, dünyanın bir diğer prestijli organizasyonu “The Best Business Awards”da ise En İyi Müşteri Odağı Ödülü’nün sahibi oldu.
 • Üretici Kart’ın 10. yılı kapsamında gerçekleştirdiğimiz “Tayfun Talipoğlu – DenizBank Tarım Sohbetleri”nde, Türkiye’nin 200’e yakın noktasında çiftçilerimiz ile buluşarak 15 bin kilometrelik yol kat ettik; tarım yolculuğumuzu tamamladık.
 • Bankamız İngiltere'nin prestijli organizasyonu HR Excellence Awards 2014 yarışmasında, "Yurt dışından En İyi İnsan Kaynakları Stratejisi" (Best HR Strategy form Overseas) dalında birincilik ödülüne layık görüldü.

Haziran 2014

 • Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından, Bankamız katkılarıyla düzenlenen 5. Uluslararası İstanbul Opera Festivali, iki haftalık bir sanat şöleninin ardından, izleyicilerin yoğun ilgisi ile sona erdi. Toplamda 11 bin seyirci tarafından beğeniyle takip edilen festival, perdelerini dünyaca ünlü Rus bariton Dmitri Hvorostovsky’nin sanatseverlerle buluştuğu Gala Konseri ile kapattı.
 • Seküritizasyon piyasasının en aktif bankalarından biri olarak, havale akımlarına dayalı seküritizasyon programı kapsamında yeni bir uzun vadeli kaynak sağladık. HSBC Bank Plc, Standard Chartered Bank ve Sberbank Europe AG koordinatörlüğünde, Avrupa Yatırım Bankası (EIB) ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın (EBRD) da diğer uluslararası yatırımcılar olarak katıldığı toplam 360 milyon Dolar tutarında seküritizasyon kredisi temin ettik.

Mayıs 2014

 • 2014 yılı ilk çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • Galatasaray Kulübü ile 10 yılı aşkın süredir devam eden işbirliğimiz kapsamında, yeni tesis ettiğimiz 165 Milyon Dolarlık kredi limitimiz çerçevesinde Kulübün işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra kredilerinin refinansmanını da gerçekleştirmek üzere imza töreni gerçekleştirdik.

Nisan 2014

 • Finansal kiralama sektöründeki yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken DenizLeasing, sektörde bir ilke daha imza atarak, kendi bünyesinde Filo Araç Kiralama Bölümü kuracağını kamuoyuna açıkladı.
 • Üretici Kart’ın 10. yılı kapsamında “Tayfun Talipoğlu – DenizBank Tarım Sohbetleri” adıyla Türkiye’nin 50’den fazla noktasında düzenlenecek etkinliklerimizin start’ını Genel Müdürlüğümüzden verdik.

Mart 2014

 • KOBİ’lerin sürdürülebilir büyümesi ve gelişimi için çalışan Bankamız, Seç Bakalım kredi kampanyası ile hayat kolaylaştıran iki ayrı paketi; Sigorta Paketi ve Vera Paketi’ni müşterilerinin hizmetine sundu.
 • Türk voleybolunun Avrupa’da temsili adına önemli bir adım atarak Ekim 2013’te ismimizi verdiğimiz CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi’nin Dörtlü Finalleri; Kadınlarda 15 – 16 Mart 2014 tarihlerinde Bakü’de, Erkeklerde ise 2 – 23 Mart tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti.

Şubat 2014

 • 2013 yılı son çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı kamuoyuna duyurduk.
 • KOBİ’lerin hayatına değer katmak üzere hayata geçirdiğimiz, Türkiye’de bir ilk ve tek olma özelliği taşıyan İşletme Kart ile MasterCard Inovasyon Ödülü’nün sahibi olduk.
 • Mobil cüzdan uygulamamız fastPay için Yemeksepeti ile işbirliği gerçekleştirdik. Bu kapsamda, Mart ayı sonuna kadar, tüm fastPay kullanıcılarına yemeksepeti.com üzerinden fastPay ile gerçekleştirdikleri her 15 TL ve üzeri ödemelerinin 5 TL’sini geri alma olanağı sağladık.

Ocak 2014

 • Ekspres Yatırım, yerli ve yabancı tüm müşterilerimize yatırım bankacılığına ilişkin ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkânı sağlamak üzere, Türkiye’nin en yaygın acente ağına sahip Deniz Yatırım ile güçlerini birleştirdi.
 • Emeklilerimiz için hayatı Deniz’de güzel kılmak üzere, maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verdiğimiz; fastPay uygulamasını indiren emeklilerimize ise ek olarak 50 TL hediye ettiğimiz kampanyamızı hayata geçirdik.
 • Esnafın hayatını kolaylaştırmak üzere hayata geçirdiğimiz Üretici Kart, uluslararası ödeme sistemlerinin saygın kuruluşu MasterCard tarafından MasterCard Inovasyon Ödülü’ne layık görüldü.
 • Mobil cüzdan uygulamamız fastPay için Simit Sarayı ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında, kullanıcılarımıza Simit Sarayı mağazalarında fastPay ile gerçekleştirdikleri ilk 7 TL ve üzeri ödemelerinde çay ve simit tutarı kadar para iade avantajı sağladık.
 • İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. ve Petrol Ofisi ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak üzere yeni bir kampanyaya imza attık. Sea & Miles Bonus kredi kartı kullanılarak, Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında, kart sahiplerine pompa birim fiyatı üzerinden %3’lük ilave fayda sağladık.
 • Bankamızın turizm sektörüne sunduğu desteğin bir uzantısı olarak, Turizm Yatırımcıları Derneği ile işbirliği protokolü imzaladık. Protokolün imza töreni Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, TYD Başkanı Murat Ersoy ve Yönetim Kurulu Üyemiz Alexander Vedyakhin’in katılımıyla gerçekleşti.

Aralık 2013

 • DenizKültür’ün katkılarıyla hayata geçirdiğimiz “Sanatımızın Hatıra Defteri” projemizin yapımcısı, usta belgeselci Nebil Özgentürk, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen Sedat Simavi Ödülü’ne “Televizyon” dalında lâyık görüldü.
 • Türk bankacılık sektöründe bir ilke imza atarak müşterilerimize sunduğumuz “Twitter’da Direct Message Yöntemiyle Kredi” uygulamamız, Financial Word Innovation Awards 2013’de Müşteri Deneyiminde Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.
 • Türkiye ekonomisinin gelişimine destek sunma misyonumuzun bir uzantısı olarak Macar Eximbank ile 100 milyon euro’luk finansal işbirliği gerçekleştirdik; böylelikle Macaristan’dan yapılan dış alımları daha avantajlı hale getirirken, Türk-Macar ilişkilerinin güçlendirilmesi yönünde de önemli bir adım attık.

Kasım 2013

 • 2013 yılı üçüncü çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı, 07 Kasım 2013 tarihinde basın bülteniyle kamuoyuna duyurduk.
 • Dünyada bir benzeri olmayan mobil cüzdan uygulamamız fastPay, bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Banking Technology Awards 2013’te “En İyi Ödeme Sistemi” dalında Büyük Ödül’e layık görüldü.
 • Sberbank, Standard Chartered ve Wells Fargo koordinatörlüğünde uluslararası piyasalardan toplam 1 milyar dolar tutarında, tarihimizdeki en yüksek tutarlı sendikasyon kredisini temin ettik.
 • KOSGEB tarafından onaylanan projelerini ilk aşamada finanse etmekte zorlanan KOBİ’ler için finansman paketi geliştirdik; böylece girişimcilerin alacakları KOSGEB desteğine ek finansman verirken, desteklenmeyen kısım kadar eş finansman sağlamaya başladık.

Ekim 2013

 • Deniz Akademi çatısı altında, çalışanlarımıza gelişim ve eğitim alanında rehberlik etmek üzere hayata geçirdiğimiz uygulamalar, ASTD (American Society for Training & Development – Amerikan Eğitim ve Geliştirme Derneği) Best Ödülü aldı.
 • Dünya voleybolunun kulüpler düzeyinde en saygın şampiyonası “CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi”ne ismimizi verdik. Bir Türk bankasının adını Avrupa’nın en prestijli voleybol şampiyonasına taşıdığımız işbirliği kapsamında, turnuva, 2014 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca “CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi” olarak anılacak.
 • İletişim Merkezimiz, yenilikçi uygulamaları ve müşteri deneyiminde yarattığı fark ile ICMI European Call Centre Awards’da “Yılın En Yenilikçi Müşteri Hizmetleri” Ödülü’nün sahibi oldu.

Eylül 2013

 • Dünyanın en büyük para transferi şirketleri arasında yer alan MoneyGram ile stratejik bir işbirliği gerçekleştirdik. 9 Eylül 2013 günü gerçekleştirdiğimiz basın toplantısı ile kamuoyuna duyurduğumuz işbirliği kapsamında, MoneyGram’ın Türkiye’deki ana acentesi haline geldik; DenizBank müşterisi olsun olmasın herkese para transferini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunduk.
 • Hayat kolaylaştıran bir hizmeti daha tüketicilerimize sunduk; DenizBank ATM’lerinde avro, dolar, ruble ve TL para birimleri arasında döviz alım satım işlemlerinin yapılmasına olanak sağladık.
 • The Banker’ın düzenlediği Teknoloji ve İşlem Bankacılığı’nda İnovasyon Ödülleri’nde; "Perakende Bankacılıkta Yılın Teknoloji Projesi", "Mobil Bankacılıkta İnovasyon" ve "Sosyal Medya Kullanımında İnovasyon” olmak üzere üç ayrı kategoride üç ayrı birincilik elde ettik.
 • MobilDeniz uygulamamızla Stevie Awards'da “Fayda ve Hizmetler” kategorisinde Gümüş Ödül’e layık görüldük.
 • Müşterilerimizin harcamalarının arttığı bayram dönemlerinde borç yüklerini hafifletmek amacıyla “Bayramlarda Ödemesiz Kredi” modelini geliştirdik.

Ağustos 2013

 • 2013 yılı ikinci çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı, 6 Ağustos 2013 tarihinde basın bülteniyle kamuoyuna duyurduk.
 • Bu yıl ikinci kez Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsoru olarak, 7 – 21 Ağustos 2013 tarihleri arasında, Türkiye’den ve dünyadan seçkin bale yapıtlarını sanatseverlerle buluşturduk.
 • Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) ile yaptığımız anlaşmayla bir “ilk”e daha imza atarak, IPARD’dan destek almak isteyen tarımsal yatırımcıların hayatını kolaylaştıracak öncü bir hizmeti başlattık. Bu kapsamda, TKDK tarafından verilecek destekten yararlanmak isteyen tarımsal yatırımcıların başvuru paketi, teknik projesi ve/veya iş planının Bankamız aracılığıyla düzenlenmesine olanak sağladık.
 • Banka kartlarımıza (Debit Kart) önemli bir yenilik getirerek, Paracard özelliği ekledik. Böylelikle DenizBank banka kartı için başvuran tüm müşterilerimizin yeni banka kartları Bonus kazanma özelliğine sahip oldu.

Temmuz 2013

 • Citi Türkiye’nin bireysel bankacılık bölümünü, yasal onayların ardından, 01 Temmuz 2013 tarihi itibarıyla devraldık. Bu kapsamda Citi Türkiye bireysel bankacılık bölümünün 600 binden fazla müşteri, 1.2 milyar TL kredi/alacak ve 1.6 milyar TL mevduat içeren portföyü, çalışanları ve şubeleri dâhil olmak üzere DenizBank’a geçerken; Bankamızın toplam şube sayısı, iştirakler dâhil 685’e ulaştı, çalışan sayısı ise 14 bine yaklaşmış oldu.
 • DenizBank İletişim Merkezi, dinamik, yenilikçi ve müşteri odaklı iş kültürü ile ABD’de düzenlenen ve dünya genelinde kurumların en başarılı, kaliteli çağrı merkezi çözümlerini ödüllendiren 2013 Call Center Week Awards'da “Dünya Çapında Mükemmeliyetçi En İyi İş Kültürü” Ödülü’nün sahibi oldu.
 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunma anlayışımızın bir uzantısı olarak, Türkiye’de bir ilke daha imza attık ve “0 faizli Kredili Cari Hesap” hizmetini hayata geçirdik. KOBİ’lerimize sunduğumuz bu yeni hizmetimiz, DenizBank ATM’sinden İşletme Kart ile cuma günü çekilen parayı, pazartesi günü faizsiz ödemeye; yani haftasonu ödemeleri için faizsiz kredi almaya imkân sağlıyor.

Haziran 2013

 • Devlet Opera ve Balesi işbirliğimiz kapsamında, Uluslararası İstanbul Opera Festivali’ni dördüncü kez ana sponsor olarak destekleyerek, 25 Haziran - 8 Temmuz 2013 tarihleri arasında beş opera prodüksiyonu ve bir gala konserinin toplam dokuz temsilini sanatseverlerle buluşturduk.

Mayıs 2013

 • 2013 yılı ilk çeyrek dönemimize ait, hem finansal hem de operasyonel anlamda büyümemizi sürdürdüğümüzü ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı, 14 Mayıs 2013 tarihinde basın bülteniyle kamuoyuna duyurduk.
 • Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) işbirliğimiz kapsamında, 20 Mayıs 2013 günü İstanbul, Mustafa Kemal Kültür Merkezi; 06 Mayıs 2013 günü ise Bursa Hilton Oteli’nde düzenlediğimiz organizasyonlarda emeklilerimiz ile bir araya geldik. Bankamızın marka yüzü Beyazıt Öztürk’ün emeklilere keyifli anlar yaşattığı organizasyonlara DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün katıldı.
 • Turkcell ile Türkiye’nin dört bir yanında tarımsal üreticilerimizin hayatını kolaylaştıracak önemli bir işbirliğine imza attık. 8 Mayıs 2013, Çarşamba günü düzenlediğimiz tanıtım toplantısı ile kamuoyuna duyurduğumuz işbirliği kapsamında, Turkcell faturalı hatlı cep telefonu sahibi üreticilere, faturalarını Üretici Kartları üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek, %0 faiz oranı fırsatı ile hasada erteleme imkânı sunuyoruz.
 • 28 Mayıs 2013’de Gaziantep Kuyumcular Odası ile işbirliği protokolü imzalayarak, altın bankacılığı konusunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermek misyonumuzu bir adım ileri taşıdık.

Nisan 2013

 • Çekimleri Maldivler’de tamamlanan yeni reklamlarımız, “Hadi Deniz’e Gir! Çünkü Hayat Deniz’de Güzel” teması ile ekranlarda dönmeye başladı. Filmlerimizde, reklam yüzlerimiz Beyazıt Öztürk, Erdal Özyağcılar ve Sedef Avcı’ya Tayfun Talipoğlu, Rüştü Reçber ve Çetin Altay gibi isimler eşlik ederken; ‘20 Dakika’ dizisiyle yıldızı parlayan Özgür Ece Nalcı’nın canlandırdığı Cumartesi karakteri, adanın en büyük sürprizi oldu.
 • Citibank A.Ş. ile Türkiye’deki bireysel bankacılık bölümünün satın alınması konusunda anlaşma imzaladık. Citi Türkiye’nin 600 binden fazla müşteri, 1.2 milyar TL aktif ve 1.5 milyar TL mevduatı içeren bireysel bankacılık portföyü ile çalışanları ve şubeleri dahil bireysel bankacılık bölümünü satın alacağımız sürecin, 2013’ün üçüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.
 • Üreticilere, tarımsal işletmelere ve sektöre yatırım yapmak isteyen girişimcilere yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları kapsamında, 11 Nisan 2013’de Adanalı üreticilerimizle buluştuk.
 • Esinder Yapı A.Ş. ile kentsel dönüşüm konusunda işbirliği protokolü imzaladık. Bankamızın ücretsiz danışmanlıktan inşaat süresince taksit ödemesiz döneme kadar birçok avantaj sunduğu protokole göre, DenizBank’ı tercih ederek kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen müşterilerden dosya masrafı, ekspertiz ücreti ve ipotek ücreti de alınmayacak.

Mart 2013

 • KOBİ Bankacılığı alanında edindiğimiz tecrübelerin ışığında, MT Bilgi Teknolojileri işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz Yazar Kasa POS’u, 6 Mart 2013 tarihinde kamuoyuna duyurduk. Dünyada ve Türkiye’de bir ilki temsil eden Yazar Kasa POS’ta, KOBİ’lerimizin işlerini daha verimli ve pratik şekilde yürütmelerine olanak sağlayacak avantajları bir araya getirdik.
 • Türk eğitim dünyasına hızlı ve başarılı bir giriş yapan T.C. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu ile, Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencilerine eğitim ve iş hayatlarında destek olmak üzere, 22 Mart 2013 tarihinde “İşbirliği Protokolü” anlaşması imzaladık.
 • 25 Mart 2013 günü Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) üyesi emeklilerle Adana’da bir araya geldik. Marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, Adana Hilton Oteli’nde düzenlediğimiz organizasyonda Adanalı ve Mersinli emeklilere keyifli anlar yaşattı.
 • 27 Mart 2013 tarihinde, Japon Uluslararası İşbirliği Bankası (JBIC) ile ‘Ekonomik Büyüme ve Çevre Koruma Projeleri Küresel Aksiyon Programı’ kapsamında, enerji verimliliğini artırmaya yönelik 25 milyon dolar tutarında kredi anlaşması imzaladık. Böylelikle enerji verimliliği ve sürdürülebilir enerjiyle ilgilenen KOBİ’ler için yeni bir kaynak daha yaratmış olduk.

Şubat 2013

 • Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatında fark yaratma anlayışımız doğrultusunda Kiler Perakende ile önemli bir işbirliğine imza atarak, ortak markalı kart projesini hayata geçirdik. Bankamızın güçlü ortaklıklarla büyüyen kart portföyünü, perakende sektöründe Kiler ortaklığıyla genişlettiğimiz projemiz, Bonus’un tüm fayda ve fırsatlarının yanında, bir Kiler Kazanç Kart özelliği olan kazanç puan toplama imkânını da kullanıcılara sunuyor.
 • DenizBank müşterisi olsun olmasın, tüm kullanıcıların ödeme alışkanlıklarını kökten değiştirecek fastPay’i 13 Şubat 2013 tarihinde kamuoyuna duyurduk. Kullanıcıların sadece cep telefonu numarası ile gece-gündüz, hafta sonu, 7x24 para transferi yapabildiği fastPay, “Sesle Para Gönder” ve “Restoranda Mobil Ödeme” özellikleri ile ilk olma özelliği taşıyor.
 • 14 Şubat 2013 tarihinde Japon Uluslararası İşbirliği Bankası (JBIC) ile 200 milyon dolarlık kredi sözleşmesi imzaladık. Bu anlaşma ile dış ticaret finansmanı alanındaki ürün çeşitliliğimizi artırarak, sektördeki güçlü konumumuzu pekiştirdik.
 • Bağcılar Belediyesi ile kentsel dönüşüm konusunda 14 Şubat 2013 tarihinde işbirliği protokolü imzalayarak, kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen müşterilere yönelik dosya masrafı, ekspertiz ve ipotek ücretini kaldırdık; ücretsiz danışmanlıktan inşaat süresince taksit ödemesiz döneme kadar birçok seçenek sunduk.
 • 18 Şubat’ta yeşil beyaz renklere gönül veren Konyalı taraftarlara özel “Konyaspor Bonus Card”ı hayata geçirdik.
 • İnovasyon alanındaki öncülüğümüz doğrultusunda, Türkiye’nin lider ödeme sistemleri firması PaybyMe ile ortaklaşa hayata geçirdiğimiz PaybyMe Kart’ı 19 Şubat 2013 tarihinde Point Hotel’de düzenlediğimiz basın toplantıyla kamuoyuna tanıttık.
 • DenizBank’ın iştiraki DenizKültür ile usta belgeselci Nebil Özgentürk’ün birlikte imza attığı, 600 dakikayı aşan bir belgesel ile 250 sayfalık bir kitabı içeren “Sanatımızın Hatıra Defteri”nin gala gecesini gerçekleştirdik. 19 Şubat 2013, Salı akşamı Feriye Lokantası’nda düzenlediğimiz galada, ülkemizin kültür-sanat yaşamında iz bırakan ustalarımıza bir saygı duruşu niteliğindeki projemizin çok yakında CNN Türk ekranlarında yayınlanacağını duyurduk.
 • 4. çeyrek dönemimize ait, Türkiye ekonomisinin önemli alanlarında öncülüğümüzü devam ettirdiğimizi ortaya koyan başarılı sonuçlarımızı, 22 Şubat 2013 tarihinde basın bülteniyle kamuoyuna duyurduk.

