Kredi Kartı Başvurusu

Hemen Başvur

10.000 TL, %0 Faizli Taksitli Nakit Avansla Nakit Derdine Son!

DenizBank Bireysel kredi kartınıza tanımlanacak 6 ay vadeli, 0 Faizli, 10.000 TL Taksitli Nakit Avans fırsatını kaçırmayın.

Kampanya Koşulları

10000 TL, %0 Faizli Taksitli Nakit Avans!
 • Kampanya, 01.03.2023 - 31.03.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, DenizBank.com, MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, DenizKartım, ATM ve SMS aracılığıyla ilk bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Bir müşteri, kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank Bireysel Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda, kampanyaya dahil olunamaz.
 • 10.000TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı, Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, tanım tarihi ile 15.04.2023 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Onaylanan kart limitine göre, 250 TL ile 10.000 TL arasında Taksitli Nakit Avans kullanımı yapılabilir. Taksitli nakit avans kullanım vadesi 6 ay seçilmelidir.
 • Müşterimiz, Taksitli Nakit Avans hakkını DenizBank'ın tüm kanallarından "Taksitli Nakit Avans" menüsüne giriş yaparak, limitini kullanabilecektir.
 • Taksitli Nakit Avans’a ait taksitler, kredi kartı hesap özetinde yer alacaktır.
 • Taksitli Nakit Avans kullanımı için kredi kartının fiziken teslim alınması gerekmektedir.
 • Ek Kartlar, Business Kartlar, Net Kart ve Banka Kartı başvuruları dahil değildir.
 • DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı başvurularınızın olumlu değerlendirilmesi için neler yapabilirsiniz?

Nerelerden Başvuru Yaparak Kredi Kartı Alabilirim?

www.denizbank.com, www.denizbonus.com, MobilDeniz ve Denizkartım uygulaması üzerinden size uygun kartlarımızdan birini seçerek başvurunuzu yapabilir, kredi kartlarımızın sunduğu fırsat, promosyon ve ödüllerden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurularınız Reddediliyorsa Aşağıda Sıraladığımız Maddeleri Dikkate Alınız!

1- Başvuru sırasında verilen bilgiler:

İş meslek bilgileriniz çalışmakta olduğunuz kurumdaki görevinizi belirtecek şekilde güncel ve doğru olarak belirtilmelidir. Domografik özellikler ve iş yerinizde çalıştığınız görevi doğru belirtecek şekilde güncel olması gerekmektedir.

2- Gelir bilgisinin belirtilmesi:

Yıllık net kazancınızın, aylık ortalaması ve varsa kira, menkul/gayrimenkul ve diğer gelirleriniz de aylık ortalamasını hesaplayarak bilgilerin güncellenmesi gerekmektedir. Yasa gereği bankaların müşterilere tahsis edebileceği limitler müşterilerin gelirleri ile sınırlandırılmış olduğu için tüm gelirlerin belirtilmesi önemlidir.

3- Borç ödemelerindeki gecikmelerin giderilmesi:

Bankamıza veya diğer bankalara ait gecikmeli kredi, kredi kartı ve kredili mevduat borçlarınız varsa, gidermeniz, haciz aşamasında olan borcunuz varsa, borcun kapatılması, olumsuz değerlendirme olmaması için önem taşımaktadır.

4- Kredili ürün kullanımı ve borç tutarlarının düzenli ödenmesi:

Bankalara ait borçlarınızı düzenli ödemeniz kredi notunuzu yükselterek, kredi başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi için oldukça önemlidir. Düşük limitli de olsa kredili ürün kullanarak ve bu ürüne ait borçları düzenli ödeyerek veya nakit teminatı ile kredi kartı/ kredi kullanarak kredini notunuzu yükseltebilirsiniz. Kredi notunuzu dilediğiniz an Findeks üzerinden görebilirsiniz.

5- Başvuru adetlerine dikkat edilmesi:

Mevcut borç ve ödeme durumunuz değişmeden aynı dönem içerisinde sık yapılan başvurular bankaların kredi değerlendirme sürecinde nihai kredi kararının verilmesinde etkili olabilmektedir, kredi skoru üzerinde ise etkisi bulunmamaktadır mevcut gecikmiş ödeme var ise ödenmeli, borç tutarları ödenmeli ve varsa haciz kayıtları kapatılmalıdır.

***Yukarıda belirttiğimiz bilgiler kredi kartı başvurunuzun kesin olarak olumlu sonuçlanabilmesini sağlamamakla birlikte, olumlu sonuçlanabilmesi için değerlendirilen önemli hususlardır. Bankamız değerlendirmesi belirtilerle hususlarla sınırlı değildir. Kredi kartı başvurunuz bankamızın risk politikaları ve müşteri skoru üzerinden değerlendirilmektedir.

Kredi kartı başvurumun durumunu nasıl öğrenebilirim?

Kart başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak için 08502220800 İletişim Merkezi'mizi arayabilir yada şubeniz ile görüşebilirsiniz.

Alışveriş dışında nasıl bonus kazanılır?

Alışveriş dışında bonus kazanmak için taahhüt kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bonus üye işyerlerinden hangi oranlarda bonus kazanılır?

Süpermarket, Benzin istasyonu web dışı Bonus Network üye işyerlerinden binde 3.5 oranında, Bonus Network’ü dışındaki işlemlerde Platinum türü kartlarımız on binde 6, diğer kartlarınız içinse on binde 3 bonus kazanmaktadırlar.

DenizBank Bonus Kart hesap kesim tarihleri nelerdir?

DenizBonus kredi kartınızın hesap kesim tarihleri her ayın; 3'ü, 4’ü, 5’i, 7'si, 10’u, 12’si, 17’si, 20’si , 24’ü ve 28’i olabilir. Değişiklik ve ekstre kesim tarihinizi takip etmek için İnternet Bankacılığını kullanabilir ve 08502220800 İletişim Merkezi ile görüşebilirsiniz.

Bonus kart kampanyalarını nereden takip edebilirim?

Bonus kart kampanyalarını www.bonusdenizbank.com'dan takip edebilirsiniz.

Bonus kampanyasından yüklenen puanlarımı istediğim zaman kullanabilir miyim?

Bonus puanlarınızı kullanabileceğiniz süre katıldığınız kampanya özelinde farklılık göstermektedir. Katılmış olduğunuz kampanya detaylarında yer verilen tarihler arasında bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz.