Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

Vadeli Döviz Hesabı

DenizBank’ın fırsatlarla dolu mevduat hesaplarından faydalanmak için şimdi harekete geçin!

Hesap Aç

Genel Bilgiler

Vadeli döviz hesabı ile hem paranızı güvenle koruyabilir hem de DenizBank'ın döviz yatırımı konusundaki uzmanlığından faydalanarak avantajlı döviz faizlerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Özellikleri

  • Farklı vade seçenekleri ve piyasaya göre güncellenen faiz oranlarıyla döviz birikimlerinizi en karlı ve en güvenli şekilde yönetebilirsiniz.
  • Döviz yatırımlarınızı esnek vade seçenekleriyle değerlendirerek avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir; geleceğe yatırım yapabilirsiniz.
  • Vadeli Döviz Hesabı Hoş Geldin Faizi’nden faydalanarak DenizBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşayabilir; yatırım yaparken avantajlı ve güvende olduğunuzu hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki, yurt içi şubelerde açılmış TL, döviz ve kıymetli maden cinsinden mevduatlar, her bir mevduat bankasında her bir kişi için, 2023 yılında 400.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

Kampanyalar

Döviz Mevduatınıza Hoş Geldin Faizi!

Döviz mevduatınıza özel avantajlı hoş geldin faiz oranlarımızdan yararlanmak için hemen siz de Deniz'e gelin!

Döviz mevduatınıza hoş geldin faizi kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

* Resmi kuruluşlar, kredi kuruluşları ve finansal kuruluşlara ait olanlar haricindeki, yurt içi şubelerde açılmış TL, döviz ve kıymetli maden cinsinden mevduatlar, her bir mevduat bankasında her bir kişi için, 2023 yılında 400.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır.

Sıkça Sorulanlar

Vadeli döviz hesabı nasıl açılır?

Size en uygun vade ve faiz seçeneklerine sahip vadeli döviz hesabınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden açabilirsiniz. Bunun için dilerseniz İnternet Şube’yi veya MobilDeniz uygulamasını kullanabilir; dilerseniz 0850 222 0 800’ü arayarak telefon bankacılığından yararlanabilir ya da size en yakın DenizBank şubesine uğrayarak hesabınızı açtırabilirsiniz.

Döviz birikimlerinizi şubeye gitmeden değerlendirebilirsiniz. Dolar ve Euro cinsindeki vadeli mevduat hesaplarınız için İnternet Şubesi’ne özel farklı vade ve tutar dilimlerinde belirlenmiş avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Vadeli Döviz Hesabı açma alt limiti nedir?

Birikimlerinizden farklı vade ve faiz seçenekleriyle maksimum kazanç elde etmenizi sağlayan vadeli döviz hesap açma alt limiti her döviz cinsi için 1.000’dir.

Vadeli döviz hesabı faiz oranları nedir?

E-Mevduat faiz oranlarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Vadeli döviz hesabımı kapatırken nelere dikkat etmeliyim?

Vadeli mevduat hesap kapamalarınızda, şubemize yazılı olarak talimat iletmeniz ve hesap cüzdanınızı tarafımıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz halinde, hesap cüzdanında belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.