Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Fırsat Dolu Emekli Kredisi

Tüm emekli müşterilerimize özel faiz oranları 36 aya varan vadelerle.

Genel Bilgiler

Emekli müşterilerimize özel fırsatlarla sunduğumuz ihtiyaç kredisine başvurabilir; tüm emekli maaşınızı Deniz'e transfer ederek kendinize rahat ödeme koşulları sağlayabilirsiniz. Size özel koşullar sunan ihtiyaç kredisinden yararlanmak için en yakın DenizBank şubesine gidin, DenizBank'lı olmanın ayrıcalıklarından faydalanmaya hemen başlayın.

Özellikleri

  • Hesap işletim ücretinden muaf olursunuz.
  • Tüm DenizBank şubelerinde öncelikli hizmetten faydalanırsınız.
  • Türkiye’de 3.000’i aşkın DenizBank ATM’sinden “ücretsiz” maaş çekme ve hesap bakiyesi sorgulama hizmetinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki tüm diğer banka ATM’leri ile PTT ATM’lerinden ayda “3 adet ücretsiz” maaş çekme ve bakiye sorgulama hizmetinden faydalanırsınız.
  • İnternet şubesinden EFT/Havale işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefon bankacılığına öncelikli ve hızlı erişim ayrıcalıklarından yaralanırsınız.
  • Kiralık kasa kullanımında %25 indirim hakkına sahip olursunuz.

Oran ve Fiyatlar

Emekli müşterilerimize özel ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilir. 55.000 TL' ye kadar olan kredi limiti ve 36 aya varan taksitlerle kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi evraksız İnternet Bankacılığından/MobilDeniz'den hemen* veya nüfus cüzdanınızla size en yakın DenizBank Şubesi'nden kullanabilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL) Vade (Ay) Aylık Faiz
Oranı (%)
Aylık Taksit
Tutarı (TL)
Kredi Tahsis
Ücreti (TL)
Sigorta ve Vergi Dahil
Ücretler Toplamı (TL)
Aylık Toplam
Maliyet Oranı (%)
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı (%)
10.000 12 2,14 978,89 50,00 159,55 3,0794 36,9532
10.000 24 2,14 563,34 50,00 212,92 3,0271 36,3246
10.000 36 2,14 429,00 50,00 305,33 3,0089 36,1071

Örnek ödeme tablosu. 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi üst limiti 100.000 T'dir. Yasal vade sınırlamaları gereği 50.000 TL üzerindeki tutarlar için maksimum vade 24 ay, 50.000 TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade 36 aydır. Kredi tahsis ücreti. başlangıçta bir defaya mahsus alınacak olup kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Tabloda yer alan kredi tahsis ücretine vergi dâhil edilmemiştir. ”Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı”. kredi tahsis ücreti. vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık/yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dâhil edilmiştir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 50 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 107.05 TL. 24 ay vadede 160.42 TL. 36 ay vadede 252.83 TL’dir. Banka. faiz oranlarında değişiklik yapma. onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme. kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı. tüm masraf. ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sıkça Sorulanlar

Nasıl kredi başvurusunda bulunabilirim?

Tüm emeklilere özel faiz oranları ve vade farkları ile emekliye ihtiyaç kredisi Deniz’de. DenizBank’ın emeklilere sunduğu avantajlardan faydalanmak için nüfus cüzdanınızla en yakın şubemize gelerek veya e-devlet üzerinden maaş aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank ile emekliye faizsiz kredi çekilebilir mi?

60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi çekebileceğiniz Deniz’de tüm emekli müşterilere özel faiz oranları var. Emekli müşterilerimize özel faiz oranları ile ihtiyaç kredisine kolayca başvurabilir ve 55.000 TL'ye kadar olan kredi limitinizi 60 aya kadar taksitlendirerek kullanabilirsiniz.

Transfer kredi nedir?

Tüm banka borçlarınızı ve emekli maaşınızı Deniz’e transfer edebilir ve DenizBank’a özel koşullarla emekli maaşına kredi çekebilirsiniz. Kefilsiz olarak başvurabileceğiniz “Transfer Kredi” sayesinde avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vadelerden yaralanarak taksitlerinizi küçültüp ödemelerinizi rahatlatabilirsiniz. Transfer Krediye başvurmak için;

  • Bireysel kredi başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi ile size en yakın DenizBank şubesine gitmeniz yeterlidir.

Deniz’de emekli kredisine özel ayrıcalıklar nelerdir?

Yıllarca çalışmış, üretmiş emeklilerimiz özel bir hizmeti fazlasıyla hak ediyor. Aylık ya da 3 ayda 1 maaş alanlara özel "Emekli Kredisi" ve tüm kredi borçlarınızı tek bir yerde toplamak için size özel taksit ve vade avantajlarıyla "Transfer Kredi", kolayca başvuru yapabileceğiniz Web'de Kredi, Acil nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm sağlayan “Kurtaran Hesap” emeklilerimizin özel kredi ihtiyaçlarını giderebilecekleri özel ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

Size en uygun faiz oranları ile emekli kredi hesaplaması için tıklayın.

Emeklilere özel Emekli Bonus nedir?

DenizBank’ın emekli müşterilerine özel avantajlarından biri olan Emekli Bonus kredi kartı ile elektrik, kira, doğalgaz, su, telefon ve market harcamalarınızda çeşitli kampanyalarından yararlanabilir; düzenli ödemelerinizde masraf muafiyetine sahip olabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı işyerlerinden indirimli alışveriş yapabilir; su, elektrik, tesisat arızaları, anahtar kaybı, cam kırılması vb. gibi durumlarda Asistans Hizmetleri’nden faydalanabilir; biriktirdiğiniz bonuslarla alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Emekli Bonus başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için tıklayın.