Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Sağlık Sigortası

DenizBank Sağlığım Tamam Sigortası ile Sağlığınız da DenizBank Güvencesinde!

Genel Bilgiler

İhtiyaç duyduğunuz tüm tedavi ve tanı işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmeniz için DenizBank ayrıcalığı ile sizlere sunulan bir sağlık sigortası hizmetidir. Bu sağlık sigortası kapsamında sigortalıların, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından almak istediği sağlık hizmetleri için ödeyeceği farkı karşılayan bir poliçedir. Ürüne ait özel ve genel şartlar kapsamında tedavi masrafları karşılanır. Bu poliçe ile SGK anlaşması olan kurumlardan faydalanabilir, özel hastanelerde herhangi bir fark ödemeden tedavi olabilirsiniz. DenizBank Sağlığım Tamam sigortasından, 0-55 yaş arasındaki SGK kapsamında olan T.C. vatandaşları yararlanabilir.

Özellikleri

DenizBank güvencesi ile sahip olabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hizmeti ile SGK anlaşmalı tüm özel hastanelerde tedavi olabilirsiniz. DenizBank'ın sağlık sigortası kapsamında iki farklı teminat seçeneği bulunur. Bunlar; yatarak tedavi ve ayakta tedavi olarak sınıflandırılır. Yatarak tedavi teminatının kapsadığı durumlar aşağıdaki gibidir.

 • Cerrahi ve dahili yatışlar
 • Yoğun bakım
 • Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz
 • Koroner Anjiyografi
 • Küçük müdahale giderleri
 • Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri

Ayakta tedavi teminatının kapsadığı durumlar aşağıdaki gibidir. Bu teminatlar özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 8 vaka ile sınırlı olup, %100 olarak giderleri karşılanır.

 • Doktor muayene
 • Laboratuvar Hizmetleri
 • Görüntüleme ve tanı yöntemleri
 • İleri tanı yöntemleri
 • Fizik tedavi giderleri

Ayrıcalıkları

DenizBank Sağlığım Tamam sigortası ile özel sağlık sigortasının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Sigortalıların ayakta ve yatarak tedavi masraflarını karşılayan bu sigorta ile tercih edeceğiniz seçkin hastanelerden ve doktorlardan sağlık hizmeti alabilirsiniz. DenizBank ayrıcalıkları ile sunulan kampanyalardan yararlanmak için DenizBank'ın sağlık sigortası özelliklerini inceleyebilirsiniz. Sağlık sigortasının sunduğu özellikler ve teminatlar bazı kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. Sağlık sigortası fiyatları da bu kriterlere göre belirlenir. Bu kriterler, sigortalının yaşı, cinsiyeti, SGK anlaşmasının olup olmadığı gibi durumlardır. Özel sağlık sigortası fiyatları, sigorta süreci içerisinde oluşabilecek riskli durumlara göre belirlenir. Sigorta ücretini belirleyen en önemli faktör de sigortalının sağlık geçmişidir. DenizBank'ın sizlere sunduğu ayrıcalıklı fiyatlar ve özel sağlık sigortası hizmetleri ile tüm tedavi masraflarınız sorunsuzca karşılanır. Beklenmeyen kaza ve hastalık durumunda endişelenmenize gerek kalmadan tüm tedavi masraflarınızı DenizBank Sağlığım Tamam sigortası ile karşılayabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Sağlık sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Bu özel sağlık sigortası hizmetinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bir DenizBank şubesine gitmek ve başvuru yapmaktır. Sağlık sigortası poliçeniz, şubede hemen düzenlenerek anında size teslim edilir. SGK anlaşmalı tüm özel hastanelerde tüm tedavi masraflarınız DenizBank ayrıcalıkları ile karşılanır.

Ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Sağlık sigortası ödemelerinizi kredi kartı aracılığı ile veya hesabınızdan ödeme talimatı vererek gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi peşin olarak ya da taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyatları sigortalının sağlık geçmişi, poliçenin kapsadığı teminatlar, yaş ve cinsiyet gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilir. DenizBank’ın sunduğu ödeme kolaylıkları ile kolayca ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Hastalık anında ne yapmalıyım?

Beklenmeyen bir hastalık durumunda DenizBank sağlığım tamam sigortası aracılığıyla, SGK ile anlaşması olan geniş kurum ağında olan hastanelerden tüm tedavi hizmetlerini sağlık sigortası kapsamında alabilirsiniz. DenizBank sağlık sigortası, dilediğiniz sağlık kurumunu ve doktoru seçmenizi sağlar. Sigortalıların beklenmeyen kaza ve hastalık durumlarında ortaya çıkacak ayakta ve yatarak tedavi masrafları karşılanır.

Sigorta acenteliklerimiz nedir?

DenizBank, Axa Sigorta A.Ş güvencesi ile sizlere sağlık sigortası hizmetini sunar.