Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Fatura Ödemeleri

Fatura Ödemeleri Denizbank’ta Hiç Aksamıyor!

Hemen Öde

Genel Bilgiler

Günlük yaşamın yoğun temposunda farklı günlerde kesilen faturalar zaman zaman ihmal edilebilir ve gün aşımına uğrayan faturalar ise faiz işleyerek canınızı sıkabilir. Anlaşmalı kurum ve kanallar dahilinde elektrik, su, internet, cep telefonu, doğalgaz gibi faturalarınızı DenizBank fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Bankamıza vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatı ile faturalarınız son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Hesabınızda para olmadığında dahi tüm fatura ödemelerinizi Kurtaran Hesap ile sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

 • Kredi kartıyla fatura ödeme kolaylığı sayesinde faturalarınızı takip etmenize ve uzun kuyruklar beklemenize gerek kalmayacak. Belediyeler, elektrik, doğalgaz, su, telekom, cep telefonu, tüketici finansman, şans oyunları ve vergi benzeri anlaşmalı fatura ödeme kurum ve kanalları ile dilediğiniz tüm faturaların ödemelerini yalnızca tek talimat ile kolaylıkla DenizBank'ta çözebilirsiniz.
 • Fatura ödeme noktalarına ya da bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilir, son ödeme tarihi kaçırma korkusundan kurtularak istenmeyen faizlerin önüne geçebilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatını hesabınıza tanımlattığınız takdirde yalnızca DenizBank'ın anlaşmalı kurum ve kanalları içerisinde ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı fatura ödeme kurum ve kanallarını MobilDeniz'den, İnternet Bankacılığı'ndan, Telefon Bankacılığı'ndan ve DenizBank şubelerinden öğrenebilirsiniz.
 • DenizBank otomatik ödeme talimatını hesabınıza tanımlatarak kolaylıkla kullanıma geçirebilirsiniz. Hesabınızda para olmadığı takdirde Kurtaran Hesap, sizin için faturalarınızı aksatmadan ödemeye devam eder. Kurtaran Hesap'ı kendi hesabınıza tanımlatarak fatura ödeme tarihleri içerisinde gönül rahatlığı ile gününüze devam edebilirsiniz. DenizBank fatura ödeme ile emeklilik ya da sağlık sigortalarınızın fatura ödemelerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kurtaran Hesap tanımlı olmasa dahi hesabınızda yeterli bakiye olmadığında kredili mevduat hesabınızdan da fatura ödemelerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi temel faturaların yanı sıra şans oyunları, vergi gibi alanlarda da otomatik fatura ödeme sistemine dahildir.

Otomatik Ödeme Talimatı

 • Otomatik ödeme talimatınızı MobilDeniz'den, İnternet Bankacılığı'ndan, Telefon Bankacılığı'ndan veya şubelerimizden verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı hakkında detaylı bilgi almak için 08502220800'ü arayabilir ya da şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatı, yalnızca anlaşmalı fatura ödeme kurum ve kanalları içerisinde bulunan yerlerde geçerlidir.
 • Emeklilik ve sağlık sigortalarınızı otomatik olarak ödeyebilirsiniz.
 • Otomatik ödeme talimatından sonra, hesabınızda para olmadığı takdirde Kurtaran Hesap tanımlatmanız durumunda faturalarınız son ödeme tarihinden önce, hesabınızdan tahsil edilir.
 • Otomatik ödeme talimatı hakkında detaylı bilgi almak için 08502220800'ü arayabilir ya da size en yakın DenizBank'ı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Otomatik Ödeme Talimatı verdiğim hesabımda para yoksa faturalarım başka yöntemle ödenebilir mi?

Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz hesaba Kurtaran Hesap tanımlatmanız durumunda, faturalarınızın son ödeme tarihinde hesabınızda para yoksa dahi Kurtaran Hesabınızdan tahsil edilir. Ayrıca bankamızdaki esnek ödeme yapısı sayesinde dilerseniz İnternet Bankacılığı üzerinden ikinci ödeme aracı olarak kredi kartınızı seçebilirsiniz. Böylece hesabınızda para olmadığı durumda faturalarınız kredi kartınızdan tahsil edilir.

Otomatik Ödeme Talimatımı nasıl verebilirim?

Otomatik ödeme talimatınızı MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, DenizKartım veya şubelerimizden verebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatımı nasıl iptal edebilirim?

Otomatik ödeme talimatınızı MobilDeniz, İnternet Bankacılığı, Telefon Bankacılığı, DenizKartım veya şubelerimizden iptal edebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı verilen faturalar ne zaman ödenir?

Bankamıza vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatı ile faturalarınız son ödeme tarihinde hesap ya da kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Otomatik ödeme talimatı verilen faturalar için masraf alınır mı?

Otomatik ödeme talimatınız hesap ya da kredi kartınız üzerinden masrafsız olarak gerçekleşir.