Ocak 2013

 • Dedeman Holding’in tüm bankacılık hizmetlerine aracılık etmek üzere gerçekleştirdiğimiz işbirliğini, 8 Ocak 2013, Salı günü Dedeman İstanbul’da düzenlendiğimiz basın toplantısıyla kamuoyuna duyurduk. Uzun yıllardır devam eden DenizBank - Dedeman ilişkisini çok daha güçlü bir platforma taşıdığımız bu işbirliği kapsamında, ağırlığı proje içerikli toplam 175 milyon dolar tutarında proje finansmanı üzerinde anlaştık.
 • 18 Ocak 2013 tarihinde Malezya Exim ile DenizBank’ın dış ticaret finansmanına yönelik işbirliğini hayata geçirerek, Malezya’dan ithalat yapan DenizBank müşterilerine uzun vadeli ve uygun maliyetli finansman sunmaya başladık. Bu işbirliği ile Malezya Exim, ilk defa bir Türk bankası ile finansman anlaşması imzalamış oldu.
 • 21 Ocak 2013 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile kentsel dönüşüm konusunda protokol imzalayarak, devlet tarafından yapılacak yardımların yanı sıra, DenizBank’ı tercih ederek kentsel dönüşüm kredisi kullanmak isteyen müşterilere yönelik dosya masrafı, ekspertiz ve ipotek ücretini kaldırdık.
 • Çalışanlarımız için bir gelişim merkezi olarak nitelediğimiz DenizAkademi çatısı altında, Beyazıt Öztürk’ün özel konuk olarak yer aldığı 5. Denizin Rehberleri Zirvesi’ni gerçekleştirdik. Akademi’de eğitim veren 100 iç eğitmenin yanında iş ortaklarımızın, üst yönetimimizin ve üniversite öğrenci temsilcilerinin katıldığı etkinlik, DenizAkademi’nin beşinci yıl kutlamasına da ev sahipliği yaptı.

Aralık 2012

 • Hisse devri şerefine 3 Aralık'ta düzenlenen etkinlikler çerçevesinde sabah saatlerinde Four Seasons Otel'de gerçekleşen Rus - Türk İş Liderleri Zirvesine her iki ülkenin önde gelen yatırımcı işadamları katıldı. Öğleden sonra Dolmabahçe Başbakanlık Ofisinde Rusya Federasyonu Başkanı Sayın Vladimir Putin ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla iki ülke arasında bir mutabakat zaptı imzalandı. Aynı günün akşamında Haliç Kongre Merkezi’ndeki muhteşem kutlama gecesinde Şef Valeriy Gergiev yönetiminde The Mariinsky Tiyatro Orkestrası sahne aldı. Etkinliklerimizi Rus ve Türk devlet erkânı ve iş dünyasından birçok ismin yanı sıra Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Avrupa Birliği Bakanı, Başmüzakereci Egemen Bağış'da şereflendirdiler. İştiraklerimizden DenizKültür, usta belgeselci Nebil Özgentürk ile birlikte imza attığı benzersiz çalışmayı ve “Sanatımızın Hatıra Defteri” projesini 28 Aralık’ta hayata geçirdiğimiz basın toplantısıyla duyurdu.
 • Solar Türk Enerji San ve Tic. A.Ş. ile yenilebilir enerji ve enerji verimliliği ile güneş enerjisi üretimi çalışmalarında kullanılmak üzere Turseff kredisi finansmanı için 28 Aralık’ta protokol imzaladık.
 • DenizKültür, usta belgeselci Nebil Özgentürk ile sanatımızda iz bırakanlara bir saygı duruşu niteliğinde olan “Sanatımızın Hatıra Defteri” projesini hayata geçirdik. Konuyla ilgili 28 Aralık tarihinde Genel Müdürlüğümüzden bir basın toplantısı gerçekleştirdik.

Kasım 2012

 • 3.çeyrek dönemine ait başarılı sonuçlarımızı 13 Kasım’da basın bülteniyle kamuoyu ile paylaştık.
 • 14 Kasım’da 20 ülkeden 37 bankanın katılımıyla sağladığımız sendikasyon kredisini geçen yıla göre yüzde 21 oranında artışla yenilediğimizi kamuoyu ile paylaştık.
 • Türkiye’deki Manchester United taraftarlarına özel hayata geçirdiğimiz “Manchester United Bonus Card”ı 19 Kasım’da düzenlediğimiz basın toplantısıyla tanıttık.

Ekim 2012

 • Sponsorluğunu üstlendiğimiz İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası DenizBank Konserleri, 5 Ekim’de İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın 67. yılında ünlü İngiliz orkestra şefi Andrew Greenwood yönetimindeki konserle başladı.
 • DenizBank, dünyanın en prestijli bankacılık organizasyonu BAI - Finacle Global Bankacılık İnovasyon Yarışması’nda 11 Ekim 2012 tarihinde 152 aday arasından Kanal İnovasyonu ödülünün sahibi oldu.
 • Orman vasfını yitirmiş hazine arazilerinin satışını öngören 2B yasası kapsamındaki arazilerin satışına yönelik, üreticilere özel 2B Arazi Alım Kredisi sunduğumuzu 15 Ekim’de kamuyou ile paylaştık.
 • Sponsoru olduğumuz BodrumCup 2012'de 22-27 Ekim tarihileri arasında düzenlenlenen keyifli bir yarışa tanıklık ettik.

Eylül 2012

 • %100 anapara korumalı ve petrolün yükselişi ile düşüşüne bağlı iki yeni fonumuzu 3 - 7 Eylül tarihleri arasınd piyasaya sürdük.
 • Gelişen teknolojilere hızla uyum sağlayabilen ve rakiplerine büyük fark atan iştirakimiz Intertech, 3 Eylül ‘de uluslararası"Microsoft Country Partner" ve "HP & Microsoft Frontline Partner" ödüllerine layık görüldü.
 • İştiraklerimziden DenizYatırım'ın forex piyasalarının Sermaye Piyasası Kurulu tarafından denetim altına alınmasının ardından, Temmuz 2012’de aracılık işlemlerine başladığını 26 Eylül’de kamuoyu ile paylaştık.
 • Hisse satış sözleşmesinin resmi onayları tamamlanarak 28 Eylül 2012 tarihi itibarıyla Sberbank ana hissedarımız oldu.

Ağustos 2012

 • 2.çeyrek dönemine ait başarılı sonuçlarımızı 1 Ağustos ‘ta basın bülteniyle kamuoyu ile paylaştık.
 • DOB ile işbirliğimizi genişleterek hayata geçirdiğimiz Uluslararası Bodrum Bale Festivali sponsorluğu kapsamında 6 Ağustos 2012 tarihinde basın toplantısı düzenleyerek festivalin açılışını gerçekleştirdik.
 • 7 Ağustos’ta Çağrı Merkezimiz’de konumlandırdığımız GVZ Voice Verification teknolojisi ile Türk bankacılık sektörünün ilk Sesli İmza uygulamasını hayata geçirdik.
 • Sponsoru olduğumuz 10. Uluslararası Bodrum Festivali, "Bodrum Aşkı" performansı ile sahnesini açarak, 8 - 24 Ağustos tarihleri arasında Genç Werther’in Acıları, Zorba, Harem, Kanlı Düğün ve Bir yaz gecesi rüyası performanslarını sanatseverlerle buluşturdu.

Temmuz 2012

 • 3 Temmuz 2012 tarihinde Marmara Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde fakülte birincilerine ödüllerini teslim ederek, heyacanlarına ortak olduk.
 • Sponsorluğunu üstlendiğimiz Uluslararası İstanbul Opera Festivali'nin 3.'sünün tanıtımına, 3 Temmuz’da ev sahipliği yaptık.
 • Sponsorluğunu üstlendiğimiz 3. Uluslararası İstanbul Opera Festivali'nin gala konserinde Jose Cura'yı ağırlayarak 7 - 19 Temmuz tarihleri arasında IV. Murat, Yıldırım Bayezıd, Aşk-ı Memnu operalarını sanatseverlerle buluşturduk.
 • 5 yıldır sponsorluğunu sürdürdüğümüz TAYK yarışlarında, 13- 20 Temmuz tarihleri arasında, yarışçıların heyecanına ortak olduk, kazananlara ödüllerini takdim ettik.
 • Türkiye'nin birçok ilinde emlakçılarla, onlara özel sunduğumuz çözümleri paylaşmak üzere, 25 Temmuz - 14 Ağustos tarih aralığında düzenlediğimiz iftar yemeklerinde bir araya geldik.

Haziran 2012

 • 6 Haziran tarihinde Çırağan Sarayı’nda sponsorluğunu üstlendiğimiz 3. Uluslararası Opera Festivali ve 10. Uluslararası Bodrum Bale Festivali tanıtım toplantısını gerçekleştirdik.
 • 8 Haziran tarihinde Çırağan Sarayı’nda Sberbank ile Bankamız ana hissedarı Dexia, DenizBank hisselerinin %99.85’inin Sberbank’a satılması konusunda nihai anlaşmayı imzaladılar.
 • DenizBank – TAYK Trofesinin 5. yarışı olan DenizBank Kupası 9 Haziran Cumartesi günü gerçekleşleşti. Kupayı IRC I’de Şef teknesi ile yarışan Levent Özgen ve takımı kazandı.

Mayıs 2012

 • 4 – 5 – 6 Mayıs’ta ODTܒde gerçekleştirilen Türkiye BEST Mühendislik Yarışması’na sponsor olduk.
 • 4 – 5 – 6 Mayıs GS Tekerlekli Sandalye takımına Avrupa Şampiyonası’nda sponsorluk desteği verdik.
 • 8 Mayıs’ta 1. Çeyrek finansal sonuçlarımızı kamuoyu ile paylaştık.
 • 11 Mayıs’taki GYODER Gayrimenkul Zirvesi’ne sponsor olduk.
 • 15 Mayıs’ta Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) üyelerine Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel “Global Ekonomik Gelişmeler ve Türkiye’nin Stratejik Önemi” adlı bir sunum yaptı. KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ise DenizBank’ın KOBİ’lere yönelik hizmetleri hakkında bilgi verdi.
 • Küçük ve orta ölçekli işletmelerin başarı hikâyelerinin paylaşılacağı Mucit KOBİ’ler toplantıların ilkini 17 Mayıs’ta Konya’da düzenledik.
 • Bankamız ile İESOB’un ortak projesi “İESOB Esnaf Kart”ı, 25 Mayıs Cuma gecesi İzmirli esnafa tanıttık. Marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, DenizBank ve İESOB işbirliğinde düzenlenen gecede İzmirli esnafa keyifli anlar yaşattı.
 • 2011 DenizBank-TAYK Trofesi’nin şampiyon ekipleri 29 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi Mezunları Derneği’nde (BUMED) gerçekleşen törenle ödüllerini aldı.
 • EBRD tarafından yılda bir kez verilen “Sürdürülebilirlik Ödülü”nün sahibi 2011 yılı boyuncagöstermiş olduğu performans dolayısıyla Türkiye’den DenizBank oldu.

Nisan 2012

 • 3 Nisan günü Marmara Üniversitesi’nin Sultanahmet’te yer alan rektörlük binasında Marmara Üniversitesi Kampüs Kart ürünümüzün lansmanını yaptık. Toplantı Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Zafer Gül, Genel Müdürümüz Hakan Ateş, Multinet İcra Kurulu Başkanı Uğur Yıldırım ve Genel Müdür Yardımcımız Gökhan Ertürk’ün katılımlarıyla gerçekleşti.
 • 5 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen GDOL TALKFEST’e sponsor olduk.
 • 26 – 27 Nisan’da Swissotel’de gerçekleşen Forum İstanbul Konferansı’na sponsorluk desteği verdik.

Mart 2012

 • DenizBank ile ESESOB’un ortak projesi “ESESOB Eskişehir Kart”ı, 06 Mart Salı gecesi Eskişehirli esnafa tanıttık. Marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, düzenlenen gecede Eskişehirli esnafa keyifli anlar yaşattı.
 • Bursaspor taraftarlarına özel özel "Bursaspor Bonus Card"ın tanıtım toplantısını 15 Mart 2012, Perşembe günü Bursa Çelik Palas Otel’de gerçekleştirdik.
 • Tarihlerinde Çırağan Sarayı’nda düzenlenen “Altın ve Mücevher Zirvesi 2012”ye sponsor olduk.

Şubat 2012

 • 17 Şubat Cuma günü Deniz Akademi’de gelecekteki bankacılık ürünlerini konu alan “Bana Geleceğin Bankasını Anlat” kısa film yarışmamızın ödül törenini gerçekleştirdik.
 • 21 Şubat Salı günü Denizbank’ın 4.çeyrek dönemine ait başarılı sonuçlarımızı düzenlediğimiz ve basının yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısıyla kamuoyuna duyurduk.

Ocak 2012

 • 4 Ocak Çarşamba günü Ordu’daydık. Orduspor Taraftar Kart Lansmanımızı Orduspor yönetimi ve yoğun basın katılımıyla gerçekleştirdik.
 • 24 Ocak Salı günü Çırağan Sarayı’nda reklam yüzlerimiz Beyaz, Erdal Özyağcılar ve Sedef Avcı’nın katılımıyla düzenlediğimiz basın toplantımız ile dünyada bir ilk olan Facebook Bankacılığı hizmetimizi tanıttık.

Aralık 2011

 • 1 Aralık Perşembe günü Swissotel’de düzenlenen Active Academy Finans Zirvesi’ne sponsor olduk.
 • 7 Aralık Çarşamba günü Ceylan Otel’de düzenlenen Finans Dünyası-Küresel Değişim ve Yeni Umutlar Konferansı’na sponsor olduk.
 • 14 Aralık Çarşamba günü Tarım Akademi tanıtım toplantımızı gerçekleştirdik. DenizBank Tarım Akademi bünyesinde çiftçilerimiz, tarımsal işletmelerimiz ve sektöre yatırım yapan girişimcilerimiz için tarımsal içerikli eğitimler düzenlemeye başladık

Kasım 2011

 • 4 Kasım tarihinde DenizBank 3.çeyrek sonuçlarına basın bültenimizle kamuoyuna duyurduk.
 • 15 Kasım Salı günü Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen REC & AFD Sürdürülebilir Kentler Konferansı’na sponsor olduk.
 • 19 Kasım Cumartesi günü yenilikçi düşünce, inovasyon ve teknoloji gibi kavramların yarıştığı Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması’nın Ödül Töreni’ne sponsor olduk.
 • 22 Kasım tarihinde Antalya Divan Oteli’nde AESOB kartını Antalyalı esnafımıza tanıttık. Bankamızın marka yüzü Beyazıt Öztürk, DenizBank ve AESOB işbirliğinde düzenlenen Beyaz Show gecesinde Antalyalı esnafımıza unutulmaz anlar yaşattı

Ekim 2011

 • Bankamız sponsorluğunda gerçekleşen İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası-DenizBank Konserleri’nin 2011-2012 sezon açılışı 6 ve 7 Ekim’de Aya İrini’de düzenlenen konserlerle gerçekleşti.
 • 11 Ekim Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlediğimiz basın toplantısıyla İstanbullu esnaf ve sanatkârlara özel İSTESOB Akıllı Kart’ımızı tanıttık.
 • 13-16 Ekim tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen Jewelery Fuarı’na ana sponsor olduk.
 • Sponsorları arasında yer aldığımız Bodrum Cup 15-23 Ekim tarihleri arasında düzenlendi. Yarış serisinin 21 Ekim tarihindeki yarışı DenizBank etabı olarak gerçekleşti.
 • 17 Ekim Pazartesi gecesi MKM Beşiktaş’ta marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, İSTESOB üyelerine özel Beyaz Show’u sahneledi.
 • 22 Ekim Cumartesi günü Mersin İdman Yurdu Bonus Kart lansmanımızı Mersin’de düzenledik. Tanıtım toplantısına DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ve Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı katıldı.
 • Bankamız, Wells Fargo ve Standard Chartered koordinatörlüğünde uluslararası piyasalardan yaklaşık 650 milyon USD tutarında sendikasyon kredisi sağladı. Konuyla ilgili imza töreni 25 Ekim Salı günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Eylül 2011

 • 13 Eylül Salı günü, DenizBank ve PTT arasındaki işbirliğiyle PTT kartlarının debit kart özelliği kazanmasıyla ilgili basın toplantımızı yaptık.

Ağustos 2011

 • 3 Ağustos Çarşamba günü 2011 yılı ilk yarı finansal sonuçlarımızı kamuoyu ile paylaştık.
 • 9 Ağustos Salı akşamı Büyük Kulüp’te Ticari Bankacılık’ın gemici müşterilerine iftar yemeği verdik.

Temmuz 2011

 • 1 – 21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen 2. Uluslararası İstanbul Opera Festivali DenizBank sponsorluğunda gerçekleşti.
 • 7 Temmuz Perşembe günü Hattat Holding ile Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiğimiz basın toplantısı ile HEMA Grubu’na kredi kullandırdığımızı duyurduk.
 • 13 Temmuz Pazartesi günü Rixos Grubu ile yaptığımız imza töreni sonrası, kredi kullandırdığımızı kamuoyuna duyurduk.
 • ? DenizBank-TAYK Trofesi kapsamında 15 – 18 Temmuz arasında İstanbul – Çeşme arasında düzenlenen TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası yelken yarışları, 18 – 20 Temmuz tarihleri arasında Çeşme Koyiçi’nde düzenlenen Doğu Ege Yelken Haftası yarışları ve 20 – 21 Temmuz tarihlerinde Çeşme – Bodrum arasında düzenlenen TAYK Çakabey yarışları gerçekleşti. Bu yarışlara DenizBank çalışanlarından oluşan DenizBank takımı da katıldı.

Haziran 2011

 • Bankamız sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen TAYK DenizBank Kupası yat yarışı 4 Haziran Cumartesi günü Ataköy Marina’dan start aldı.
 • 1-21 Temmuz tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen, 2. Uluslararası İstanbul Operası Festivali’nin sponsorluğunu bu yıl da üstlendiğimizi 6 Haziran Pazartesi günü duyurduk.
 • 8 Haziran Çarşamba akşamı Sardunya Restoran’da Mesut Yar’ın Afili müşterilerimiz için hazırladığı Denizin Günlüğü kitabının tanıtımını gerçekleştirdik.
 • 27 Haziran Pazartesi günü DenizEmeklilik’in ABD kökenli sigorta devi Metlife’a satışını ilan ettik.

Mayıs 2011

 • 4-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da Lüksemburg, Fransa ve Belçikalı gazetecileri konuk ettik. Basın gezisinin ertesinde ise Bankamızla ilgili haberler Avrupa basınının önde gelen yayın mecralarında geniş ölçüde yer aldı.
 • 9 Mayıs tarihinde yılın ilk çeyreğine ait rakamlarımızı açıkladık.
 • 11 Mayıs tarihinde Tarım ve Köyişleri Bakanımız Mehdi Eker’in teşrifleriyle Tarım lansmanımızı Deniz Akademi’de gerçekleştirdik.
 • 13-14 ve 15 Mayıs tarihleri arasında Özel Bankacılık Müşterilerimizin katılımlarıyla Göcek’te “Hello Sailing” etkinliği düzenledik.
 • 28 Mayıs tarihinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşen 1. Türk Üniversite Sektörü Zirvesi’ne sponsor olduk.
 • 28-29 Mayıs tarihlerinde Bostancı Kosifler Showroom’da Özel Bankacılık ve Afili müşterilerimize özel brunch ve test sürüşü organize ettik.
 • 30 Mayıs akşamı supranational bankaların temsilcileri için yemekli tekne gezisi organize ettik.
 • Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel, Ankara Limak Ambassadore Hotel’de kurumsal bankacılık müştelerimize seminer verdi.

Nisan 2011

 • 6-7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 35’nci İktisatçılar Zirvesi’ne sponsor olduk.
 • 21-22 Nisan tarihleri arasında Swiss Otel’de düzenlenen Forum İstanbul’a sponsor olduk. Genel Müdürümüz Hakan Ateş “Krizin Getirdiği Yeni Gerçekler-Krizden Geride Kalanlar” oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.
 • 21-24 Nisan tarihleri arasında tüm DenizBank Finansal Hizmetler Grubu yöneticilerinin katılımıyla Antalya Limra Otel’de 14’ncü Kaptanlar Toplantısını gerçekleştirdik.
 • 29 Nisan tarihinde Swiss Otel’de Garanti Bankası ile beraber BJK Bonus Card lansmanını gerçekleştirdik.
 • 29 Nisan tarihinde Swiss Otel’de Tarım Proje Yöneticilerinin katılımlarıyla düzenlediğimiz gecede marka yüzümüz Beyazıt Öztürk ile buluşturduk.

Mart 2011

 • 2 Mart’ta Samsun’da, 3 Mart’ta Trabzon’da emlak ofisleriyle keyifli bir akşam yemeği organize ettik.
 • 5-16 Mart tarihleri arasında Maldivlerde Issız Ada konseptli reklam filmlerimizin çekimlerini gerçekleştirdik.
 • 10 Mart tarihinde İngiltere Konsolosluğunda düzenlenen PD London Semineri’ne sponsor olduk. Konferansa Özel Bankacılık müşterilerimiz de katıldı.
 • 11 Mart tarihinde gerçekleşen Microsoft Bilişim Zirvesi’nin Platin Sponsorluğu’nu üstlendik.
 • 17 Mart tarihinde DenizBank AG'nin 15.yıl dönümünü Viyana’da Hakan Ateş’in katılımlarıyla kutladık.
 • 22 Mart tarihinde marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, Ankara Anatolia Gösteri Merkezi’nde Ankaralı emlakçılara unutulmaz anlar yaşattı.
 • 30-31 Mart tarihleri arasında ekonomi gazetecilerinin katılımıyla Mardin ve Diyarbakır’a bir basın gezisi düzenledik. Büyüyen Anadolu'ya Kredi Kolaylıkları Programı kapsamında Avrupa Yatırım Bankası ile birlikte Türkiye’nin az gelişmiş bölgelerindeki KOBİ’lere kullandırılacak 100 milyon euro kredi hakkında KOBİ’leri bilgilendirdik.

Şubat 2011

 • Tarım ve Köy işleri Bakanlığı işbirliğiyle başlattığımız “Tarım Bilgi Seti Projesi” kapsamında 2 bin 500 köyde 250 bin kitabın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. “2 bin Köye 250 bin Kitap” kampanyası çerçevesinde 2 Şubat’ta Edirne ve Kırklareli; 3 Şubat’ta Nevşehir; 4 Şubat’ta İstanbul, Antalya ve İzmit; 7 Şubat’ta Adapazarı ve Kastamonu; 8 Şubat’ta Kırşehir; 10 Şubat’ta Manisa; 16 Şubat’ta Uşak; 23 Şubat’ta Çorum; 24 Şubat’ta Muğla ve Konya’daydık.
 • 15 Şubat Salı akşamı Antalya’da düzenlediğimiz gecede marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile Antalyaklı emlakçılara unutulmaz anlar yaşattık.
 • 16 Şubat Çarşamba akşamı Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde düzenlediğimiz gecede Tayk Kış Trofesi Marmara Kupası Ödül Törenini gerçekleştirdik.
 • 23 Şubat Çarşamba günü Deniz TV’nin açılışı canlı olarak yapıldı.
 • 24 Şubat Perşembe günü 2010 yılına ilişkin finansal rakamlarımızı paylaştık.

Ocak 2011

 • 11 Ocak tarihinde Ağrı’da Ağrı Pancar Ekicileri Kooperatifi ile; Uşak’ta Uşak Pancar Ekicileri Kooperatifi, Uşak Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği’yle önemli işbirliklerine imza attık.
 • Sea&Miles kredi kartına yeni bir özellik daha ekleyerek kart kullanıcılarına büyük bir olanak sağladık. Yeni uygulamayla Sea&Miles, Bonus’un tüm özelliklerini kazanıp Sea&Miles Bonus oldu. Yeni projeyle ilgili tanıtım toplantısını 13 Ocak tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdik.
 • Tarım ve Köy işleri Bakanlığı işbirliğiyle başlattığımız “Tarım Bilgi Seti Projesi” kapsamında 2 bin 500 köyde 250 bin kitabın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. “2 bin Köye 250 bin Kitap” kampanyası çerçevesinde 12 Ocak’ta Ankara; 13 Ocak’ta Yalova ve Rize; 14 Ocak’ta Kütahya; 18 Ocak’ta Balıkesir; 19 Ocak’ta Aydın, Burdur, Çankırı, Malatya, Sivas ve Isparta; 20 Ocak’ta Çanakkale ve Trabzon; 21 Ocak’ta Samsun; 24 Ocak’ta Afyonkarahisar; 25 Ocak’ta Bilecik; 26 Ocak’ta Eskişehir; 27 Ocak’ta Kars; 28 Ocak’ta Niğde; 31 Ocak’ta Tokat’taydık.
 • 17-18 Ocak tarihlerinde İzmir’deydik. 17 Ocak Pazartesi akşamı Swiss Otel’de, İZEKO (İzmir Emlak Komisyoncuları Odası) işbirliği ile düzenlediğimiz gecede marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ile İzmirli emlakçılara unutulmaz anlar yaşattık. 18 Ocak akşamı ise İzmirli DenizBank müşterileri ile bir araya geldik.
 • 19 Ocak tarihinde DenizBank Genel Müdürlük Binasında iştirakimiz Intertech, HP ve Microsoft işbirliğinde geliştirdiğimiz “inter-Next” bankacılık projesi elde ettiğimiz uluslararası başarıyı ve projenin geldiği noktayı basın mensupları ile paylaştık.
 • 24 Ocak tarihinde Türk Konut Kütahya Bölge Birliği SS. Yeni Zafer Tepe Yapı Kooperatifi ile işbirliği protokolü imzaladık.
 • 24 Ocak Pazartesi akşamı, Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde, İEKO (İstanbul Umum Emlak Komisyoncuları Odası) işbirliğinde düzenlediğimiz gecede marka yüzümüz Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u ile İstanbullu emlakçılara unutulmaz anlar yaşattık.

Aralık 2010

 • Kamu Finansmanı iş kolu tarafından Villeneuve-La-Garenne Belediyesi Ziyareti gerçekleştirildi.
 • 1 Aralık Perşembe günü Malatya’daydık. Malatya Ticaret Odası ile işbirliği protokolünün imzasının ardından; Paso Gençlik Bankacılığı tanıtımı kapsamında, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk’ü İnönü Üniversitesi’ndeki gençlerle buluşturduk. Akşam yemeğinde ise Anemon Otel’de Malatya’nın önde gelen iş adamlarıyla bir araya geldik.
 • 2 Aralık Cuma günü Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Avusturya Kalkınma Bankası (OeEB), Alman Kalkınma Bankası (DEG) ve Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) ile Uluslararası İşbirliği ve Kalkınma Fonu Taipei China’yla 5 yıl vadeli kredi sözleşmesine imza atarak; 5 yabancı kuruluştan temin ettiğimiz 95 milyon euro tutarında fonu KOBİ’lerin kullanımına sunduk.
 • 2 Aralık Cuma akşamı Diyarbakır Dedeman Otel’de İşletme Bankacılığı yemeği düzenledik.
 • 6 Aralık Salı günü Bodrumlu turizmcilerle bir araya geldik.
 • 8-9 Aralık tarihlerinde Swiss Otel’de düzenlenen ve sponsorları arasında yer aldığımız Active Academy 8. Finans Zirvesi’nde Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ateş, bankacılık sektörüne ilişkin değerlendirmelerini paylaştı.
 • Eskişehirspor işbirliği ile, kırmızı şimşeklere gönül veren taraftarlara özel “ESES Bonus Card”ı hayata geçirdik. Eskişehirspor’a özel ilk kart olma özelliği taşıyan kartın tanıtım toplantısını 10 Aralık Cuma günü maç öncesi, Anemon Otel’de gerçekleştirdik.
 • 13 Aralık’ta Ankara’daydık. DenizBank “Paso Gençlik Bankacılığı” projesi kapsamında Başkent Üniversitesi’ndeki şubemizi açtık. Söz konusu projemizi reklam yüzümüz Beyazıt Öztürk’le birlikte Başkent Üniversitesi’ndeki gençlere tanıttık. Akşam Rixos Otel’de Ankaralı iş adamlarıyla bir araya geldik.
 • Avrupa Yatırım Bankası (AYB) ile 15 Aralık 2010 tarihinde İstanbul’da imzaladığımız protokol çerçevesinde, DenizLeasing ile KOBİ’lere kullandırılmak üzere 150 milyon Euro’luk yatırım kredisi sağladık.
 • Çiftçilerin Bağ-Kur (Esnaf, Sanatkârlar ve Diğer Bağımsız Çalışanlar Sosyal Sigortalar Kurumu) prim ödemeleri için sektörde yine bir “ilk” olma özelliği taşıyan bir uygulama geliştirdik. Projenin tanıtım toplantısını 22 Aralık 2010 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdik.
 • Tarım ve Köy işleri Bakanlığı işbirliğiyle başlattığımız “Tarım Bilgi Seti Projesi” kapsamında 2 bin 500 köyde 250 bin kitabın dağıtımını gerçekleştiriyoruz. “2 bin Köye 250 bin Kitap” kampanyası çerçevesinde 23 Aralık’ta Mardin, 25 Aralık’ta Şanlıurfa, 28 Aralık’ta Batman’daydık.

Kasım 2010

 • 2 Kasım Salı günü, Japon Uluslararası İşbirliği Bankası (JBIC) ile enerji verimliliği ve sürdürülebilir enerjiyle ilgilenen KOBİ’ler için yeni bir kaynak sağlamak üzere, 20 milyon dolar tutarında kredi anlaşması imzalandık.
 • 2 Kasım Salı günü Uşak Ziraat Odası ile imzaladığımız protokol çerçevesinde, Uşak Ziraat Odası Üyesi çiftçilerin de Üretici Kart’ın sunduğu avantajlardan yararlanabilmelerini sağladık.
 • 3 Kasım Çarşamba günü Kayseri’deydik. Kayseri Sanayi Odası arasında işbirliği protokolünün imzasının ardından; Paso Gençlik Bankacılığı tanıtımı kapsamında, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk’ü Erciyes Üniversitesi’ndeki gençlerle buluşturduk.
 • 5 Kasım Cuma günü Konya’da düzenlediğimiz gala yemeğinde kent esnafı ile bir araya geldik, İşletmeler için sunduğumuz avantajları paylaştık.
 • 10 Kasım Çarşamba günü Antalya Hillside Su Otel’de düzenlediğimiz gala yemeğinde bölge turizmcileriyle bir araya gelerek, sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi verdik.
 • “2500 Köye 250.000 Kitap” projesi kapsamında 3 Kasım Çarşamba günü Antakya’da ve Muş’ta; 4 Kasım Perşembe günü Bitlis’te; 5 Kasım Cuma günü Tunceli ve Adana’da; 8 Kasım Pazartesi günü Adıyaman’da; 10 Kasım Çarşamba günü Siirt’te kitap teslimlerini gerçekleştirdik.
 • 24 Kasım Çarşamba günü Tokat Grand Ballıca Otel’de İşletme Bankacılığı hizmetlerimizi tanıtmak üzere esnafla bir araya geldik.
 • 25 Kasım Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda düzenlediğimiz basın toplantısında, marka yüzümüz Beyaz ve reklam oyuncularımız Sedef Avcı ve Helin Avşar’ın katılımlarıyla, yeni hizmetimiz “Afili Bankacılık”ın tanıtımını gerçekleştirdik.
 • 26 Kasım Cuma günü Adapazarı Şeker Fabrikası Başkanlık Makamında Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi işbirliği protokolüne imza attık.
 • 30 Kasım Salı günü PTT işbirliğimizi Sirkeci PTT Genel Müdürlük Binasında düzenlediğimiz basın toplantısıyla tanıttık.

Ekim 2010

 • 1 Ekim tarihinde Standard Chartered, Wells Fargo ve DenizBank koordinatörlüğünde uluslararası piyasalardan 650 milyon USD tutarında sendikasyon kredisi sağlamak üzere kredi anlaşması imzaladık.
 • 1 Ekim tarihinde DenizAkademi'de “AçıkDeniz’i Anlat Bana” kısa film yarışmasının ödül törenini gerçekleştirdik.
 • 5 Ekim tarihinde DenizBank, Şekerbank ve Bankpozitif konsorsiyumundan 75 milyon ABD Doları tutarında, 6 yıl vadeli kredi BJK’nın kullanımına sunduk. İmza töreni BJK Nevzat Demir tesislerinde gerçekleştirildi.
 • 6 Ekim tarihinde Manisa’da Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun’un katılımıyla, özel ürün ve hizmetlerimizin tanıtıldığı toplantıyı gerçekleştirdik.
 • 8 Ekim 2010 Cuma akşamı ‘İDSO DenizBank Konserleri’nin açılışını ‘Carl Orff-Carmina Burana’ konseriyle gerçekleştirdik.
 • 10 Ekim Pazar günü Bursa’da düzenlediğimiz törenle, tarımsal üreticilerin sosyal ve ekonomik yaşamlarına katkı sağlamak ve güvenilir gıda üretimini desteklemek amacıyla “1500 Köye 150 Bin Kitap” projesinin 2010 yılı kampanya döneminin ilk kitap dağıtımı hayata geçirdik.
 • 14 Ekim Perşembe günü Fethiye Lykia World Otel’deki gala yemeğinde bölge turizmcileriyle İşletme Bankacılığı uzman ekibimiz bir araya geldi.
 • 17 Ekim Pazar günü Yeni Rize Stadı’nda Çaykur Rizespor Bonus Card’ı taraftarların kullanımına sunduk.
 • 18 Ekim Pazartesi günü S.S Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde Burdur Pancar Ekicileri Kooperatifi ile önemli bir işbirliğine imza attık. Yapılan işbirliğiyle Kooperatif üyeleri, Kooperatif’in 13 adet satış mağazası aracılığıyla Denizbank Tarımsal Bankacılık hizmetlerini kendilerine özel şartlarda kullanabilecekler.
 • DenizBank, İşletme Bankacılığı konusundaki uzman ekibiyle; 20 Ekim Çarşamba günü Kuşadası Pine Bay Otel’deki gala yemeğinde bölge turizmcileriyle bir araya geldi.
 • 22 Ekim tarihinde yapılan basın toplantısında; Büyüyen Anadolu'ya Kredi Kolaylıkları Programı kapsamında Avrupa Yatırım Bankası’ndan temin ettiği 50 milyon euro kaynak ile Türkiye’nin az gelişmiş bölgelerindeki KOBİ’lere 100 milyon euro tutarında kredi kullandıracağımızı açıkladık.
 • 22 Ekim Cuma günü “2500 Köye 250.000 Kitap” projesi kapsamında kitap teslimlerini Tekirdağ ilinde gerçekleştik.
 • 22 Ekim Cuma günü İzmir Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği (İESOB) ile işbirliği protokolü imzalayarak; “Akıllı Kart” projesini hayata geçirdik.
 • 25 Ekim Pazartesi günü Zorlu Grand Otel’de düzenlediğimiz toplantıyla “Trabzonspor Bonus Card”ı taraftarların kullanımına sunduk.
 • 26 Ekim Salı günü “2500 Köye 250.000 Kitap” projesi kapsamında kitap teslimleri Gaziantep ilimizde gerçekleştirdik.
 • 27 Ekim Çarşamba günü ise kitap teslim töreni için Osmaniye’deydik

Eylül 2010

 • 1 Eylül Perşembe günü DenizBank Genel Müdürlük binasında İSTESOB ile yaptığımız işbirliği doğrultusunda esnafa özel yeni Akıllı Kart projemizi, “İşletme Kart” üzerinden girişimcilerin hizmetine sunduk.
 • 2 Eylül Perşembe günü Adana’daydık. Park Zirve Restaurant’ta; Adana Tüm Emlakçılar Esnaf Odası ile önemli bir protokole imza attık. Söz konusu anlaşma ile Adana Tüm Emlakçılar Esnaf Odası’na kayıtlı emlakçılar, DenizBank’ın sunduğu avantajlardan çok özel koşullarla yararlanabilecekler.
 • 30 Eylül Perşembe günü Garanti Bankası ve Türkiye Kalkınma Bankası ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda, KOBİ’lerin orta ve uzun vadeli finansmana erişim imkanlarını artırmak amacıyla 35 milyon dolarlık finansmanı KOBİ’lerin kullanımına sunduk.

Ağustos 2010

 • 5 Ağustos Perşembe günü Bankamızın ilk 6 aylık rakamlarını kamuoyu ile paylaştık.
 • 20 Ağustos Cuma akşamı Eskişehir Dedepark Otel’de gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğiyle Perakende Bankacılık Mortgage hizmetlerimizi anlatmak üzere kentin önde gelenleriyle bir araya geldik.

Temmuz 2010

 • 2-23 Temmuz tarihleri arasında Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesi olarak hayata geçirilen, 1. Uluslararası İstanbul Operası Festivali'nin sponsorluğunu üstlendik. İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı desteğiyle, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Festival'in tanıtım toplantısı 1 Temmuz tarihinde Çırağan Sarayında düzenlendi.
 • 2 Temmuz akşamı 1. Uluslararası İstanbul Opera Festivali'nin açılış kokteylini Lütfi Kırdar Borsa Teras'da gerçekleştik.
 • 8 Temmuz 2010, Perşembe günü Konya Dedeman Oteli'nde DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ve Medaş Genel Müdürü Önder Kazazoğlu'nun katılımıyla DenizBank ve Medaş (Meram Elektrik Dağtım A.Ş) arasında imza töreni gerçekleştirildi.
 • 12 Temmuz tarihinde Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile şirket ve konutlara yenilenebilir enerji yatırımları finansmanına yönelik kredi anlaşması imzaladık. İmza törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Wouter Van Roste, Fon Yönetim ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcımız Bora Böcügöz ile EBRD Türkiye Direktörü Michael Davey katıldılar.
 • 27 Temmuz tarihinde Çukurova Bölge Müdürümüz Engin Eskiduman, Elbistan Şube Müdürümüz Ali Rıza İkidişli, Tarım Bankacılığı Bölge Sorumlumuz Yusuf Alan, Elbistan Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kooperatif Müdürü Mehmet Öğüt, Müdür Yardımcısı İlter Kozanoğlu, Elbistan Şeker Fabrikası Müdürü Niyazi Develi katılımlarıyla imza töreni gerçekleşti. İşbirliği kapsamında, Kooperatif üyeleri, Kooperatif'in 4 adet satış mağazası aracılığıyla DenizBank Tarımsal Bankacılık hizmetlerini kendilerine özel şartlarda kullanabilecekler.

Haziran 2010

 • IDG'nin Computerworld Onur Programı (IDG's Computerworld Honors Program) kapsamında, "inter-Next Bankacılık Projesi" ile 10 dalda 181 aday içerisinden "Finans, Sigorta ve Emlak" dalında "21'nci Yüzyıl Başarı Ödülü"ne layık görüldük. Bu yıl 22'ncisi düzenlenen Computerworld Onur Ödülleri töreni, 7 Haziran tarihinde Amerika'nın başkenti Washington DC'de Andrew Mellon Oditoryumu'nda yapıldı.
 • 7 Haziran tarihinde Genel Müdür Yardımcımız Gökhan Sun ve Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ünal'ın katılımlarıyla Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi'nde, işbirliği protokolü imzaladık. İmzalanan protokol çercevesinde Kooperatif üyeleri, Kooperatif'in 20 adet satış mağazası aracılığıyla DenizBank Tarımsal Bankacılık hizmetlerini kendilerine özel şartlarda kullanabilecekler.
 • 9 Haziran akşamı Belçika Flaman Bölgesi Başkanı Sayın Kris Peeters ve beraberindeki Flaman Bölgesi Hükümeti'nin Dış Ticaret Ajansı (Flanders Investment and Trade) heyeti ile Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Sayın Hakan Ateş'in ev sahipliğinde özel tekne turu gerçekleştirdik.
 • Bankamız sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen "DenizBank Marmara Kupası" yat yarışı, 12-13 Haziran 2010 tarihlerinde yapıldı.
 • 25 Haziran tarihinde Batı Anadolu Bölge Müdürümüz Hasan Özer Orhan, Tarım Bankacılığı Pazarlama ve Satış Grup Müdürümüz Ahmet Çelik ile Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Faruk Yaman ve Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Genel Müdür Vekili Güngör Şentürk'ün katılımlarıyla Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği Genel Müdürlüğü'nde Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği ve DenizBank arasında işbirliği protokolü imzalandı. Tariş Pamuk ve Yağlı Tohumlar Birliği, üretici ortaklarının 2010 yılı ürününe yönelik tarımsal girdi ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamalarını sağlamak amacıyla DenizBank ile işbirliği yaparak "Üretici Kart"ı devreye soktu.

