Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

*Hesaplama araçları sadece bilgi amaçlı hazırlanmış olup, bağlayıcı bir nitelik içermemektedir.

*Hesaplama araçları sadece bilgi amaçlı hazırlanmış olup, bağlayıcı bir nitelik içermemektedir.

Genel Bilgiler

Nakit para ihtiyacınız olduğunda başvurulacak seçeneklerden biri ihtiyaç kredisi bir diğeri ise bankalardan nakit avans çekimidir. Nakit avans çekimleri taksitli ya da taksitli olmayan nakit avans olarak ikiye ayrılır. DenizBank kredi kartınızdan dilediğiniz zaman çekebileceğiniz taksitli nakit avans acil nakit ihtiyacınızı kolayca karşılamanızı sağlar.

Taksitli Nakit Avans Hesaplama Nasıl Kullanılır?

  • Hesaplama araçları panelinden taksitli nakit avans hesaplama bölümüne gelerek avans çekmek istediğiniz para miktarını ilgili bölüme yazabilirsiniz.
  • Ardından vade seçeneklerini kendi ödeme talebiniz doğrultusunda seçebilirsiniz.
  • Taksitli nakit hesaplama aracı siz bilgilerinizi girdikçe aylık faiz oranını ve toplam geri ödenecek olan tutarı anlık olarak gösterecektir.
  • DenizBank dilerseniz taksitli nakit avans faiz oranlarını kendinizin belirlemesine de olanak tanıyarak kişiselleştirilmiş geri ödemelere imkan verir.

Özellikleri

  • Taksitli nakit hesap sahip olduğunuz herhangi bir DenizBank kredi kartı ile kart limitleriniz dahilinde kullanabileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır.
  • Kredi kartı limitinizden dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz DenizBank nakit avansın farklı vade seçenekleri bulunur. Dilediğiniz taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.
  • DenizBank taksitli nakit avans kullanmak için herhangi bir masraf yapmanıza gerek yoktur.
  • Taksitli nakit avansınızı isterseniz DenizBank ATM’lerinden isterseniz MobilDeniz uygulamasını kullanarak, isterseniz internet bankacılığı kullanarak, isterseniz de Denizbank şubelerinden istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

     

Sıkça Sorulan Sorular

Taksitli Nakit Avans Nedir?

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda, DenizBank kredi kartınızla, nakit limitiniz dahilinde kullanabileceğiniz, masrafsız bir kredi türüdür.

Taksitli Nakit Avans nasıl hesaplanır?

Doğrudan hesaplama araçları panelinden ya da MobilDeniz uygulamasından dilediğiniz zaman taksitli avans hesaplama yapabilirsiniz. Taksit sayısına göre değişen faiz oranlarını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

DenizBank Nakit Avans kullanabilmek için neye ihtiyacım var?

DenizBank’ın sizler için sunduğu ayrıcalıklı kredi kartlarından herhangi birine sahip olmanız nakit avans ihtiyacınızı karşılamak için yeterlidir.

Taksitli Nakit Avans’ın faiz oranı nedir?

DenizBank’ın taksitli nakit avans faiz oranı aylık %5,00’dir. Buna ek olarak dilerseniz kendi faiz oranını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ne kadar nakit avans kullanabilirim?

Kullanılabilir nakit limitiniz kadar nakit avans kullanabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans nasıl çekilir?

DenizBank ATM’lerinden şifrenizi girerek ekrandan nakit avans menüsünü açın. Taksitli nakit avans çekimi seçeneği ile devam edin. Taksit miktarını ve çekmek istediğiniz avans miktarını seçin. Bu işlemlerden sonra faiz dahil toplam ödenecek tutar gözükecektir. İşlemi bitir veya onayla diyerek paranızı anında çekebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Nasıl Ödenir?

Taksitli Nakit Avans taksitleriniz, kredi kartı ekstrenize yansır ve kart borcunuzun ödemesini gerçekleştirdiğiniz tüm kanallardan ödemesini yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avansın İlk Taksiti Ne Zaman Başlar?

Taksitli Nakit işlemini yaptığınız anda, nakit paranız hesabınıza geçer ve ödeme planınızda belirtilen tarihlerde, ekstrenize taksitleriniz yansıyacaktır.

Taksitli Nakit Avans Nasıl Kapatılır?

