Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Vadeli Altın Hesabı

Birikimleriniz için Vadeli Altın Hesabı %0,75’e varan faizlerle DenizBank’ta!

Genel Bilgiler

Birikimlerinizi DenizBank'ın Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirerek hem yatırım yapın hem de yatırımınızdan faiz getirisi elde edin. Altın birikimlerinizi çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yapmak için hemen şimdi harekete geçin.

Özellikleri

  • Minimum 10 gram ile açabileceğiniz vadeli altın hesabında, 1 gram ve katları olacak şekilde yatırımınıza devam edebilirsiniz.
  • Vadeli altın hesabı sayesinde hem altının değer artışından faydalanabilir hem de faiz getirisi elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Altın alım-satım işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilir, hiçbir işçilik maliyeti ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Ticari işlemlere konu olmayan vadeli altın mevduatlarınızın 100.000 TL’ye kadar olan kısmı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır.

Kampanyalar

Altın Biriken Hesap ile aylık ya da üç aylık sürelerde düzenli altın yatırımı yaparak hem altının yükselen değerinden yararlanın hem de faiz gelirleriyle birikiminizi büyütün!

Altın Biriken Hesap hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulanlar

Vadeli altın hesabı nasıl açılır?

DenizBank Vadeli Altın Hesabı’nın avantajlarından faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İnternet bankacılığını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde altın hesabı açabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın DenizBank şubesini mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek de Vadeli Altın Hesabı açtırabilirsiniz. Eğer daha önceden vadesiz bir altın hesabına sahipseniz, 0850 222 08 00’ı arayıp ek olarak vadeli bir altın hesabı daha açabilirsiniz.

Vadeli altın hesabı nedir?

Altın birikimlerinizi en güvenli ve en karlı şekilde yapmak için DenizBank’ın avantajlı dünyasına adım atın. DenizBank vadeli altın hesabı sayesinde birikimlerinizi çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca altının gramajının az olması, düşük ayarlı ya da eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmaz ve işçilik masrafı ödemezsiniz. Minimum 1 gram olmak üzere altınlarınızı gram cinsinden alıp satarak birikiminizde esnek koşullardan faydalanabilirsiniz. Altının anlık değer değişimlerine karşı İnternet Şubesi’ni kullanarak dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman alım-satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vadeli altın hesabında altının yükselen değerinden faydalanmakla kalmayıp avantajlı faiz oranlarıyla birikiminizi katlayabilirsiniz.

Altın hesabında vade süreleri nelerdir?

Vadeli altın hesabını dilerseniz 1 ve 3 ay vadeli, dilerseniz 400 güne kadar istediğiniz vadede açtırabilirsiniz. Minimum 10 gramla açtırabileceğiniz vadeli altın hesabında, 1 gram ve katları olacak şekilde birikiminize ekleme yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden birkaç dokunuşla vadeli altın hesabı açmak için tıklayın.

Vadeli altın hesabı faiz oranları nedir?

DenizBank altınlarınızdan gelir elde etmek için avantajlı fırsatlarla karşınıza çıkıyor. İnternet Şubesi’nden açtıracağınız altın hesabında %0,75’e varan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Farklı tutar ve vadelere göre değişen altın faiz getirisi hesaplama için tıklayın.