Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Hayat Sigortaları

DenizBank Hayat Sigortaları ile DenizBank Her Anınızda Sizinle!

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Hayat beklenmedik sürprizlerle doludur ve herkes bu sürprizler sırasında kendini güvende hissetmeyi arzular. DenizBank oluşturduğu hayat sigortaları ile iyi ve kötü her anınızda yanınızda olmaya çalışır. Hayat sigortası, hem daimi sakatlık veya hastalık durumlarında hem de yaşamınızı kaybetmeniz durumunda yakınlarınızın ekonomik açıdan desteklenmesini sağlayarak, geleceği güvence altına almanıza yardımcı olur. DenizBank bünyesinde de birçok farklı konuda teminata ve avantaja sahip hayat sigortaları bulunur.

Ayrıcalıkları

DenizBank, hizmetlerini daima avantajlı hale getirerek müşterilerine en iyiyi sunmayı amaçlar. Bu motivasyonla, hayat sigorta hesaplamalarında da birçok kampanyası bulunur. İyi ki Varsın Hayat Sigortası özelinde, poliçesinde 3. yılını dolduran müşterilerine %10  Sadakat İndirimi sunar. Yine aynı şekilde Koruyucu Meleğim Eğitim Hayat Sigortası bünyesinde poliçenin prim ödemesi ilk yıl toplu olarak ödenirse 39% indirim sunulur. Ayrıca DenizBank, aldığınız her Koruyucu Meleğim Eğitim Hayat Sigortası için Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndaki çocuklara 1 yıllık eğitim desteğinde bulunur. 

Sıkça Sorulanlar

Hayat sigortası nedir? Neden hayat sigortası yaptırmalıyım?

Hayat sigortası, olumsuz durumlara ve risklere karşı kendinizi ve geleceğinizi güvence altına almak için oluşturulmuş destek paketleridir. Hayat sigortası yaptırmak, sakatlık, işsizlik ve ciddi hastalıklar yaşamanız durumunda size, vefat durumunuzda ise yakınlarınıza teminatlar kapsamında maddi destek sağlanması için gereklidir.

Hayat sigortasından kimler yararlanabilir?

Hayat sigortaları kendi özelinde yaş gruplarına sahiptir. Bu yaş gruplarına ve genel sigorta şartlarına uyan herkes Hayat Sigortası hizmetinden yararlanabilir.

Hayat sigortaları hangi durumları kapsar?

Hayat sigortaları teminatlarına göre farklı kapsamlara sahiptir. Farklı sigorta ürünlerinde vefat, kaza sonucu sakatlık, tedavi masrafı, tehlikeli hastalık, günlük hastane masrafları gibi farklı teminatlar bulunur. Seçeceğiniz sigorta paketine göre teminatlara sahip olursunuz.

Hayat sigortası seçerken neye göre karar vermeliyim?

İhtiyaçlarınızı, planlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, size en uygun hayat sigortasını seçmek için DenizBank’ın hazırladığı farklı hayat sigortası seçenleri hakkında internetten, şubelerden ve Metlife acentalarından bilgi alabilirsiniz.