Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Vadeli Altın Hesabı

Birikimleriniz için Vadeli Altın Hesabı DenizBank’ta!

Genel Bilgiler

Birikimlerinizi DenizBank'ın Vadeli Altın Hesabı'nda değerlendirerek hem yatırım yapın hem de yatırımınızdan faiz getirisi elde edin. Altın birikimlerinizi çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yapmak için hemen şimdi harekete geçin.

Özellikleri

  • Minimum 25 gram ile açabileceğiniz vadeli altın hesabında, 1 gram ve katları olacak şekilde yatırımınıza devam edebilirsiniz.
  • Vadeli altın hesabı sayesinde hem altının değer artışından faydalanabilir hem de faiz getirisi elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Altın alım-satım işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilir, hiçbir işçilik maliyeti ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Ticari işlemlere konu olmayan vadeli altın mevduatlarınızın 200.000 TL’ye kadar olan kısmı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır.

İlginizi Çekebilir

Altın Biriken Hesap ile aylık ya da üç aylık sürelerde düzenli altın yatırımı yaparak hem altının yükselen değerinden yararlanın hem de faiz gelirleriyle birikiminizi büyütün!

Altın Biriken Hesap hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

* Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki, yurt içi şubelerde açılmış TL, döviz ve kıymetli maden cinsinden mevduatlar, her bir mevduat bankasında her bir kişi için, 2023 yılında 400.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

** Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 21.05.2020 tarihli yazısı ile bankalar tarafından fiziki teslimat olmaksızın yapılan kaydi altın satış işlemlerinde KGV (Kambiyo Gider Vergisi) ödenmektedir. 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle Kambiyo Gider Vergisi (KGV) oranı % 0.2’dir. İlgili vergi miktarı müşterilerimizin altın alış işlemleri anında hesabına yansıtılmaktadır.

Sıkça Sorulanlar

Vadeli altın hesabı nasıl açılır?

DenizBank Vadeli Altın Hesabı’nın avantajlarından faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İnternet bankacılığını kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde altın hesabı açabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın DenizBank şubesini mesai saatleri içerisinde ziyaret ederek de Vadeli Altın Hesabı açtırabilirsiniz.