Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Trafik Sigortası

DenizBank Trafik Sigortası ile Aracınız Güvende!

Genel Bilgiler

Araç sahipleri için en önemli sigortalardan biri olan trafik sigortası trafik kazası, hırsızlık ve doğal afetler gibi öngörülemeyen zararlara karşı aracınızda oluşan ya da 3. kişilere karşı mali sorumluluk doğuran zararlarda sizi, aracınızı ve karşı tarafı sigorta kapsamına alan poliçe türleridir. Araç sigortaları genel olarak birkaç çeşide ayrılır. Zorunlu ve isteğe bağlı poliçe türleri vardır. Bunlar kasko, ticari kasko, filo kasko ve zorunlu trafik sigortası gibi farklı özelliklere göre çeşitlenen poliçe türleridir. DenizBank’ın Araç Sigorta Sorgulama paneli ile saniyeler içerisinde aracınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar

Trafik sigorta fiyatları çeşitli parametrelerce şekillenir. Aracınızın türü, aracınızın yaşı, hangi sigorta türünü yaptıracağınız, sigortanın neleri kapsadığı gibi çeşitli faktörler yer alır. DenizBank’ın internet şubesinden birkaç dakika içerisinde teklif formu doldurabilir bu sayede size ve aracınıza en uygun poliçe seçenekleri için teklif alabilir, sigorta poliçenizi oluşturmak için kolayca bir adım atmış olabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Aracımı nasıl sigortalatabilirim?

Size en yakın Denizbank şubesine gelerek dakikalar içerisinde aracınızın zorunlu trafik sigortasını yaptırabilir ve diğer kasko seçeneklerinden dilediğiniz kapsamlar dahilinde aracınızı koruma altına alabilirsiniz.

Ödemelerimi nasıl yapacağım?

Trafik sigortalarınızı dilerseniz hesaptan otomatik ödeme talimatı tanımlatarak dilerseniz de Denizbank kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Üstelik Denizbank’ta kredi kartınız ile 3 eşit taksitle ödeme kolaylığı da mevcut.

Zorunlu trafik sigortası yaptırmazsam ne olur?

Adı üstünde zorunlu olan bu sigortası yaptırmamanız halinde cezai işlem uygulanarak aracınız trafikten men edilir.

Kaza durumunda ne yapmam gerekir?

Denizbank ve Axa Sigorta iş birliği dahilinde nerede olursanız olun, 7/24 Axa Sigorta destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Trafik sigortası ve kasko arasındaki fark nedir?

Trafik sigortası yasalar gereği zorunlu olan bir sigorta çeşidi iken kasko isteğe bağlıdır. Bu bağlamda trafik sigortası olası bir kaza durumunda karşı tarafın hasarını karşılarken kasko hem sizin hem karşı tarafın hasarını karşılayan bir araç sigortası türüdür. Kasko trafik sigortasına ek olarak yangın, hırsızlık, sel, su baskını ve deprem gibi birçok farklı kazaya karşı da aracınızı güvence altına alır. Trafik sigortası sizin için karşı tarafın masrafını karşılarken kaskonuz olması halinde hem kendi aracınızı hem kusurluysanız karşı tarafın masraflarını sigortalatmış olursunuz.