Ödüllerimiz

AĞUSTOS

 • “Yılın Yapılandırılmış Finansman İşlemi” - DenizBank’ın Şubat 2021’de çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere sağladığı 435 Milyon Dolar tutarındaki seküritizasyon kredisi, Bonds and Loans – Turkey Awards tarafından “Yılın Yapılandırılmış Finansman İşlemi” ödülüne layık görüldü. Ödül töreni 25 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

MAYIS

 • DenizBank’ın Şubat 2021’de çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere sağladığı 435 Milyon Dolar tutarındaki seküritizasyon kredisi, The Banker tarafından “Avrupa’da Yılın Borçlanma İşlemi Ödülü”ne layık görüldü.

OCAK:

 • DenizBank, Marketing Türkiye ve AKADAMETRE iş birliğiyle düzenlenen “The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin Bankacılık kategorisinde “Yılın İtibarlısı Ödülü’ne layık görüldü.

MART

 • DenizBank, bankacılık sektöründeki satış ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımları ile Stevie Awards tarafından düzenlenen ‘Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde, 3’ü altın, 5’i gümüş ve 4’ü bronz olmak üzere 12 ödülün sahibi oldu. Bu ödüllerin yanı sıra yarışma kapsamında ilk kez katıldığı Finansal Hizmetler alanında “En Beğenilen Müşteri Hizmeti” dalında en fazla oyu alarak bu kategorideki ödülü de layık görüldü. Ayrıca yapılan değerlendirmede, elde ettiği yüksek puanlar sayesinde jüri tarafından en değerli firmalara verilen ‘Grand Stevie’ ödülüne de layık görülen DenizBank, bu sayede Stevie Ödüllerinden toplamda 14 ödül kazandı.

Altın Stevie Ödülleri: “Finans Sektöründe Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon Ödülü”, ”Yılın En İyi Satış Süreci Ödülü”, “Müşteri İlişki Yönetimi Çözümü Ödülü”

Gümüş Stevie Ödülleri: “Yılın En İyi Çağrı Merkezi ( 100 çalışan üstü )”, “Yılın İş Geliştirme Başarı Ödülü”, “Yılın Telefonda Satış Ekibi”, “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı”, “En İyi Müşteri Öngörü Kullanımı”

Bronz Stevie Ödülleri: “Gelen Çağrıda Yılın En İyi Satış Programı”, “Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı ( 100 ve üstü çalışan üstü )”, “Yılın Satış Gelişim Ödülü”, “En İyi Müşteri Etkileşim Girişimi”

EYLÜL

 • DenizYatırım, bu yıl beşincisi düzenlenen TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri kapsamında, ‘Kurumsal Finansman İşlemleri’ kategorisinde ‘Özel Sektör Borçlanma Aracı İhracına Aracılık Lideri -2019’ ödülüne layık görüldü.

EKİM:

 • DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu, Tarım ve Orman Bakanlığı himayesinde Turkuvaz Medya Grubu tarafından organize edilen Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi kapsamında düzenlenen “Tarımı Geleceğe Taşıyanlar” ödüllerinde “Sahada İnsan Odaklı İnovasyon Projesi” ile ödül almaya layık görüldü.
 • DenizBank İnsan Kaynakları sosyal medya hesapları; sosyal medyada yayınladığı yaratıcı içerikler ile BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından düzenlenen Social Media Awards Turkey Social Brands Veri Analitiği Ödülleri 2020’ ‘Kariyer’ kategorisinde, gümüş ödüle layık görüldü.

ARALIK:

 • DenizBank, pazarlama alanında yaptığı inovasyonlar ile MMA Smarties’ten EMEA’da “Mobile Search” kategorisinde “Satış Orkestrasyonu” yapısının getirdiği sonuçlar ile Altın ödüle layık görüldü.

MAYIS

 • DenizBank İnsan kaynakları, Kariyer.net kullanıcısı olan 20.000’den fazla işveren arasından; “iş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmalar” kategorisinde 18. İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.
 • DenizBank, Türkiye İç Denetim Enstitüsü tarafından verilen İç Denetim Farkındalığı Ödülleri’nde ‘Sertifikasyon’ ve ‘İç Denetim Mesleki Tanıtım Faaliyetleri’ kategorilerinde ödül kazanarak, son 5 yılda aynı kurumdan 5. Kez ödüle layık görülmüş oldu.

EKİM

 • DenizBank İnsan Kaynakları ekibi, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Peryön’ün bu yıl 11.’si gerçekleştirdiği, 44 Kurum ve 54 ayrı kategoride başvurunun yapıldığı Peryön İnsana Değer Ödüllerinde ; “İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm ve İnovasyon” ödülünü kazandı.
 • Deniz Akademi, tasarladığı ‘3D - Dalgalı Denizlerin Denizcisi’ eğitim programı ile Stevie for Great Employers Awards 2019 yarışmasında “Yılın En İyi Profesyonel Eğitim Kategorisi”nde Altın, “Yılın En İyi Eğitim Gelişim Stretjisi Kategorisi”nde Gümüş ve “Yılın En İyi İş Gücü Eğitim ve Gelişim Başarısı Kategorisi”nde Bronz ödülün sahibi olarak 3 önemli dalda başarıya imza attı.

KASIM

 • DenizBank mobil pazarlama alanının prestijli organizasyonu Smarties Türkiye ve EMEA 2019 yarışmalarında fastPay dijital cüzdanı ile hizmete aldığı istanbulkart’a para yükleyebilme imkanı sunan kampanyası ile beş ödülün sahibi oldu. Banka buna göre Smarties Türkiye Ödülleri’nde; ‘Mobil Ödeme Kategorisi’nde Altın, ‘Çapraz Medya Kategorisi’nde Gümüş ve ‘Mobil Uygulama Kategorisi’nde Bronz ödüllerinin sahibi oldu. Banka EMEA 2019 Ödülleri’nde ise ‘Mobil Ödeme Kategorisi’nde Altın ve ‘Mobil Uygulama Kategorisi’nde Gümüş ödülleri kazandı.
 • DenizBank İletişim Merkezi, müşteri yönetimi alanında satış stratejileri, müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit ederek basit, hızlı ve pro-aktif çözümler sunduğu iş süreçleri ile çağrı merkezi sektörünün Türkiye’deki müşteri deneyimi alanındaki tek ödülü olan ve Nice Medya tarafından düzenlenen 2. CX Awards’ta “Müşteri Odaklılık” Jüri Özel Ödülü’nü kazandı.

ARALIK:

 • DenizBank’ın en yenilikçi uygulamalarından biri olan fastPay, kullanıcılarına sunduğu üye işyeri ödeme, fatura ödeme gibi avantajların yanı sıra 2018 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek İstanbulkart yükleme fonksiyonunu mobile taşıdı. Müşteri odaklı yaklaşım prensibine uygun olarak Belbim ile işbirliği içinde gerçekleştirilen proje yenilikçi yaklaşımı ile PSM Awards 2019 En İyi Mobil Ödeme Çözümü Ödülü’ne layık görüldü.

“Beyler Ben Gidiyorum” İşi Ödüllere Doymuyor

DenizBank, Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi gruplarından çıkışını kutlamak üzere gerçekleştirdiği “Beyler Ben Gidiyorum” paylaşımı ile 8. MIXX Awards Türkiye’de “Gerçek Zamanlı Etkileşim” kategorisinde Gümüş MIXX Ödülü’nün sahibi oldu. Aynı proje, Kırmızı Ödülleri - “En İyi Gerçek Zamanlı Dijital İletişim” kategorisinde KIRMIZI Ödül; Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 2018’de ise Sosyal Medya / Gerçek Zamanlı Aksiyon – Hizmet kategorisinde Bronz Ödül aldı.

NİSAN

DenizBank İnsan Kaynakları sosyal medya hesapları; sosyal medyada yayınladığı yaratıcı içerikler ile BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından düzenlenen “Social Media Awards Turkey’de” ‘Kariyer’ kategorisinde, bu yıl 2.kez birincilik ödülüne layık görüldü.

MAYIS

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması kapsamında DenizBank, “Deniz’e Çek Gönder” kampanyası ile Bronz Effie Ödülü’nün sahibi oldu.

Deniz Faktoring, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Aon Hewitt tarafından “Aon Best Employer” Ödülü’ne layık görüldü.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş Gentleman Türkiye Dergisi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen tören kapsamında Gentleman Bankacılık Onur Ödülü’nün sahibi oldu.

AĞUSTOS

DenizBank’ın hedeflemeli reklamcılığa yeni bir bakış açısı getirdiği Kredi X işi, BAI Global Innovation Awards’da Innovation in Marketing Ödülü’ne layık görüldü.

EKİM

DenizBank, tarım sektörünün teknoloji ile entegrasyonunu desteklemek ve tarım faaliyetine devam etmek istemeyen genç nüfusu teşvik etmek amacıyla yürüttüğü Dijital Değişim Elçileri Projesi ile EFMA DMI Awards 2018’de “Kurumsal Sosyal Sorumluluk – Sosyal, Sürdürülebilir, Sorumlu Bankacılık” kategorisinde ikinci seçildi.

DenizBank’ın “Geçtiğimiz 20 yılda Unutulmaz Şaheserler Yarattık” başlıklı yıllık rapor çalışması, 2018 ARC Ödülleri’nde, “Bankalar: Uluslararası / Geleneksel Raporlar” kategorisinde Gümüş Ödül kazandı.

ARALIK

DenizBank, Capital dergisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi Ödülleri’nde Vodafone Dijitalleşme Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

NİSAN

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu, “MasterCard Portföyünü Oransal Olarak En Fazla Artıran Banka”, “Visa Sponsorluk Değerlerinin En Etkili Kullanıldığı Kampanya” ve “MasterCard Ödülleri’nde Yılın İnovasyonu Ödülü” kategorilerinde birincilik elde etti.

DenizYatırım, Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde halka arzlarda kullandığı Yatırımcı Koruma ve Teşvik Uygulamaları ile En Yaratıcı Sermaye Piyasası Ödülü’nü aldı.

DenizBank Bireysel Kredi Kartları, Visa - Vizyonist 2017 kapsamında, "Sponsorluk Değerlerinin En Etkili Kullanıldığı Kampanya" kategorisinde, Rio Olimpiyatları Satış Kampanyası ile Büyük Ödül sahibi oldu.

DenizBank, Dijital Strateji, Dijital Operasyon Yetkinlik ve Dijital Hizmetler kriterlerinden oluşan Dijital Endeks Toplam Skoru’nda Türkiye’deki 23 öncü arasında yer alırken, %81’lik bankacılık sektörü ortalamasına karşılık %98’lik oran ile Dijital Hizmetler alanında Türkiye birincisi oldu.

HAZİRAN

DenizBank İnsan Kaynakları, sosyal medya hesaplarıyla, BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Social Media Awards Turkey’de “Kariyer” kategorisinde Birincilik Ödülü’ne layık görüldük.

TEMMUZ

DenizBank, İngiltere'nin İK alanında prestijli organizasyonu HR Excellence Awards 2017’de, kurumların küresel çapta yarıştığı “En İyi Uluslararası İnsan Kaynakları Stratejisi” ve “En İnovatif İnsan Kaynakları Teknolojileri” kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

DenizBank, Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından düzenlenen Farkındalık Ödül Töreni'nde “Kalite Güvence Faaliyetleri” ve “Mesleki Tanıtım Faaliyetleri” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

AĞUSTOS

DenizBank, The Banker Tech Projects of The Year Ödülleri'nde "Herkes Kazanır" uygulaması ile “Delivery Channels” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

EKİM

DenizBank, toplamda 59 ülkeden 183 finansal kuruluşun 10 kategoride 467’den fazla proje ile başvuruda bulunduğu, küresel bankacılık sektörünün inovasyon arenası olarak nitelendirilen 2017 Yılı İnovasyon Ödülleri'nde, “Küresel Çapta En Yenilikçi, Kural Bozan Banka” kategorisinde Silver Ödül kazandı. Yarışmanın en prestijli kategorisi olan “En İyi Ürün/Hizmet”te, teknolojiye dayalı verimliliği artırmak üzere hayata geçirdiği ve banka müşterisi olsun ya da olmasın tüm üreticilerin ücretsiz faydalanabildiği mobil uygulaması Deniz’den Toprağa ile birincilik elde etti. Ayrıca “Kurum İçi Etkinlik ve Çalışan Motivasyonu” kategorisinde “Çözüm Buldum” uygulaması, “Dijital Pazarlama” kategorisinde ise Türkiye’de ilk defa bir reklam karakterini senaryoya entegre ettiği internet dizisi “Görünen Adam” ile Bronz Ödül aldı.

DenizBank, ABD'li Bank Administration Institute (BAI) Global Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde, teknoloji üssü Intertech ile geliştirdiği "Akıllı İş Gücü Yönetimi" projesiyle "Kurum İçi Süreçlerde Yenilikçilik" kategorisinde ödül sahibi oldu.

Aralık

DenizBank “Şube Satış Gücünün Mobilizasyonu” ile dünyanın en saygın araştırma ve danışmanlık firmalarından Gartner’ın düzenlediği Eye on Innovation Awards - “Most Innovative Cost Saving Initiate” kategorisinde birincilik elde etti; “Most Innovative Digital Business Model” kategorisinde ise “fastPay –Qapel” fintech iş ortaklığı projesi ile tüm global bankalar arasından 2. seçilerek büyük bir başarıya imza attı.

Ekim

DenizBank, BAI Global Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde 2014 yılında elde ettiğibüyük başarıyı yineleyerek, bu kez “Dünya’nın En İnovatif Bankası” ilan edildi. Böylece 2015 yılında EFMA & Accenture İnovasyon Ödülleri’nde elde ettiği “Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum” başarısıyla birlikte global arenada 3 yılda tam 3 kez büyük ödülün sahibi olarak bir ilke imza attı.

DenizBank yalnızca 2016 yılı içinde geliştirdiği 15’in üzerinde inovatif ürün ve Hizmet ile küresel finans sektörünün prestijli organizasyonu EFMA Accenture tarafından “Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum” kategorisinde Bronz Ödü’le layık görüldü.

Haziran

Avusturya ve Almanya’daki köklü yapılanması ile geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren DenizBank AG, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Avusturya merkezli finans pazarlama birliği tarafından üst üste ikinci kez Yüksek Müşteri Memnuniyeti Ödülü’ne layık görüldü.

Nisan

DenizBank’ın nesnelerin interneti alanındaki inovatif çözümleri Celent tarafından “Digital Banking Transformation” kategorisinde Model Bank Ödülü’ne layık görüldü.

Finans dünyasının en tanınmış yanın ve ödül otoritelerinden Global Finance tarafından düzenlenen “Global Finance Names The Innovators 2016” inovasyon ödülü yarışmasında DenizBank, “Transaction Services” ana kategorisinde “Organizational Innovation” dalında “Mobilization of Sales Force” projesi ile birincilik ödülü alarak dijital dönüşümdeki inovatif vizyonunu tüm dünyaya yine kanıtladı.

Mart

DenizBank KOBİ Bankacılığı, Esnafa Hızlı Kredi hizmeti ile dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie Awards tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen Stevie Awards for Sales & Customer Service’de “Pazarlama Çözümü” kategorisinde Altın Stevie kazandı.

Ocak

Pazarlama sektörünün lider yayını Marketing Türkiye ve tüketici araştırmalarındaki başarısıyla öne çıkan AKADEMETRE’nin gerçekleştirdiği 2015 Yılı İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü Araştırması’nın sonucunda, halk jürisi DenizBank’ı bankacılık sektöründe “İtibarını En Çok Artıran Kurum” olarak ödüllendirdi.

KASIM

 • DenizBank, finansal hizmet sektörünün dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından inovasyon alanında verilen 2015 yılı BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde, Orta Doğu ve Afrika bölgesi içinde “Yılın En Yenilikçi Bankası” ödülüne layık görüldü.
 • BAI – Finacle Global Banking Innovation Awards 2015’te “İç İşleyişte İnovasyona Dayalı Gelişim” kategorisinde müşteri memnuniyetini artıran Inter-Collect uygulaması ile de birincilik ödülünün sahibi olduk.

EKİM

 • Uluslararası finans çevreleri tarafından en saygın ödül platformlarından biri olarak kabul edilen European Financial Management Association (EFMA) Accenture 2015 İnovasyon Ödülleri'nde 17 projesi ile katılan Denizbank, "Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum" (Global Innovator) ödülüyle inovasyon gücünü küresel boyutta yeniden duyurdu. 31 ülkeden 212 bankanın 500'den fazla proje ile katıldığı yarışmaya Türkiye'den 12 banka katılırken, Denizbank "Çığır Açan İnovasyon" kategorisinde de, e-Devlet'e doğrudan erişim sağlayan projesiyle ürün bazında 2'incilik ödülünün sahibi oldu.

HAZİRAN

 • DenizBank’a ayrıcalıklı eğitim ve iç iletişim platformu sunan DenizTv, Altın Pusula Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

ŞUBAT

 • fastPay Avrupa’nın prestijli MPE Awards organizasyonunda Avrupa’nın en büyük bankalarının katıldığı ödül töreninde sunduğu yenilikçi özellikleriyle ‘En İyi Ödeme Çözümü’ ödülü kazandı.

Aralık

 • DenizBank, 'Türkiye'de Yılın Bankası' seçildi
  • DenizBank, finans sektörünün İngiliz menşeli, prestijli yayın organı The Banker tarafından 'Türkiye’de Yılın Bankası Ödülü'ne layık görüldü.
 • DenizBank Özel Bankacılık Türkiye’nin en iyisi seçildi  
  • DenizBank’ın kişiye özel çok yönlü hizmetler sunduğu Özel Bankacılık hizmeti, finans dünyasının uluslararası saygın yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından verilen 2014 yılı ödülleri kapsamında “Türkiye’nin en iyi Özel Bankacılık” ödülüne layık görüldü.

Kasım

 • DenizBank İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi
  • DenizBank, finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından inovasyon alanında verilen 2014 yılı BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde “Dünyanın En İnovatif Bankası” seçildi. 8’i Türkiye’den olmak üzere toplam 105 finansal kuruluşun 220’den fazla proje ile başvuruda bulunduğu yarışmada, Türkiye’yi final sahnesinde temsil eden tek kurum, 3 ayrı kategoride 5 inovasyon projesi ile DenizBank oldu.

Ekim

 • DenizBank, fastPay ile EFMA'da 1'incilik Ödülü Aldı
  • DenizBank'ın yenilikçi ödeme sistemi uygulaması fastPay, dünya finans sektörünün prestijli organizasyonu EFMA Accenture Dağıtım ve Pazarlama İnovasyonu Ödülleri'nde, 'En İyi Müşteri Deneyimi' kategorisinde 1'inci oldu
 • Visa Europe'un Türkiye'deki üye bankalara yönelik gerçekleştirdiği Vizyonist'15 Konferansı'nda "Visa 2014 Başarı Ödülleri" sahiplerini buldu. 15 Ekim'de Sakıp Sabancı Müzesi, The Seed'de gerçekleşen konferansın hemen ardından düzenlenen törende, DenizBank, Futbol Temalı Sadakat Kartları ile "Başarı Ödülü" ne layık görüldü.

