Kredi Kartı Başvurusu

Merhaba, başvurunuzu alabilmemiz için kimlik ve iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var.

Nüfus cüzdanında yer alan 11 haneli numara alanıdır. TC kimlik numaranızı bilmiyorsanız lütfen tıklayınız.
Örn: 0 (5XX) XXX XX XX
Retype the CAPTCHA code from the image
Kodu DeğiştirKodu Sesli Oku
 
Hemen Başvur

DenizBank Kredi Kartı ile 500 TL 5 ay vadeli faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Kampanya Koşulları

500 TL 5 ay vadeli faizsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatı
  • Kampanya Belbim yönlendirme sitesi üzerinden yapılan başvurular ile onaylanan bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları dahil değildir.
  • Yapılan başvurunun değerlendirmesi sonrasında Denizbank ekipleri tarafından arama yapılarak başvuru süreci tamamlanacaktır.
  • Kredi kartının onaylanması durumunda kredi kartı limiti müşteri özelinde yapılan değerlendirme sonrasında gelir ve diğer banka açık kart limitleri de göz önüne alınarak göre belirlenir.
  • Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp yeni kart alınması durumunda kampanyaya dahil olunamaz.
  • Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri ödülden 1 kere faydalanabilir.
  • 500TL 0 faizli 5 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün ertesi iş günü itibariyle tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda tanım tarihten itibaren 90 gün içerisinde kullanılabilir. Müşterimiz 500TL 0 faizli 5 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkını Denizbank kanallarından Taksitli Nakit Avans menüsüne giriş yaparak kullanabilecektir.
  • Taksitli Nakit Avans’a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurularınızın olumlu değerlendirilmesi için neler yapabilirsiniz?

Nerelerden Başvuru Yaparak Kredi Kartı Alabilirim?

www.denizbank.com, www.denizbonus.com, MobilDeniz ve Denizkartım uygulaması üzerinden size uygun kartlarımızdan birini seçerek başvurunuzu yapabilir, kredi kartlarımızın sunduğu fırsat, promosyon ve ödüllerden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurularınız Reddediliyorsa Aşağıda Sıraladığımız Maddeleri Dikkate Alınız!

1- Başvuru sırasında verilen bilgiler:

İş meslek bilgileriniz çalışmakta olduğunuz kurumdaki görevinizi belirtecek şekilde güncel ve doğru olarak belirtilmelidir. Domografik özellikler ve iş yerinizde çalıştığınız görevi doğru belirtecek şekilde güncel olması gerekmektedir.

Gelir bilgisinin belirtilmesi:

Yıllık net kazancınızın, aylık ortalaması ve varsa kira, menkul/gayrimenkul ve diğer gelirleriniz de aylık ortalamasını hesaplayarak bilgilerin güncellenmesi gerekmektedir. Yasa gereği bankaların müşterilere tahsis edebileceği limitler müşterilerin gelirleri ile sınırlandırılmış olduğu için tüm gelirlerin belirtilmesi önemlidir.

Borç ödemelerindeki gecikmelerin giderilmesi:

Bankamıza veya diğer bankalara ait gecikmeli kredi, kredi kartı ve kredili mevduat borçlarınız varsa, gidermeniz, haciz aşamasında olan borcunuz varsa, borcun kapatılması, olumsuz değerlendirme olmaması için önem taşımaktadır.

Kredili ürün kullanımı ve borç tutarlarının düzenli ödenmesi:

Bankalara ait borçlarınızı düzenli ödemeniz kredi notunuzu yükselterek, kredi başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi için oldukça önemlidir. Düşük limitli de olsa kredili ürün kullanarak ve bu ürüne ait borçları düzenli ödeyerek veya nakit teminatı ile kredi kartı/ kredi kullanarak kredini notunuzu yükseltebilirsiniz. Kredi notunuzu dilediğiniz an Findeks üzerinden görebilirsiniz.

Başvuru adetlerine dikkat edilmesi:

Mevcut borç ve ödeme durumunuz değişmeden aynı dönem içerisinde sık yapılan başvurular bankaların kredi değerlendirme sürecinde nihai kredi kararının verilmesinde etkili olabilmektedir, kredi skoru üzerinde ise etkisi bulunmamaktadır mevcut gecikmiş ödeme var ise ödenmeli, borç tutarları ödenmeli ve varsa haciz kayıtları kapatılmalıdır.

***Yukarıda belirttiğimiz bilgiler kredi kartı başvurunuzun kesin olarak olumlu sonuçlanabilmesini sağlamamakla birlikte, olumlu sonuçlanabilmesi için değerlendirilen önemli hususlardır. Bankamız değerlendirmesi belirtilerle hususlarla sınırlı değildir. Kredi kartı başvurunuz bankamızın risk politikaları ve müşteri skoru üzerinden değerlendirilmektedir.

Kredi kartı başvurumun durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kart başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak için 08502220800 İletişim Merkezi'mizi arayabilir yada şubeniz ile görüşebilirsiniz.

Alışveriş dışında nasıl bonus kazanılır?

Alışveriş dışında bonus kazanmak için taahhüt kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bonus üye işyerlerinden hangi oranlarda bonus kazanılır?

Süpermarket, Benzin istasyonu web dışı Bonus Network üye işyerlerinden binde 3.5 oranında, Bonus Network’ü dışındaki işlemlerde Platinum türü kartlarımız on binde 6, diğer kartlarınız içinse on binde 3 bonus kazanmaktadırlar.

DenizBank Bonus Kart hesap kesim tarihleri nelerdir?

DenizBonus kredi kartınızın hesap kesim tarihleri her ayın; 3'ü, 4’ü, 5’i, 7'si, 10’u, 12’si, 17’si, 20’si , 24’ü ve 28’i olabilir. Değişiklik ve ekstre kesim tarihinizi takip etmek için İnternet Bankacılığını kullanabilir ve 08502220800 İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Bonus kart kampanyalarını nereden takip edebilirim?

Bonus kart kampanyalarını www.bonusdenizbank.com'dan takip edebilirsiniz.

Bonus kampanyasından yüklenen puanlarımı istediğim zaman kullanabilir miyim?

Bonus puanlarınızı kullanabileceğiniz süre katıldığınız kampanya özelinde farklılık göstermektedir. Katılmış olduğunuz kampanya detaylarında yer verilen tarihler arasında bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz.