Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

2021 MODEL MASSEY FERGUSON MF6714S DYNA6 TRAKTÖR

Satış Fiyatı

3.450.000,00 TL

Teklif Ver
Teklif Ver

Özellikleri

İl İstanbul
İlçe Arnavutköy
Adres YEŞİLBAYIR MAH.
Marka MASSEY FERGUSON
Model MF6714S DYNA6
Çalışma Saati/Kilometre 5684
Sektör Tarım
Telefon: 0 (212) 348 39 73 - 74

Açıklama

DEPOMUZDA GÖRÜLEBİLİR. TAKAS YOKTUR. FİYAT KDV HARİÇTİR.

Fotoğrafları

Sıkça Sorulanlar

Makine/Ekipmanlar hangi yöntemle satılmaktadır, teklifi ne şekilde vereceğim?

Makine/Ekipmanlar satış bedeli üzerinden teklif alma yöntemi ile satılmaktadır. Teklifler her bir makine veya ekipmanın bulunduğu sayfada elektronik ortamda “Teklif Ver” butonu üzerinden yapılabileceği gibi, DenizbankMenkulYonetimiBolumu@denizbank.com adresine mail yoluyla da teklif verilmektedir.

Aynı makine/ekipman için birden fazla teklif verilmesi halinde öncelik yüksek teklif verende olacaktır. Satış onayı müşteriye bildirildikten ve kapora yatırıldıktan sonra gelen yeni teklifler dikkate alınmayacaktır.

Makine /Ekipman fiyatı nedir?

Satış fiyatları bankamız internet sayfalarında yayınlanmaktadır. Satış bedelinin üzerinde verilen tekliflerde teklifin kabul edilme olasılığı artar, ancak kesin değildir. Çünkü bir başka müşteri daha yüksek teklif vermiş olabilir. Tavsiyemiz, ilan edilen satış fiyatının üzerinde teklif verilmesidir. Tüm teklifler değerlendirilir ve müşteriye mutlaka geri dönüş yapılır. Satışın kesinleşmesi Bankamız onayına bağlıdır.

Alıcının makine/ekipmanı tüm kusurlarıyla ve halihazır durumuyla kabul ettiği ve teklifi buna göre yaptığı kabul edilir..

Bankamız ilan edilen makine/ekipmanların satmaktan tamamen vazgeçebileceği gibi, satış fiyatlarını değiştirme ve satıp satmama hakkını da saklı tutmaktadır.

Makine/Ekipman Satış Fiyatına KDV dahil midir?

İlan fiyatları KDV hariçtir.

Makine/Ekipman ile ilgili detay bilgilere ne şekilde ulaşabilirim?

Makine/Ekipmanlar ile ilgili detay bilgilere bankamız internet sayfasından (www.denizbank.com) ulaşılabileceği gibi, daha detaylı bilgi için aşağıda iletişim bilgileri belirtilen yetkililerimizden de bilgi alınabilecektir.

Satışa sunulmuş olan makine/ekipmanlar ile ilgili verilen bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp, genel bilgi niteliğindedir. Teklif sahipleri; ilgili makine/ekipmanı mevcut durumu ile görmüş, beğenmiş ve kabul etmiş sayılacak olup; bu konularda eksiklik, ayıp, farklılık vb. nedenlerle Bankamızdan herhangi bir itiraz ve talepte bulunmayacaklardır. Bu nedenle alıcı tarafından makine/ekipmanın ile ilgili detay araştırmanın ayrıca yapılması ve içinin görülmesi tavsiye edilmektedir.

Makine/Ekipmanları görebilmek mümkün müdür?

Aşağıda iletişim bilgileri bulunan bankamız yetkililerinin desteğiyle, bulundukları otoparkta kolayca görülmesi mümkündür.

Bir makine/ekipman için birden fazla alıcı varsa satış nasıl gerçekleşir?

Bir makine/ekipmana birden fazla teklif verilmesi halinde en yüksek teklif sahibine satış yapılır. Ancak, her hangi bir müşteriden kapora alınması veya bedelinin tamamının tahsil edilmesinden önceki bir dönemde, teklif tutarı düşük olan teklif sahiplerinin, satın alma arzusunu artırarak teklifini artırmak istemesi ve bunu bankaya yazılı ya da sözlü olarak bildirmesi halinde, bankaca açık artırmaya gidilebilir. Açık artırmaya gidilmesi konusundaki karar yetkisi tamamen Denizbank Gayrimenkul Yönetimi Bölümündedir. Açık Artırma şartları (tarih, katılım koşulları, katılım yeri vs.) bankaca ayrıca talipli tüm katılımcılara bildirilir. Açık artırmaya gidilmesi halinde teminat alınması yoluna gidilebilir. Teminat tutarı ve ihaleye katılım şartları (Açık Artırma İhale Şartnamesi) ihale bazında, ilgililerine bankaca gönderilir. İhale şartlarına uymayan teklifler ihalede değerlendirme dışı tutulur.

Satış ne zaman kapatılır?

Bir makine/ekipman ile ilgili kapora alınmış veya bedelinin tamamı tahsil edilmiş ise satış kapatılır. Daha sonra gelen teklif tutarı yüksek bile olsa dikkate alınmaz. Kapora alınan alıcı, taahhüt ettiği sürede bu bedeli bankaya yatırmaz ise satış düşer ve ilgili makine/ekipman yeniden satışa sunulur.

Makine/Ekipman bedelini ve kapora tutarını ne şekilde ödeyeceğim?

Makine/Ekipman bedeli peşin olarak tahsil edilir. Ancak, alıcı tarafından kesin karar verilip, araç bedelinin peşinen ödenmesinden önce, alıcı tarafından satış ilanının yayından kaldırılması isteniyorsa, asgari %3 oranında kapora alınır. Kaparo alınması, satışın üçüncü şahıslara kapatıldığı anlamına gelir. Aksi halde, yani kapora alınmamışsa satış kapatılmaz, üçüncü kişilere açık olmaya devam eder.

Kapora alındıktan sonra en geç yedi iş günü içinde veya alıcıya özel durumundan dolayı daha fazla süre verilmişse verilen bu süre içerisinde bu bedeli tahsil edilir. Aksi halde kapora tutarının gelir kaydedilmesi bankanın tasarrufundadır. Banka kaporayı ödeyip ödememekte tamamen serbesttir. Kaparo yatırıldıktan sonra alıştan vaz geçmesi halinde müşteri hiçbir hak talebinde bulunmayacağını peşinen kabul etmiş sayılır.

Başka kişiler tarafından verilen teklifleri öğrenebilir miyim?

Bu konuda müşterilere bilgi verilmez.

Makine/Ekipman fiyatı konusunda, yetkililerle pazarlık edilebilir mi?

Fiyatları Hazine Müsteşarlığı onaylı eksperler tarafından yapılan değerlemelere göre belirlenmekte olduğundan normal şartlarda pazarlık yapılmaz. Ancak bazı durumlarda, makine/ekipmanın özelliğine göre küçük pazarlıklar (Örneğin; sonradan ortaya çıkan kusur durumları, değeri etkileyen olumsuzluklar vs. olması halinde) olabilmektedir.

Makine/Ekipman üzerinde ipotek, haciz vs. takyidat bulunmakta mıdır?

Bankamız mülkiyetine geçmiş bulunan makine/ekipmanlar üzerinde ipotek, haciz gibi sınırlayıcı haklar bulunmamaktadır.

İlgilendiğim makine/ekipman internet listesinden neden çıkarıldı?

İlgili makine/ekipman, satılmış, kaporası alınmı veya satıştan çekilmiştir.

Vadeli satış yapılması mümkün müdür?

Prensip olarak satışlarımız peşindir. Vadeli satış yapılması yerine, müşterinin durumunun uygun olması halinde leasing kredisi kullandırılması yolu tercih edilir.

Satış devrini ne zaman alabilirim?

Makine/Ekipman bedelinin peşin tahsili halinde satış devri hemen yapılmaktadır. Ancak, Bankamız prosedürleri kapsamında devir, 7-10 iş günü sürebilmektedir.

İletişim Bilgileri

Satış süreci ve makine/ekipmanlar ile ilgili her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Satılık Ekipmanlar Yönetimi
Mail : denizbankmenkulyonetimibolumu@denizbank.com
Telefon: 0212 348 39 74 - 0553 308 11 93 - 0212 348 39 73 - 0507 029 20 46