Eylül

 • DenizBank, küresel ölçekte en itibarlı ödül organizasyonlarından Stevie Awards tarafından düzenlenen “International Business Awards”’da 3’ü altın 6’sı bronz olmak üzere 9 ödülün sahibi oldu.

Altın Stevie Kazanan Uygulamalar

 • Yılın En Yenilikçi Ürün ve Hizmeti: Intertech - inter-Collect
 • Yılın En Yenilikçi Ürün ve Hizmeti: Intertech - inter-Dashboard
 • Yılın En İyi Müşteri Hizmetleri Takımı: DenizBank İletişim Merkezi - Mükemmel Müşteri Deneyiminin DNA’sı

Bronz Stevie Kazanan Uygulamalar

 • Yılın En Yenilikçi Ürünü: DenizBank Müşteri İlişkileri Yönetimi Grubu - CRM Devrimi
 • Yılın En Yenilikçi Ürünü: DenizBank Müşteri İlişkileri Yönetimi Grubu - Sosyal Medyada Hizmet Yönetimi
 • Avrupa’da Yılın En Yenilikçi Kurumu: DenizBank Organizasyon Grubu - İş Süreçleri Yönetiminde Mükemmellik
 • Yılın En Yenilikçi Ürünü: DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu – fastPay
 • Yılın En Yenilikçi E-ticaret Çözümü: DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu – fastPay
 • Yılın en Başarılı Ürün Geliştirme Takımı: DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu – fastPay

Temmuz

 • DenizBank'a iki büyük uluslararası ödül: İş Süreçleri Yönetimi'nde "En İyi Müşteri Odağı" ve "En iyi Organizasyonel İletişim"
  • DenizBank’ın müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda hayata geçirdiği, tüm iş süreçlerini ele alan ve bu süreçlerin sahipliğini tanımlayan BPM Programı (İş Süreçleri Yönetimi), uluslararası arenada iki büyük ödül kazandı. Program, Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (LACP) tarafından En İyi Organizasyonel İletişim Ödülü’ne layık görülürken, dünyanın bir diğer prestijli organizasyonu “The Best Business Awards”da ise En İyi Müşteri Odağı Ödülü’nün sahibi oldu.
 • DenizBank'ın İnsan Kaynakları Yönetimine Uluslararası Mükemmellik Ödülü
  • DenizBank, İngiltere'nin prestijli organizasyonu HR Excellence Awards 2014 yarışmasında, tüm dünyadan şirketlerin aday gösterildiği "Yurt dışından En İyi İnsan Kaynakları Stratejisi" (Best HR Strategy form Overseas) dalında 1.’lik ödülüne layık bulundu.

Haziran

 • Deniz TV Altın Pusula özel ödülünün sahibi oldu
  • DenizBank’ın, 81 ildeki 15.000’e yakın Denizcisine daha hızlı, daha kolay ve daha düşük maliyetlerle ulaşarak bir eğitim ve iç iletişim platformu sunan DenizTv, Altın Pusula Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Mayıs

 • Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması 2014 “Sürdürülebilir Başarı Altın Ödülü”
  • DenizBank “Deniz’in Adası” reklam konseptiyle Reklamcılar Derneği ve Reklam verenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması 2014 “Sürdürülebilir Başarı Altın Ödülü”nü kazandı.

Şubat

 • DenizBank İşletme Kart'a MasterCard Inovasyon Ödülü
  • DenizBank, KOBİ’lerin hayatına değer katmak üzere hayata geçirdiği, Türkiye’de bir ilk ve tek olma özelliği taşıyan İşletme Kart ile MasterCard Inovasyon Ödülü’nün sahibi oldu.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla web sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Çerezleri kapatmak için “Ayarlar/Gizlilik/İçerik Ayarları/Çerez kullanımını kapat” seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikasını inceleyiniz..

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat

İzin Pazarlama Button
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Yükleniyor...
Kapat
Yükleniyor...