Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Ertelemeli Taksitli Nakit ile

Hayat Deniz'de güzel!

Hemen Başvur
Kampanya Geçerlilik Tarihi
01.01.2021 - 31.12.2021
Kampanyaya nereden katılırım?
İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, DenizKartım, DenizBank şubeleri

Kampanya Detayları

 • DenizBank A.Ş. bankacılık alanında Büyükdere Cad. No: 141 Esentepe-İstanbul adresinde faaliyet göstermekte olup MERSİS numarası 0292-0084-4960-0341, telefon numarası 08502220800 ve web sitesi adresi www.denizbank.com'dur.
 • Taksitli Nakit Avans, kredi kartından anında kullanılabilen bir kredidir ve kredi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı olan bir taksitli üründür.
 • Taksitli Nakit Avans için Bonus kazanımı bulunmamaktadır.
 • Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Taksitli Nakit Avans kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanır. Ötelemeli kullanımda, öteleme gün sayısına göre faiz tutarı ilk taksit içerisinde yansıtılır.
 • Geri ödeme süresi öteleme yapılan aylar dahil olacak şekilde en az 6, en fazla 12 aydır.
 • Aylık Akdi Faiz oranı için tarafınıza iletilen ödeme planında belirtilen oran geçerlidir. Faiz üzerinden ayrıca %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV tahsil edilir.
 • Taksitli Nakit Avans`a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alır. Hesap özeti asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar içerisindeki anapara üzerinden kredi kartı gecikme faizi ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden de kredi kartı akdi faizi uygulanır.
 • Taksitli Nakit Avans işleminde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borcun tamamı ya da bir kısmı erken ödenebilir. Bu hallerde mevzuata uygun olarak gerekli faiz indirimi yapılır. Eğer erken kapama yapılmadan ara ödeme yapılırsa kalan anapara için aynı faizle yeni ödeme planı oluşturulur. Ara ödeme en az bir taksit olarak yapılabilir. Erken ödeme/kapama taleplerinizi 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan, DenizBank Şube'lerinden, www.denizbank.com Internet Bankacılığı Kartlar - Kredi Kartı İşlemleri - Taksitli Ürün Erken Ödeme/Kapama menüsü altından ya da DenizBank ATM`leri Kredi Kartı İşlemleri - Taksitli Ürün İşlemleri menüsü altından ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca taksitlikapamatalep yazıp 3280`e göndererek de talebinizi iletebilirsiniz. Kredi kartının kapatılması durumunda, Taksitli Nakit Avans ayrıca kapatılmadığı sürece devam etmektedir.
 • Taksitli Nakit Avans kullanan tüketicilerin kartlarının hesap kesim tarihleri taksitler tamamlanıncaya kadar değiştirilemez.
 • Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • Taksitli Nakit Avans`a ilişkin burada yer almayan hususlarda bankamızla imzalamış olduğunuz Temel Bankacılık Hizmet Sözleşmesi, Kredi Kartları Ürün Bilgi ve Tercih Formu, Kredi Kartı Ürün ve Sözleşme Öncesi Bilgi Formu, Kredi Kartı Sözleşmesi hükümleri geçerli olacaktır.
 • Talebiniz halinde Taksitli Nakit Avans Bilgi Formu şubelerimizden kağıt üzerinde basılı olarak temin edilebilecektir. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki İnternet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri altından taksitli ürünlerle ilgili bilgi formlarına ulaşabilir, basılı olarak alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize de iletilmektedir. Dilediğiniz zaman 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilir, e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.

* DenizBank ATM'lerinden max. kullanılabilecek tutar günlük nakit çekim limiti ile sınırlı olup 3.000 TL'dir.

5000 TL Taksitli Nakit için Örnek Ödeme Planı

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) Alınacak Ücretler (TL) Toplam Geri Ödeme (TL)
5,000 3 Ay Erteleme + 9 Taksit 1.98% 667.04 0 6,003.37

Kampanyaya Nereden Katılırım?

İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, DenizKartım, DenizBank şubeleri, 08502220800 DenizBank iletişim Merkezi, DenizBank ATM'leri, 3280'e mesaj göndererek

İlginizi Çekebilir

başvuru

Ödemenizi takside bağlayalım!

Mutluluklar peşin, ödemeler taksitli!

başvuru

Sözünüze Bonus

300 TL’ye varan Bonus kazanmak ister misiniz?

başvuru

600 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!

DenizBank kredi kartınızla yapacağınız internet alışverişlerinizden 3 ay boyunca 600 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın!