Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

Vadeli Mevduat Hesabı

Vadeli Mevduat Hesabı’nın avantajlı faiz oranlarıyla birikimlerinize değer katın!

Genel Bilgiler

Yatırımlarınızı DenizBank'ın vadeli mevduat hesabında risksiz bir şekilde değerlendirebilir ve avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Siz de paranızın değerine değer katmak istiyorsanız, hemen bir vadeli hesap açtırın!

Özellikleri

  • Vadeli Mevduat ile ister Türk Lirası olsun ister döviz cinsindeki yatırımlar, birikiminizi güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Size en uygun oran ve vadeyi seçerek avantajlı vadeli mevduat faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Dilerseniz 1, 3, 6 ve 12 ay vadeli, dilerseniz de 1 günden 365 güne kadar istediğiniz sürede “Kırık Vadeli Mevduat” hesabı oluşturabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi aracılığıyla açacağınız Web’de Mevduat ile şubelerimize göre daha avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Vade hesaplama için tıklayın.
  • Vadeli mevduat hesaplarının 100.000 TL’si Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu kapsamında güvence altına alınmaktadır.

     

İlginizi Çekebilir

Sıkça Sorulanlar

Vadeli mevduat hesabı nasıl açtırılır?

DenizBank’ta vadeli mevduat hesabı açtırmak sandığınızdan daha kolay. Telefon bankacılığı, internet bankacılığı veya şubelerimiz aracılığıyla kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Telefon bankacılığı için 0850 222 0 800’ü arayabilir; internet bankacılığına buradan giriş yapabilirsiniz.

Vadeli hesap nedir?

Vadeli mevduat hesabında Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro cinsindeki birikimlerinizi en güvenli ve karlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Şubelerimizden gerçekleştireceğiniz vadeli mevduat işlemlerinde altın ya da diğer para birimlerinin yüksek faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

İnternet şubesinden açacağınız Web’de Mevduat Hesabı ile Türk Lirası yatırımlarınızda esnek vade seçenekleri ve yıllık %14,80’e varan yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Fırsatlarla dolu Vadeli Altın Hesabı’na çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden uzak ve güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Bu şekilde altınlarınızı hem güvenle koruyabilir hem de altının değer artışı ve faiz gelirlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Birikimimi hangi vadelerde değerlendirebilirim?

DenizBank’ın avantajlı dünyasından faydalanmak için birikiminizi 1, 3, 6 ve 12 ay vadeli mevduat hesaplarına yatırabilirsiniz. Daha esnek koşullarda yatırım yapmak istiyorsanız 1 günden 365 güne kadar istediğiniz süreyi seçerek birikiminizi Kırık Vadeli Mevduat Hesabı’na yatırabilirsiniz.

Vade faiz hesaplama nasıl yapılır?

Tercih edeceğiniz vade sürelerine bağlı olarak alacağınız faiz oranları değişiklik gösterir. Vade hesaplama için tıklayın.

Mevduat hesap kapamalarında nelere dikkat etmeliyim?

Mevduat hesap kapamalarınızda, şubemize yazılı olarak talimat iletmeniz ve hesap cüzdanınızı bankamıza ibraz etmeniz gerekmektedir. Hesap cüzdanınızı ibraz etmemeniz durumunda, hesap cüzdanınızda belirtilen bakiyeli hesabınızı kapattığınız için hesap cüzdanınız hükümsüz hale gelecektir.