Menüye Git İçeriğe Git
 

Bireysel Bankacılık

Bireysel müşterilerime özel, yeni bir bankacılık deneyimi!

 

Emekli Bankacılığı

Emeklilerimize özel ürünler ve kampanyalar ile tanışın!

 

Afili Bankacılık

Ayrıcalıkları önünüze seren bankacılık Deniz’de!

 

Özel Bankacılık

DenizBank’ın özel müşterilerine sunduğu ayrıcalıkları keşfedin!

 

KOBİ Bankacılığı

Deniz’in KOBİ’lerimize sunduğu ayrıcalıklı ürün ve hizmetlere ulaşın!

 

Kurumsal ve Ticari Bankacılık

Kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına özel çözümler Deniz’de!

 

Tarım Bankacılığı

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış tüm çözümlerimizi görün!

Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

FB Bonus’la harcadıkça hem sen kazan, hem Sarı Kanarya kazansın!

Hemen Başvur

Genel Bilgiler

Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı sahipleri, Fenerbahçe'nin resmi mağazası olan Fenerium'dan yapacakları alışverişlerde %10 indirimden faydalanabilir. Bonus Fenerbahçe Card ile gerçekleştirilen harcamaların bedelleri, Fenerbahçe Kulübü'ne bağış olarak aktarılmaktadır.

Özellikleri

FB Bonus'unla yapacağın harcamalarda ekstra bir bedel ödemeden kulübüne destek olduğunu unutma!

Fenerbahçe Bonus'un Sağladığı Benzersiz İndirimler

Fenerbahçe Bonus'un Getirdiği Ayrıcalıklar

 • Denizbank Fenerbahçe Bonus temassız karttır. 750 TL'ye kadar tüm harcamaları temassız olarak gerçekleştirerek size kolaylık sağlar ve hız kazandırır.
 • Fenerium alışverişlerinde %10 indirim. Yeni sezon ürünlerinde geçerlidir, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez, forma alımlarında geçerli değildir.
 • Bonus Program Ortakları'nda yapacağınız taksitli veya tek ödemeli alışverişlerinizde ekstra bonus kazandırır.
 • Özel organizasyonlara katılma imkanı.
 • Yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazandırır. (1 bonus = 1 TL)
 • Bonus Program Ortakları'nda yapacağınız taksitli veya tek ödemeli alışverişlerinizde ekstra bonus kazandırır.
 • Nakit limiti kadar Taksitli Nakit Avans ya da Nakit Avans kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus Card Bedelleri

Bonus Fenerbahçe Card bedelleri, Fenerbahçe Kulübü'ne bağış olarak aktarılmaktadır. Ayrıca Bonus Fenerbahçe Card'ınızı kullandıkça harcama tutarına göre Fenerbahçe Spor Kulübü'ne katkı yapılmaktadır.

Fenerbahçe Bonus Card Bedelleri

Fenerbahçe Kart Platinum 350 TL
Üyelik Yenileme 150 TL
Fenerbahçe Kart Gold 100 TL
Üyelik Yenileme 50 TL
Fenerbahçe Kart 35 TL
Üyelik Yenileme 35 TL

BELİRTİLEN ÜCRETLER 1 (BİR) YILLIKTIR.
Bilgi Hattı: 0 216 444 1907

Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Noktalar

Fenerbahçe Bonus ile ilgili Yasal Bilgiler

 • Kredi kartınız güvenliğiniz için kurye gönderimi esnasında kapalı tutulmaktadır.
 • Kartınızı teslim aldığınızda şifrenizi hemen MobilDeniz ve DenizKartım Mobil Bankacılık uygulamalarımızdan veya SMS* ile alarak kartınızı aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz. SMS ile şifre almak için SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280'e SMS gönderebilirsiniz. Örnek: SIFRE 1234 1234567).
 • *Elektronik Bankacılık ve Bilgi Sistemleri Yönetmeliğinde yapılan düzenleme ile 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren mobil bankacılık kanalları aktif bulunan müşterilerimiz kart şifrelerini SMS yöntemi yerine mobil bankacılık kanalları üzerinden alabilmektedirler.
 • Kart şifrenizi sizin için hatırlanması zor, doğum tarihiniz gibi üçüncü kişiler tarafından tahmin edilmesi kolay rakamlardan seçmeyiniz. Kartınızı ve kartınızın kullanılması için gerekli şifre bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumanız, üçüncü kişilerce paylaşmamanız ve başkaları tarafından kullanılmasına engel olacak önlemleri almanız gerekmektedir.
 • Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen 08502220800 Telefon Bankacılığı'nı arayarak haber veriniz.
 • Kayıp / çalıntı bildiriminden önceki 24 saat içinde gerçekleşen hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan 150 TL ile sınırlı olmak üzere sorumlusunuz. Ancak bildirimin yapılmaması durumunda bu sınır uygulanmayacak olup yapılan harcamaların tamamından sorumlu olacaksınız. Kayıp / çalıntı durumlarında sorumlu olacağınız 150 TL'nin bir sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını sağlayabilir, dilerseniz bankamız aracılığıyla bu ürüne sahip olmak için 08502220800 numaralı Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.
 • İletişim bilgileri değişikliklerini en geç 15 gün içerisinde şubelerimiz, 08502220800 veya www.denizbank.com aracılığıyla güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bilgilendirmeler elinize ulaşmayabilir.
 • Banka, Müşterinin kartıyla yurtdışında yaptığı harcamaları ve diğer dövizli işlemleri hesabına kayıt ettiği tarihte kendi döviz satış kuru veya bu tür harcamalar için tespit edeceği aylık ortalama kur üzerinden Türk lirasına çevirir. Yurtdışı kredi kartı işlemlerinde Bankanın kurumlarla anlaşması USD döviz cinsi olarak yapılmıştır. Yurtdışı kaynaklı harcamalar, orijinal döviz cinsi ne olursa olsun, uluslararası kart çıkaran kuruluşlar olan Visa International ve/veya MasterCard International'ın, uyguladığı dönüşüm kurları esas alınarak önce USD'ye çevrilir ve uyguladıkları %3'e varan komisyonu da içerecek şekilde BANKA'ya USD olarak yansıtılır. Banka tarafından, bu uluslararası kart çıkaran kuruluşlarca yansıtılan işlem bedelleri Müşteri tercihlerine göre USD veya TL olarak hesap özetine yansıtılır, Müşteri borcunu TL veya USD olarak ödeyebilir. Visa/MasterCard tarafından USD'ye çevrilen ve takastan Bankaya iletilen tutarın TL'ye çevriminde işlemin takastan geldiği günkü Bankanın cari döviz satış kuru kullanılacaktır. Ancak Türkiye' de bulunan yabancı havayollarında yapılan harcamalar, satış belgesinde Türk lirası olarak düzenlenmekle beraber ABD Doları olarak hesap özetinde yer alabilir. Müşterinin yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamaları, nakit avans çekişleri ile ilgili otorizasyon masrafları da hesap özetinde (yurtiçi otorizasyon masrafları Türk lirası, yurtdışı otorizasyon masrafları ABD Doları hesap özetinde) yer alır.

