Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Vadeli Döviz Hesabı

DenizBank’ın fırsatlarla dolu mevduat hesaplarından faydalanmak için şimdi harekete geçin!

Genel Bilgiler

Vadeli döviz hesabı ile hem paranızı güvenle koruyabilir hem de DenizBank'ın döviz yatırımı konusundaki uzmanlığından faydalanarak avantajlı döviz faizlerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Özellikleri

  • Farklı vade seçenekleri ve piyasaya göre güncellenen faiz oranlarıyla döviz birikimlerinizi en karlı ve en güvenli şekilde yönetebilirsiniz.
  • Döviz yatırımlarınızı 120 güne kadar esnek vade seçenekleriyle değerlendirerek yüksek faiz oranlarından faydalanabilir; birikimlerinizi katlayarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz.
  • Vadeli dolar hesabında %2,45’e, vadeli Euro hesabında ise %0,45’e varan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
  • Vadeli Döviz Hesabı Hoş Geldin Faizi’nden faydalanarak DenizBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşayabilir; yatırım yaparken avantajlı ve güvende olduğunuzu hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Vadeli mevduat hesaplarının 100.000 TL’si Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu kapsamında güvence altına alınmaktadır.

Kampanyalar

Döviz Mevduatınıza Hoş Geldin Faizi!

Döviz mevduatınıza özel avantajlı hoş geldin faiz oranlarımızdan yararlanmak için hemen siz de Deniz'e gelin! Dolar birikiminize %2,70, Euro birikiminize %0,40 faiz oranı Deniz'de!

Döviz mevduatınıza hoş geldin faizi kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın.

Sıkça Sorulanlar

Vadeli döviz hesabı nedir?

Vadeli döviz hesabı döviz birikimlerinizi güvenli ve karlı bir biçimde değerlendirmenizi sağlar. Seçeceğiniz vade seçeneklerine göre farklı faiz oranları sunarak katlanarak artan bir birikim yapmanızı sağlar.

Vadeli döviz hesabı nasıl açılır?

Size en uygun vade ve faiz seçeneklerine sahip vadeli döviz hesabınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden açabilirsiniz. Bunun için dilerseniz İnternet Şube’yi veya MobilDeniz uygulamasını kullanabilir; dilerseniz 0850 222 0 800’ü arayarak telefon bankacılığından yararlanabilir ya da size en yakın DenizBank şubesine uğrayarak hesabınızı açtırabilirsiniz.

Döviz birikimlerinizi şubeye gitmeden değerlendirebilirsiniz. Dolar ve Euro cinsindeki vadeli mevduat hesaplarınız için İnternet Şubesi’ne özel farklı vade ve tutar dilimlerinde belirlenmiş avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İnternet Şube’den vadeli döviz hesabı başvurusu yapmak için başvuru formunu doldurun; sonrasında size ulaşalım ve işleminizi gerçekleştirelim.

Vadeli döviz hesabı açma alt limiti nedir?

Birikimlerinizden farklı vade ve faiz seçenekleriyle maksimum kazanç elde etmenizi sağlayan vadeli döviz hesap açma alt limiti her döviz cinsi için 1.000’dir.

Vadeli döviz hesabı faiz oranları nedir?

Ayrıcalıklarla dolu DenizBank’ta vadeli döviz hesabınız varsa farklı vade seçeneklerine özel farklı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. En güncel faiz oranları hakkında bilgi alabilir ve vadeli döviz faiz hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli döviz hesabımı kapatırken nelere dikkat etmeliyim?

Mevduat hesap kapamalarınızda, şubemize yazılı olarak talimat iletmeniz ve hesap cüzdanınızı tarafımıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz halinde, hesap cüzdanında belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.