Taksitli Nakit Avansınız için erken ödeme / kapama taleplerinizi, İnternet Bankacılığı, ATM, şubelerimiz, MobilDeniz, DenizKartım ve 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı üzerinden talimat vererek gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit ihtiyacım için Taksitli Nakit Avans yerine kullanabileceğim başka bir yöntem var mı?

Evet isterseniz taksitli nakit avans yerine DenizBank’ın kredilerinden kendinize en uygun olanı seçerek de acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Nakit avans çektim fakat vadesinden önce geri ödemek istiyorum. Mümkün mü?

Evet dilerseniz belirlediğiniz vadeden önce geri ödemenizi yaparak ödemenize ek uygulanacak olan faiz oranını geri alabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Çekebilmek İçin Neye İhtiyacım Var?

DenizBank'ın herhangi bir kredi kartına sahip olmanız taksitli nakit avans çekebilmeniz için yeterlidir. Fakat DenizBank ek kartlarda bu imkana sahip değilsiniz.

Taksitli Nakit Hesaplamamı Yaptım. Avans Çekerken Masraf Ödeyecek Miyim?

Hayır taksitli nakit avans çekiminin herhangi bir masrafı yoktur.

DenizBank’ta kolayca taksitli nakit avans hesaplayabilir, daha ayrıntılı bilgi edinmek için size en yakın DenizBank şubesine gelebilir ya da 0850 222 0 800 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Taksitli Nakit hesaplama aracı nedir?

Mali durumu kontrol altına almak ve geleceğe güvenle adım atmak, doğru finansal planlamayla mümkündür. Taksitli nakit hesaplama aracı, bu hedefe ulaşmadan size yardımcı olan önemli bir araçtır. Bu araç, bireysel veya işletme hesaplarınız için nakit akışınızı yönetmenizde, kredi veya avans alırken ödeme planlarını oluşturmanıza ve mali durumlarınızı daha iyi analiz etmenize yardımcı olacaktır.

Taksitli nakit hesaplama aracı, temel olarak sizlerin bazı finansal bilgilerinizi girmenizi ister. Kullanıcı, avans miktarını, vadeyi ve faiz oranını belirleyerek, ödemelerini önceden hesaplayabilir. Bu da sizlerin mali tablonuzu önceden görmenizi sağlar ve buna göre bütçe planlamanızı yapmanıza fırsat tanır.

Taksitli nakit hesaplama aracını kullanmak oldukça basittir. Gireceğiniz finansal verilere dayanarak taksitli ödemeleri, toplam geri ödeme miktarını ve faiz ödemelerini hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. Böylelikle karar verme sürecinizde şeffaflık sağlar ve finansal durumu daha iyi anlamınıza katkıda bulunur.

Hesaplama aracının avantajlarından biri de farklı senaryoları test etme imkânı sunmasıdır. Sizler farklı vade seçenekleri veya faiz oranlarıyla oynayarak yaklaşık en uygun ödeme planını bulabilirsiniz. Böylece finansal kararlarınızı daha bilinçli bir şekilde almanıza yardımcı olur.

Taksitli Nakit Avanslardan vergi alınıyor mu?

Evet, genel olarak taksitli nakit avanslardan vergi alınır. Vergi mevzuatı ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Taksitli nakit avansta faiz üzerinden bireysel kredi kartlarında KKDF ve BSMV, ticari kredi kartlarında BSMV tahsil edilmektedir.

Taksitli Nakit Avans faiz oranı sabit mi?

Taksitli nakit avans faiz oranı, TCMB tarafından bildirilen nakit avans faiz oranı ile aynıdır. İşlem anında faiz oranı güncel olarak gösterilmektedir. Sabit faiz oranı, taksitli nakit avans süresi boyunca değişmez. Bu da aylık taksitlerin tutarının sabit kalmasını sağlar. Taksitli nakit avanslar genellikle tüketicilere kısa vadeli finansman sağlayan ürünlerdir. Bir taksitli avans almadan önce, faiz oranlarını dikkatlice incelemek önemlidir.

Taksitli Nakit Avans kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Taksitli nakit avans kullanırken faiz oranlarını ve vade seçeneklerini dikkatlice incelemek gerekir. Kullanacağınız taksitli nakit avansın geri ödeme vadesini ve geri ödeme tarihlerini göz önünde bulundurmalısınız.

İlginizi Çekebilir