Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Çiftçi Kart

DenizBank, Çiftçi Kart’la üretiminize destek oluyor!

Genel Bilgiler

Bitkisel üretim ve hayvancılık yapan üreticilerimiz Çiftçi Kartlardan yararlanarak yurt içi ve yurt dışında nakde ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilir. Hemen DenizBank Çiftçi Kart’a başvuruda bulunarak istediğiniz her an kartınızı kullanabilir, bankacılık işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikleri

  • Üreticiler, yanlarında nakit para taşıma ihtiyacı duymadan yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde Electron ve Maestro kart kabul eden tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir.
  • DenizBank ATM'lerinden ve yurt içindeki diğer bankaların ATM'lerinden 7 gün 24 saat nakit çekebilir ve bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.
  • Yurt dışında Electron veya Maestro amblemi taşıyan herhangi bir ATM'den para çekebilir, DenizBank ATM'lerinden her türlü bireysel bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Çiftçi Kart’a nasıl başvuruda bulunabilirim?

Size en yakın DenizBank şubesine çiftçilik belgesi, ekim yaptığınız arazisinin tapu belgesi veya kira belgesi ile giderek Çiftçi Kart’a başvuruda bulunabilirsiniz.

Kimler Çiftçi Kart başvurusunda bulunabilir?

Çiftçilik belgesi sahibi tarımsal üretim ve hayvancılık yapan üreticiler Çiftçi Kart’a başvuruda bulunarak kartın sağladığı tüm fırsat ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.

DenizBank Çiftçi Kart şifremi nasıl alabilirim?

Kart şifrenizi SMS üzerinden kısa sürede alabilirsiniz. SIFRE boşluk belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kart numaranızın son 4 hanesi boşluk kartınızın arkasındaki 3 rakamı yazarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve Çiftçi Kart talebinde bulunmak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren DenizBank şubelerine başvurabilirsiniz. 0850 222 6 800 numaralı DenizBank Tarım Hattı’mızdan da bilgi alabilirsiniz.