Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Telefon Bankacılığı

Hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti için Telefon Bankacılığı’nı seçin, zamandan tasarruf edin!

Genel Bilgiler

Herhangi bir kayıt ya da başvuruya ihtiyaç olmaksızın 0850 222 0 800 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sesli yanıt sistemimizi kullanarak, dilerseniz müşteri temsilcilerimize bağlanarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve proaktif müşteri yaklaşımımızın farkını yaşayabilirsiniz.

Yurtdışından sadece +90 850 222 0 800 numaralı hattımızı tuşlayarak hızla bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik

Güvenliğiniz Bizim İçin Önemli!

Telefon Bankacılığı' ndan işlem yaparken uygulanacak güvenlik hususlarıyla ilgili bazı önemli konulara dikkatinizi çekmek isteriz.

Telefon Bankacılığı üzerinden işlem yapılırken sizlerin güvenliği için Telefon Bankacılığı şifreniz, Kart şifrenizin yanı sıra tek kullanımlık mobil onay kodu / bildirimi ile giriş yapmanız istenecektir.

Güvenliğiniz için önemli olan bu aşamaları geçememeniz halinde Telefon Bankacılığı üzerinden sadece kayıp/çalıntı kart kapama, ürün/hizmetlerimiz hakkında bilgi ve talepleriniz konusunda hizmet alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı şifreniz yoksa ya da unuttuysanız MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, ATM' lerimiz, şubelerimiz ya da Telefon Bankacılığı üzerinden alabilirsiniz.

Kart Şifreniz yoksa ya da unuttuysanız DenizKartım, MobilDeniz veya İnternet Bankacılığı aracılığı ile alabilirsiniz.

Tek kullanımlık mobil onay kodunuz işlem sırasında bankamızda kayıtlı cep telefon numaranıza gönderilecektir. Onay kodunuzun sorunsuz olarak tarafınıza ulaştırılabilmesi için bankamızda kayıtlı olan cep telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. Cep telefonunuzun bankamız sisteminde güncel olup olmadığını MobilDeniz ve İnternet Bankacılığı' ndan kontrol edebilir; MobilDeniz uygulamamızda yer alan “Şubeye Gitmeden yap” adımından ya da size en yakın şubemizden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz.

MobilDeniz ya da DenizKartım uygulamamızı kullanıyorsanız onay bildiriminiz uygulama üzerinden anlık mesaj bildirimi ile gönderilecek ve yine bu bildirim üzerinden onaylamanız istenecektir. Onay bildiriminizin sorunsuz iletilebilmesi için mobil uygulamalarımızdaki bildirimlerinizin açık olması gerekmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi daha kolay yapabilmeniz için bizi bankamızda kayıtlı olan cep telefon numaranız üzerinden arayabilirsiniz.

Telefon bankacılığı şifresi, kart şifresi ve tek kullanımlık onay kodunuz sadece size öze olup hesabınızdan para transferi dahil bir çok işlem bu şifreler ile yapılmaktadır. Bu nedenle size ait olan bu şifreler banka personeli dahil kimse ile paylaşılmamalıdır. Her türlü şüpheli durumda zaman kaybetmeden 0850 222 0 800 Telefon Bankacılığı hattımızı arayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Bankacılığı şifresi nedir?

Telefon Bankacılığı Şifresi, İletişim Merkezi'ni aradığınızda daha hızlı işlem yapmanızı sağlayacak, 6 haneli rakamlardan oluşan bir güvenlik şifresidir. Telefon Bankacılığı şifresi ile hesabınızdan para çıkışı ile sonuçlanan işlemler yapılabilir. Bu nedenle şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

Telefon Bankacılığı şifremi nasıl alabilirim?

MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, ATM’ lerimiz, şubelerimiz ya da Telefon Bankacılığı üzerinden hızlıca alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile hangi işlemleri gerçekleştirebiliriz?

Telefon Bankacılığı hayatınızı kolaylaştırmak için yenilendi!

Artık sizi sesli yanıt sistemimizde tanıyor, arama nedeninizi tahmin ederek, size özel hatırlatma ve çözümleri sizin talebinize gerek kalmaksızın sunuyoruz.

Yenilenen sesli yanıt sistemimizden gerçekleştirebileceğiniz işlemler için lütfen tıklayınız.

Müşteri temsilcimize bağlanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler için lütfen tıklayınız.

İşlem limit ve saatleri için tıklayınız.

Telefon Bankacılığına nasıl başvurabilirim?

Bankamız müşterisi olduktan sonra herhangi bir kayıt ya da başvurunuza ihtiyaç olmaksızın 0850 222 0 800 numaralı hattımızdan bizi arayarak hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.