Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

300 TL’ye Varan İndirim ve 1 Yıllık BluTV Üyeliği Kazanma Fırsatı!

DenizBank Kredi Kartına başvurun, 300 TL’ye varan indirim ve 1 yıllık Blu TV üyeliği kazanın!

MobilDeniz'i İndir
Kampanya Geçerlilik Tarihi
01.11.2022 - 30.11.2022
Kampanyaya nereden katılırım?
MobilDeniz

Kampanya Detayları

Kasım ayında Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunup, kartınızın onaylanması sonrasında DenizBank kredi kartınızla yapacağınız internet alışverişlerinizden 3 ay boyunca 300 TL'ye varan indirim ve 1 yıllık Blu TV üyeliği fırsatını kaçırmayın.

 • Kampanya, 1 Kasım 2022-30 Kasım tarihleri arasında MobilDeniz aracılığıyla onaylanan yeni kredi kartı sahibi olan müşteriler için geçerlidir. Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için müşteri kazanım kanalı MOBILDENIZ olmamalıdır. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları dahil değildir.
 • Müşterilerimiz yeni kredi kartlarıyla Kasım, Aralık ve Ocak aylarında internet üzerinden yapacakları alışveriş işlemlerinin azami yarısı (50%) olacak şekilde ayda azami 100 TL, 3 ay süresince de azami 300 TL indirim kazanabilecektir.
 • Ek olarak 1 yıllık Blutv üyeliği hediye edilecektir. Üyelik, kredi kartı onaylandıktan sonraki ayın 10. gününde tanımlanacaktır. Kod gönderim gününe kadar müşteri bir harcama yapmalı, kartını aktifleştirmelidir. BluTV için tanımlanan kod Mobildeniz uygulaması içerisindeki kampanyalar menüsü üzerinden müşteri tarafından alınacaktır.
 • Bankamız Blutv kampanyaları kapsamında 1 müşteri 1 defaya mahsus 12 aylık BluTV üyeliği kazanabilir.
 • 12 aylık BluTV üyeliği için Mobildeniz uygulaması içerisindeki kampanyalar menüsü alanına girilerek hediye kodu alınmalıdır. Mobildeniz üzerinden alınan kod BluTV web sitesi veya uygulamasına giriş yapılıp abonelik işlemi sonrasında hesap ve ayarlar altından kupon kodu bölümüne giriş yapılmalıdır.
 • Kampanya kapsamında Bankamızdan 12 aylık BluTV üyeliği için temin edilen kodun 30 gün içerisinde Blutv üzerinden aktifleştirilmesi gerekmektedir. 30 gün içerisinde aktifleştirilmeyen kod iptal olacaktır.
 • In-app purchase (Uygulama içi ödeme) ve mobil ödeme yöntemi ile üyeliği mevcut olan müşterilerimizin hesaplarını iptal edip kodlarını yeni açacakları hesaplarda kullanmaları gerekmektedir. BluTV kupon kodu kullanım detaylarına www.blutv.com/kupon 'dan ulaşabilirsiniz. Satın alınan kupon kodları sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.
 • Kampanya katılımlı değildir. Sadece belirtilen kanallardan yapılan başvurularla onaylanan kredi kartları kampanyaya otomatik olarak dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp yeni kart alınması durumunda kampanyaya dahil olunamaz.
 • Sadece internet harcamaları ödüle tabi olup fiziksel POS üzerinden yapılan işlemler, Nakit avans işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal kart ve ek kart ile yapılan işlemler dahil olacaktır. İndirim asıl karta yansıyacaktır.
 • Alışverişten kazanılan indirimler takip eden ayın ilk 7 iş günü içinde karta yansıtılacak olup ayrıca DenizKartım üzerinden bildirim ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri ödülden 1 kere faydalanabilir. Bir müşteri kampanya dahilinde 3 ay boyunca ayda en fazla 100 TL, 3 ayda toplamda 300 TL indirim kazanabilir.
 • Bonus pos zorunluluğu yoktur
 • İade/iptal işlemlere indirim yansıtılmayacaktır.
 • Blutv kodlarında oluşabilecek sorunlar veya sorular için destek.blutv.com adresi üzerinden BluTv firması ile irtibata geçilmelidir.

İlginizi Çekebilir

başvuru

5.000 TL’ye Varan, %0 Faizli Taksitli Nakit Avans Fırsatıyla, Nakit Derdine SON!

Üstelik 1 yıllık BluTV üyeliği hediye!

başvuru

Sözüne Bonus Kampanyası!

Sözüne Bonus Kampanyası’na hemen katılın, 300 TL’ye varan BONUS kazanma fırsatını yakalayın.

başvuru

Ödemelerinizi Kolayca Taksite Bağlayın!

Mutluluklar peşin, ödemeler taksitli!