Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Fatura Ödemeleri

Fatura Ödemeleri Denizbank’ta Hiç Aksamıyor!

Genel Bilgiler

Günlük yaşamın yoğun temposunda farklı günlerde kesilen faturalar zaman zaman ihmal edilebilir ve gün aşımına uğrayan faturalar ise faiz işleyerek canınızı sıkabilir. Anlaşmalı kurum ve kanallar dahilinde elektrik, su, internet, cep telefonu, doğalgaz gibi faturalarınızı DenizBank fatura ödeme sisteminde kredi kartınız ile otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Bankamıza vereceğiniz otomatik fatura ödeme talimatı ile faturalarınız son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Hesabınızda para olmadığında dahi tüm fatura ödemelerinizi Kurtaran Hesap ile sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

  • Kredi kartıyla fatura ödeme kolaylığı sayesinde faturalarınızı takip etmenize ve uzun kuyruklar beklemenize gerek kalmayacak. Belediyeler, elektrik, doğalgaz, su, telekom, cep telefonu, tüketici finansman, şans oyunları ve vergi benzeri anlaşmalı fatura ödeme kurum ve kanalları ile dilediğiniz tüm faturaların ödemelerini yalnızca tek talimat ile kolaylıkla DenizBank'ta çözebilirsiniz.
  • Fatura ödeme noktalarına ya da bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi kartı ile elektrik faturası ödeme işlemlerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilir, son ödeme tarihi kaçırma korkusundan kurtularak istenmeyen faizlerin önüne geçebilirsiniz.
  • Otomatik ödeme talimatını hesabınıza tanımlattığınız takdirde yalnızca DenizBank'ın anlaşmalı kurum ve kanalları içerisinde ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı fatura ödeme kurum ve kanallarını MobilDeniz'den, İnternet Bankacılığı'ndan, Telefon Bankacılığı'ndan ve DenizBank şubelerinden öğrenebilirsiniz.
  • DenizBank otomatik ödeme talimatını hesabınıza tanımlatarak kolaylıkla kullanıma geçirebilirsiniz. Hesabınızda para olmadığı takdirde Kurtaran Hesap, sizin için faturalarınızı aksatmadan ödemeye devam eder. Kurtaran Hesap'ı kendi hesabınıza tanımlatarak fatura ödeme tarihleri içerisinde gönül rahatlığı ile gününüze devam edebilirsiniz. DenizBank fatura ödeme ile emeklilik ya da sağlık sigortalarınızın fatura ödemelerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kurtaran Hesap tanımlı olmasa dahi hesabınızda yeterli bakiye olmadığında kredili mevduat hesabınızdan da fatura ödemelerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Elektrik, doğalgaz, su, telefon gibi temel faturaların yanı sıra şans oyunları, vergi gibi alanlarda da otomatik fatura ödeme sistemine dahildir.