Mayıs 2010

 • 29 Mayıs tarihinde, İSTESOB (İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği) ile DenizBank arasında düzenlenen ön protokol ile İstanbul esnafına "Akıllı kart" uygulamasını başlattık…
 • 211 Mayıs tarihinde 2010 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarımızı açıkladık. 2010 yılının ilk üç ayında net kârımızı %30 artırarak, 163 milyon TL'ye yükselttik
 • 212-13 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir'deydik. DenizBank ile Eskişehir Ticaret Odası (ETO) ve Eskişehir Sanayi Odası (ESO) arasında işbirliği protokolleri imzalandı. Yapılan protokollerle ETO ve ESO üyesi Eskişehirli girişimciler "Sermayenize Destek Kredisi" ile "Eşit Taksitli" kredi imkânına kavuştu. DenizBank Paso Gençlik Bankacılığı projemizi, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk'le birlikte Anadolu Üniversitesi'ndeki gençlere tanıttık.
 • 214-16 Mayıs tarihleri arasında "Deniz'in Ritmi" adıyla Deniz Emeklilik çalışanlarına yönelik motivasyon toplantısı gerçekleştirdik.
 • 2Türkiye'nin kültür sanat yaşamına destek verme misyonumuzla, 5 yıldır İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Konserleri'nin kurumsal sponsorluğunu üstleniyoruz. İDSO DenizBank konserleri 14 Mayıs tarihinde düzenlenen "Bahar Konseri" ile sezonu kapattı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda icra edilen konser, Şef Naci Özgüç yönetiminde gerçekleşti.
 • 217 Mayıs'ta Bursa'daydık. DenizBank ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yapılan protokolle Bursalı girişimciler "Sermayenize Destek Kredisi" ile "Eşit Taksitli" kredi imkânına kavuştu. DenizBank Paso Gençlik Bankacılığı projemizi, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk ile Uludağ Üniversitesi'ndeki gençlere tanıttık.
 • 219-20 Mayıs tarihlerinde Sapanca Güral Otel'de Tarım Bankacılığı Arama Konferası'nı gerçekleştirdik.
 • 2"Küresel Kriz, Yeniden Yapılanma, Ulusal Dönüşüm" ana teması etrafında 20 - 21 Mayıs tarihlerinde Swissotel'de düzenlenen sponsorluğunu üstlendiğimiz Forum İstanbul 2010'a DFHG Başkanımız Hakan Ateş konuşmacı olarak katıldı.
 • 225-28 Mayıs tarihleri arasında Konya, İzmir, Ankara ve Bursa'da DenizYatırım Anel halka arzı için müşteri bilgilendirme toplantıları düzenledik.

Nisan 2010

 • Gençlerin bankacılık işlemlerine yönelik tasarlanan Gençlik Bankacılığı projesi olan "Paso DenizBank" markasını, 13 Nisan tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi'nde düzenlenen toplantı ile tanıttık. DFHG Başkanımız Sn. Hakan Ateş'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya marka yüzümüz Beyazıt Öztürk, Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Vekili Yıldırım Üçtuğ iştirak ettiler. DenizBank'ın Gençlere Özel PASO Dünyası'nın tanıtımı, Hakan Ateş ve Beyazıt Öztürk'ün katılımlarıyla Anadolu'daki 14 üniversitede devam edecek.
 • 14 - 15 Nisan tarihlerinde Samsun'daydık. DenizBank ile Samsun Ticaret Odası arasında, DFHG Başkanı Hakan Ateş ve STO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nun katılımlarıyla işbirliği protokolü imzalandı. Yapılan protokolle Samsunlu girişimciler "Sermayenize Destek Kredisi" ile "Eşit Taksitli" kredi imkanına kavuştu. Ayrıca DenizBank Paso Gençlik Bankacılığı projemizi, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk'le birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi'ndeki gençlere tanıttık.
 • 14-16 Nisan tarihleri arasında düzenlenen İktisatçılar Haftası etkinliklerine sponsor olduk.
 • 21 Nisan tarihinde Adana'daydık. DenizBank ile Adana Ticaret Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yapılan protokolle Adanalı girişimciler "Sermayenize Destek Kredisi" ile "Eşit Taksitli" kredi imkânına kavuştu. DenizBank Paso Gençlik Bankacılığı projemizi, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk'le birlikte Çukurova Üniversitesi'ndeki gençlere tanıttık.
 • 22-23 Nisan tarihlerinde Mersin'deydik. DenizBank ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yapılan protokolle Mersinli girişimciler "Sermayenize Destek Kredisi" ile "Eşit Taksitli" kredi imkânına kavuştu. DenizBank Paso Gençlik Bankacılığı projemizi, marka yüzümüz Beyazıt Öztürk'le birlikte Mersin Üniversitesi'ndeki gençlere tanıttık.
 • 28 Nisan tarihinde Antalya'da Başekonomistimiz Saruhan Özel, Özel Bankacılık müşterilerimize yönelik bir seminer verdi.
 • 29 Nisan - 2 Mayıs tarihleri arasında DenizBank'ın tüm kaptanları, DenizBank'ın rotasını belirlemek üzere Antalya Sun Gate Otel'de bir araya geldi. "Fark Yaratan Kaptan" sloganıyla tasarlanan 13. Kaptanlar toplantısı faydalı olduğu kadar keyifli de geçti.

Mart 2010

 • 1 Mart tarihinde ATO Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Aygün ve DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş'in katılımlarıyla Ankara Ticaret Odası'nda oda üyelerine önemli avantajlar sağlayan bir işbirliği protokolüne imza atıldı. İmzalanan protokol çerçevesinde ATO üyesi işletmeler, DenizBank'tan 72 aya varan vadelerle "Sermayenize Destek Kredisi" ve 36 aya varan vadelerle "Eşit Taksitli" kredi imkanını özel faiz oranlarıyla kullanabiliyorlar.

Şubat 2010

 • Deniz taşımacılığında dünyada ilk ve tek temassız mil programı kartı olan Sea&Miles, 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren iç hat deniz otobüslerinde Akbil ücreti üzerinden %10 indirim kazandırmaya başladı.
 • 6 Şubat tarihinde DenizEmekliliğin Bes'le ilgili iç lansmanı kapsamında son toplantısı Diyarbakır'da yapıldı.
 • Bankamızın sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen DenizBank-TAYK Trofesi'nin ödül törenini, 09 Şubat 2010 Salı günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenledik.
 • Bankamızın da destekçileri arasında bulunduğu Gökçedağ Rüzgâr Elektrik Santrali'nin (RES) finansmanı için imzalanan 130 milyon Euro tutarındaki kredi anlaşması, Avrupa'da "2009'unEn iyi RES Finansmanı Ödülü"nü aldı. Ödül töreni 11 Şubat tarihinde Londra'da gerçekleşti.
 • 11 Şubat tarihinde Ankara'da gerçekleşen Active Academy Tarım Zirvesi'ne sponsor olduk. DFHG Başkanımız Sn. Hakan Ateş "Tarımın Finanşörleri" başlıklı oturumda konuşmacı olarak yer aldı.
 • Sevgililer Günü'ne özel düzenlediğimiz kampanyayla müşterilere %1,14 faiz oranı ve sadece 114 TL dosya masrafı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunduk; ayrıca kredi kullanan müşterilerimize CicekSepeti.com'dan çiçek hediye ettik
 • Tarım alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için tasarladığımız ""Tarım+" ürününü, 17 Şubat 2010 tarihinde İstanbul Çırağan Kempinski'de düzenlediğimiz toplantı ile tanıttık. DFHG Başkanımız Sn. Hakan Ateş'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda iş dünyasının başarılı isimleri Sn. Nihat Gökyiğit, Sn. Ethem Sancak, Sn. Reşit Soley, Sn. Vural Ak ve Sn. Savaş Titiz tarım sektörüne ilişkin tecrübelerini ve birikimlerini paylaştılar.
 • Bankamızın katılımı ve koordinatörlüğünde, Şekerbank, Demir-Halk Bank NV, Bankpozitif ve Halkbank konsorsiyumunun, Galatasaray Spor Kulübü'ne sağladığı 70 milyon dolar tutarındaki kredi için imza törenini 23 Şubat tarihinde Suada'da gerçekleştirdik
 • Bankamızın 2009 yılı konsolide net kârı sektör ortalamasının üzerinde bir performans ile bir önceki yıla göre %77 artarak 605 milyon TL olarak gerçekleşti.

Ocak 2010

 • 7 Ocak tarihinde Rize Çay Ekicileri Kooperatifleri Merkez Birliği ile çay ekicilerine önemli avantajlar sağlayan anlaşmaya imza atıldı. Projenin detayları, mahalle ve köy muhtarlarına Rize'deki yemekli toplantıda anlatıldı. Yapılan anlaşma çerçevesinde çaycılar Üretici Kart ile 6 ay vadeli gübre alabiliyorlar.
 • 14 Ocak tarihinde Deniz Emeklilik'in BES lansmanını gerçekleştirdik. Ana hissedarımız Dexia'nın yeniden yapılanma planı çerçevesinde; sigorta alanında aldığı karar ile Deniz Emeklilik ve Hayat hisselerinin alımına yönelik gelecek talepler değerlendirilecek ve Deniz Emeklilik ve Hayat sigorta ürünleri, Türkiye'deki 450 şubemiz üzerinden sunulmaya devam edilecek.

Aralık 2009

 • DenizEmekliliğin Bes'le ilgili iç lansmanı kapsamında Samsun, İstanbul ve son olarak Kayseri'de toplantılar gerçekleştirdik.
 • 10 Aralık tarihinde İzmir Grand Efes Swissotel'de Re/max emlak ofislerine yönelik düzenlenen toplantıda Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcımız Gökhan Ertürk ve Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel katılımcılara sunum yaptı.
 • 18 Aralık'ta Bodrum'da, 24 ve 25 Aralık'ta Antalya ve Alanya'da müşterilerimize yönelik gerçekleştirdiğimiz turizm toplantılarıyla turizm sektörüne özel yeni ürün ve hizmetlerimizi tanıttık.
 • 22 Aralık tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda İstanbul'daki çalışanlarımıza yönelik bir yılbaşı partisi gerçekleştirdik. İstanbul dışındaki çalışanlarımız için ise Bölge Müdürlüklerimiz, yeni yıl kutlamaları gerçekleştirdi.

Kasım 2009

 • DenizEmeklilik'in BES'le ilgili iç lansman toplantılarını İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Ankara'da gerçekleştirdik.
 • Galatasaraylı taraftarlara pek çok ayrıcalık sunan ve dünyada ilk olan özelliklere sahip GS Bonus Card'ın kazançlı dünyasını, Galatasaray Spor Kulübü ve proje ortağımız Garanti Bankası ile 7 Kasım tarihinde Four Seasons Hotel'de düzenlediğimiz bir basın toplantısıyla tanıttık.
 • 9 ayda net karımız sektör ortalamasının üzerinde bir performansla %60 arttı, 430 milyon TL'ye ulaştı.

Ekim 2009

 • Bankamız ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) arasında, 2 Ekim 2009 tarihinde, küçük tarımsal işletmelerin finansmanına yönelik kredi anlaşması imzalandı. Bu işbirliği çerçevesinde, ülkemizdeki küçük tarımsal işletmelerine kullandırılmak üzere 20 milyon Euro tutarında uzun vadeli kredi sağlanacak.
 • 2 Ekim tarihinde Deniz Akademi'de Türkiye'nin çeşitli illlerinden gelen belediye çalışanlarına finansman eğitimi verdik.
 • IMF-Dünya Bankası toplantıları çerçevesinde, 6 Ekim Salı akşamı, Dexia ve Bankamızın ev sahipliğinde Ceylan İntercontinental Hotel'de bir resepsiyonun düzenledik. Resepsiyona aynı zamanda müşterilerimiz olan ekonomi ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
 • 9 Ekim tarihinde; Finansal Hizmetler Grup Başkanımız Hakan Ateş ve İDSO Müdürü Gülten Çapan'ın katılımıyla gerçekleşen protokol imza töreniyle, senfonik müziğin en köklü kurumlarından İDSO ile yapılan işbirliği 5'nci yılına adım attı.
  Protokol imza töreninin ardından Aya İrini'de düzenlenen muhteşem konserle, İDSO DenizBank Konserleri 2009-2010 Sezonu açılışı gerçekleştirildi. İDSO DenizBank Konserleri 2009-2010 Sezonu Açılış Konseri'nde, 2010 yılının "Türkiye'de Japonya Yılı" ilan edilmesi vesilesiyle ağırlanan dünyaca ünlü Şef Koji Kawamoto'nun yönetiminde Efe Baltacıgil'in Viyolonsel, Arnaud Sussmann'ın Keman, Benjamin Hochman'ın Piyano'da solist olarak katılımıyla, L. V. Beethoven'ın Üçlü Konçertosu ve F. Mendelssohn'un Bir Yaz Gecesi Rüyası seslendirildi.
 • Tarım sektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka konumundaki Bankamızın tüm çiftçilere armağan ettiği "Tarım Seferberliği" 14 Mayıs – 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Seferberlik kapsamında düzenlenen çeşitli etkinliklerle 1 milyonu aşkın üreticiye ulaştık.
 • Bankamızda gerçekleşen 2 yeni atama sonucunda; Kurumsal, Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Derya Kumru; İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Gökhan Sun atandı.
 • 9-10 Ekim tarihlerinde belediye üst düzey yetkililerine yönelik Brüksel Belediyesi Ziyareti gerçekleştirdik. Davetliler bu tarihlerde Brüksel'de oynanan Belçika-Türkiye milli takımları arasındaki Dünya Kupası eleme maçını da izleme imkanı buldular.
 • 9-12 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Mersin Ulusal 2. Viyolonsel Yarışması'na sponsor olduk.
 • 13 Ekim ‘Dünya Konut Günü' vesilesiyle, Mortgage faiz oranlarını 60 ay vadede % 0,88'e düşürürken, bir hafta boyunca dosya masraflarında % 50 indirim sağlayacak bir kampanya sunduk.
 • 14-15 Ekim'de Viyana'da gerçekleşen "Kamu-Özel Sektör Ortaklığı" konferansına Bankamızın davetlisi olarak Türkiye'den beş belediye başkanı katıldı.
 • 16 Ekim tarihinde Ceylan İntercontinantal Otel'de gerçekleşen Interferry Konferansı'na co-sponsor olduk.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel 21 Ekim'de Deniz Akademi'de, 22 Ekim'de Ege Bölgesi Sanayi Odası'nda özel bankacılık müşterilerine yönelik gerçekleştirdiği toplantılarda IMF ve Dünya Bankası toplantıları sonrası yatırım stratejileri üzerine değerlendirmelerini aktardı.
 • 23-24-25 Ekim'de Özel Bankacılık müşterilerine yönelik İstanbul Boat Show ziyareti ve yelkenli eğitim programı etkinliklerini gerçekleştirdik.
 • 27 Ekim tarihinde gerçekleşen Marmara Belediyeler Birliği Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışması ödül törenine sponsor olduk. İSKİ'nin "Çevre Altyapı-Su Kullanma Bilinci Tasarrufu Eğitim Gezileri projesiyle kazandığı Jüri Özel Ödülü'nü, Marmara Bölge Müdürümüz Burak Bozkaya verdi.
 • 28-29 Ekim tarihlerinde Bükreş'te Bankamız sponsorluğunda gerçekleştirilen "Hava, Su ve Atık Yönetimi; Avrupa Birliği'nde Yerel Yönetimlerin Finansmanı" konulu konferansa beş belediyenin üst düzey yöneticileri Bankamızın davetlisi olarak katıldı.
 • Türk Edebiyatı'nın seçkin örneklerinin derlendiği Sesli Edebiyat-Öyküler SES'leniyor Serisi'nin 2'nci Seti Deniz Kültür aracılığı ile edebiyatseverlerin beğenisine sunuldu.

Eylül 2009

 • 29-30 Eylül tarihlerinde Kamu Finansmanı Bölümü'nün davetlisi olarak Türkiye'deki su ve kanalizasyon idaresinin en büyük 8 ilinin belediye temsilcileri için Prag Belediyesi ve Prag şehrinin atık su tesislerine ziyaret gerçekleştirdik.
 • 8 Eylül tarihinde Reality World, 16 Eylül tarihinde Re/max emlak ofisi temsilcilerine Barbaros Point Hotel'de iftar yemeği verdik.
 • Sırasıyla Gaziantep, Balıkesir, Konya, Kayseri ve İstanbul'da İşletme ve Ticari Bankacılık müşterilerimize yönelik iftar yemekleri düzenledik.
 • DenizBank olarak İstanbul, Trakya ve Güney Marmara Bölgesinde yaşanan sel felaketinden zarar gören müşterilerimize özel "Destek Paketi" hazırladık.

Ağustos 2009

 • Tarım Seferberliği kapsamında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz "1,000 Köye 100,000 Kitap" projesi kitap teslimatlarına Ağustos ayında da devam ettik. Kitap tesliminin yapıldığı yerler sırasıyla; Bursa, Adapazarı, Eskişehir, Bozüyük, Afyon, Kütahya, Çanakkale, Balıkesir, İzmit, Nevşehir, Kırşehir, Van, Erzurum ve Ankara.
 • Bölgedeki tarımsal gelişme fırsatlarını ortaya çıkarmak üzere düzenlediğimiz Bölgesel Tarım Meclisi Toplantılarına; 4 Ağustos'ta Tekirdağ Yayoba Otel'de, düzenlediğimiz toplantıyla devam ettik.
 • Tarım Seferberliği kapsamında 5 Ağustos tarihinde Havsa'da ve 19 Ağustos'ta Kırşehir'de çiftçi bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdik. Toplantılarda üreticiler ekonomi, kuraklık, küresel ısınma, sulama, verimlilik ve hayvancılık gibi konularda bilgilendirildi.
 • 2009 yılı ikinci çeyrek karımızı %43 artışla 264 milyon TL olarak açıkladık.
 • Bankamızın Nebil Özgentürk ile işbirliği içerisinde hayata geçirdiği "Türkiye'nin Hatıra Defteri" belgeseli, kitap ve DVD'lerden oluşan set halinde Alfa Yayınları aracılığı ile satışa sunuldu.
 • 31 Ağustos tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı'nda Ticari Bankacılık'ın müşterilerine yönelik iftar yemeği düzenledik. Yemek sonrasında Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel müşterilere "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye etkileri, Beklentiler" konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Temmuz 2009

 • Tarım Seferberliği kapsamında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz "1,000 Köye 100,000 Kitap" projesi kitap teslimatlarına Temmuz ayında da devam ettik. Kitap tesliminin yapıldığı yerler sırasıyla; Aydın, Tekirdağ, Denizli, Kırklareli, Adıyaman, Edirne, Muğla, Mersin, Osmaniye, Uşak, Adana, Hatay, Giresun, Şanlıurfa, Gaziantep, Elazığ, Malatya, Kilis, Manisa, Diyarbakır, Batman, Düzce, Ordu, Rize, Kastamonu, Trabzon, Çorum, Amasya, Kahramanmaraş, Samsun, Karabük, Tokat, Zonguldak, Yalova, Bolu ve Bartın.
 • DenizBank AçıkDeniz internet şubesini kullananlar arasında gerçekleştirilen 2 çekilişte, 2 şanslı DenizBank müşterisi BMW 316i Sedan kazandı.
 • Bölgedeki tarımsal gelişme fırsatlarını ortaya çıkarmak üzere düzenlediğimiz Bölgesel Tarım Meclisi Toplantılarına; 9 Temmuz tarihinde İzmir Hilton Otel'de, 20 Temmuz tarihinde Adana Seyhan Otel'de düzenlediğimiz toplantılarla devam ettik.
 • Tarım Seferberliği kapsamında 10 Temmuz tarihinde Turgutlu'da çiftçi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.
 • Bankamızla birlikte Finansbank ve TEB ‘in nakit operasyonlarını yürütmek üzere eşit ortaklıkla kurduğu BANTAŞ Nakit ve Kıymetli Mal Taşıma ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş.'yi basına duyurduk.
 • Bankamız sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen 17'nci Doğu Ege Yelken Haftası (DEYH) serisinin 2. yarışının ödülleri, 25 Temmuz 2009 tarihinde Port Bodrum Yalıkavak'ta düzenlenen törenle dağıtıldı.
 • 27 Temmuz tarihinde Adana Hilton'da Turyap temsilcilerine yönelik düzenlenen toplantıda Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel piyasalarda yaşanan son gelişmelerle ilgili değerlendirmelerini katılımcılarla paylaştı..

Haziran 2009

 • Tarım sektörüne sağladığı finansal destekle özel sektör bankaları arasında ilk sıraya yerleşen DenizBank, başlattığı Tarım Seferberliği kapsamında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürüttüğü "1,000 Köye 100,000 Kitap" projesinin kitap teslimatlarına başladı. Bu kapsamda sırasıyla Burdur, Isparta, Çatalca ve İzmir'de gerçekleşen toplantılarda kitaplar Tarım İl Müdürleri'ne teslim edildi.
 • Tarım Seferberliği kapsamında üreticilere yönelik düzenlenecek bilgilendirme toplantıların ilkini 24 Haziran tarihinde Isparta'da gerçekleştirdik. Büyük Isparta Otelin'de düzenlenen toplantı, DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Tarsim Akdeniz Bölge Koordinatörü Ali Taşdemir ve Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Atilla Aşkın'ın katılımları ile gerçekleşti.
 • Bölgedeki tarımsal gelişme fırsatlarını ortaya çıkarmak üzere düzenlediğimiz Tarım Meclisi Toplantılarının ikincisini 25 Haziran tarihinde Antalya Divan Talya Otel'de düzenledik.
 • 15 Haziran tarihinde Four Seasons Hotel-Bosphorus'ta İDO ve Visa'yla ortak bir basın toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda Visa payWave temassız kartların bankalar, kurumlar ve tüketicilere sağladığı katma değer basınla paylaşıldı. Ayrıca Visa Europe İDO'ya ulaşımda temassız ödeme kabulü konusundaki öncü çalışmaları nedeniyle ödül verdi.
 • İş ortakları arasında yer aldığımız Sampaş'ın Akıllı Kentler projesi kapsamında sırasıyla Adana, İzmir, Ankara ve İstanbul'da gerçekleşen etkinliklerde kurulan sanal şehirde katılımcılara bankacılık hizmetlerimizi tanıttık.
 • DenizBank'ın sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen "DenizBank Marmara Kupası" yat yarışı, 13-14 Haziran 2009 tarihlerinde gerçekleşti. Yarışta dereceye girenler, 16 Haziran Salı akşamı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen tören gecesinde ödüllerini aldılar.

Mayıs 2009

 • 28-29 Mayıs tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen Forum İstanbul Konferansı'na sponsor olduk. Genel Müdürümüz Sn. Hakan Ateş "Finansal Kriz ve Türkiye" başlıklı oturumda konuşmacı olarak yer aldı.
 • Tarımsal üreticinin ekonomik ve sosyal yaşamına değer katmak amacıyla 14 Mayıs - 17 Eylül 2009 tarihleri arasında hayata geçirilecek Tarım Seferberliği projesi ve bu kapsamda hayat bulan "1,000 Köye 100,000 Kitap" projesinin detaylarını paylaşmak üzere 13 Mayıs 2009 Çarşamba günü Ankara Swiss Otel'de, T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanı Sn. M. Mehdi Eker'in de katılımıyla bir basın toplantısı gerçekleştirdik.
 • Kültür ve sanat yaşamına destek verme misyonumuz çerçevesinde 4 yıldan bu yana kurumsal sponsorluğunu üstlendiğimiz İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın DenizBank Konserleri 2008-2009 konser sezonu, 15 Mayıs'ta Lütfü Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen kapanış konseriyle sona erdi.

Nisan 2009

 • 3 Nisan tarihinde Lütfü Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen İktisatçılar Kongresi kapsamında düzenlenen "Krizden Çıkış Yolları" panelinde Genel Müdürümüz Hakan Ateş konuşmacı olarak yer aldı.
 • 6-9 Nisan tarihlerinde Antalya'da gerçekleşen, Ankara Üniversitesi'nin düzenlediği Pazar, Pazarlama & Girişimcilik Uluslararası Konferansı'na sponsor olduk.
 • Tarım sektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka olarak, tarım sektörüne verdiğimiz desteği Türkiye genelinde düzenlediğimiz Bölgesel Tarım Meclisi Toplantılarıyla sürdürüyoruz. Bölgedeki tarımsal gelişme fırsatlarını ortaya çıkarmak üzere bu toplantıların ilkini 9 Nisan'da Çanakkale Kolin Otel'de düzenledik.
 • Bankamızın yeni marka yüzleri Beyaz ve Erdal Özyağcılar'ın da katılımıyla, tarım sektörüne yönelik çalışmalarımızı, 15 Nisan 2009 tarihinde İzmir Efes Otel'de düzenlediğimiz basın toplantısıyla paylaştık. Türkiye'nin dört yanındaki üreticilere daha yakın olmak amacıyla açmaya başladığımız tarım şubelerinden Yenipazar ve Bozdoğan şubelerinin açılışını da bu basın gezisi kapsamında gerçekleştirdik.
 • Galatasaray ile yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde, yapımı süren TT Arena Stadı'nda tüm localar Deniz Club Locaları olarak anılacak. Konuyla ilgili basın lansmanı 21 Nisan tarihinde Suada'da gerçekleşti.
 • 22 Nisan tarihinde Antalya Divan Otel Talya'da gerçekleşen toplantıda Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel piyasalarda yaşanan son gelişmelerle ilgili değerlendirmelerini Akdeniz Özel Bankacılık müşterileri ile paylaştı.
 • Bankamızın 12. Kaptanlar Toplantısı 23-26 Nisan tarihlerinde Sueno Beach Hotel Side'de gerçekleştirdik.
 • 30 Nisan tarihinde Swissotel'de gerçekleşen Marine Money İstanbul Ship Finance Forum'a sponsor olduk. Konferansta Yönetim Kurulu Üyemiz Bruno Accou konuşmacı olarak yer aldı.

Mart 2009

 • Genel Müdürümüz Sn. Hakan Ateş 4 Mart'ta Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen AVM Yatırımları Konferansı'na konuşmacı olarak katıldı.
 • İstanbul Ticaret Odası'yla 19 Mart Perşembe günü yapılan imza töreniyle, işbirliği protokolünü yeniledik.
 • 20 Mart tarihinde Bankamızın Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdik.
 • İzmir Ticaret Odası'nda 25 Mart Çarşamba günü yapılan imza töreni ile İzmir Ticaret Odası ile imzalanan işbirliği protokolünü yeniledik.
 • Tariş İncir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği ile 26 Mart tarihinde işbirliği protokolü imzaladık. Yapılan anlaşma doğrultusunda, Birliğe bağlı Kooperatiflere ortak Egeli incir üreticileri DenizBank'ın özel hizmetlerinden yararlanabilecekler.

Şubat 2009

 • Fenerbahçeli taraftarlara ayrıcalıklar sunan Fenerbahçe Bonus Card'ın tanıtım toplantısını, 28 Şubat Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirdik.
 • 19 Şubat tarihinde Ankara Gür Kent Otel'inde gerçekleşen 8. Ulusal Tarım Kongresi'ne sponsor olduk..
 • 11-12 Şubat tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen 'YASED(Uluslararası Yatırımcılar Derneği) Konferansı'na sponsor olduk. Konferansın "İstanbul'un Finans Merkezi Olması Yolunda Türk Finans Sistemine Bakış" konulu oturumunda Genel Müdürümüz Sn. Hakan Ateş konuşmacı olarak yer aldı.
 • Türk denizciliğinin gelişimine finansal destek sağlayan kuruluşların başında gelen Bankamızın sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen DenizBank-TAYK Trofesi'nin ödülleri, 11 Şubat 2009 tarihinde Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen törenle dağıtıldı.
 • Yeni dönem marka stratejilerini paylaşmak amacıyla, Bankamızın yeni reklam yüzleri, ünlü sanatçılar Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar'ın da katılımıyla 10 Şubat 2009, Salı günü Swiss Otel'de bir basın toplantısı düzenledik.
 • Bireysel Bankacılık'ın şubeler arasında düzenlediği "Yerinde Duramayanlar Kampanyası"nın 2. tur ödül törenini, 6 Şubat tarinde Deniz Akademi'de gerçekleştirdik.

Ocak 2009

 • Bireysel Bankacılık'ın şubeler arasında düzenlediği "Yerinde Duramayanlar Kampanyası" ödül törenini 9 Ocak tarinde Deniz Akademi'de gerçekleştirdik.
 • 16 Ocak tarihinde Antalya The Marmara Otel'de İşletme&Tarım Bankacılığı çalışanlarına yönelik Turizm Toplantısı yapıldı.
 • 22 Ocak tarihinde Ankara Crowne Plaza Otel'de gerçekleşen toplantıda Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel piyasalarda yaşanan son gelişmelerle ilgili değerlendirmelerini Başkent Özel Bankacılık müşterileri ile paylaştı..
 • Türkiye'de tarım sektörüne pek çok yenilik kazandıran DenizBank'ın Türkiye Ziraat Odaları Birliği'nin Alaşehir, Bayındır, Köşk, Nazilli, Sarayköy, Sarıgöl ve Söke Şubeleri ile imzaladığı protokoller çerçevesinde, bu Odalara üye çiftçiler de artık Üretici Kart'ın sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
 • Yurt genelindeki ticaret ve sanayi odaları ile özel protokoller imzalayarak oda üyesi ticari kuruluş sahiplerine uygun koşullarla nakdi ve gayri nakdi kredi sağlayan DenizBank İşletme Bankacılığı'nın Ocak ayında da bir çok oda ile protokol imzaladı. Bu odalar; Adapazarı Seyyar Giyim Eşya Satıcıları, Demirciler ve Tornacılar, Kantin-Kitap-Kırtasiye-Matbaa-Milli Piyango-Gazete Bayii-Büfe ve Tekel Maddeleri Satıcıları, Sandalyeciler ve Mobilyacılar, Sebze ve Meyveciler, Terziler-Tuhafiyeciler-Konfeksiyoncular Odaları; Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar, Kahveciler, Muhallebiciler Odaları; Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ve Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası.

Aralık 2008

 • DenizBank-TAYK Trofesi içindeki son iki yarış Bankamız sponsorluğunda 27 Aralık tarihinde Kalamış, 28 Aralık tarihinde Ataköy Marinalarında yapıldı.
 • 25 Aralık 2008 tarihinde Adana İli Arı Yetiştiricileri Birliği ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, birlik üyelerine Üretici Kart tahsis ederek; yöredeki arı yetiştiricilerine bankanın sunduğu tüm finansal hizmetlerden yararlanma olanağı sağlayacak.
 • 22 Aralık tarihinde Grand Cevahir Otel'de çalışanlarımıza yönelik bir yılbaşı partisi düzenledik.
 • 18 Aralık 2008 tarihinde Rize Çay Ekicileri Kooperatifleri Merkez Birliği ile bir işbirliği protokolü imzalandı. Bu işbirliğiyle DenizBank, Kooperatif üyelerine Üretici Kart tahsis ederek; yöredeki çay üreticilerine bankanın sunduğu tüm finansal hizmetlerden yararlanma olanağı sunacak.
 • Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile 16 Aralık tarihinde işbirliği protokolü imzalandı. Bu protokolle, oda üyesi işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sağlanacak.

Kasım 2008

 • DenizBank-TAYK Trofesi Kış Kupası-II yacht yarışı Bankamız sponsorluğunda 29 Kasım tarihinde Ataköy'de yapıldı.
 • DenizBank ile Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) arasında, belediye projelerinin finansmanına yönelik kredi anlaşması imza töreni, 28 Kasım 2008 tarihinde, İstanbul Four Seasons Otel'de gerçekleşti.
 • DenizBank sponsorluğunda gerçekleşen, Hacettepe Üniversitesi Akademik Orkestrası ile Belçikalı müzisyenlerden oluşan Trio Birsen grubunun konseri 25 Kasım'da yapıldı.
 • 20 Kasım tarihinde Ege Bölgesi Sanayi Odası'nde gerçekleşen toplantıda  Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel piyasalarda yaşanan son gelişmelerle ilgili değerlendirmelerini Ege Özel Bankacılık müşterileri ile paylaştı..
 • 19-20 Kasım tarihlerinde Hyatt Regency  Hotel'de gerçekleşen 3rd Lloyd's List Economist Turkish Shipping&Ship Finance Conference ‘a sponsor olduk.
 • 12-13 Kasım tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen Active Academy 6. Uluslararası Finans Zirvesi'ne sponsor olduk.
 • DenizBank Tarım Bankacılığı'nın kampanyası sonucu çekilişle belirlenen 3 şanslı müşterimizin 5-9 Kasım tarihleri arasında Romanya'da gerçekleşen tarım fuarına katılımını sağladık.

Ekim 2008

 • DenizHayat – PTT toplantısı, 10 Ekim 2008 tarihinde, Van - Merit Şahmaran Otel'de gerçekleşti. Toplantının ardından DenizHayat yetkilileri ile davetliler Van Kalesi ve çevresinde  bir şehir turu yaptı.
 • 11 Ekim 2008 tarihinde, Ataköy' de "TAYK Trofesi TAYK Kupası " yarışları Bankamızın sponsorluğunda yapıldı.
 • DenizBank'ın dört yıldır kurumsal sponsorluğunu üstlendiği  İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın (İDSO), 2008-2009 sezon açılışı 17 Ekim 2008 Cuma günü, Aya İrini'de gerçekleşti. Dünyaca ünlü şef Alexander Rahbari yönetiminde müzikseverlerle buluşan İDSO, Piyanist ve Devlet Sanatçısı Hüseyin Sermet'e eşlik etti. Ravel'in La Valse'i ve Sol Majör Piyano Konçertosu ile Korsakof'un Şehrazat'ını seslendiren güçlü kadro dinleyenlerin beğenisini kazandı.
 • Başekonomistimiz Dr Saruhan Özel, piyasalarda yaşanan son gelişmeler üzerine yaptığı değerlendirmeleri  20 Ekim 2008 tarihinde, DenizAkademi Selma Akboğa Salonu'nda Özel Bankacılık müşterileri ile paylaştı.

Eylül 2008

 • 06 Eylül 2008 tarihinde "TAYK Trofesi Moda Deniz Kulübü Kupası III" Bankamızın sponsorluğunda Moda'da gerçekleştirildi. İşletme ve Ticari Bankacılık müşterilerimize 12 Eylül günü Trabzon'da Grand Zorlu Otel'de  bir iftar yemeği verdik.DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız'ın konuşma yaptığı geceye  250 müşterimiz katıldı.
 • 12 Eylül tarihinde Ankara İç Kale Otel'inde düzenlenen iftar yemeğinde  Bankamız, Koçak Gayrimenkul Bankası acenteleri ile bir aradaydı.  Koçak Gayrimenkul Bankası Genel Koordinatörü Volkan Yaman'ın konuşma yaptığı gecede Başekonomistimiz  Dr. Saruhan Özel de bir sunum yaptı.
 • 15 Eylül tarihinde Ticari Bankacılık Grubumuz, denizcilik firmaları için Adile Sultan Sarayı'nda bir iftar yemeği düzenledi. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Hakan Ateş ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bruno Accou'nun yanı sıra Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan'ın konuşma yaptığı gecede Dr. Saruhan Özel, Türkiye ve dünya ekonomisi üzerine son durum ile ilgili bilgi verdi.
 • 20 Eylül 2008 tarihinde, Yeşilköy' de "TAYK Trofesi DTO Kupası " yarışları Bankamızın sponsorluğunda yapıldı.
 • İşletme ve Tarım Bankacılık Grubumuz, 20 Eylül 2008 tarihinde  İzmir'in Tire ilçesinde üreticiler için bir iftar yemeği düzenledi. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Hakan Ateş' in konuşma yaptığı geceye 250'yi aşkın müşterimiz katıldı.
 • 12 Şubat 2008 tarihinde İstanbul Ticaret Odası ile işbirliği protokolü imzalanmıştı. Yapılan işbirliğine teşekkür etmek amacıyla, 24 Eylül 2008 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş ve DenizBank İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk biraraya geldi.
 • Çarşamba, Didim, Antakya ve Aliağa Ticaret ve Sanayi Odaları ile Bankamız arasında  protokol anlaşmaları imzalandı. Protokoller çerçevesinde Oda üyesi işletmelere 3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile Aylık Taksit Ödemeli Destek Kredisi, Teminat Mektubu, Rotatif ve Spot Kredi imkanı sunuluyor.

Ağustos 2008

 • Tarım Şenliği, ‘Seda Sayan Konseri", 2 Ağustos akşamı Samsun, DoğuPark Anfi Tiyatrosu'nda gerçekleşti. DenizBank ‘Üretici Kart' sahibi çiftçiler ve ailelerinden oluşan davetliler, yaklaşık 2 saat süren konserde Seda Sayan'la birlikte eğlendiler.
 • Tarım Şenliği  Üretici Bilgilendirme Toplantılarına; 14 Ağustos tarihinde Adana-Seyhan Oteli ile  15 Ağustos Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda yapılan toplantılarla devam edildi. Toplantılar; DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan ERTÜRK, Başekonomistimiz Dr.Saruhan Özel, Çukurova Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Prof. Dr. Kazım ABAK ile Türkiye Ziraatçiler Derneği Genel Başkanı İbrahim YETKİN'in  katılımları ile gerçekleşti.
 • 14 Ağustos 2008 tarihinde, DenizBank, 2008 yılı ilk yarı finansal verilerini açıkladı. Bankamızın ilk altı aylık 2008 yılı altı aylık konsolide net kârı geçen yılın aynı dönemine göre %11'lik artış ile 186 milyon TL olarak gerçekleşti.
 • "Yatçılara Gezi Rehberi" isimli rehber kitap 18 Ağustos tarihinde yayınlandı. Amatör bir denizci olan Kemal Baral'ın kaleme aldığı ve DenizBank Özel Bankacılık Grubu'nun sponsorluğunda hazırlanan kitap; bir denizci için yolculuğu yorucu ve zorlu bir maceradan, keyif dolu bir keşfe dönüştürecek tüm yararlı bilgileri içeriyor.
 • Tarım Şenliği ‘Seda Sayan Konserleri' serisinin  23 Ağustos tarihindeki durağı;  Adana Mimar Sinan Açıkhava Tiyatrosu oldu. Konserde, binlerce Adanalı  Seda Sayan şarkıları ile eğlendi.
 • Bankamız sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen "Burgazada Kupası Yat Yarışı", 23 Ağustos tarihinde gerçekleşti.
 • 2008 yılının ilk yarısında konut kredi hacmini %35 oranında artırarak, bu alanda en hızlı büyüyen banka olan DenizBank, WEC International ile konut kredisinde yepyeni avantajlar sunan bir protokole imza attı.
 • İşbirliği protokolünün imzası için 28 Ağustos 2008, Perşembe günü Hyatt Regency Otel'de gerçekleştirilen toplantıda DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu bir konuşma yaptı.
 • 29 Ağustos 2008 tarihinde, Diyarbakır Ticaret Odası'nda düzenlenen "Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı";  Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ile DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş ve Sancak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak'ın katılımlarıyla ile gerçekleşti.
 • Tarım sektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka konumundaki DenizBank'ın tüm çiftçilere armağan ettiği "Tarım Şenliği" Şanlıurfa'da  29-31 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen etkinliklerle sona erdi. DFHG Başkanı Hakan Ateş'in de katıldığı, 30 Ağustos tarihinde El Ruha Otel'de düzenlenen basın toplantısında; 15 Mayıs – 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen Şenlik'in 6.500 köyü kapsadığı ve Şenlik boyunca, DenizBank saha ekiplerinin tam 815 bin kilometre kat ederek, 3 milyon üreticiye doğrudan ulaşma imkanı buldukları belirtildi. 30 Ağustos akşamı, Seda Sayan ve Cenk Eren, Urfalı Üreticiler için şarkılarını Atatürk Stadyumu'nda Tarım Şenliği kapanış konserinde söylediler.
 • 30 Ağustos 2008 tarihinde "TAYK Trofesi Moda Deniz Kulübü Kupası II" Bankamızın sponsorluğunda Moda da gerçekleştirildi.
 • Turhal, Kastamonu ve Muğla Ticaret ve Sanayii Odaları ile Bankamız arasında  protokol anlaşmaları imzalandı. Protokoller çerçevesinde Oda üyesi işletmelere 3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile Aylık Taksit Ödemeli Destek Kredisi, Teminat Mektubu, Rotatif ve Spot Kredi imkanı sunuluyor.

Temmuz 2008

 • Tarım Şenliği kapsamındaki üçüncü ‘Seda Sayan Konseri", 5 Temmuz akşamı Kayseri'de gerçekleşti. DenizBank ‘Üretici Kart' sahibi çiftçiler ve ailelerinden oluşan davetliler, yaklaşık 2 saat süren konserde Seda Sayan'la birlikte eğlendiler.
 • 10 Temmuz 2008 tarihinde, Salihli Lidya Termal Otel ile 11 Temmuz 2008 tarihinde Aydın Anemon Otel'de düzenlediğimiz Tarım Şenliği  Üretici Bilgilendirme Toplantıları,  Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcımız Gökhan Ertürk, Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel ve Ege Üniversitesi  Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü Başkanı Prof Suer Anaç'ın katılımları ile gerçekleşti.
 • Bankamızın sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen "Deniz Kuvvetleri Kupası" yat yarışı, 11 Temmuz tarihinde gerçekleşti. 
 • "TAYK Trofesi Doğu Ege Yelken Haftası" kapsamında düzenlenen yarışlar DenizBank sponsorluğunda,  15 Temmuz tarihinde Çeşme'de yapıldı. 
 • Tarım Şenliği ‘Seda Sayan Konserleri' serisinin dördüncü durağı, 19 Temmuz Cumartesi akşamı Manisa Üniversite Stadyumu oldu. Konserde, binlerce Manisalı Seda Sayan şarkıları ile eğlendi.
 • DenizBank'ın ana sponsorluğunu üstlendiği "DenizBank Girişimcilik Akademisi" seminerleri; 19-20 Temmuz tarihlerinde, Manisa Ticaret Odası'nda düzenlendi.
 • Tarım Şenliği Üretici Bilgilendirme Toplantılarına, 24 Temmuz günü Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi ile 11 Temmuz günü Giresun Belediye Tiyatrosu'nda  devam ettik. Toplantılarda Prof. Dr Osman Ecevit küresel iklim değişikliğinin Karadeniz'e etkileri ve bölge halkının yapması gerekenler hakkında değerli bilgiler verdi.  
 • Tarım Şenliği  kapsamında düzenlenen 8 konserin beşincisini, 27 Temmuz Pazar akşamı Bursa'da gerçekleştirdik.  Konserde binlerce Bursalı Seda Sayan ve Cenk Eren ile  birlikte eğlenme fırsatı buldu.

Haziran 2008

 • 2 Haziran'da  Robert Koleji Tiyatro Festivali'ne sponsor olduk.
 • Tarım Şenliği kapsamında çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantılarımıza; 03 Haziran - Eskişehir ve 04 Haziran - Bandırma toplantıları ile devam ettik.
 • Başarılarla dolu 10 yılı geride bırakan Bankamız, ikinci 10 yılına girişini 5 Haziran gecesi Çırağan Sarayı'nda düzenlediği özel bir geceyle kutladı. Denizcilerin yanı sıra tüm DenizBank dostlarının katıldığı "10plus"gecesi, Bankamızın bundan sonra da rotasında hızla ilerleyeceğinin göstergesi oldu.
 • 6 Haziran 2008 tarihinde, Bursa'da Uludağ İhracatçılar Birliği Salonu'nda düzenlenen Üretici Bilgilendirme Toplantısı, DenizBank Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölüm Müdürü Ahmet Çelik ve konularında uzman akademisyenlerin katılımları ile gerçekleşti.
 • Türk Belçika Ticaret Derneği tarafından bu yıl ilk kez Türkiye'de 9 Haziran'da düzenlenen ve bankamızın da sponsorları arasında yer aldığı "Golden Horn Award 2008", Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu.
 • 11 Haziran 2008 tarihinde, Konya Ticaret Borsası Konferans Salonu'nda ve 12 Haziran Karaman Yunus Emre Konferans Salonu'nda düzenlenen  Tarım Şenliği Üretici Bilgilendirme Toplantılarında, DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, DenizBank Başekonomisti Dr. Saruhan Özel ve Türkiye Ziraatçılar Derneği Genel Başkanı İbrahim Yetkin değerli bilgiler verdiler.
 • Türk denizciliğinin gelişimine finansal destek sağlayan Bankamızın sponsorluğunda, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından düzenlenen "DenizBank Marmara Kupası" yat yarışı, 7-8 Haziran'da gerçekleşti. Yarışta dereceye girenler, 12 Haziran tarihinde  Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen geceyle ödüllerini aldılar.
 • Bankamızın Avrupa Yatırım Bankası ile 13 Haziran'da Swissotel'de  imzaladığı "Belediyeler Kredisi Finans Sözleşmesi" için bir imza töreni yapıldı. Türkiye'de ilk defa DenizBank ile imzalanan bu anlaşmayla, toplam 150 milyon Euroluk, 12 yıl vadeye varan kredi limiti belediyeler ve yerel yönetimlere  tesis ediliyor.
 • Bu yıl ilki düzenlenen "Active Academy 1. Tarım Zirvesi" 18 Haziran'da Antalya Talya Otel'de gerçekleştirildi.Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in açılışını yaptığı zirvede, Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Hakan Ateş de "Tarım Finansmanında Alternatif Yaklaşımlar" başlıklı oturumda konuşma yaptı.
 • Tarım Şenliği kapsamındaki ‘Seda Sayan Konserleri'nin ikincisi, 21 Haziran Cumartesi akşamı Konya'da gerçekleşti. DenizBank ‘Üretici Kart' sahibi çiftçiler ve ailelerinin davetli oldukları konseri 8 bine yakın Konyalı izledi. Yaklaşık 2 saat süren konserde binlerce Konyalı Seda Sayan'la birlikte şarkılar söyleyip eğlendi.
 • Türkiye'nin 4 dev kuruluşu geleceğin girişimcilerini yetiştirmek üzere İzmir'de bir araya geldi. DenizBank'ın ana sponsorluğunu üstlendiği "DenizBank Girişimcilik Akademisi" seminerleri; 23 Haziran tarihinde, İzmir Ticaret Odası, Deulcom International ve Yeni Asır işbirliğiyle İzmir Ticaret Odası'nda yapıldı.
 • Bankamızın 14 Mayıs Çiftçiler Günü'nde başlattığı ve Türk üreticisine armağan ettiği, tarımsal üreticiye yönelik ilk ve en büyük organizasyon olma özelliği taşıyan Tarım Şenliği kapsamında üreticilere yönelik bilgilendirme toplantıları 25 Haziran'da Kayseri ve 26 Haziran'da Yozgat toplantıları ile devam etti.
 • 27 Haziran'da Rahmi Koç Müzesi'nde Dünya Perşembe Rotası ve Deniz Haber Ajansı işbirliği ile düzenlenen "Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri"ne sponsor olduk.

Mayıs 2008

 • Bu sene, DenizBank Finansal Hizmetler Grubu 11.Kaptanlar Toplantımızı, 700'ün üzerinde yöneticimizin katılımıyla 1- 4 Mayıs tarihlerinde Side Sueno Beach Hotel'de gerçekleştirdik. Başarılı toplantıların, sportif aktivitelerin ve gala gecesinin yer aldığı keyifli ve verimli bir etkinliği kaptanlarımızla birlikte yaşadık.
 • 3 Mayıs'ta TAYK Trofesi Moda Deniz Kulübü yarışları DenizBank  sponsorluğunda yapıldı.
 • 7 Mayıs 2008 Çarşamba günü Boğaziçi Üniversitesi BÜMED seminer salonunda gerçekleştirilen basın toplantısı ile Bankamız; Realty World ve gayrimenkul sektörünün büyümesine paralel olarak ortaya çıkan yetişmiş nitelikli insan kaynağı açığını kapatarak, sektöre tam donanımlı, uzman gayrimenkul danışmanları kazandırmak üzere, Türkiye'nin kalitede öncü eğitim kurumu "Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM)" ile örnek bir işbirliğine imza attı.
 • Bankamız Özel Bankacılık sponsorluğunda düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası(CSO) Bahar Konseri, 8-9 Mayıs tarihlerinde M.E.B Şüra Salonu'nda gerçekleştirildi.
 • Bankamızın Denizli Sanayici ve İşadamları Derneği(DESİAD) ile ortaklaşa Denizli'de düzenlediği sohbet toplantısı Başekonomistimiz Dr.Saruhan Özel'inde katılımıyla 8 Mayıs'ta yapıldı.
 • Sayıları 180 bini aşan çiftçi müşterilerimize teşekkürü sunmak üzere, Dünya Çiftçiler Günü olan 14 Mayıs'ta yurt çapında Türkiye'nin tarım sektörüne yönelik ilk ve en kapsamlı projesi olan "DenizBank Tarım Şenliği" projesini Swissotel'de yapılan lansmanla başlattık. 15 Mayıs – 30 Ağustos 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Şenliğin; 65 il, 813 ilçe ve ülkemizde bulunan 36.669 köyün yaklaşık %86'sını kapsaması hedefleniyor.
 • 15 Mayıs günü Çırağan Sarayı'nda düzenlenen 2.Llyod's List Türkiye Denizcilik Ödülleri gecesinde Bankamız da sponsorlar arasında yer aldı ve Kaptan Altay Altuğ'a törenin en anlamlı ödülü olan "Ömür Boyu Başarı" plaketini  takdim ettik.
 • 2008 yılı ilk çeyrek kârımızı 85 milyon TL olarak açıkladık..
 • Kültür ve sanat yaşamına destek verme misyonumuz çerçevesinde 3 yıldan bu yana kurumsal sponsorluğunu üstlendiğimiz İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), 2007-2008 konser sezonunu 16 Mayıs'ta Atatürk Kültür Merkezi'nde verdiği konserle kapattı.
 • 21 Mayıs'da  Tarım Şenliği toplantılarına Keşan ilinde başladık. Toplantıda Baş Ekonomistimiz Saruhan Özel son ekonomik gelişmeleri değerlendiren açıklamalar yaptı.
 • Tarım Şenliği çerçevesinde Silivri'de düzenlenen üretici bilgilendirme  toplantısı, 22 Mayıs 2008 tarihinde DenizBank Tarım Bankacılığı Pazarlama Bölüm Müdürü Ahmet Çelik ve DenizBank Başekonomisti Dr. Saruhan Özel'in katılımları ile gerçekleşti.
 • "Investate 08-Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması", Bankamızın ana sponsorluğunda Bodrum Princess Otel'de 24-25 Mayıs tarihleri yapıldı. Türkiye sahillerinde yatırımı bulunan ya da yatırım yapacak olan alıcıları, yerel yöneticileri ve gayrimenkul ile turizm sektörünün gelişimine ilgi duyanları buluşturan bu etkinlikte, Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Hakan Ateş de bir konuşma yaptı.
 • Tarım Şenliği  kapsamında düzenlenen 8 konserin ilki 31 Mayıs Cumartesi akşamı Lüleburgaz'da gerçekleşti. DenizBank ‘Üretici Kart' sahibi çiftçiler ve ailelerinin davetli oldukları konseri 8 bine yakın Trakyalı izledi. Yaklaşık 2 saat süren konserde binlerce Trakyalı Seda Sayan'la birlikte şarkılar söyleyip eğlendiler.

Nisan 2008

 • 07 Nisan tarihinde Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel'in "Global Dengesizliklerin Dengesi" isimli  kitabının tanıtım kokteyli, Deniz Akademi'de Özel Bankacılık Müşterilerimizin de katılımıyla gerçekleşti.
 • DenizBank, işletme bankacılığı alanındaki ilk ve en avantajlı kart olarak bilinen "İşletme Kart"ı KOBİ'lerin kullanımına sundu. İşletme Kart lansmanı, Swissotel'de  08 Nisan'da düzenlenen bir toplantı ile basına tanıtıldı.  
 • 10 Nisan tarihinde "Investate 08-Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması" Basın Toplantısı  The Sofa Hotel'de yapıldı. Finansal Hizmetler Grubu Başkanımız Hakan Ateş toplantıda yaptığı konuşmada, bu sponsorlukla emlak piyasasına ilgi duyan yatırımcıları bu konuda bilinçlendirerek, onların girişimcilik heyecanına destek olmayı planladıklarını söyledi.
 • Bankamızın ve Dexia'nın sponsorları arasında yer aldığı "Altyapı ve proje Finansmanı Konferansı", finans dergisi Euromoney tarafından 10-11 Nisan tarihlerinde  Movenpick Hotel'de gerçekleşti.
 • 11 Nisan 2008 tarihinde Kalamışta düzenlenen TAYK Trofesi F.Çelikbaş Kup II yarışları sonrasında ödüller, 20 Nisan'da yapılan "Fahir Çelikbaş Kupası Ödül Töreni" ile  Kuruçeşme Divan'da sahiplerini buldu.
 • Marine Money Istanbul Ship Finance Forum  DenizBank sponsorluğunda Swissotel'de 17 Nisan ‘da düzenlendi.
 • Türkiye'nin İstikrar ve Büyüme Hamlesi"nin Türkiye ve dünyanın önde gelen isimleri tarafından masaya yatırıldığı "Forum İstanbul 2008",  23-25 Nisan tarihlerinde Bakamızın da katılımıyla Swissotel'de gerçekleşti. Bankamız tarafından 24 Nisan gecesi, sayın Bakanımız Mehdi Eker'in katılımıyla  düzenlenen sohbet yemeği etkinliğe damgasını vurdu.
 • Bahçeşehir Üniversitesi Bankacılık & Sigortacılık Günleri, DenizBank sponsorluğunda 30 Nisan'da yapıldı.

Mart 2008

 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel'in üçüncü, DenizKültür Yayınlarının ise 22.kitabı kitabı olan "Global Dengesizliklerin Dengesi" yayınlandı.. Son dönemde global pazarlarda yaşanan sarsıntı ve dalgalanmaları değerlendiren kitap, Alfa Yayınları tarafından 1 Mart tarihinde satışa sunuldu.
 • Sponsoru olduğumuz Active Academy 2. Risk Yönetimi Zirvesi, 5 Mart tarihinde Swissotel'de gerçekleştirildi.

Şubat 2008

 • İşletme Bankacılığımız tarafından, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri içeren " Destek Paketi" ni İstanbul Ticaret Odası (İTO) üyelerine 12 Şubat'ta düzenlenen bir basın toplantısıyla sundu. Toplantıda; Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ateş ve İşletme ve Tarım Bankacılığımız Genel Müdür Yardımcımız Gökhan Ertürk ve İTO Başkanı Murat Yalçıntaş da vardı.
 • Özel Bankacılık müşterilerimize yönelik 14-15 Şubat tarihlerinde Viyana seyahati düzenlendik.
 • Bankamız desteğiyle Nebil Özgentürk tarafından hazırlanan Türkiye'nin Hatıra Defteri belgeseli yayın kokteylinin gala gecesini, 12 Şubat tarihinde Swissotel'de düzenlendik. Hazırlıkları yaklaşık 1,5 yıldır devam eden belgesel dizinin her bir bölümünün sonunda yer alan kısa filmlerde, 100'e yakın ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı rol aldı.
 • İştiraklerimizden Intertech'in tüm çalışanlarını, 16-17 Şubat tarihlerinde "Hayallerden Geleceğe" isimli toplantıyla Abant'ta biraraya getirdik.
 • Bireysel Bankacılık Grubumuzun İstanbul, Antalya, Bursa, Adana ve Ankara, Ege ve Batı Anadolu'da bölge toplantıları gerçekleştirildi.
 • Bankamız ve Reality World işbirliği ile ikinci el konut almak isteyenlere önemli avantajlar sunacak yepyeni bir işbirliğini içeren toplantıyı 28 Şubat tarihinde İstanbul Dedeman'da düzenlendik.
 • İşletme Bankacılığımız tarafından sponsorluğunu üstlendiğimiz OSİAD'ın (Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği) 17. Kuruluş Yemeği Ankara Gazi Üniversitesi'nde düzenlendi.

Ocak 2008

 • 27 Aralık tarihinde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası tarafından Ankara Anadolu Gösteri Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Yeni Yıl Konseri'ne sponsor olduk.
 • Kurumsal sponsoru olduğumuz İDSO'nun yeni yıl konserini Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdik.
 • Türkiye Cumhuriyeti'nin 85. Yılı'na armağan etmek üzere Nebil Özgentürk işbirliği ile "Türkiye'nin Hatıra Defteri" projesinin lansmanını 9 Ocak tarihinde Radisson SAS Ortaköy'de düzenledik.
 • 18 Ocak tarihinde İşletme ve Tarım Bankacılığımız tarafından İstanbul Expo Center'da düzenlenen Ekoloji Zirvesi'ne sponsor olduk.
 • Türkiye Açık Deniz Yarış Kulübü (TAYK)'nün 22 Ocak tarihinde Conrad Otel'de düzenlendiği geleneksel TAYK Trofe Balosu'nda, TAYK'ın kurumsal sponsorluğunu üstlendiğimizi açıkladık.
 • 24 Ocak tarihinde, Eğitim Bölümümüzün "DenizAkademi" adıyla yeniden yapılandırılması ve yeni binada hizmet vermeye başlaması nedeniyle açılış organizasyonu gerçekleştirdik. Açılışta;  Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ateş, DenizBank İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Tanju Kaya ve DenizBank Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dirk Bruneel de konuşma yaptılar.
 • İştiraklerimizden DenizHayat tarafından; 26 Ocak tarihinde Mövenpick Otel'de, 5 – 6 Şubat tarihlerinde ise Ankara'da PTT ile olan işbirliği ve ürünlere ilişkin toplantılar gerçekleştirildi.
 • 24 Ocak tarihinde expatlarımızın birinci yıllarını kutlama amaçlı Pupa Teras'ta yemekli bir organizasyona ev sahipliği yaptık.
 • Intertech ve Microsoft işbirliği ile hayata geçirilen yeni entegre bankacılık platformu inter-Next'i,  30 Ocak tarihinde düzenlediğimiz basın toplantısı ile Swissotel'de tanıttık. Toplantıda Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ateş, Intertech Genel Müdürü Dilek Duman ve Microsoft Türkiye Genel Müdürü Sayın Çağlayan Arkan konuşma yaparak gazetecilerin sorularını cevapladılar.

Aralık 2007

 • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın 27 Aralık'ta gerçekleşen geleneksel Yeni Yıl Konseri'ne geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sponsor olduk.
 • 26 Aralık'ta Baş Ekomomistimiz Dr. Saruhan Özel Malkara Ticaret Borsası üyeleri için "  "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunumu yaptı. Toplantıda ayrıca Bankamızın işletme ve tarıma özel bankacılık anlayışı hakkında da bilgi verildi.
 • 14-17 Aralık tarihlerinde HOTEQ Otel ve Lokanta Ekipmanları Fuarı'na sponsor olduk.
 • 12 Aralık tarihinde Grand Cevahir Otel'de tüm İstanbul ve çevre illerdeki çalışanlarımıza yönelik bir yılbaşı partisi düzenledik.
 • 8-9 Aralık tarihleri arasında Hilton Exhibition and Convention Center gerçekleştirilen Lüks Markalar Fuarı'na DenizBank Özel Bankacılık olarak sponsor olduk. İstanbul dışından davet ettiğimiz Özel Bankacılık müşterilerimizi Lüks Markalar Fuarı ve aynı tarihlerde duzenlenen Boat Show Fuarı'nda ağırladık.
 • 5-6 Aralık 2007 tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen Active Academy 5.Finans Zirvesi'ne sponsor olduk.

