Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Tasarruf Ettiren Hesap

Tasarruf Ettiren Hesap ile küçük birikimlerle geleceğe yatırım yapmak artık daha kolay!

Genel Bilgiler

DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap, vadesiz hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz talimat ile başlayan küçük tutarlarla, haftalık veya aylık dönemler halinde birikim yapma imkanı sunuyor. Geleceğiniz için bugünden yatırım yapmanıza yardımcı işbirlikler sunan DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap, birçok finansal yatırıma uygun olarak tasarlanmıştır. DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap’a yalnızca kredi kartınızı ya da vadesiz hesabınızı bağlayarak birikimlerinizi, Türk Lirası’nın yanı sıra Euro, Dolar ve altın türünde gerçekleştirebilirsiniz. Altın cinsini çeyrek, yarım ve tam olarak tercih edebilir, haftalık ya da aylık olarak tasarruf hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Düzenli birikim talimatı ile Tasarruf Edilen Hesap’ınıza bağlı olan kredi kartı ya da vadesiz hesabınızdan haftalık ya da aylık olarak yapacağınız birikimleri otomatik bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz.

Özellikleri

Tasarruf Ettiren Hesap, bir vadesiz mevduat hesabıdır, bu nedenle hesaba kart ücreti, genel aidat gibi faiz çeşitleri işletilmez ve herhangi bir vadesi yoktur.

  • Tasarruf Ettiren Hesap TL, USD, EUR ve Altın olarak açılabilir.
  • Altın cinsinden birikim için gram altın talimatı verebileceğiniz gibi çeyrek, yarım, tam altın cinsinden de talimat verebilirsiniz.
  • Talimatınız doğrultusunda vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan Tasarruf Ettiren Hesap’a otomatik ve düzenli olarak para yatırılır.
  • Dilediğiniz zaman birikimlerinizin bulunduğu Tasarruf Ettiren Hesabınızdan para çekebilir veya para yatırabilirsiniz.
  • Kredi Kartınızdan vereceğiniz talimatlar yalnızca DenizBank Kredi Kartlarından verilebilir.
  • Dilerseniz aylık, dilerseniz haftalık vereceğiniz düzenli birikim talimatı ile tasarruf edebilirsiniz.
  • Düzenli birikim talimatı minimum 90 gün için verilebilir.

Sıkça Sorulanlar

Tasarruf Hesabı Nedir?

Tasarruf hesabı, bugünden gelecek için yatırım yapmanıza yardımcı olan mevduat türlerinden biridir. Tasarruf hesabı, hesabın türüne bağlı olarak faizli ya da faizsiz olarak birikimleri hesaba aktarabilir. Faiz türleri hesabın içeriğine göre değişkenlik gösterebilir.

Tasarruf Ettiren Hesap İçerisine Ne Gibi Yatırımlarda Bulunabiliriz?

Türk Lirası, Euro, Dolar, tam, yarım ve çeyrek altın olarak Tasarruf Ettiren Hesap’a düzenli yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Minimum Düzeyde Nasıl Birikime Başlayabilirim?

Tasarruf Ettiren Hesap tasarruf mevduatında, vadesiz hesabınız ya da kredi kartınız içerisinden 50 TL, 25 USD/EURO veya 0.5 gr altından başlayan tutarlarla, haftalık veya aylık dönemler halinde birikim yapabilirsiniz. Çeyrek altının yanı sıra yarım ve tam altın bazında da hesabınıza yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Tasarruf Ettiren Hesap İçerisinden Para Girdisi ve Çıktısı Yapabilir Miyim?

Birikimlerinizin bulunduğu Tasarruf Ettiren Hesap içerisinden dilediğiniz zaman en yakın ATM ve DenizBank şubelerinden para çekebilir ve para yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank Tasarruf Ettiren Hesap Güvenli mi?

Gerçek kişiler adına açılan mevduatlar, ticari işlemlere konu olmayan mevduatlar, TL, Döviz, kıymetli maden cinsinden mevduatlar, bir mevduat bankasında her bir gerçek kişi için, 150.000 TL' ye kadar sigorta kapsamındadır. Böylelikle Tasarruf Ettiren Hesap içerisinde gönül rahatlığı ile birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarruf Ettiren Hesap’ta İşlem Yapmaya Nasıl Başlayabilirim?

Tasarruf Ettiren Hesap’a sahip olmak ve işlem yapmaya başlamak için DenizBank İnternet Bankacılığı’nı ziyaret edebilir ya da size en yakın DenizBank Şubesi’ne uğrayarak geleceğinize şimdiden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.