Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Peşine Taksit Hesaplama

*Hesaplama araçları sadece bilgi amaçlı hazırlanmış olup, bağlayıcı bir nitelik içermemektedir.

Genel Bilgiler

DenizBank’ın sunduğu kolaylıklar ile taksitli alışveriş seçeneği sunulmayan noktalarda dahi taksitle alışveriş keyfini çıkarın!

DenizBank kredi kartınız ile tek çekim olarak ödemenizi yaptıktan sonra harcamanızı kolayca arzunuza göre taksitlendirebilirsiniz. Bütçenizi yormadan taksitli alışveriş yapmak için, DenizBank’ın peşine taksit fırsatını kullanmanız yeterlidir. Peşine taksit hesaplama aracı ile tek çekim alımlarınızda yapacağınız harcama üzerinden, aylık taksidi ve toplam geri ödeme tutarınızı kolayca görebilirsiniz. Peşin ödemenizin tutarı ve alışveriş tipinize göre 12 aya varan vadelerle taksitlendirerek, kolayca geri ödemesini yapabilirsiniz.

Özellikleri

  • Mobilya, beyaz eşya ve eğitim sektörlerinde 12 ay taksit seçeneği bulunur.
  • Faiz oranı, işlem yapılan kanala göre değişiklik gösterebilir.
  • Peşin harcamanızı taksitlendirmek için DenizBank mobil şube ve internet şubesini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, harcamanızın akabinde telefonunuza sms gelmesi halinde, gün içinde bu mesaja cevap yazarak da taksitlendirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mesaj ile iletilen taksitlendirme talepleri, harcamanızı yaptığınız gün içinde geçerlidir. Farklı günlerde iletilen harcama taksitlendirme işlemi geçersiz olur.
  • Alışverişinize ait taksitlendirme talepleri aynı dönem içerisinde yapılır. Hesap özetiniz kesildikten sonra tarafımıza iletilen taksitlendirme talepleri gerçekleştirilemez.
  • Daha önce taksitlendirmesini yaptığınız harcama üzerinden tekrar aynı işlemi gerçekleştiremezsiniz.
  • Yasal düzenlemeler gereği harcama taksitlendirme özelliği kuyum, telekomünikasyon, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi bir somut mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir. Taksit kısıtlaması olan sektörlere ait ürünlerin de satıldığı iş yerlerinden peşin yapılan harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
  • Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan televizyon gibi elektronik eşya alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde en fazla 6 taksit, fiyatı 3.500 TL’ye kadar olan televizyon alımlarında, eğitim ile ilgili harcamalarda en fazla 12 taksit, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalarda ve vergi ödemelerinde en fazla 12 taksit, sağlık ürünü alımlarında en fazla 9 taksit, havayolları seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda en fazla 6 taksit, tablet alımları hariç bilgisayar alımlarında, taşımacılık ile ilgili harcamalarda, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda en fazla 12 taksit yapılabilir.
  • Harcama taksitlendirme özelliği POS cihazı üzerinden gerçekleştirdiğiniz harcamalar için geçerlidir.

Sıkça Sorulanlar

En fazla kaç taksit yapabilirim?

Alışveriş yaptığınız sektöre göre, yasal düzenlemeler doğrultusunda taksit sayısı değişkenlik gösterebilir. Taksit sayısını, alışveriş esnasında üye işyerlerinden ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Peşine taksit nedir?

Taksitli alışveriş yapamadığınız durumlarda alışverişinizi tek çekim olarak ödeyebilir, harcamanızı daha sonra taksitlendirebilirsiniz. DenizBank kredi kartınız ile yapacağınız tek çekim ödemeli alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilirsiniz. Peşin ödeme işlemlerinizi taksitlendirme talebinizi DenizBank mobil şube üzerinden, hesap kesim tarihine kadar iletebilirsiniz. Taksitlendirme talepleriniz için internet şubemizi, fiziki şubelerimizi ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi kartı peşine taksit hesaplama aracımızı kullanarak da taksitlendirme detaylarınızı inceleyebilir, ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir