Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Tasarruf Ettiren Hesap

Tasarruf Ettiren Hesap ile küçük birikimlerle geleceğe yatırım yapmak artık daha kolay!

En Yakın Şube

Genel Bilgiler

DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap, vadesiz hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz talimat ile başlayan küçük tutarlarla, haftalık veya aylık dönemler halinde birikim yapma imkanı sunuyor. Geleceğiniz için bugünden yatırım yapmanıza yardımcı olan DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap, birçok finansal yatırıma uygun olarak tasarlanmıştır. DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap’a yalnızca kredi kartınızı ya da vadesiz hesabınızı bağlayarak birikimlerinizi, Türk Lirası’nın yanı sıra Euro, Dolar ve altın türünde gerçekleştirebilirsiniz. Altın cinsini çeyrek, yarım ve tam olarak tercih edebilir, haftalık ya da aylık olarak tasarruf hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Düzenli birikim talimatı ile Tasarruf Edilen Hesap’ınıza bağlı olan kredi kartı ya da vadesiz hesabınızdan haftalık ya da aylık olarak yapacağınız birikimleri otomatik bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz.

Özellikleri

Tasarruf Ettiren Hesap, bir vadesiz mevduat hesabıdır, bu nedenle hesaba kart ücreti, genel aidat gibi faiz çeşitleri işletilmez ve herhangi bir vadesi yoktur.

  • Tasarruf Ettiren Hesap TL, USD, EUR ve Altın olarak açılabilir.
  • Altın cinsinden birikim için gram altın talimatı verebileceğiniz gibi çeyrek, yarım, tam altın cinsinden de talimat verebilirsiniz.
  • Talimatınız doğrultusunda vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan Tasarruf Ettiren Hesap’a otomatik ve düzenli olarak para yatırılır.
  • Dilediğiniz zaman birikimlerinizin bulunduğu Tasarruf Ettiren Hesabınızdan para çekebilir veya para yatırabilirsiniz.
  • Kredi Kartınızdan vereceğiniz talimatlar yalnızca DenizBank Kredi Kartlarından verilebilir.
  • Dilerseniz aylık, dilerseniz haftalık vereceğiniz düzenli birikim talimatı ile tasarruf edebilirsiniz.
  • Düzenli birikim talimatı minimum 90 gün için verilebilir.

* Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki, yurt içi şubelerde açılmış TL, döviz ve kıymetli maden cinsinden mevduatlar, her bir mevduat bankasında her bir kişi için, 2024 yılında 650.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

** Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 21.05.2020 tarihli yazısı ile bankalar tarafından fiziki teslimat olmaksızın yapılan kaydi altın satış işlemlerinde KGV (Kambiyo Gider Vergisi) ödenmektedir. 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle Kambiyo Gider Vergisi (KGV) oranı % 0.2’dir. İlgili vergi miktarı müşterilerimizin altın alış işlemleri anında hesabına yansıtılmaktadır.

İlginizi Çekebilir