Kasım 2007

 • 12-13 Kasım tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen Forum İstanbul Konferansı'na sponsor olduk.
 • 12 Kasım tarihinde Hilton İstanbul Convention&Exhibition Center'da gerçekleşen Skalite2007 ödül törenine sponsor olduk. Genel Müdürümüz Hakan Ateş'e geceye katkımızdan ötürü bir plaket verildi.
 • 4 Kasım'da Antalya'da gerçekleşen Antalya Times Turizm Stars ödül töreni organizasyonuna sponsor olduk.
 • Bankamızın turizm sektörüne özel yeni ürün ve hizmetlerinin müşterilerimize tanıtıldığı toplantılar 2 Kasım'da Antalya'da, 7 Kasım'da Fethiye'de, 12 Kasım'da Manavgat'ta, 22 Kasım'da Bodrum'da ve 23 Kasım'da Kuşadası'nda gerçekleşti.

Ekim 2007

 • Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'na sponsor olduk. Orkestra 2007-2008 sezonunu 20 Ekim tarihinde Aya İrini'de gerçekleşen konserle açtı.
 • 1 Ekim tarihinde Rami, 2 Ekim tarihinde ise Adapazarı şubelerimizin İşletme Bankacılığı müşterilerine yönelik iftar yemeği düzenledik. Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel de katılımcılara "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.

Eylül 2007

 • 20 Eylül tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı'nda Ticari Bankacılık müşterilerimize yönelik olarak bir iftar yemeği düzenledik.
 • Avrupa'nın en büyük süt üretim tesisine verdiğimiz finansman desteğiyle ilgili olarak Ata Sancak firması ile birlikte 19 Eylül tarihinde Çırağan Sarayı'nda bir basın toplantısı gerçekleştirdik.
 • Kartlı tahsilat sistemi Family Card'ın tanıtımı için 6 Eylül tarihinde Mövenpick Hotel'de Ülker firmasıyla birlikte bir basın toplantısı gerçekleştirdik.
 • 1-2 Eylül tarihlerinde İstanbul Park'ta, İşletme Bankacılığı'nın katkıları ile Intercity'nin özel araçları ve deneyimli pilotları eşliğinde basın ve müşterilerimiz için özel bir etkinlik düzenledik.

Ağustos 2007

 • 22 Ağustos tarihinde Intercity ile işbirliğimiz hakkında Swissotel'de bir basın toplantısı düzenledik.

Temmuz 2007

 • 5 Temmuz tarihinde İDO Yenikapı Terminali'nde yer alan DenizBank Sea&Miles Lounge'ın açılışını bir basın toplantısıyla gerçekleştirdik.

Haziran 2007

 • 4-9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Robert Kolej Tiyatro Günleri'ne sponsor olduk.
 • Türkiye'de tarımsal destek anlamında pek çok ilke imza atan DenizBank, Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği ile yaptığı ve kooperatif üyelerine önemli avantajlar sunacak bir anlaşma imzaladı. Konuyla ilgili basın toplantısı 6 Haziran tarihinde Adana'da Park Zirve Zaimoğlu – Safran Balo Salonu'nda gerçekleştirildi.
 • DenizBank ve Banvit Yem Sanayi arasında 15 Haziran tarihinde Banvit'in Balıkesir'deki tesislerinde bir protokol imzalandı. Hayata geçirilen yeni işbirliği çerçevesinde DenizBank Üretici Kart sahibi çiftçiler, sektörün önemli yem firmalarından Banvit Yem Sanayi'nden 3 ay vadeli yem alışverişi yapma imkanına kavuşuyor.
 • 21 Haziran tarihinde DenizBank ile Türkiye Ziraat Odaları Birliği İnegöl Şubesi ve Türkiye Muhtarlar Derneği İnegöl Şubesi arasında bir protokol imzalandı. Bu protokol çerçevesinde, İnegöl Ziraat Odası üyesi çiftçiler de artık Üretici Kart'ın sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
 • Kurumsal sponsor olarak desteklediğimiz TED'de Bankamızın bursuyla eğitim gören öğrencileri 3 gün boyunca İstanbul'da ağırladık. İstanbul gezilerinin yanısıra öğrencilerin Bankamızın departmanlarını da gezerek bankacılıkla ilgili fikir sahibi olmalarını sağladık.
 • 29 Haziran tarihinde Sait Halim Paşa'da gerçekleşen Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödül törenine sponsor olduk.
 • 30 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen 1. Urla Tanju Okan Yat Yarışlarına sponsor olduk.

Mayıs 2007

 • "Visa PayWave" teknolojisinin Türkiye'deki ilk uygulaması Visa-DenizBank işbirliğiyle Sea&Miles platformunda gerçekleştiriliyor. Konuyla ilgili 2 Mayıs tarihinde Conrad Otel'de bir basın toplantısı gerçekleştirildi.
 • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın 3-4 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Bahar Konserleri'ne sponsor olduk.
 • 5 Mayıs tarihinde gerçekleşen Robert Kolej Şiir Sempozyumu'na sponsor olduk.
 • Kurumsal sponsorluğunu yaptığımız TED'in 7 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiği yardım gecesine katkıda bulunduk.
 • 7-8-9 Mayıs 2007 tarihlerinde Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşen "1. Uluslararası Duygusal Zeka ve İletişim Sempozyumu: Profesyonel Yaşamda Mükemmellik Vizyonu" etkinliğine sponsor olduk.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel 9 Mayıs'ta Kırıkkale ve 16 Mayıs tarihinde İstoç, Otocenter ve Keresteciler Sitesi Şubeleri müşterileri için "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.
  * 10-11 Mayıs tarihlerinde Swissotel'de gerçekleşen Forum İstanbul Konferansı'na sponsor olduk.
 • DenizBank'ın ana sponsorluğunda, 12 – 13 Mayıs 2007 tarihlerinde TİM Show Center'da "Nasıl Ev Sahibi Olunur? Konut Kredisi ve Mortgage Konferansı" gerçekleştirildi.
 • Bankamızın –iki yıldan bu yana kurumsal sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO)'nın 2006-2007 sezonu kapanışını 25 Mayıs tarihinde AKM'de ‘3 Tenor Konseri' ile gerçekleştirdi. Merhum Tenor Ömer Yılmaz anısına düzenlenen konsere basın dünyasından önemli isimler de katıldı.

Nisan 2007

 • Tarım Bankacılığımız, ürünlerini ve özel çözümlerini 5 Nisan'da Polatlı'da, 9 Nisan'da Rize'de ve 20 Nisan'da Kumluca'da çiftçilerimizle paylaştı.
 • 12 Nisan'da Swissotel'de gerçekleşen 4. Morine Money Istanbul Ship Finance Forum'una sponsor olduk.
 • 12-15 Nisan tarihleri arasında, Silence Park Resort Side'de 10. Yöneticiler Toplantısını düzenledik.
 • Türkiye'de tarım sektörüne pek çok yenilik kazandıran DenizBank, sağladığı kullanım kolaylıkları ve sunduğu hizmetler açısından dünyanın tarım alanındaki ilk ve tek kartı "Üretici Kart"ın relansmanını 18 Nisan tarihinde Çırağan Sarayında düzenlenen bir basın toplantısıyla gerçekleştirdi.
 • Show Tv'de canlı yayın ile 21 Nisan tarihinde gerçekleştirilen TOÇEV Bağış Kampanyasında, DenizBank Telefon Bankacılığı olarak 50 gönüllümüz ile toplam 4,500 çağrı ve taahhütlerle birlikte yaklaşık 4,85 milyon TL bağış toplanmasına aracılık ettik.
 • 23 Nisan tarihinde gerçekleşen UNICEF-NTV'nin bağış kampanyasında yine bağış toplanmasına aracılık ettik.
 • Dünyanın en köklü ve saygın denizcilik ödüllerinden Lloyd's List, Türk Denizcilik Ödülleri'nin sahiplerini 26 Nisan tarihinde Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir törenle açıkladı. DenizBank, Türkiye'de denizcilik sektörüne yaptığı katkılar ile ‘Yılın Denizcilik Finansörü Ödülü'ne layık görüldü.

Mart 2007

 • DenizBank Yönetim Kurulu Başkanı Dirk Bruneel ve DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in ev sahipliğinde, 2 Mart 2007 Cuma günü Ritz Carlton Otel'de üst düzey yöneticilerimize yönelik olarak "Dexia'yı Tanıma - Türkiye" seminerini gerçekleştirdik.
 • DenizBank'ın sponsorluğunda yayınlanan İstanbul Kültür – İstanbul Turizm Kitabı'nın tanıtımı için 6 Mart tarihinde Four Seasons Otel'de bir basın toplantısı düzenlendi.
 • Bahçeşehir Üniversitesi ile işbirliği sonucunda Türkiye'de ilk defa DenizBank tarafından uygulanacak kredi modelininin tanıtımı için 8 Mart 2007 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi'nde bir basın toplantısı düzenledik. Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla başlatılan proje ile öğrenciler üniversite ücretini iş hayatına atıldıklarında, maaşları ile ödeyecek.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel Demirciler Sitesi şube müşterilerine yönelik olarak Merter Greenpark Otel'de "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.
 • DenizBank-Cisco Capital işbirliği hakkında 22 Mart 2007, Perşembe günü Swissotel'de bir basın toplantısı düzenledik.
 • 23 Mart tarihinde Bankamızın Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdik.
 • DenizBank Tarım Bankacılığı temsilcileri; 8 Mart tarihinde Denizli'de, 13 Mart tarihinde Aksaray'da, 21 Mart tarihinde Adana'da, 22 Mart tarihinde Antakya'da, 26 Mart'ta Tekirdağ'da ve 28 Mart tarihinde Manisa'da çiftçiye özel ürünlerini ve çözümlerini anlattı.
 • 29 Mart tarihinde Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine yönelik olarak "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.
 • DenizBank ile İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği arasında 30 Mart tarihinde bir protokol imzalandı. Bu anlaşma gereği birlik üyelerine uygun koşullarda kredi olanağı sunulmaya başlandı.
 • 31 Mart tarihinde İzmir Hilton Otel'de Tarım Bankacılığımızın iç lansmanı gerçekleşti.

Şubat 2007

 • 3-25 Şubat tarihleri arasında Perakende Bankacılık Grubumuzun yeni yapılanmalarıyla ilgili olarak portföy yöneticilerine yönelik Kick Off Toplantıları gerçekleşti.
 • Başekonomistimiz Dr.Saruhan Özel, 7 Şubat 2007 Çarşamba günü Edirne'deki Kobi'ler ve tarım sektörü temsilcileriyle buluştu ve "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.
 • "4. Uluslararası Kamu ve Yerel Yönetim Finansmanı Kongresi", DenizBank ile kamu-yerel yönetim ve proje finansmanı alanında dünya lideri konumundaki ana hissedarımız Dexia'nın ortaklaşa desteğiyle 13-14 Şubat 2007 tarihlerinde Hyatt Regency Otel'de gerçekleşti.
 • 17 Şubat ve 22-24 Şubat tarihlerinde çeşitli illerden DenizBank Özel Bankacılık müşterilerini İstanbul'da misafir ettik. Program dahilinde Boat Show ziyareti ve akşam yemekleri düzenledik.
 • 27 Şubat tarihinde Conrad Otel'de Bankamız Müfettişlerine yönelik Teftiş Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik.
 • 28 Şubat-1 Mart tarihlerinde; Dexia Yönetim Kurulu'nun tüm üyeleri, DenizBank finansal sonuçlarını takip eden analistler ve uluslararası bir gazeteci topluluğu İstanbul'da bir araya geldi. 1 Mart günü DenizBank Finansal Hizmetler Grubu'nun 2006 yılı finansal sonuçlarının açıklanmasının ardından aynı gün akşamı tüm konukların katılımıyla, Adile Sultan Sarayı'nda İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın Belçikalı Şef Norbert Nozy yönetiminde bir konser gerçekleşti.
 • İç iletişim dergimiz Takım Ruhu'nun ilk sayısını çıkardık.

Ocak 2007

 • 17 Ocak tarihinde Bankamızın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel 17 Ocak tarihinde Düzce'de, 25 Ocak tarihinde Adana'daki yatırımcı ve işadamlarına "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu bir sunum yaptı.
 • DenizBank, Global Yatırım Holding iştiraki olan Global Hayat Sigorta ile satış anlaşmasını imzaladı. Kurulduğu günden bugüne müşterilerinin hayat sigortası ihtiyaçlarını acenteliğini yürüttüğü sigorta şirketleri aracılığı ile karşılayan DenizBank, bundan böyle 2 milyon müşterisinin hayat sigortası alanındaki ihtiyaçlarını Global Hayat ile karşılayacak.

Aralık 2006

 • Her sene olduğu gibi bu sene de Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın 28 Aralık'ta gerçekleşen geleneksel yılbaşı konserine sponsor olduk.
 • 22 Aralık tarihinde Grand Cevahir Otel'de Türkiye çapında tüm yöneticilerimize yönelik bir bütçe toplantısı gerçekleştirdik.
 • 13 Aralık tarihinde Belçikalı ve Türk müşterilerimizden oluşan gruba Swissotel'de Prof. İlter Turan, Türkiye'nin stratejik konumu ve ekonomik gelişmeler hakkında bir sunum yaptı.
 • 4-5 Aralık tarihlerinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen 4. Active Academy Finans Zirvesine geçen sene olduğu gibi sponsor olduk.
 • 2 Aralık tarihinde, Grand Cevahir Otel'de Bankamız operasyon yöneticilerine yönelik her sene düzenlenen‘Operasyon Koordinasyon Toplantısı'nı gerçekleştirdik.

Kasım 2006

 • Ressam Ertuğrul Ateş'in 36 Osmanlı Padişahı ve Osmanlı'nın kurucusu Osman Gazi'nin babası Ertuğrul Gazi'nin portrelerinden oluşan Osmanlı Sultanları Sergisi, DenizBank'ın sponsorluğu'nda 7-12 Kasım tarihleri arasında Topkapı Sarayı Has Ahırlar Sergi Salonu'nda, 15 Kasım-5 Aralık tarihlerinde ise Ayasofya Müzesi'nde 2006'da sanatseverlerle buluştu.

Ekim 2006

 • 10 Ekim tarihinde Ticari Bankacılık müşterilerimiz için Çırağan Oteli'nde bir iftar yemeği düzenledik.
 • Bankamızın Dexia Grup'a hisse devri için gerekli onayların tamamlanmasının ardından kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla 18 Ekim 2006 tarihinde Les Ottomans Otel'de bir basın toplantısı düzenledik.
 • 31 Ekim tarihinde Ceylan Otel'de gerçekleşen Forum İstanbul Yarıyıl Finans Konferansı'na sponsor olduk. Genel Müdürümüz Sn. Hakan Ateş de konuşmacılar arasında yer aldı.
 • Semiha Berksoy Opera Vakfı'nın web sitesine sponsor olduk.

Eylül 2006

 • 2006-2007 sezonunda İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası konserlerine sponsor olan DenizBank, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası konserlerini de destekliyor.
 • 7-10 Eylül tarihleri arasında İber Otel Bodrum Princess'ta DenizBanklı yöneticilerimiz için 9. Yöneticiler Toplantısı'nı gerçekleştirdik.
 • ODTÜ'nün 50. Yıl Kutlama etkinlikliklerine sponsor olduk. 23 Eylül tarihinde Enka Tesislerinde gerçekleşen etkinlikte Genel Müdürümüz Sn. Hakan Ateş bir konuşma yaptı.
 • ‘Indeks Yönetim Strateji Yarışması'nda dereceye giren 2 gence Bankamızda staj imkanı sağladık.

Ağustos 2006

 • Bankamızın 9. kuruluş yıldönümü vesilesiyle 26 Ağustos'ta tüm çalışanlarımıza bir piknik düzenledik.
 • Türkiye Bankalar Birliği'nin tıbbi destek ve sosyal yardım programı olan "Çok Yaşa Bebek" projesi sponsorları arasında yer aldık.

Temmuz 2006

 • İstanbul Teknik Üniversitesi, Uluslarası Mühendislik Kulübü'nün 3-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Yerel Best Grubu 2006 Kültürel değişim programı organizasyonlarına sponsor olduk.
 • Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Bankamız; 14-22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü işbirliğinde ve Sabah gazetesi sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye'nin en uzun menzilli yelken yarışı "Deniz Kuvvetleri Kupası 2006 ve Sabah Açık Deniz Yat Yarışları"na, sponsor oldu.

Haziran 2006

 • Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin 2 Haziran tarihinde Armada Otel'de düzenlediği 5. Uluslararası Muhasebe Kongresine sponsor olduk.
 • Robert Kolej'in 5-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen tiyatro festivaline sponsor olduk
 • Dünya gazetesi ile DenizHaber ajansı tarafından düzenlenen ‘Altın Çıpa, Türk Denizcilik Başarı Ödülleri' 30 Haziran 2006 tarihinde düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. DenizBank, denizcilik sektörüne sağladığı katkılarla ‘gemi finansmanı' dalında büyük ödüle hak kazandı.

Mayıs 2006

 • 25-26 Mayıs tarihlerinde BIST Konferans Salonu'nda gerçekleşen Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nün düzenlediği "Uluslararası Finans Sempozyumu"na sponsor olduk.
 • Fiziksel Engelliler Vakfı işbirliği ile engelli işgücünü ekonomiye kazandırmak amacıyla "Özrümüzle Üretiyoruz" projesine sponsor olduk.
 • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirdiği bahar konserlerine sponsor olduk.
 • 4 Mayıs tarihinde Marine Money International tarafından Swissotel'de düzenlenen 3.İstanbul Gemi Finansmanı Konferansı'na sponsor olduk.
 • 2 Mayıs'ta galası gerçekleşen Devlet Opera ve Balesi'nin sahneye koyduğu Şımarık Kız Balesi'ne sponsor olduk.
 • Sponsorluğunu üstlendiğimiz"Çalışan Çocuklar" konulu fotoğraf yarışmasının açılış ve ödül töreni 1 Mayıs tarihinde gerçekleşti.

Nisan 2006

 • Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilir Büyüme" konferansına sponsor olduk. Organizasyon Kasım 2006'ya kadar çeşitli etkinliklerle sürdü.
 • İştiraklerimizden DenizTürev'in, dünyada 30'u aşkın borsada 1000'den fazla ürüne erişim imkanı vererek Türk yatırımcısına yepyeni ufuklar açan hizmetinin basın lansmanını 27 Nisan tarihinde Mövenpick Otel'de gerçekleştirdik.
 • Robert Kolej'in 22 Nisan'da gerçekleşen 1. Kültür ve Edebiyat sempozyumuna sponsor olduk.
 • 19-22 Nisan tarihleri arasında Artifex'in düzenlediği Bilgi Teknolojisi Denetimi Sempozyumu'na sponsor olduk.
 • 21 Nisan'da Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşen Avrupa Çevre Politikası ve Türkiye'nin uyumu konulu sempozyuma sponsor olduk.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel; 19 Nisan'da Caddebostan Kültür Merkezi'nde Tuzla Rotary Derneği üyelerine, 20 Nisan'da Sökeliler'e "Global Ekonomik Gelişmeler, Türkiye'ye Etkileri, Beklentiler" konulu seminerler verdi.
 • 14-15 Nisan'da Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşen 4.Gençlik Kariyer Günleri'ne sponsor olduk.

Mart 2006

 • 28 Mart'ta Bankamızın 3. Olağan Genel Kurul'unu Dedeman Otel'de gerçekleştirdik.
 • 10 Mart'ta Esma Sultan Yalısı'nda DenizBank ve İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin ortak projesi olan "İDO Kart"ın basın lansmanını gerçekleştirdik.
 • 10 Mart'ta Conrad Otel'de Bankamız müfettişlerine yönelik Teftiş Kurulu Toplantısı düzenledik.
 • 16 Mart'ta İstanbul Polat Otel'de her sektörden işletmeye yönelik düzenlediğimiz bilgilendirme toplantısı olan "İşletme Notları" semineri gerçekleşti.
 • 8 Mart'ta Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel Ödemiş'lilerle buluştu.
 • TED Ankara Kolejliler Spor Klübü'nün 29 Mart tarihinde gerçekleşen yardım gecesine sponsor olduk.

