DCSIMG
İnternet Bankacılığı | DenizBank
sherbank

Bankacılığın e-rotası AçıkDeniz İnternet Bankacılığı!

Tüm bankacılık işlemleriniz için hızlı ve güvenli çözüm!

İnternet Bankacılığı

DenizBank, hızlı ve kolay bankacılık için Nisan 1999'dan itibaren AçıkDeniz Internet Şubesi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Gelişen teknolojiyi yakından takip edip bunu müşterilerimiz için bir "çözüm" kanalı haline getirme yolunda kurulduğu günden bugüne AçıkDeniz İnternet Bankacılığı sürekli hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

Bugün ister bireysel ister kurumsal tüm bankacılık işlemleri hızlı, güvenli ve kolayca AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile yapılabilmektedir.

AçıkDeniz Internet Bankacılığı ile yapabileceğiniz bankacılık işlemleri için tıklayınız..

Ekstra Güvenlik!

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, tüm dünyaca benimsenmiş güvenlik standartlarını kullanmasının yanısıra, ekstra güvenlik modülleri de içermektedir. AçıkDeniz İnternet Şubesindeki veri güvenliği, 128 bit şifreleme (encryption), müşteri numaranız, e-parolanız ve şifreniz ile güçlendirilmiştir.

SMS Doğrulama

SMS Doğrulama, mevcut güvenlik yapısına ek olarak geliştirilen ve cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık Güvenlik Kodu ile AçıkDeniz İnternet Bankacılığı'nde en üst güvenlik seviyesinde işlem yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Türkiye Bankacılık sektöründe ilk defa DenizBank tarafından hizmete sunulan SMS Doğrulama hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

ŞifreTek ve ŞifreTek Mobil

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş olan bir diğer güvenlik uygulaması ŞifreTek, her defasında yeni ve tek kullanımlık şifre üretilmesi prensibi ile çalışmaktadır.

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile ilgili daha detaylı güvenlik bilgileri için tıklayınız.

Kolaylık!

AçıkDeniz İnternet Şubesini, farklı kılan unsurlardan biri de "kolaylık"tır. Şifresini unutan müşterilerimiz, şubelerimize başvurmadan internet sitemiz üzerinden ister kredi ister banka (ATM) kart numaralarını ve şifrelerini kullanarak yeni şifrelerini belirleyebilirler.

Destek!

Müşterilerimiz 24 saat 0850 222 0 800'den AçıkDeniz Telefon Bankacılığı'nı arayıp 5'i tuşlayarak AçıkDeniz İnternet Bankacılığı için uzmanlarımızdan destek alabilirler.

Kapat

Döviz Çevirici

Kapat
Kapat

Kapat

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi.
Kapat
Kapat