Fenerbahçe Denizbank Bonus Taraftar Bağış Bedeli

 • Fenerbahçe DenizBank Bonus kartları aynı zamanda Fenerbahçe Kartlarıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü kredi kartı ücretlerinden bağımsız olarak kulübe katkı olarak aşağıdaki bağış tutarlarını tahsil etmektedir. Tutarların belirlenmesi ve tahsilatı kulüp tarafından yapılmaktadır.
 • Fenerbahçe DenizBank Platinum 350 TL BSMV dahil; Yıllık; Kredi Kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedeldir.
 • Fenerbahçe DenizBank Gold 100 TL BSMV dahil; Yıllık; Kredi Kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedeldir.
 • Fenerbahçe DenizBank Classic 35 TL BSMV dahil; Yıllık; Kredi Kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedeldir.

Sıkça Sorulanlar

Fenerbahçe Bonus kredi kartı başvurumu nasıl yapabilirim?

Tüm Denizbank şubelerine giderek ve DenizBank İnternet Bankacılığı üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı üzerinden başvuru yapacaksanız;

 • Karşınıza gelen ekranda öncelikle “Kart Sınıfı” bölümünden Classic, Gold ya da Platinum kredi kartlarından birini seçmeniz gerekir.
 • Sonraki Adım butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile kulübüme bağışta bulunabilir miyim?

Evet. Fenerbahçe Bonus kredi kartları aynı zamanda Fenerbahçe kartlarıdır. Kredi kartı ücretinden ayrı olarak kulübünüze bağışta bulunabilirsiniz.

Fenerbahçe DenizBank Platinum kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 350 TL’dir.

Fenerbahçe DenizBank Gold kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 100 TL’dir.

Fenerbahçe DenizBank Classic kulüp üyelik bedeli ücreti nedir?

BSMV dahil yıllık kredi kartı üyelik ücretlerinden bağımsız olarak Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından belirlenen ve kulübe katkı olarak alınan bedel 35 TL’dir.

Kart ödemelerimi nasıl yapabilirim?

İsterseniz size en yakın DenizBank şubesine giderek;

 • Tüm DenizBank şubeleri ve Denizbank ATM'lerinden,
 • Tüm pratik noktalardan,
 • Tüm Garanti Bankası şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm PTT şube ve ATM'lerinden,
 • Tüm ICBC TURKEY şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz oturduğunuz yerden;

 • MobilDeniz uygulamasından,
 • EFT ile diğer bankalardan,
 • Otomatik ödeme talimatıyla DenizBank hesabınızdan,
 • 08502220800 Telefon Bankacılığı'ndan,
 • DenizKartım uygulamasından,
 • www.denizbank.com İnternet Bankacılığı'ndan ödeme yapabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus kredi kartı ile hangi kampanyalardan yararlanabilirim?

 • http://www.fenerbahce.com.tr/site/companies internet sitesi üzerinden tüm indirimleri inceleyebilirsiniz. Üye iş yerleri ile yapılan kampanyaların duyurulduğu internet sitesi sayesinde kampanyalardan öncelikli yararlanma imkanı bulabilirsiniz.
 • Fenerbahçe DenizBank Bonuslulara özel indirimkartımda.com üzerinden Fenerbahçe forması satın almak isterseniz peşin fiyatına 12 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Avantajlı fiyatlar ve vade farksız 12 taksit imkanından faydalanmak için Fenerbahçe DenizBank Bonus sahibi olmanız gerekmektedir.
 • indirimkartımda.com’da alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.