Şubat 2006

 • 17 Şubat'ta Çırağan Sarayı'nda 2005 yılı finansal verilerimizi açıkladığımız bir basın toplantısı gerçekleştirdik.
 • 7 Şubat'ta Hilton Otel'de Japon Uluslararası İşbirliği Bankası ile çerçeve anlaşması imzaladık.
 • İştirtaklerimizden DenizLeasing, 28 Şubat-4 Mart tarihleri arasında gerçekleşen İTÜ Mühendislik Fakültesi Uluslararası Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kariyer Günleri'ne sponsor oldu.

Ocak 2006

 • Türkiye İsrafı Önleme Vakfı'ndan resim alarak bağışta bulunduk.

Aralık 2005

 • 28-29-30 Aralık tarihlerinde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Yeni Yıl konserlerine sponsor olduk.
 • 26.12.2005 tarihinde tüm İstanbul ve çevre illerdeki çalışanlarımıza Hilton Convention Center'da yeni yıl kokteyli düzenledik.
 • 2006 yılının kültür yayını olarak Alpay Kabacalı'nın hazırladığı "Tanzimat'tan 2. Meşrutiyet'e İmparatorluk ve Nesnel Tarihin Prizması'ndan Abdülhamid" adlı kitabımız yayınlandı.
 • 12.12.2005 tarihinde, Savarona Yatı'nda DenizBank İşletme Bankacılığı lansmanını gerçekleştirdik.
 • Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki sinema salonuna sponsor olduk. Salon "DenizBank Salonu" adıyla hizmet verecek.
 • 15-16-17 Aralık tarihlerinde Lütfü Kırdar'da gerçekleşen 30. İktisatçılar Haftası etkinliklerine sponsor olduk.
 • 2-3 Aralık 2005 tarihlerinde Ceylan Otel'de gerçekleşen ‘Kobiler ve Verimlilik Kongresi'ne ana sponsor olduk.
 • 1-2 Aralık tarihlerinde Lütfü Kırdar'da gerçekleşen 3. Finans Zirvesi'ne sponsor olduk.
 • Toplum Gönüllüleri Vakfı'nın  ‘Anadolu'da Gençlik İçin Girişimcilik Projesi'ne sponsor olduk. Tanıtım toplantılarının ilki 15 Aralık'ta Malatya'da İnönü Üniversitesi'nde, diğeri ise 21 Aralık'ta Eskişehir'de Osmangazi Üniversitesi'nde gerçekleşti.

Kasım 2005

 • 24.11.2005 tarihinde Conrad Otel'de gerçekleşen Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın 10. Kuruluş Yılı Balosu için davetiyeler satın alarak Vakfa katkıda bulunduk.
 • 20 Kasım-20 Aralık tarihleri arasında Atlantik Okyanusu'nu geçmek için yapılan ARC yarışına Türkiye'den katılan tek ekip olan "Atlantik Kızlar'ına" ana sponsor olduk.
 • 22.11.2005 tarihinde Şirinevler Şubemiz'in müşterileri için Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel bir seminer verdi.
 • 18 Kasım'da Ceylan Intercontinental Otel'de DenizBank İşletme Bankacılığı müşterilerine yönelik olarak "İşletme Notları" adlı semineri düzenledik.
 • 10.11.2005 tarihinde bölge ve şube müdürlerimiz için "Yeni Bölge Yapılanması" konulu toplantı düzenledik.
 • 9 Kasım'da Ticari Bankacılık müşterileri için iftar yemeği düzenledik.Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel davetlilere bir seminer verdi.
 • 7 Kasım'da Kadıköy Şubesi aracılığıyla Moda Deniz Klübü üyelerine Baş Ekonomistimiz Dr. Saruhan Özel bir seminer verdi.

Ekim 2005

 • 29-30 Ekim'de İzmir Atlı Spor Klübü'nün geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Kupası Binicilik Yarışmaları'na ana sponsor olduk.
 • 25.10.2005 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı'nda Sendikasyon İmza Töreni'ni gerçekleştirdik.
 • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın 2005-2006 sezonu konserlerine sponsor olduk. Açılış konseri 7 Ekim'de Aya İrini'de gerçekleşti.
 • Samsun Yelken Klübü ve Ankara Laila'ya sponsor olduk.

Eylül 2005

 • Şeker üreticilerinin hayatını kolaylaştırmak ve Kütahya Şeker'in iş süreçlerinde de önemli bir verimlilik artışı sağlamak üzere, DenizBank'ın Kütahya Şeker Fabrikası ile işbirliği içinde uygulamaya koyduğu "Fabrika Otomasyonu Akıllı Kart Yönetim Sistemi", 28 Eylül Çarşamba günü Kütahya Şeker Fabrikası'nda düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz ‘Yöneticiler Toplantısı'nın sekizincisini, 15-18 Eylül tarihleri arasında Bodrum İber Otel Princess'de gerçekleştirdik.
 • İştiraklerimizden TarişMenkul, Sökeli yatırımcılara VOB'u tanıtma amacıyla 9 Eylül Cuma günü Söke Ticaret Borsası işbirliği ile "Vadeli İşlem ve opsiyon Borsası" başlığı altında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Ağustos 2005

 • 25 Ağustos'ta Bankamızın 8. yılını Genel Müdürlük ve Bölgelerimizde yapılan törenlerle kutladık ve 5. yılını dolduran çalışanlarımıza plaketlerini verdik.
 • DenizBank AG; uluslararası piyasalardan Raiffeisen Zentral Bank (RZB), Erste Bank ve Bank of New York' un öncülüğünde 23 bankadan 1 yıl vadeli toplam 80 milyon ABD Doları tutarında sendikasyon kredisi aldı.
 • Sektörün önde gelen yatırım danışmanlığı şirketlerinden EFG İstanbul Menkul Değerler tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen "Kurumsal Yönetim Değerlendirme Raporu"nda, DenizBank en yüksek Kurumsal Yönetim ratingini alarak ilk sırada yer aldı.

Temmuz 2005

 • 15-23 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen Deniz Kuvvetleri Kupası Sabah Açık Deniz Yarışları'na sponsor olduk. Genel Müdürümüz Hakan Ateş de yarışmacılar arasındaydı.
 • 8-10 Temmuz tarihlerinde Kemerburgaz Marin Princess Hotel'de gerçekleşen AIESEC İstanbul'un 11. Anatolia Kongresi'ne sponsor olduk.
 • 5 Temmuz'da Erzurum Şubemiz'in açılışı kokteylini gerçekleştirdik.
 • Uluslararası alanda bankacılık sektörünün referans yayını The Banker Dergisi, DenizBank'ı dünyanın en hızlı büyüyen 8'inci bankası olarak açıkladı.

Haziran 2005

 • Uluslararası Reklamcılar Derneği'nin 27 Haziran'da Reina'da gerçekleşen yaz partisine sponsor olduk.
 • DenizBank, yurt dışından gelecek müşteri havalelerinin satışı karşılığında uluslararası piyasalardan USD 220 milyon'u 5 yıl vadeli, USD 80 milyon'u  7 yıl vadeli olmak üzere toplam USD 300 milyon tutarında seküritizasyon kredisi aldı.
 • 15 Haziran'da İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Fon Yönetimi Grubu Özel Bankacılık müşterileri için yemek düzenledik ve Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel davetlilere bir seminer sundu.
 • 8 Haziran'da Balıkesir'li işadamları ve yatırımcılara Başekonomistimiz Dr.Saruhan Özel bir seminer verdi.
 • 1 Haziran'da Lüleburgaz, 13 Haziran'da Tarsus ve 14 Haziran'da Anamur Şubelerimiz'in açılış kokteyllerini gerçekleştirdik.

Mayıs 2005

 • 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen 2. Uluslararası Kobi Günleri'ne sponsor olduk. İşletme Bankacılığı Bölümümüz fuara standıyla katıldı.
 • 24 Mayıs tarihinde Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel Antakya'daki işadamlarına ve yatırımcılara yönelik bir seminer verdi.
 • 13 Mayıs'da Çırağan Otel'de Lufthansa ile ortak projemiz olan Miles&More Visa Card için lansman toplantısı yapıldı.
 • 6 Mayıs'ta gerçekleşen İstanbul Amerikan Robert Lisesi tiyatro festivaline sponsor olduk. Genel Müdürümüz Hakan Ateş başarılı öğrencilere ödül verdi.
 • 4-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Asya Kalkınma Bankası 38. Yıllık Guvarnörler Toplantısı'na sponsor olduk.
 • 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Swiss Otel'de gerçekleşen Forum İstanbul Konferansı'na sponsor olduk. Fuarda ayrıca Bankamızın standı yer aldı.
 • Caz sanatçısı Tuna Ötenel'in son albümü "How much do you love me?"ne sponsor olduk.
 • 4 PAM(Profilo San. A.Ş) Liselerarası tiyatro buluşmasına sponsor olduk.

Nisan 2005

 • Zorlu Grubu çalışanlarına yönelik düzenlenen Mehmet Zorlu Vakfı 2. Öykü ve Resim yarışması ödül töreni 30 Nisan'da Ortaköy Afife Jale Sahnesi'nde gerçekleşti.
 • 29-30.04.2005 tarihlerinde İTÜ'den gerçekleşen "Uluslararası Değerli Taşlar ve Metaller Sempozyumu"na sponsor olduk.
 • DenizBank şubeleri 28 Mart 2005 tarihinden itibaren artık öğle saatlerinde de müşterilerine hizmet sunmaya başladı.
 • 20-24 Nisan tarihleri arasında yapılan Konya Tarım Fuarı'na sponsor olduk. Tarım Bankacılığı Bölümüz fuarda standıyla yer aldı.
 • 19 Nisan'da G by Karaf'ta Özel Bankacılık Müşterilerimiz için yemek düzenlendi. Sonrasında Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel davetlilere bir seminer sundu..
 • 14 Nisan'da Mövenpick Otel'de Ali Saydam yönetiminde banka çalışanlarımıza yönelik Serbest Düşünce Toplantısı gerçekleştirildi.
 • 14 Nisan'da Mövenpick Otel'de Ethem Sancak'la Sohbet Toplantısı yapıldı.
 • 7 Nisan'da Mövenpick Otel'de şube yapılarındaki değişiklik nedeniyle şube müdürlerine yönelik Müşteri Segmentasyon toplantısı gerçekleştirildi.
 • 7 Nisan'da Ege Palas Otel'de Pehlivanoğlu Kredi Kartı tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 5 Nisan'da Trabzonspor Halka Arz Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

Mart 2005

 • 28 Mart'ta Dedeman Otel'de Olağan Genel Kurul Toplantımız gerçekleşti.
 • 16 Mart'ta Mövenpick Otel'de Trabzonspor Halka Arzı'yla ilgili Analist Toplantısı yapıldı.
 • 11 Mart'ta Mövenpick Otel'de DenizYatırım'ın düzenlediği rekor katılımla gerçekleşen "Sanal Portföy Yarışması"nda dereceye girenler için bir ödül töreni düzenledik.
 • 12 Mart'ta Mersin'de DenizBank'ın işletme sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırma amacıyla geliştirdiği hizmeti "Nakit Kart"ın, İçel Ecza Kooperatifindeki uygulamasının tanıtımı gerçekleşti.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel; 2 Mart'ta Ayvalık'da, 3 Mart'ta 9 Eylül Üniversitesi'nde, 16 Mart'ta da Halk Caddesi Şubesi için Denizli'de o bölgedeki işadamlarına ve yatırımcılara yönelik seminerler düzenledi.

Şubat 2005

 • 28 Şubat'ta Trabzonspor Halka Arzı'nın tanıtımı için bir basın toplantısı gerçekleştirildi.
 • 21 Şubat'ta İzmir Hilton'da Nakit Kart uygulamasının İzmirli eczacılara sağlayacağı kolaylıkların anlatıldığı Edak-Nakit Kart sunumu gerçekleşti.
 • 2004 yılı finansal sonuçlarının açıklandığı basın toplantısını 17 Şubat'ta Mövenpick Otel'de gerçekleştirdik.
 • DenizBank'ın Türk Lirası cinsinden mevduatlar için uzun vadede notu, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's tarafından BAA3 olarak belirlendi.
 • TarişMenkul yatırımcılara VOB'u tanıtma amacıyla 3 Şubat'ta İzmir'de "Vadeli işlem ve Opsiyon Borsası – Risk Yönetimi" başlığı altında düzenlenen 3. Sermaye Piyasaları Arenası'na destek verdi.
 • Microsoft'un her yıl düzenlediği, bu sene 2-3 Şubat tarihlerinde Prag'da gerçekleşen Microsoft Executive Summit (MES) 2005 zirvesine konuşmacı olarak katılan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, DenizBank'ın başarı öyküsünü katılımcılarla paylaştı.
 • Şube cephelerine Bireysel Bankacılık Grubu'nu sembolize eden penguen ailelerinin giydirildiği One Way Vision uygulaması yapıldı.

Ocak 2005

 • 29 Ocak'ta Heybeliada Halki Palace'da üst düzey yöneticilerimize yönelik "Bilgi Teknolojileri Beyin Fırtınası" toplantısı gerçekleştirildi.
 • 19-23 Ocak tarihleri arasında Halka Arz'da başarılı olan şube çalışanları için Barcelona'ya seyahat düzenledik.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel; 9 Ocak'ta Malatya'da, 10 Ocak'ta Kahramanmaraş'lı işadamları ve yatırımcılara yönelik seminerler sundu.

Aralık 2004

 • 30 Aralık Perşembe günü gerçekleştirdiğimiz Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı ile, ödenmiş sermayemizin 290 trilyondan 316.1 trilyona artırıldığını duyurduk.
 • İşletme sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırma amacıyla geliştirdiğimiz bir hizmet olan "Nakit Kart"ın Anadolu Emek Ecza deposundaki uygulamasının tanıtımını 23 Aralık Perşembe günü İstanbul Greenpark Otel'de gerçekleştirdik.
 • Kültür alanında faaliyet gösterecek yayın şirketimiz olan DenizBank Kültür Sanat Yayıncılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin; kısa adıyla "DenizKültür"ün tanıtımı için Esma Sultan Yalısı'nda bir toplantı düzenledik.
 • 11-12 Aralık'ta Ceylan Intercontinental'da gerçekleşen KOBİ Kongresi'nin ana sponsoru olduk. Kongrenin açılış oturumunda Genel Müdürümüz Sn.Hakan Ateş bir konuşma yaptı.
 • 7 Aralık'ta Ege Kurumsal Şube, 9 Aralık'ta Başkent Kurumsal Şube ve 10 Aralık'ta İstanbul Kurumsal Şube açılış kokteyllerini gerçekleştirdik.
 • Active Line tarafından gerçekleştirilen 2. Uluslararası Finans Zirvesi'ne sponsor olduk. Zirvede Genel Müdürümüz Sn.Hakan Ateş bir konuşma yaptı.
 • Başekonomistimiz Dr. Saruhan Özel, 1 Aralık'ta Gaziantepli yatırımcılara yönelik bir seminer sundu. Semineri, Gaziantep Şubemiz HÜRSİAD ile birlikte düzenledi....

Kasım 2004

 • 28-30 Kasım tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşen 2. Tarım Şurası'na ana sponsor olduk. Başbakan'ın da katıldığı Şuranın açılışında Genel Müdürümüz Sn.Hakan Ateş bir konuşma yaptı.
 • 7. Yöneticiler Toplantımızı Antalya Belek Xanadu Otel'de gerçekleştirdik.
 • Bankamızın halka arzında başarılı bir performans sergileyerek en fazla talep toplayan Şubelerimizi; Roma ve Kıbrıs seyahatleriyle, Şube olarak çıkacakları yemeklerle, hediye çekleri ve plaketlerle ödüllendirdik.
 • 9-10 Aralık tarihlerinde Ritz-Carlton'da gerçekleşen "Konut Finansmanı Konferansı"na sponsor olduk.
 • Denizcilik Sektöründen müşterilerimize Ajia Restorant'ta iftar yemeği verdik.
 • Üst Yönetimimizin 3 Kasım'da Korteks'e yaptığı ziyarette Grup çalışanlarına DenizBank Halka Arzı'nın başarısını anlattık. Ardından Bursalı işadamlarına iftar yemeği verdik.
 • Ankara Laila'ya sponsor olduk.

Ekim 2004

 • 24 Kasım tarihinde Dedeman Otel'de OPSKO Toplantısı ve ardından iftar yemeği gerçekleşti.
 • 25 Kasım'da gerçekleşen Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı'na tarımsal bankacılık ürünlerimizi tanıttığımız bir standla katıldık.
 • Nazilli Şubemizin katkılarıyla 20 Ekim'de Adnan Menderes Üniversitesi'nde Ahmet Zorlu ile bir söyleşi gerçekleşti.
 • 18 Ekim'de; yurtdışı piyasalardan sağlanan 325 mio. USD tutarındaki 1 yıl vadeli sendikasyon kredisinin imza törenini Feriye Lokantası'nda gerçekleştirdik.
 • DenizYatırım; 12-13 Ekim'de Ceylan Otel'de gerçekleştirilen Uluslararası Yatırım, Ticaret ve Finansman Konferansına katıldı.
 • Tarımsal Bankacılık Bölümümüz, 6-10 Ekim günleri arasında gerçekleşen Bursa Tarım Fuarı'na tarımsal bankacılık ürünlerimizin tanıtıldığı bir standla katıldılar.

Eylül 2004

 • 28 Eylül'de, halka arzda gösterdiğimiz başarıyı kamuoyuna duyurmak üzere Mövenpick Otel'de bir basın toplantısı gerçekleştirdik.
 • Halka Arz tanıtım kokteyllerimizi 21 Aralık'ta Ankara Sheraton'da, 22 Eylül'de İzmir Hilton'da yineledik.
 • 20 Eylül günü Swissotel'de sektörün önde gelen isimleri ve basına DenizBank Halka Arzı hakkında bilgi verdiğimiz bir toplantı ve ardından kokteyl prolonge gerçekleştirdik.
 • 22-26 Eylül arasında gerçekleşen Denizli Fuarı'na sponsor olduk.
 • Bireysel Bankacılık Grubu'nun Mayıs-Haziran-Temmuz ayları boyunca en çok kredi kartı, yatırım fonu satışı ve yeni okul-maaş ödemesi sözleşmesi artışı yapan şubelere yönelik düzenlediği "Şampiyonlar Antalya'da" kampanyası sonucu; ilk üç şubenin 3'er çalışanı, yanlarında birer misafirleriyle Antalya Lares Park Otel'de 3 gece 4 günlük bir tatil kazandılar.
 • Halka Arz öncesi başta İstanbul, İzmir ve Ankara'da yöneticilerimize yönelik bilgilendirme toplantıları düzenledik.
 • DenizYatırım, 1-3 Eylül günleri arasında Hilton'da gerçekleşen Yatırım 2004 Fuarı'na katıldı.
 • 27 Ağustos-5 Eylül arasında gerçekleşen İzmir Fuarı'na, geçen senelerde olduğu gibi yine bonus card standımızla katıldık.
 • DenizYatırım, 14-15 Eylül tarihlerinde Lütfü Kırdar'da düzenlenen Sermaye Piyasaları Arenası'na katıldı.
 • DenizBank Halka Arzı'nın ilk toplantısı olarak Reklam&Halkla İlişkiler Bölümü ve DenizYatırım Kurumsal Bölümü'nün ortak çalışmasıyla 3 Eylül'de Ritz Carlton'da "Analist Toplantısı" düzenledik.

Ağustos 2004

 • 25 Ağustos'ta yedinci kuruluş yıldönümümüz dolayısıyla beşinci hizmet yılını dolduran Denizciler'e ve emekliye ayrılan kaptanlarımız Aydın Fettahoğlu ve Tülay Kibar'a, beşinci yıl anısına plaket verdik.Yine aynı amaçla, Ege ve İç Anadolu Bölge Müdürlüklerimizde de törenler düzenledik.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Çerezleri kapatmak için “Ayarlar/Gizlilik/İçerik Ayarları/Çerez kullanımını kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz..

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat

İzin Pazarlama Button
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...