Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Vadesiz Türk Lirası Hesabı

Vadesiz Türk Lirası Hesabı ile paranız güvende!

Hesap Aç

Genel Bilgiler

DenizBank güvencesi ile açacağınız bir vadesiz TL hesabı ile bireysel bankacılık işlemlerinizi hızla yapabilirsiniz. Vadesiz hesap ile pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilir, kira, aidat gibi ödemelerinizi rutin hale getirebilirsiniz. Vadesiz TL hesabınız ile Denizbank banka kartı edinerek, alışverişlerinizi banka kartınızla yapabilirsiniz. Böylece nakit taşımanıza gerek kalmaz. Vadesiz hesabınıza internet, mobil şube ve ATM'ler üzerinden istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

  • Vadesiz hesap ile banka kartı, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
  • Fatura ödemeleri ve kredi kartınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • ATM’ler üzerinden istediğiniz her an vadesiz hesabınız üzerinden para çekebilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • Giyim, market gibi alışverişlerinizi vadesiz TL hesabınız üzerinden alacağınız bankamatik kartınız ile nakit taşımadan, kolayca yapabilirsiniz.
  • Vadesiz hesabınıza DenizBank’ın mobil ve internet şubelerinden ve ATM’ler üzerinden ulaşabilirsiniz. 
  • DenizBank üzerinden açacağınız vadesiz TL hesabı ile birikim yapabilir ve vadesiz TL hesaplama aracılığıyla birikimlerinizi artırmanın yollarını öğrenebilirsiniz. 
  • Vadesiz hesabınıza bağlı olarak bir ek hesap açtırabilir ve bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda bile sorun yaşamadan tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Havale ve EFT gibi bireysel bankacılık işlemlerinizi yorulmadan, şubeye gitmeden zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

* Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki, yurt içi şubelerde açılmış TL, döviz ve kıymetli maden cinsinden mevduatlar, her bir mevduat bankasında her bir kişi için, 2023 yılında 400.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

Sıkça Sorulanlar

Nasıl işlem yapabilirim?

Vadesiz TL hesabı açtırmak istiyorsanız DenizBank’ın size en yakın şubelerinden birine uğrayarak, kimliğiniz ile birlikte adınıza bir vadesiz TL hesabı açtırabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir vadesiz hesap sahibi olmak bu kadar kolay.

Vadesiz TL hesabımın IBAN/Hesap bilgilerini nasıl öğrenebilirim?

Vadesiz hesap ya da IBAN bilgilerinizi MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı üzerinden öğrenebileceğiniz gibi, çağrı merkezimizden bize ulaşarak da öğrenebilirsiniz.

Vadesiz TL Hesap kapamalarında dikkat edilecek noktalar nelerdir?

Herhangi bir sebepten vadesiz TL hesabınızı kapatmaya karar verirseniz, DenizBank şubelerine giderek, yapmak istediğiniz işlem ile ilgili bir yazılı talimat verebilirsiniz. Ayrıca, hesap kapatma işlemini gerçekleştirebilmek için vadesiz TL hesabınıza ait hesap cüzdanınızı tarafımıza iletmeniz gerekir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz halinde, hesap cüzdanında belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için, hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.

Vadesiz TL hesabı için hesap işletim ücreti öder miyim?

Vadesiz TL hesabı açan DenizBank müşterileri herhangi bir hesap işletim ücreti ödemezler. Hiçbir ek ücret ödemeden vadesiz TL hesabınızı güvenle kullanabilirsiniz. Birikimlerinizi DenizBank güvencesi ile vadesiz TL hesabınızda tutabilir, istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Hesap hareketlerimi nasıl takip edebilirim?

Vadesiz TL hesabınıza ait tüm hesap hareketlerinizi, DenizBank İnternet Bankacılığı ve MobilDeniz uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca ATM’ler aracılığıyla da hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, rahatlıkla hesabınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

DenizBank vadesiz TL hesap kartım ile hangi işlemleri yapabilirim?

DenizBank üzerinden açacağınız bir vadesiz TL hesabı ile bankamatik kartı talep edebilirsiniz. Banka kartınız ile tüm DenizBank ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekebilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hesabınıza para yatırabilir, hesap hareketlerinizi gözlemleyebilirsiniz. Fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinize ait talimat verebilir, yorulmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.