Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Kişisel Verilerinizin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

1. Amaç ve Kapsam

Bu Kişisel Verilerinizin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni (“Aydınlatma Metni”) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında DenizBank A.Ş. tarafından işlenen kişisel verileriniz, kişisel verilerinizin elde edilme yöntemleri, kişisel verilerinizi işlememizin hukuki sebepleri ve amaçları, kişisel verilerinizin aktarıldığı kişi/kurumlar ve aktarım amaçları ile kişisel verisi işlenen gerçek kişilerin haklarına yönelik olarak bilgilendirme yapmak amacıyla hazırlanmıştır.

DenizBank A.Ş. olarak KVKK uyarınca Veri Sorumlusu sıfatıyla hareket ediyor, kişisel verilerinizin işlenmesi ve muhafazası aşamalarında gerekli önlemleri alıyoruz.

Aşağıda yer alan tablo ile kişisel verilerinizi işleyen Bankamız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Unvanı DENİZBANK A.Ş.
Adres Büyükdere Cad. No:141 Esentepe 34394 Şişli / İSTANBUL
Mersis / Sicil No 0292-0084-4960-0341 / 368587

Bu Aydınlatma Metni aşağıdaki gerçek kişiler için geçerlidir:

  • Mevcut ve potansiyel tüm müşterilerimiz (“Müşterilerimiz”): Aydınlatma Metni’nin bazı kısımları, yalnızca Bankamızda belirli hesap ve ürünlere sahip olan müşterilerimiz için geçerli olabilir. Bu durumun söz konusu olduğu halleri, işbu Aydınlatma Metni’nde açıkça belirttik.
  • Müşterimiz olmayan kişiler: Müşterimiz olmayan kişiler, Bankamız nezdinde hesaba bağlı olan veya olmayan herhangi bir işlem yapan gerçek kişiyi, Bankamız lehine tesis edilmiş veya edilecek herhangi bir teminat işlemine taraf olmuş veya olacak bir gerçek kişiyi (kefil, garantör, rehin/temlik borçlusu, mevzuat uyarınca rıza aranan hallerde eş), Bankamız internet sitesini, genel müdürlük veya şubesini ziyaret eden bir gerçek kişiyi, müşterimiz olan herhangi bir şirketin pay sahibi, nihai gerçek faydalanıcısı, yönetim kurulu üyesi veya temsilcisi/vekili olan bir gerçek kişiyi, Bankamızla veya müşterilerimizle diğer işlemlere girişen bir gerçek kişiyi ifade eder.

Aydınlatma Metni’nde yer alan DenizBank Finansal Hizmetler Grubu şirketleri DenizBank’ın yurtiçi ve yurtdışındaki doğrudan ve dolaylı iştirakleri ve ana hissedarı dahil diğer hissedarları ve bunların alt kuruluşları, iştirakleri anlamına gelmektedir.